HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 12 МАЙ

БНТ
05:00 Рецепта за здраве /п/ 05:15 Още от деня коментарно предаване/п/ 05:55 Панорама с Бойко Василев /п/ 07:00 Внимание, роботика анимационен филм 07:25 Животни по пижами анимационен филм /п/ 07:50 Телепазарен прозорец 08:05 Бакстър тв филм/п/ 08:30 Денят започва с Георги Любенов публицистично предаване 10:30 Библиотеката предаване за литература и култура с водещи Георги Ангелов и Андрей Захариев 11:30 Клиника на третия етаж тв филм 12:00 По света и у нас информационна емисия 12:30 Бразди предаване за земеделие 13:00 Иде нашенската музика предаване за фолклор с водещи Даниел Спасов и Милен Иванов 14:00 Сестри 12-сериен тв филм /Италия, 2017г./, 1 епизод, в ролите: Анна Вале, Лорета Годжи, Ана Катерина Морариу, Ирене Фери и др. 15:00 Успелите деца на България 2018 концерт и церемония по връчването на наградите 16:20 Най-големите музеи в света: Музеят “Жакмар-Андре” документален филм/п/ 17:00 Вяра и общество с Горан Благоев предаване за религия и култура 18:00 Пътят към ФИФА Световно първенство 2018 документална поредица 18:30 Извън играта развлекателно предаване с водеща Люба Пашова 19:00 Умно село 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас информационна емисия 20:30 Спортни новини 20:45 Вилна зона игрален филм /България, 1975г./, режисьор Едуард Захариев, в ролите: Катя Паскалева, Ицхак Финци, Наум Шопов, Стефка Берова и др. 22:00 Песенен конкурс на Евровизия 2018 /финал/ пряко предаване от Лисабон/Португалия/ 01:30 Телепазарен прозорец 01:45 Капри тв филм /24 епизод/п/ 02:40 Сестри тв филм /1 епизод/п/ 03:40 Япония днес /п/ 03:50 Изкуствота на 21 век 04:20 Бразди /п/ 04:50 Иде нашенската музика /п/

bTV
05:30 “Легендата за Кора” – анимация 06:00 “Робо и Страшко” – анимация 07:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.4, еп. 16, 17 08:00 “Тази събота и неделя” – предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова 11:00 “Cool…T” – лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Богатствата на България” 13:00 “Кит Китридж: Едно американско момиче” – драма (САЩ, 2008), режисьор – Патриша Розема, актьори – Крис О’Донъл, Абигейл Бреслин, Джулия Ормънд, Макс Тиерио, Стенли Тучи, Джейн Краковски и др. 15:00 “Истински истории” 16:00 “Мармалад” – токшоу 18:00 “Карбовски: Втори план” – документална поредица с водещ Мартин Карбовски 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Самоличност на аванта” – криминален, комедия (САЩ, 2013), режисьор – Сет Гордън, актьори – Джейсън Бейтман, Мелиса Маккарти, Джон Фавро, Аманда Пийт, Ти Ай, Дженезис Родригез, Морис Честнът, Джон Чо, Робърт Патрик и др. 22:00 “Властелинът на пръстените: Задругата на пръстена” – фентъзи, приключенски (САЩ, Нова Зеландия, 2001), режисьор – Питър Джаксън, актьори – Доминик Монахан, Мартон Чокаш, Хюго Уийвинг, Илайджа Уд, Лив Тайлър, Йън Холм, Шон Бийн, Джон Рис-Дейвис, Кристофър Лий, Иън Маккелън, Кейт Бланшет, Виго Мортенсен, Шон Остин, Питър Джаксън, Орландо Блум и др. 01:00 “Полупрофесионалисти” – комедия, спортен (САЩ, 2008), режисьор – Кент Алтерман, актьори – Уил Фарел, Уди Харълсън, Андрю Дейли, Джейсън Съдейкис, Ед Хелмс, Дейвид Кохнър, Маура Тиерни, Анди Рихтер и др. 03:10 “Cool…T” – лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова /п./ 04:20 bTV Репортерите /п./ 04:40 “Времето лети”- сериал, с.3, еп.41

bTV Action
05:00 “Под наблюдение” – сериал, с.4, еп.1 06:00 “Костенурките Нинджа” – анимация 08:00 “Кости” – сериал, с.11, еп. 10,11,12 11:00 “Опасна зона” – екшън,трилър (САЩ, 1994), режисьор – Стивън Сегал, актьори – Стивън Сегал, Майкъл Кейн, Били Боб Торнтън, Р. Лий Ърми, Джон Макгинли, Джоан Чен и др. 13:00 “Денят, в който земята спря” – фантастика (САЩ, 2008), режисьор – Скот Дериксан, актьори – Киану Рийвс, Дженифър Конъли, Джейдън Смит, Кети Бейтс и др. 15:00 “Библиотекарите” – сериал, с.1, еп. 9,10 17:00 “Дивата муха”- предаване за екстремни спортове 17:30 “МИСИЯ МОЯТ ДОМ” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн 18:00 “Супер коли” – автомобилно предаване 19:00 “Сблъсъкът на титаните” – екшън, драма, фентъзи, приключенски (САЩ, Великобритания, 2010), режисьор – Луис Летериер, актьори – Пийт Постълуейт, Мадс Микелсен, Сам Уортингтън, Лиам Нийсън, Джема Артъртън, Джейсън Флеминг, Ралф Файнс, Изабела Мико, Дани Хюстън, Люк Евънс и др. 21:00 bTV Новините – централна емисия 21:45 bTV Репортерите – предаване за журналистически филми и разследвания 22:00 “Гневът на титаните” – екшън, фентъзи, приключенски (САЩ, 2012), режисьор – Джонатан Лийбесман, актьори – Сам Уортингтън, Лиъм Нийсън, Ралф Файнс, Едгар Рамирес, Тоби Кебел, Дани Хюстън, Розамунд Пайк, Бил Най и др. 00:00 “Море от любов”- екшън, трилър (САЩ, 1989), режисьор: Харолд Бекер, актьори – Елън Бъркин, Уилям Хики, Майкъл Рукър, Джон Гудман, Ричард Дженкинс, Ал Пачино, Самюел Л. Джаксън 02:00 “Кости” – сериал, с.11, еп. 10, 11 04:00 “Синове на анархията” – сериал, с.7, еп. 8,9

bTV Comedy
05:00 “Предградие” – сериал 06:00 “Предградие” – сериал, с.3 07:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.4 08:00 “Майк и Моли” – сериал, с.5 09:00 “Онези от партера” – с.1 10:00 “Изпозагубеният свят” – приключенски, фантастика, комедия (САЩ, 2009), режисьор – Брад Силберлинг, актьори – Ана Фрил, Уил Фарел, Дани Макбрайд и др. 12:00 “Столичани в повече” – сериал, с.12 13:00 “Стъпка по стъпка” – сериал 14:30 “Приятели” – сериал 16:00 “Моето семейство” – сериал 17:30 “Щурите съседи” – сериал 20:30 “С любов, Роузи” – романтичен, комедия (САЩ, 2010)., режисьор – Крисчън Дитер, актьори – Крисчън Кук, Джейми Уинстоун, Тамсин Егертън, Сам Клафлин, Лили Колинс, Суки Уотърхаус, Лили Лейт, Джейк Менли, Ник Ли и др. 22:30 “Фитнес Тони” – сериал 23:30 “Двама мъже и половина” – сериал 00:30 “Теория за големия взрив” – сериал 01:00 “Онези от партера” – сериал 02:00 “Предградие” – сериал, с.3 03:00 “Майк и Моли” – сериал 04:00 “Двама мъже и половина” – сериал

Nova TV
06:00 “Войната на розите” – сериен филм /п/ 07:00 “Нощна смяна” – сериен филм, сезон 2 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 13:00 “МВП: Маймунски Върхови Постижения” – с уч. на Кевин Зегърс, Джейми Рене Смит, Алекса Фокс, Филип Грейнджър и др. 15:00 “Размяна на телата” (премиера) – с уч. на Пейтън Лист, Джейкъб Бертран, Клер Ранкин, Дарън Роуз и др. 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ 20:00 “Ханкок” – с уч. на Уил Смит, Чарлийз Терон, Джейсън Бейтман, Еди Марсан, Джони Галеки и др. 22:00 “Ченгета в резерв”- с уч. на Уил Феръл, Марк Уолбърг, Дуейн Джонсън, Самюел Джаксън, Ева Мендес, Майкъл Кийтън и др. 00:10 “Големи очи” – с уч. на Ейми Адамс, Кристоф Валц, Дани Хюстън, Терънс Стамп и др. 04:50 “Размяна на телата” – с уч. на Пейтън Лист, Джейкъб Бертран, Клер Ранкин, Дарън Роуз и др. /п/

Nova Sport
09:00 Дартс: Висша лига 2018, Абърдийн, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Марсилия – Ница, мач от френската Лига 1, повторение 14:00 Футбол: Каен – Монако, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Волейбол: Закса – Кучине Лубе, полуфинален мач от Шампионската лига, директно 18:30 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 30-и епизод, повторение 19:00 Волейбол: Перуджа – Зенит Казан, полуфинален мач от Шампионската лига, директно 21:30 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:45 Футбол: Мач от английската Лига 1, повторение 23:45 Волейбол: Закса – Кучине Лубе, полуфинален мач от Шампионската лига, повторение 02:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 02:30 Еротичен телепазар 04:30 Край на програмата

BiT
05:00 BIT СПОРТ (п) 05:30 “Аз уча английски” с Николая (п) 06:00 Новини (п) 06:30 BIT СПОРТ (п) 07:00 “Един прекрасен ден” магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 08:30 “Star box” предаване за българския и световния шоу бизнес (п) 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 10:00 “Историята оживява” (п) 10:30 “Аз уча английски” с Николая (п) 11:00 “Една различна неделя” магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова (п) 13:00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 14:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 15:15 “Един прекрасен ден” магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 16:30 “Голямото интервю” знаменити личности пред BiT (п) 17:30 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 18:30 “Историята оживява” (п) 19:00 “Епизод” (п) 20:00 “PLAYGASM” с Краси Петров (п) 21:00 “Шоуто на играчите” вечерно токшоу с Павел и Христо (п) 22:00 “Карамел” – предаване за красиви жени и интересни мъже (п) 00:00 “Без задръжки” с Наталия Кобилкина (п) 01:00 “Една различна неделя” магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова (п) 03:00 “Карамел” – предаване за красиви жени и интересни мъже (п)

Kanal 3
06:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 07:00 “Интервю” с Наделина Анева /п/ 08:00 “Денят на живо”/п/ 09:00 “Пулс” с Гергана Добрева 09:30 “Всеки следобед”, избрано 10:30 Телемаркет 10:45 “Холивуд” с Ивелина Кунчева /п/ 11:15 ТОП ШОП 11:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 12:00 “Вечните песни”/п/ 13:00 “Уикенд с Роси” 14:00 НОВИНИ 14:15 Телемаркет 14:30 “Без монтаж”, избрано от седмицата 15:00 НОВИНИ 15:15 Tоп шоп 15:30 “Патарински Live/п/ 16:00 “Интервю” с Наделина Анева/п/ 17:00 “Офанзива” с Любо Огнянов 19:00 НОВИНИ 19:30 “Интервю” с Наделина Анева 20:00 “Патарински Live”/п/ 20:30 “Коктейл” с Деси Жаблянова 21:00 Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:30 “Офанзива” с Любо Огнянов/п/ 00:30 НОВИНИ/п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *