HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 12 МАРТ

БНТ
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – културен информационен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев 11:00 Здравето отблизо – здравно предаване с водеща Мария Андонова 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 12:40 Телепазарен прозорец 12:55 Шоуто на Канала /п/ 13:55 Под игото – 9-сериен тв филм /България, 1990г./, 1 част, режисьор Янко Янков, в ролите Андрей Слабаков, Елена Маркова, Илия Караиванов, Любен Чаталов, Кирил Варийски, Георги Георгиев-Гец, Георги Калоянчев, Георги Парцалев и др. 15:05 Телепазарен прозорец 15:20 Мили Бате “Писма на един дакел” – детски тв филм 15:35 Семеен бизнес – тв филм /17 епизод/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории – документален слот 16:50 Едно голямо семейство 3 – тв филм /3 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:15 Още от деня – коментарно предаване 19:00 Раят ще почака – двусериен тв филм /копродукция, 2001 г./, 1 епизод, режисьор Том Рийв, в ролите Андрю Маккарти, Луиз Ломбар, Бил Тийчър и др. 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 История.bg – 105 години от битката при Одрин 22:00 Колекцията – тв филм /6 епизод/(14) 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Ню Йорк – тв филм /23 епизод/(14) 00:20 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 00:30 Денят започва с Култура /п/ 02:10 Едно голямо семейство 3 – тв филм /3 епизод/п/ 03:15 Семеен бизнес – тв филм /17 епизод/п/ 03:40 Ню Йорк – тв филм /23 епизод/п/(14) 04:25 Здравето отблизо /п/

bTV
05:00 “Чудовища срещу извънземни” /п./- анимация 05:30 “Лице в лице” /п./ – публицистично предаване 06:00 “Аватар – легендата за Анк” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 13:30 Премиера: “Любов под наем” – сериал, с. 1, еп. 79 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.1, еп.32 16:00 Премиера: “Клиника край езерото” – сериал, с.3, еп. 47 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Скъпи наследници” – сериал, с.1, еп. 41 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Сега и завинаги” – сериал, с. 2, еп. 72 21:00 MasterChef България – кулинарно шоу 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Кости”- сериал, с.9, еп. 8 01:00 “Шест сестри” /п./- сериал 02:30 “Преди обед” /п./ – токшоу 04:30 “Стъклен дом”- сериал, с.1, еп.17

bTV Comedy
05:00 “Двама мъже и половина” – сериал 06:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал, с.9 07:00 “Загадките на Лора” – сериал 08:00 “По средата” – сериал, с.5 09:00 “Столичани в повече” – сериал 10:00 “Сексът и градът 2” – комедия, романтичен (САЩ, 2010), режисьор Майкъл Патрик Кинг, актьори Сара Джесика Паркър, Ким Катрал, Кристин Дейвис, Синтия Никсън, Алис Ийв, Лин Коен, Уили Гарсон, Марио Кантоне, Джейсън Леуис, Дейвид Ейгенберг, Крис Нот, Пенелопе Крус, Евън Хендлер, Джон Корбет, Лайза Минели и др. 12:00 “Проби и грешки” – сериал 12:30 “На по-добро място” – сериал 13:00 “По средата” – сериал 14:00 “Двама мъже и половина” – сериал 15:00 “Стъпка по стъпка” – сериал 16:00 “Приятели” – сериал 17:00 “Столичани в повече” – сериал, с.9 18:00 “По средата” – сериал, с.7 19:00 “Загадките на Лора” – сериал, с.2 20:00 “Стъпка по стъпка” – сериал, с.1 21:00 “Приятели” – сериал, с.3 22:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.10 23:00 “Проби и грешки” – сериал 23:30 “На по-добро място” – сериал 00:00 “Сексът и градът 2” – комедия, романтичен (САЩ, 2010), режисьор Майкъл Патрик Кинг, актьори Сара Джесика Паркър, Ким Катрал, Кристин Дейвис, Синтия Никсън, Алис Ийв, Лин Коен, Уили Гарсон, Марио Кантоне, Джейсън Леуис, Дейвид Ейгенберг, Крис Нот, Пенелопе Крус, Евън Хендлер, Джон Корбет, Лайза Минели и др. 02:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал 03:00 “По средата” /п./- сериал

bTV Action
06:00 “Чудовища срещу извънземни” – анимация 07:00 “Легендата за Кора” – сериал, с.1, еп.1,2 08:00 “Кости” – сериал, с.9, еп. 15 09:00 “Библиотекарите” – сериал, с.2, еп. 2 10:00 “Стоте” – сериал, с.3, еп. 13 11:00 “Извън играга” – сериал, с.6, еп.14 12:00 “Стрелата” – сериал, с.4, еп. 7 13:00 “Пустинята” – екшън (САЩ, 1993), режисьор Вик Армстронг, актьори Долф Лундгрен, Джордж Сегал, Кристиан Алфонсо, Джефри Луис, Бо Стар, Майкъл Филипс, Мат Батаглия и др. 15:00 “Кости” – сериал, с.9, еп.16 16:00 “Библиотекарите” – сериал, с.2, еп. 3 17:00 “Стрелата” – сериал, с.4, еп. 8 18:00 “Извън играга” – сериал, с.6, еп.15 19:00 “Стоте” – сериал, с.3, еп. 14 20:00 Премиера: “Агент Х” – сериал, с.1, еп. 9 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Човек отвътре” – трилър, драма (САЩ, 2006), режисьор Спайк Лий, актьори Крисотофър Плъмър, Клайв Оуен, Джоди Фостър, Уилям Дефо, Карлос Андрес Гомез, Дензъл Уошингтън и др. 00:30 “Агент Х” – сериал, с.1, еп. 9 01:30 “Стоте” – сериал, с.3, еп. 14 02:30 “Кости” – сериал, с.9, еп.16 03:30 “Стрелата” – сериал, с.4, еп. 8 04:00 “Извън играта” – сериал, с.6, еп.15

Nova TV
05:20 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Войната на розите”- сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 14:30 “Прости ми”(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Намери ме” (премиера) -сериен филм 17:30 “Господари на ефира”- забавно предаване/п/ 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Като две капки вода” – забавно предаване, 6 сезон 23:00 “Господари на ефира”- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA 01:00 “Черният списък” – сериен филм, 1 сезон 02:00 “Непростимо”- сериен филм 03:00 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм 04:00 “Войната на розите”- сериен филм /п/

Nova Sport
09:00 Билярд: Мастърс 2018, първи ден, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Нотингам Форест – Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип, повторение 14:00 Футбол: Лион – Каен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: Барселона – Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Тулуза – Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение 20:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Метц, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Милуол – Брентфорд, мач от Чемпиъншип, повторение 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

BiT
05:00 Документален филм 05:30 “Аз уча английски” с Николая (п) 06:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п) 07:00 “О!здравей” – предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 08:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 10:00 “Историята оживява” (п) 10:30 Документален филм 11:00 “Майсторски клас” (п) 12:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п) 13:00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 14:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 16:30 Документален филм 17:00 “Историята оживява” (п) 17:30 “Майсторски клас” (п) 18:30 Централни Новини на BIT LIVE 19:00 BIT СПОРТ LIVE 19:30 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 20:30 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п) 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 “Карамел” – предаване за красиви жени и интересни мъже (п) 00:00 Kъсни новини на Би Ай Ти (п) 00:30 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:00 “Без задръжки” с Наталия Кобилкина (п) 03:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п) 04:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п)

Kanal 3
05:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 06:00 “Денят на живо”/п/ 07:00 “Всяка сутрин”- сутрешен блок 09:00 “Офанзива” с Любо Огнянов/п/ 11:00 Време, календар, хороскоп 11:15 Топ Шоп 11:30 “Пулс”/п/ 12:00 НОВИНИ 12:15 Телемаркет 12:20 Време, календар, хороскоп 12:30 “Интервю” с Наделина Анева/п/ 13:00 НОВИНИ 13:15 “Холивуд”/п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:30 “Кухнята на Звездев” 15:00 НОВИНИ 15:15 Топ шоп 15:30 “Всеки следобед” 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 “Патарински Live” 19:30 НОВИНИ 20:00 “Денят на живо” 21:00 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:30 “Денят на живо”/п/ 23:30 “Патарински Live”/п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:30 “Спорт в обектива”/п/ 01:30 Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *