ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 12 МАРТ

БНТ

05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Препрочитаме Вазов, кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 12:35 Бизнес.БГ /п/ 13:05 Следите остават – разследващо предаване/п/ 13:35 Отворени досиета 3: Иван Сираков. Да оцелееш като син на бивши хора – документална поредица /България, 2019 г./, режисьор Николай Василев 14:05 Малки истории /п/ 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Приключенията на Илайъс – анимационен филм 14:45 Златно сърце – тв филм /3, последна серия/ 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:15 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:00 Вечната музика /п/ 17:30 Джинс /п/ 18:00 По света и у нас 18:15 Още от деня 18:30 Спорт тото 19:10 Корпорация “Приключения” – тв филм /9 епизод/ 19:55 Препрочитаме Вазов, кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Какво ще се случи 2 – документална поредица 21:30 Студио Футбол 22:00 Футбол: Интер – Хетафе, среща от турнира на УЕФА “Лига Европа” – пряко предаване от Милано 00:15 Култура.БГ /п/ 01:15 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл/п/ 02:15 Корпорация “Приключения” – тв филм /9 епизод/п/ 03:10 Туристически маршрути 03:35 Днес и утре 04:00 Малки истории /п/

bTV

05:30 “Лице в лице” /п/ 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, еп.11 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, еп.31 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.7, еп.90 16:00 “Спасители в планината” – сериал, с.7, еп.6 17:00 bTV Новините 17:20 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Свободен дух” – сериал, с.2, еп.8 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.2, еп.43 21:00 “Бригада Нов дом” – социален проект, с.5 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Твърде лично” – сериал, с.2, еп.15 01:00 “Спасители в планината” /п/ – сериал, с.7, еп.6 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Втори шанс” – сериал, еп.70

bTV Action

05:15 “Стрелата” – сериал – сезон 1 ретроспекция 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, с.2, еп.12,13 07:00 “Трансформърс Прайм” – сериал, с.2, еп.14,15 08:00 “Кости” – сериал, с.11, еп.9 09:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3, еп.9 10:00 “Стрелата” – сериал, с.2, еп.13 11:00 “Монк” – сериал, с.4, еп.9 12:00 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.19 13:00 “Трусът” – екшън, трилър, драма (Норвегия, 2018), режисьор Йон Андреас Андершен, в ролите: Кристофер Йонер, Ане Даал Торп, Едит Хогенруд-Санде, Йонас Хоф Офтебро и др. 15:00 “Кости” – сериал, с.11, еп.10 16:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3, еп.10 17:00 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.20 18:00 “Монк” – сериал, с.4, еп.10 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, с.2, еп.15 19:45 Студио “УЕФА Лига Европа” 20:00 Пряко, УЕФА Лига Европа: 22:00 Пряко, УЕФА Лига Европа: 00:00 УЕФА Лига Европа – обзор 00:30 “Готъм” – сериал, с.5, еп.4 01:30 “Животинско царство” – сериал, еп.9 02:30 “Стрелата” – сериал, с.2, еп.15 03:30 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.20 04:30 “Монк” – сериал, с.4, еп.10

bTV Comedy

05:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 06:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.5, еп.5, 6 07:00 “На по-добро място” /п/ – сериал 08:00 “Кухня” /п/ – сериал 09:00 “Двама мъже и половина” – сериал 10:00 Премиера: “Том и Джери: Шпионска мисия” – анимация, екшън, приключенски (САЩ, 2015), режисьори Спайк Бранд и Тони Сървоун 12:00 “Преспав” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Кухня” /п/ – сериал 15:00 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 Премиера: “Преспав” – сериал, еп.64 18:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ – вечерно токшоу 19:00 Премиера: “На по-добро място” – сериал, с.3, еп.13 19:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 20:00 “Новите съседи” – сериал, с.10, еп.11 22:00 “Кухня” – сериал, с.4, еп.15, 16 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.2, еп.9, 10 00:00 “Том и Джери: Шпионска мисия” /п/ – анимация, екшън, приключенски (САЩ, 2015) 02:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ – вечерно токшоу 04:00 “На по-добро място” /п/ – сериал 04:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал

Nova TV

05:20 “Нюанси синьо” – сериен филм, сезон 1 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 4 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Системата” (премиера) – сериен филм, сезон 9 21:00 “Hell’s Kitchen България” – риалити, нов сезон 22:00 “Сладко отмъщение” – забавно предаване на NOVA, нов сезон 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Нюанси синьо” – сериен филм, сезон 1 00:30 “Комисар Рекс” – сериен филм, сезон 11 01:30 “Уил и Грейс” – сериен филм, сезон 2 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм

Nova Sport

10:00 Баскетбол: Локомотив Кубан – ЦСКА Москва, мач от ВТБ лига /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Нотингам Форест – Милуол, мач от Чемпиъншип /п/ 14:00 Футбол: Байер Леверкузен – Унион Берлин, четвъртфинален мач за Купата на Германия /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Суонси Сити – Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Баскетбол: Калев – Локомотив Кубан, мач от ВТБ лига, директно 20:00 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 24-и епизод /п/ 20:30 Класика от Висшата лига: Астън Вила – Челси (2003-04) /п/ 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 29-и епизод /п/ 22:00 Професионална борба: “Челен сблъсък”, 11-и епизод 23:00 Баскетбол: Уникаха – Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига /п/ 00:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:00 Еротичен телепазар 03:00 Край на програмата

Kanal 3

06:00 “Социална мрежа” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 Парламентът на живо 10:00 НОВИНИ 10:15 Парламентът на живо 11:00 НОВИНИ 11:15 Парламентът на живо 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Парламентът на живо 13:00 НОВИНИ 13:15 Парламентът на живо 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:15 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Денят на живо” с Наделина Анева 18:00 НОВИНИ, централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Денят на живо” /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *