ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 12 НОЕМВРИ

БНТ

05:00 Още от деня 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 История.bg Българските мъченици на Народна република Македония 1944 – 1948 г. /п/ 13:30 Прохождането документален филм /България, 2016г./, режисьор Мариета Бобева 14:00 Малки истории /п/ 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Приключенията на горските мечоци анимационен филм 14:45 Сребристият жребец анимационен филм 15:10 Гимназия “Черна дупка” тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:15 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:05 Стани богат тв игра/п/ 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:00 Съкровище в двореца тв филм /21 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Референдум 22:00 БНТ на 60 23:00 По света и у нас 23:30 Връчване на наградите “Мистър и Мисис Икономика 2019” 00:30 Култура.БГ /п/ 01:30 100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/ 02:30 Съкровище в двореца тв филм /21 епизод/п/ 03:35 Туризъм.бг /п/ 04:05 Извън играта /п/ 04:35 Днес и утре

bTV

05:30 “Лице в лице” /п./ 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.4 еп.16 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 13:30 Премиера: “Втори шанс” – сериал, с.2 еп.53 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.7 еп.8 16:00 “Клиника на кораловия остров” – сериал, еп.13 (последен) 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Свободен дух” – сериал, еп.10 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги ” – сериал, еп.20 21:00 “Фермата: Нов свят” – риалити, с.5 22:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Мъртва точка” – сериал, с.2 еп.6 00:30 “Втори шанс” /п./ – сериал 02:00 bTV Новините /п./ 02:30 “Преди обед” /п./ 04:40 “Опасни улици” /п./ – сериал

 bTV Action

05:15 “Тежки престъпления” – сериал, с.5 еп.9 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, еп.23 – 26 08:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2 еп.5 09:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.5 еп.9 10:00 “Готъм” – сериал, с.2 еп.18 11:00 “Под наблюдение” – сериал, с.5 еп.4 12:00 “Лонгмайър” – сериал, с.5 еп.9 13:00 “Херкулес в подземния свят” – фентъзи, екшън, приключенски (тв филм, САЩ, Нова Зеландия, 1994), режисьор Бил Нортън, в ролите: Кевин Сорбо, Антъни Куин, Тони Китейн, Марли Шелтън, Клиф Къртис, Майкъл Хърст и др. 15:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2 еп.6 16:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.5 еп.10 17:00 “Лонгмайър” – сериал, с.5 еп.10 18:00 “Под наблюдение” – сериал, с.5 еп.5 19:00 Часът на супергероите: “Готъм” – сериал, с.2 еп.19 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3 еп.3 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Борба за справедливост” – екшън, криминален (САЩ, 1991), режисьор Джон Флин, в ролите: Стивън Сегал, Уилям Форсайт, Джери Орбак, Джина Гършон, Джон Легуизамо и др. 23:45 “Смъртоносно оръжие” /п./ – сериал, с.3 еп.3 00:45 “Готъм” – сериал, с.2 еп.19 01:45 “Бягство от затвора” – сериал, с.2 еп.6 02:45 “Лонгмайър” – сериал, с.5 еп.10 03:45 “Под наблюдение” – сериал, с.5 еп.5 04:45 “4×4” – предаване за офроуд автомобили, с.4 еп.1

bTV Comedy

05:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал 06:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал, с.11 еп.6, 7 07:00 “Столичани в повече” – сериал 08:00 “Модерно семейство” – сериал 09:00 “Домашен арест” /п./ – сериал, с.3 еп.15, 16 10:00 “Мадеа и програмата за защита на свидетели” – комедия, криминален (САЩ, 2012), режисьор Тайлър Пери, в ролите: Тайлър Пери, Юджийн Леви, Денис Ричардс, Дорис Робъртс и др. 12:00 “По средата” – сериал 12:30 “Без пукната пара” – сериал 13:00 “Мис Сладкиш” – сериал 14:00 “Модерно семейство” – сериал 15:00 “Новите съседи” – сериал 16:30 “На гости на третата планета” – сериал, еп.101 17:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (2019 пролет), еп. 6, 7 18:00 “Без пукната пара” – сериал, с.5 еп.2, 3 19:00 “Столичани в повече” – сериал, с.10 еп.13 20:00 “Новите съседи” – сериал, en.52 21:30 “На гости на третата планета” – сериал 22:00 “Модерно семейство” – сериал, с.7 еп.10, 11 23:00 Премиера: “Мис Сладкиш” – сериал, еп.1, 2 00:00 “Мадеа и програмата за защита на свидетели” /п./ – комедия, криминален (САЩ, 2012) 02:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал 03:00 “Без пукната пара” – сериал 04:00 “Столичани в повече” – сериал

 Nova TV

05:20 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 4 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 3 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Кръвни връзки” (премиера) – сериен филм, сезон 8 21:00 “Игри на волята: България” (премиера) – риалити 22:00 “Пътят на честта” (премиера) – сериен филм 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 4 00:30 “Гомор” – сериен филм, сезон 1 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:45 “Слънце и луна” – сериен филм

Nova Sport

10:00 Хокей на лед: Барис – ЦСКА Москва, мач от Континенталната хокейна лига /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Обрадойро – Баскония, мач от испанската баскетболна лига /п/ 14:00 Футбол: Кардиф Сити – Бристъл Сити, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: Парма – Химки, мач от ВТБ лига /п/ 18:00 Хокей на лед: Ак Барс – Авангард, мач от Континенталната хокейна лига, директно 20:30 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 13-и епизод /п/ 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 Баскетбол: УНИКС – Нижни Новгород, мач от ВТБ лига /п/ 23:00 Баскетбол: Реал Мадрид – Уникаха, мач от испанската баскетболна лига /п/ 00:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:00 Еротичен телепазар 03:00 Край на програмата

Kanal 3

06:00 “Социална мрежа” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Пулс” – /п/ 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Интервю с Наделина Анева” 11:00 НОВИНИ 11:15 “Другото лице”-/п/ 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 “Офанзива” – избрано 13:00 НОВИНИ 13:15 “Патарински Live” – /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 14:45 “Парчета от реалността” – /п/ 15:00 НОВИНИ 15:15 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Денят на живо” с Наделина Анева 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Денят на живо” – /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *