ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 12 НОЕМВРИ

БНТ

05:10 Още от деня коментарно предаване /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва, сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ , Когато сърцето зове 3, тв филм /2 епизод/ 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Очи в очи с животните Животни в обектива 15:15 Влакът на динозаврите 2, анимационен филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Малки истории /п/ 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 18:45 Спорт тото 19:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Питай БНТ 22:00 Викингите 5, 10-сериен тв филм /копродукция, 2017 г./, 1 епизод, режисьор Дейвид Уелингтън, в ролите Катрин Уиник, Густаф Скарсгард, Аликзандър Лудвик, Петър Франзен, Яспер Пяконен и др. (16) 23:00 По света и у нас 23:30 БГ версия /п/ 00:30 Светът и ние /п/ 00:50 100% будни /п/ 02:45 Култура.БГ /п/ 04:00 Туризъм.бг /п/ 04:30 Когато сърцето зове 3, тв филм /2 епизод/п/

bTV

05:30 “Домашен арест” – сериал, с. 3, еп. 2 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, еп. 4 06:30 “Лице в лице” /п/ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Черна птица” – сериал, еп. 2 15:00 “Търговски център” – сериал, с. 15, еп. 139, 140 16:00 Премиера: “Сестра Бети” – сериал, с. 5, еп. 7 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с. 14, еп. 89 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с. 3, еп.102 21:00 “Фермата: Пътят на една мечта” – риалити, с .6 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с. 20, еп. 22 01:00 “Опасни улици” – сериал, с. 14, еп. 8 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Завинаги” – сериал, с. 2, еп. 71

bTV Action

05:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с. 2, еп. 11 06:00 Анимационен блок: “Джи Ай Джо: Сигма 6” – сериал, еп. 22 – 25 08:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с. 2, еп. 11 09:00 “Чък” – сериал, еп. 3 10:00 “Супергърл” – сериал, с. 3, еп. 19 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, еп.1 12:00 “Монк” – сериал, с. 5, еп. 3 13:00 “Кралят на скорпионите 3: Изкуплението” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2012), режисьор Рул Рейне, в ролите Дейв Батиста, Бостин Кристофър, Стефан Ламбер, Селина Ло, Рон Пърлман, Били Зейн, Виктор Уебстър и др. 15:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с. 2, еп. 12 16:00 “Чък” – сериал, еп. 4 17:00 “Монк” – сериал, с. 5, еп. 4 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, еп. 2 19:00 Часът на супергероите: “Супергърл” – сериал, с. 3, еп. 19 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Ел Чапо” – сериал, с. 3, еп. 9 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Кралят на скорпионите 4: Походът на силата” – екшън, приключенски (САЩ, 2015), режисьор Майк Елиът, в ролите Рутгер Хауер, Виктор Уебстър, Есме Бианко, Елън Холман, Уил Кемп, Бари Бостуик, М. Емет Уолш, Ройс Грейси и др. 00:00 “Ел Чапо” – сериал, с. 3, еп. 9 01:00 “Бягство от затвора” – сериал, еп. 2 02:00 “Супергърл” – сериал, с. 3, еп. 19 03:00 “Монк” – сериал, с. 5, еп. 4 04:00 “Чък” – сериал, еп. 4

bTV Comedy

05:00 “Мис Сладкиш” /п/ – сериал 06:00 “Мис Сладкиш” – сериал, еп. 11, 12 07:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 08:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 10:00 “Маса 19” – комедия, романтичен (САЩ, 2017), режисьор Джефри Блиц, в ролите Ана Кендрик, Лиса Кудроу, Крейг Робинсън, Чарлз Грийн, Тони Револори, Стивън Мърчант и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Кухня” /п/ – сериал 14:30 “Селцето” /п/ – сериал 16:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с. 5, еп. 4, 5 19:00 Премиера: “Дивата Нина” – сериал, еп. 121 20:00 “На гости на третата планета” – сериал, еп. 74, 75 21:00 “Младият Шелдън” – сериал, еп. 1, 2 22:00 “Кухня” – сериал, еп. 7, 8 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с. 6, еп. 8, 9 00:00 “Маса 19” /п/ – комедия, романтичен (САЩ, 2017) 02:00 “Мис Сладкиш” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Кухня” /п/ – сериал

Nova TV

05:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 8 /п/ 06:30 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Антитела” (премиера) – сериен филм, сезон 10 21:00 “Игри на волята: България” (премиера) – риалити, сезон 2 22:30 “Братя” (премиера) – сериен филм 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 23 00:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 8 01:30 “Женени с деца” – сериен филм, сезон 9 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 03:30 “Остани с мен” – сериен филм /п/ 04:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/

Nova Sport

10:00 Футбол: Тонбридж Ейнджълс – Брадфорд Сити Купа на Футболната асоциация – повторение 12:00 Футбол: Юнайтед ъф Манчестър – Донкастър Роувърс Купа на Футболната асоциация – повторение 14:00 Футбол: Кардиф Сити – Бристъл Сити Чемпиъншип – повторение 16:00 Баскетбол: Жельона гура – Зенит ВТБ лига – повторение 17:55 Новини 18:00 Футбол: НСА – Локомотив Пловдив Държавно първенство по футбол за жени – повторение 20:00 Държавно първенство по футбол за жени: Преди кръга предаване за български футбол (2020-21) 20:30 Чемпиъншип: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – повторение 21:00 Новини 21:30 “Пета четвърт” обзорно предаване за испански баскетбол (2020-21) – повторение 22:00 Професионална борба: “Челен сблъсък” предаване на WWE 23:00 Баскетбол: Баскония – Билбао Испанска баскетболна лига – повторение 01:00 Новини – повторение 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Програмна пауза

Kanal 3

07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Парламентът на живо” 10:00 НОВИНИ 10:15 “Парламентът на живо” 11:00 НОВИНИ 11:15 “Парламентът на живо” 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 “Парламентът на живо” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Парламентът на живо” 14:00 НОВИНИ 14:30 “Социална мрежа” 15:00 НОВИНИ 15:20 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 НОВИНИ 17:20 “Патарински Live” – репортерско риалити 18:00 НОВИНИ, централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Патарински Live” /п/ 23:00 НОВИНИ 23:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 00:00 НОВИНИ /п/ 00:20 “Спорт в обектива” /п/ 01:00-07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *