ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 12 СЕПТЕМВРИ

БНТ

05:30 Още от деня коментарно предаване/п/ 06:00 Суматоха в джунглата анимационен филм /копродукция, 2014г./ 07:20 Зомбриела детски тв филм /Германия, 2016г./ 07:40 Телепазарен прозорец 07:55 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Туризъм.бг 11:30 Джинс 12:00 По света и у нас 12:30 Бразди 13:00 Иде нашенската музика 14:00 Лятно часово време игрален филм /Италия, 2017г./, режисьори Фикара и Пиконе, в ролите: Винченцо Амато, Антонио Катания, Серджо Фриша и др. 15:30 Книга на книгите 2 13-сериен анимационен филм /САЩ, 2013г./, 1 епизод 16:00 Вяра и общество 17:00 Вечната музика 17:30 Пътят към разпятието документален филм /копродукция, 2018г./, режисьор Джери Хобън 18:30 Извън играта 19:00 БНТ на 60 20:00 По света и у нас 20:30 След новините 20:45 Спортни новини 21:00 Събота вечер с Митко Павлов 22:00 Моят плейлист 23:00 По света и у нас 23:15 Студио Х: Нощен Манхатън игрален филм /САЩ, 2014г./, режисьор Брайън Декубелис, в ролите: Ейдриън Броуди, Ивон Страховски, Кембъл Скот, Дженифър Бийлс и др.(14) 01:05 Лятно часово време игрален филм/п/ 02:50 БНТ на 60 /п/ 03:50 Панорама с Бойко Василев /п/ 04:50 Иде нашенската музика /п/

bTV

05:30 “Домашен арест” – сериал, с.2 еп.3 06:00 “Джи Ай Джо: Сигма 6” – сериал, анимация, еп.22 06:30 “Нова Зеландия: Забравеният рай” – документален филм 07:30 “Приятели” – сериал, с.3 еп.17 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “COOLt” – лайфстайл предаване с водещ Натали Трифонова, нов сезон 9 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Богатствата на България” /п./ – документална поредица 13:00 Премиера: “Love in the Sun” – романтичен (тв филм, САЩ, 2019), режисьор Ар Си Нюи, в ролите: Емерод Тубиа, Том Мейдън, Шон Крисчън, Бетси Грейвър и др. 14:45 “Аламинут” – скеч шоу 15:00 “Бригада Нов дом” /п/ – социален проект 16:00 “Мармалад” – токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков 18:00 “Карбовски: Втори план” – документална поредица с водещ Мартин Карбовски 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите /п./ – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Фермата: Пътят на една мечта” – риалити, с.6 22:00 “12 силни” – военен, исторически, екшън (САЩ, 2018), режисьор Николай Фулси, в ролите: Крис Хемсуърт, Майкъл Шанън, Майкъл Пеня, Треванте Роудс, Уилям Фиктнър, Елса Патаки, Тейлър Шеридан и др. 00:30 “Кралят на скорпионите 4: Походът на силата” – екшън, приключенски (САЩ, 2015), режисьор Майк Елиът, в ролите: Рутгер Хауер, Виктор Уебстър, Есме Бианко, Елън Холман, Уил Кемп, Бари Бостуик, М. Емет Уолш, Ройс Грейси и др. 02:30 “Карбовски: Втори план” /п./ 03:20 “Мармалад” /п./

bTV Action

05:15 “Луцифер” – сериал, с.3 еп.12 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.3 еп.23 – 26 08:00 “Стрелата” – сериал, еп.16 – 18 10:45 “Трусове 5: Кръвни линии” – фантастика, хорър, екшън (САЩ, 2015), режисьор Дон Майкъл Пол, в ролите: Брандън Орет, Натали Бекър, Майкъл Грос, Джейми Кенеди и др. 12:45 “Смъртоносно оръжие 2” – екшън, криминален, трилър (САЩ, 1989), режисьор Ричард Донър, в ролите: Мел Гибсън, Дани Главър, Джо Пеши, Джос Акланд, Патси Кенсит, Трейси Улф и др. 15:00 “Стрелата” – сериал, с.8 еп.6, 7 17:00 “Дивата муха” /п./ – предаване за екстремни спортове, еп.24 17:30 “Да Знаеш Как” /п./ – предаване за ремонти и обзавеждане, с.2 еп.10 18:00 “Коли на мечтите” – автомобилна поредица, еп.9, 10 19:00 “От люлка до гроб” – екшън, криминален (САЩ, 2003), режисьор Анджей Бартковяк, в ролите: Джет Ли, Ди Ем Екс, Марк Дакаскос, Антъни Андерсън и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на Екшън: “Бойка: Фаворитът” – екшън, спортен, криминален (САЩ, България, 2016), режисьор Тодор Чапкънов, в ролите: Скот Адкинс, Теодора Духовникова, Алон Абутбул, Юлиян Вергов, Брахим Ачабаке, Валентин Ганев, Башар Рахал, Явор Бахаров и др. [14+] 23:45 “Смъртоносно оръжие 2” – екшън, криминален, трилър (САЩ, 1989), режисьор Ричард Донър, в ролите: Мел Гибсън, Дани Главър, Джо Пеши, Джос Акланд, Патси Кенсит, Трейси Улф и др. 02:00 “Стрелата” – сериал, еп.16 – 18 04:15 “Бойка: Фаворитът” /п./ – екшън, спортен, криминален (САЩ, България, 2016)

bTV Comedy

05:00 “Теория за големия взрив” /п./ – сериал 06:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.6 еп.19, 20 07:00 “Бруклин 99” – сериал, с.2 еп.9, 10 08:00 “На гости на третата планета” /п./ – сериал 09:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал, с.12 еп.9, 10 10:00 “Оглупели от любов” – комедия, драма, романтичен (САЩ, 2011), режисьори Глен Фикара и Джон Рекуа, в ролите: Стив Карел, Райън Гослинг, Джулиан Мур, Ема Стоун, Джоуи Кинг, Мариса Томей, Кевин Бейкън и др. 12:00 “Полицейска академия 3: Обратно в академията” – комедия (САЩ, 1986), режисьор Джери Парис, в ролите: Стив Гутенбърг, Буба Смит, Дейвид Граф, Майкъл Уинслоу, Лесли Истърбрук и др. 14:00 “Приятели” /п./ – сериал 15:00 “Теория за големия взрив” /п./ – сериал 16:00 “Преспав” /п./ – сериал 18:30 “Супер екипаж” /п./ – сериал 19:30 “Бруклин 99” /п./ – сериал, с.2 еп.9, 10 20:30 “Дневникът на един Дръндьо: Искам вкъщи” – комедия, семеен (САЩ, 2017), режисьор Дейвид Бауърс, в ролите: Джейсън Дръкър, Алисия Силвърстоун, Том Евърет Скот, Чарли Райт и др. 22:30 “Слънчева Филаделфия” /п./ – сериал 23:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (есен 2019) 00:00 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 01:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 02:00 “Теория за големия взрив” /п./ – сериал 03:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (есен 2019) 04:00 “Бруклин 99” /п./ – сериал

Nova TV

06:00 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/ 07:00 “Бреговете на Чесапийк” – сериен филм, сезон 2 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 13:00 “Матилда” – с уч. на Мара Уилсън, Дани Де Вито, Рия Пърлман, Пам Ферис, Ембет Дейвидс, Трейси Уолтър и др. 15:00 “В ритъма на танца: Революция” – с уч. на Раян Гусман, Катрин Маккормак, Миша Гейбриъл Хамилтън, Питър Галахър и др. 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 “Карай направо” с Диана Найденова 20:00 “Маскираният певец” (премиера) – музикално шоу, сезон 2 23:00 “Внедрени в час” – с уч. на Джона Хил, Чанинг Тейтъм, Айс Кюб, Бри Ларсън и др. 01:10 “Космосът между нас” – с уч. на Гари Олдман, Джанет Монтгомъри, Карла Гуджино, Ейса Бътърфийлд и др. 03:10 “Бреговете на Чесапийк” – сериен филм, сезон 2 /п/ 04:20 “Черният списък” – сериен филм, сезон 4

Nova Sport

10:00 Хокей на лед: Йокерит – Ак Барс, мач от Континенталната хокейна лига /п/ 12:00 Футбол: Уотфорд – Мидълзбро, мач от Чемпиъншип /п/ 14:00 Студио “Чемпиъншип”, директно 14:30 Футбол: Бирмингам Сити – Брентфорд, мач от Чемпиъншип, директно 16:30 Футбол: Нюрнберг – РБ Лайпциг, мач от първи кръг за Купата на Германия, директно 18:30 Класика от Висшата лига: Уимбълдън – Нюкасъл Юнайтед (1995-96) /п/ 19:00 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 26-и епизод /п/ 19:30 Баскетбол: Баскония – Барселона, полуфинален мач за Суперкупата на Испания, директно, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 Класика от Висшата лига: Блекбърн Роувърс – Ливърпул (1994-95) /п/ 21:45 Обзор на кръга на Карабао къп (2020-21), 1-ви кръг /п/ 22:15 Студио “Баскетбол”, директно 22:30 Баскетбол: Тенерифе – Реал Мадрид, полуфинален мач за Суперкупата на Испания, директно 00:10 Студио “Баскетбол”, директно 00:30 Професионална борба: “Разбиване”, 37-и епизод 01:30 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:45 Еротичен телепазар 03:45 Край на програмата

Kanal 3

07:10 “Другото лице” 07:25 “Имате думата” с Александър Владимиров – /п/ 08:00 “Социална мрежа”-избрано 08:30 “Пулс” с Гергана Добрева – здравно предаване 09:00 Топ Шоп 09:15 “Парчета от реалността” 09:30 “Патарински LIVE” – /п/ 10:10 “Денят на живо” – /п/ 11:15 Топ Шоп 11:30 ” Спорт в обектива” – избрано 12:00 НОВИНИ 12:15 “Парчета от реалността” 12:30 “Другото лице” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Стъпки към успеха” 13:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 14:00 НОВИНИ 14:15 “Икономика и бизнес” – икономическо предаване 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 “Патарински LIVE” – избрано 16:00 НОВИНИ 16:16 “Офанзива с Любо Огнянов” 19:00 НОВИНИ Централна емисия 19:45 “Парламентът на живо” 20:00 НОВИНИ 20:20 “Имате думата” с Александър Владимиров 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Парламентът на фокус” 22:30 “Холивуд” 23:00 НОВИНИ 23:20 “Офанзива с Любо Огнянов” /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *