ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 12 ФЕВРУАРИ

БНТ

05:15 Още от деня – коментарно предаване/п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва – сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели – забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Законът на Дойл – тв филм /3 сезон, 3 епизод/ (12) 14:45 Малки истории 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Светът на жестовете 16:45 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня – коментарно предаване 19:00 Последният печели – забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев 22:00 Оптимисти – тв филм /8 епизод/ (12) 23:00 По света и у нас 23:30 БГ версия /п/ 00:20 Светът и ние /п/ 00:35 100% будни /п/ 02:30 Култура.БГ /п/ 03:40 Знаете ли, че… 03:55 Извън играта /п/ 04:25 Законът на Дойл – тв филм /3 сезон, 3 епизод/п/ (12)

bTV

05:40 “Домашен арест” – сериал, еп.22 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.3, еп.19 06:30 “Лице в лице” /п/ – публицистично предаване 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 “Навсякъде ти” – сериал, еп.20 15:00 Премиера: “Истинска любов” – сериал, еп.36 16:00 Премиера: “Сестра Бети” – сериал, с.7, еп.1 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Малки убийства” – сериал, еп.24 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Безмилостен град” – сериал, еп.30 21:00 Премиера: “Влад” – сериал, с.2, еп.13 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Любимката на краля” – сериал, еп.2 01:00 “Опасни улици” – сериал, с.14, еп.72 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:50 “Божествено” – сериал, еп.6

bTV Action

05:00 “Твърде лично” – сериал, с.2, еп.14 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.2, еп.11 – 14 08:00 “Твърде лично” – сериал, с.2, еп.14 09:00 “Чък” – сериал, с.4, еп.15 10:00 “Готъм” – сериал, с.4, еп.16 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4, еп.10 12:00 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.5 13:00 “Оцеляване” – екшън, криминален, трилър (САЩ, Великобритания, 2015), режисьор Джеймс Мактийг, в ролите: Мила Йовович, Пиърс Броснан, Дилън Макдърмът, Анджела Басет, Ема Томпсън, Джеймс Д`Арси, Башар Рахал и др. 15:00 “Твърде лично” – сериал, с.2, еп.15 16:00 “Чък” – сериал, с.4, еп.16 17:00 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.6 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4, еп.11 19:00 Часът на супергероите: “Готъм” – сериал, с.4, еп.17 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Спенсър” – сериал, еп.10 21:00 bTV Новините 22:00 Екшън петък: “Джурасик парк II: Изгубеният свят” – приключенски, фантастика (САЩ, 1997), режисьор Стивън Спилбърг, в ролите: Джеф Голдблъм, Джулиан Мур, Пийт Посълтуейт, Арлис Хауърд, Ричард Атънбъро, Винс Вон, Питър Стормеър и др. 00:30 “Спенсър” – сериал, еп.10 01:30 “Бягство от затвора” – сериал, с.4, еп.11 02:30 “Готъм” – сериал, с.4, еп.17 03:30 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.6 04:30 “Чък” – сериал, с.4, еп.16

bTV Comedy

05:00 “Теория за големия взрив” /п/ – сериал 06:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.6, еп.21, 22 07:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 08:00 “Теория за големия взрив” /п/ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 10:00 “Бейб в града” – фентъзи, комедия, анимация (Австралия, 1998), режисьор Джордж Милър, в ролите: Мики Руни, Магда Шубански, Джеймс Кромуел, Ким Стори, Ричард Картър и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Кухня: Война за хотел” /п/ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно шоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.10, еп.15, 16 19:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.6, еп.15 19:30 “Новите съседи” – сериал, eп.53 21:00 “Столичани в повече” – сериал, с.4, еп.8 22:00 Премиера: “Кухня: Война за хотел” – сериал, с.2, еп.6, 7 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, 9, еп. с.12, еп.9, 10 00:00 “Бейб в града” /п/ – фентъзи, комедия, анимация (Австралия, 1998) 02:00 “Теория за големия взрив” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Кухня: Война за хотел” /п/ – сериал

Nova TV

05:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 17 /п/ 06:30 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Мерием” (премиера) – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериал 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” (нов сезон) – риалити 21:00 “Под прикритие” – сериал 22:00 “Хавай 5-0” – сериал, сезон 7 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 17 00:30 “Нюанси синьо” – сериал, сезон 2 01:30 “Незабравимо” – сериал, сезон 2 02:30 “Завинаги свързани” – сериал 04:30 “Остани с мен” – сериал /п/

Nova Sport

10:00 Баскетбол: Тенерифе – Бургос, Купа на краля, четвъртфинал /п/ 12:00 Баскетбол: Реал Мадрид – Валенсия, Купа на краля, четвъртфинал /п/ 14:00 Карабао къп: Обзор – предаване за английски футбол (2020-21) /п/ 14:30 Купа на Германия: Обзор – предаване за германски футбол (2020-21) – /п/ 15:00 Новини 15:05 Футбол: Челси – Нюкасъл Юнайтед, класика от Висшата лига (2004-05) /п/ 15:30 Баскетбол: Астана – Химки, ВТБ лига – директно 17:30 Баскетбол: Енисей – ЦСКА Москва, ВТБ лига /п/ 19:30 Баскетбол: Баскония – Ховентут, Купа на краля, четвъртфинал – директно 21:25 “Пета четвърт” – обзорно предаване за испански баскетбол (2020-21) /п/ 21:55 Новини 22:00 Футбол: Манчестър Сити – Тотнъм, Хотспър класика от Висшата лига (1994-95) – /п/ 22:30 Баскетбол: Барселона – Уникаха, Купа на краля, четвъртфинал – директно 00:15 Баскетбол: Астана – Химки ВТБ лига /п/ 02:15 Еротичен телепазар

NovaNews

05:15 Шоубизнес/п/ 05:25 Денят на живо/п/ 05:50 Пресечна точка/п/ 06:30 Здравей, България 09:10 Парламентът на живо 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:15 Парламентът на живо 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Парламентът на живо 12:00 Новините на NOVA 12:30 Денят на живо/п/ 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:30 Патарински LIVE /п/ 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 В добра форма 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Шоубизнес 15:30 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA 16:10 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:15 Пресечна точка 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:30 Патарински LIVE 19:00 Новините на NOVA 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:30 Денят на живо 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:45 Бизнесът 21:50 Шоубизнес 22:00 Новините на NOVA NEWS 22:15 Пресечна точка 23:00 Новините на NOVA 23:30 Денят на живо /п/ 00:00 Новините на NOVA /п/ 00:30 Патарински LIVE/п/ 01:00 Новините на NOVA /п/ 01:30 В добра форма/п/ 02:00 Новините на NOVA /п/ 02:30 Денят на живо/п/ 03:00 Новините на NOVA /п/ 03:30 Социална мрежа /п/ 04:00 Новините на NOVA /п/ 04:25 Социална мрежа/п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *