ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 12 ЮЛИ

БНТ
05:00 Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/ 06:00 Вълшебните приказки на щурчето 06:25 Сид – дете на науката, детски анимационен филм /САЩ, 2013 г./, режисьор Кърк Тачър 07:40 Телепазарен прозорец 07:55 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Дивият Уелс: Сърцето на Уелс, документална поредица /2 епизод/ 12:00 По света и у нас 12:30 Домът на вярата Чекотински манастир /п/ 13:00 Една история за “Intelligent Music Project” филм за проекта на д-р Милен Врабевски 14:00 Гражданинът Кино, документален филм /България, 2014 г./, режисьор Коста Биков 15:25 Абатство Нортангър, игрален филм /копродукция, 2007 г./, режисьор Джон Джоунс, в ролите Фелисити Джоунс, Джей Джей Фийлд, Кари Мълиган, Уилям Бек, Лиъм Кънингъм и др. 17:00 Джинс Родът на Ервант Хугасян /п/ 17:30 Арена спорт 18:30 Спорт тото 19:00 Лекари по време на пандемия 19:10 Шакълтън – смърт или слава, 4-серийна документална поредица /Великобритания, 2013 г./ 20:00 По света и у нас 20:30 След новините 20:45 Спортни новини 21:00 Съседката, игрален филм /България, 1987 г./, режисьор Адела Пеева, в ролите Велко Кънев, Елвира Иванова, Георги Русев, Мартина Вачкова и др. 22:25 По света и у нас 22:40 Придружителят, игрален филм /САЩ, 2011г./, режисьор Стивън Херек, в ролите Пол Левески, Ариел Уинтър, Кевин Кориган, Хосе Сунига и др. 00:25 Абатство Нортангър игрален филм /п/ 02:00 Шакълтън – смърт или слава документална поредица /п/ 02:45 Студио Х: Мисия: Пророкът, игрален филм /п/ (12) 04:25 Пристанищата на света 04:40 Дивият Уелс: Сърцето на Уелс, документална поредица /2 епизод/п/

bTV
05:10 “Cool…T” /п/ 06:00 “Джи Ай Джо: Сигма 6” – сериал, анимация, еп.5 06:30 “Алпите: Раят на Европа” – документален филм 07:30 “Приятели” – сериал, с.2, еп.24 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “Търси се” /п/ – токшоу 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 Премиера: “Фитнес” – сериал, еп.2 13:00 “Старата гвардия” – комедия, военен (Великобритания, 2016), режисьор Оливър Паркър, в ролите Марк Танди, Ръсел Балог, Андрю Хавил, Даниел Мейс, Тоби Джоунс, Майкъл Гамбън, Бил Най, Бил Патерсън, Том Кортни и др. 15:10 “Кунг-фу панда 2” – анимация, екшън, приключенски (САЩ, 2011), режисьор Дженифър Ю Нелсън 17:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите /п/ – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Еверест” – приключенски, драма (Великобритания, САЩ, Исландия, 2015), режисьор Балтазар Кормакур, в ролите Джейсън Кларк, Томас Райт, Робин Райт, Майкъл Кели, Емили Уотсън, Сам Уърдингтън, Елизабет Дебики, Джош Бролин, Кийра Найтли, Джейк Джиленхол, Ванеса Кърби, Ингвар Сигурдссон и др. 22:20 “Разобличен” – фентъзи, криминален, драма (САЩ, 2016), режисьор Гий Малик Линтън, в ролите: Ана де Армас, Киану Рийвс, Кристофър Макдоналд, Мира Сорвино, Санди Техада и др. [16+] 00:30 “Непростимо” – екшън, трилър (Япония, 2013), режисьор Санг-ил Лий, в ролите: Кен Уатанабе, Шиоли Куцуна, Юя Ягира, Юн Кунимура, Юкиюоши Одзава и др. [16+] 02:50 “Търси се” /п/ 03:40 “120 минути” /п/

bTV Action
06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, еп.16 – 19 08:00 “Чък” – сериал, с.3 еп.11 – 13 11:00 “Х-Мен” – фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2000), режисьор Брайън Сингър, в ролите Патрик Стюарт, Хю Джакман, Иън Маккелън, Фамке Янсен, Джеймс Марсдън, Хали Бери, Ана Пакуин и др. 13:00 “Ченге за един ден: Мисия Маями” – екшън, комедия (САЩ, 2016), режисьор Тим Стори, в ролите Айс Кюб, Кевин Харт, Оливия Мън, Кен Джонг, Нейдин Веласкес, Тика Съмптър, Глен Пауъл, Бенджамин Брат, Тайрийз Гибсън, Брус Макгил и др. 15:00 “Стоте” – сериал, с.6, еп.10, 11 17:00 “Помощ 112” – риалити поредица, еп.16 17:30 “Да Знаеш Как” /п/ – предаване за ремонти и обзавеждане, с.2, еп.2 18:00 “4×4” – предаване за офроуд автомобили, с.3 еп.26 18:30 “Х-Мен 2” – фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2003), режисьор Брайън Сингър, в ролите Патрик Стюарт, Хю Джакман, Иън Маккелън, Фамке Янсен, Джеймс Марсдън, Хали Бери, Ана Пакуин и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на Екшън: “Х-Мен: Последният сблъсък” – фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2006), режисьор Брет Ратнър, в ролите Патрик Стюарт, Хю Джакман, Хали Бери, Иън Маккелън, Фамке Янсен, Джеймс Марсдън, Ана Пакуин, Ребека Роумийн, Вини Джоунс, Бен Фостър и др. 00:00 “Мъжът от U.N.C.L.E.” – екшън, комедия, приключенски (САЩ, Великобритания, 2015), режисьор Гай Ричи, в ролите: Хенри Кавил, Хю Грант, Алисия Викандер, Арми Хамър, Джаред Харис, Елизабет Дебики, Даниел Уестууд и др. 02:15 “Чък” /п/ – сериал, с.3, еп.12, 13 04:15 “Твърде комично” – екшън, комедия (САЩ, 2015), режисьор Джон Ашър, в ролите Лий Търгесен, Рино Уилсън, Лорън Стамиле, Джойс Булифант, Маргарет Чо и др. [14+]

bTV Comedy
05:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 06:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.6, еп.22, с.7, еп.1 07:00 “Изгубеняци” – сериал, еп.5, 6 08:00 “По средата” /п/ – сериал 09:00 “На по-добро място” – сериал, с.3, еп.1, 2 10:00 “Бетовен” – комедия, семеен (САЩ, 1992), режисьор Брайън Левант, в ролите Чарлз Гродин, Бони Хънт, Дейн Джоунс, Никол Том, Оливър Плат, Стенли Тучи, Дейвид Духовни, Патриша Хийтън и др. 12:00 “Овца или вълк” – анимация, комедия (Русия, 2016), режисьори Максим Волков и Андрей Галат 14:00 “Приятели” /п/ – сериал 15:00 “Шитс Крийк” /п/ – сериал 16:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 18:30 “Гранд” /п/ – сериал 19:30 “На по-добро място” /п/ – сериал 20:30 “Умирай умно” – екшън, комедия (САЩ, 2008), режисьор Питър Сигъл, в ролите Стив Карел, Ан Хатауей, Алън Аркин, Дуейн Джонсън, Тери Крюс, Дейвид Кекнър, Бил Мъри, Патрик Уорбъртън, Маси Ока, Нейт Торънс и др. 22:30 “Изгубеняци” /п/ – сериал, еп.5, 6 23:30 “Шитс Крийк” /п/ – сериал 00:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 01:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ – вечерно токшоу 02:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 03:00 “На по-добро място” /п/ – сериал 04:00 “Изгубеняци” /п/ – сериал

Nova TV
05:00 “Космическа надпревара”- с уч. на Джеймс Уудс, Анабет Гиш, Алекс Линц, Уесли Ман и др./п/ 06:30 “Иконостас” 07:00 “Бреговете на Чесапийк” – сериен филм, сезон 1 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA, избрано 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Игра на чувства” – с уч. на Тамин Сърсок, Травис ван Уинкъл, Тифани Хайнс и др. 14:15 “Сестрите на младоженеца” – с уч. на Малез Джоу, Джеръми Съмптър, Савана Джейд, Ани Тедеско, Грег Евиган и др. 16:00 Неделята на NOVA – публицистично токшоу 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA 20:00 “Агент Солт” – с уч. на Анджелина Джоли, Лив Шрайбър, Чиуетел Еджиофор, Андре Броуър и др. 22:00 “Конан Варварина” – с уч. на Джейсън Момоа, Стивън Ланг, Рон Пърлман, Диана Любенова и др. 00:15 “Хотел Артемида” – с уч. на Джоди Фостър, София Бутела, Джеф Голдблум, Дейв Баутиста, Стърлинг К. Браун, Джени Слейт, Закъри Куинто и др. 01:45 “Сестрите на младоженеца” – с уч. на Малез Джоу, Джеръми Съмптър, Савана Джейд, Ани Тедеско, Грег Евиган и др. /п/ 03:00 “Бреговете на Чесапийк” – сериен филм, сезон 1 /п/ 04:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA, избрано /п/ 04:40 “Игра на чувства” – с уч. на Тамин Сърсок, Травис ван Уинкъл, Тифани Хайнс и др. /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Мач от Чемпиъншип /п/ 12:00 Футбол: Мач от Чемпиъншип /п/ 14:00 Футбол: Екзитър Сити – Нортхямптън Таун, финален плейоф на английската Лига 2 /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Байер Леверкузен – Байерн Мюнхен, финал за Купата на Германия /п/ 09:30 Футбол: Хъдърсфилд Таун – Лутън Таун, мач от Чемпиъншип /п/ 11:30 Футбол: Дарби Каунти – Брентфорд, мач от Чемпиъншип /п/ 13:30 Футбол: Фулъм – Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип /п/ 15:25 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 15:30 Футбол: Суонси Сити – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, директно 17:25 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 26-и епизод /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Футбол: Байер Леверкузен – Байерн Мюнхен, финал за Купата на Германия /п/ 20:00 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 33-ти епизод 20:30 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 20:45 Студио “Футбол”, директно 21:00 Футбол: Славия – Лудогорец, мач от efbet Лига, директно 22:55 Студио “Футбол”, директно 00:00 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 33-ти епизод /п/ 00:30 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:45 Еротичен телепазар 02:45 Край на програмата

Kanal 3
07:00 “Другото лице” 07:25 “Имате думата” с Александър Владимиров – избрано 08:00 “Социална мрежа”-избрано 08:30 “Пулс” с Гергана Добрева – здравно предаване 09:00 “Офанзива” с Любо Огнянов /п/ 11:45 Телемаркет 12:00 НОВИНИ 12:15 “Парламентът на фокус” /п/ 12:30 “Икономика и бизнес” /п/ 13:00 НОВИНИ 13:15 “Стъпки към успеха” 13:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 14:00 НОВИНИ 14:15 “Изкуство по време на пандемия” 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 “Патарински LIVE” – избрано 16:00 НОВИНИ 16:16 “Беновска пита” 19:00 НОВИНИ Централна емисия 19:45 “Парчета от реалността” 20:00 НОВИНИ 20:20 “Имате думата” с Александър Владимиров 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Парчета от реалността” 22:30 “Другото лице” 23:00 НОВИНИ 23:20 “Беновска пита” /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *