ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 12 ЮЛИ

БНТ
05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва, сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 Лято с БНТ 11:55 Препрочитаме Вазов 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Артефакти от Кавказ, Азербайджан, документален филм /2 епизод/ 13:30 Вълкадин говори с Бога, тв филм /България, 1995 г./, режисьор Иван Андонов, в ролите Васил Михайлов, Мария Статулова, Досьо Досев, Таня Шахова и др. 14:30 Телепазарен прозорец 14:45 Влакът на динозаврите, анимационен филм 15:15 Вълшебното дърво, 7-сериен тв филм /Полша, 2005 г./, 1 епизод, режисьор Анджей Малешка, в ролите Войчех Молски, Зузана Гулчинска, Анджей Долецки, Филип Ланга и др. 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно /п/ 16:30 Малки истории /п/ 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня коментарно предаване 19:00 На границата, тв филм /6, последен епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 История.bg, Българското присъствие във Вардарска Македония, Западаните покрайнини и Беломорска Тракия 1941 – 1944 година /п/ 22:00 Нощният управител, тв филм /5 епизод/ (14) 23:00 По света и у нас 23:30 Библиотеката /п/ 00:30 Лято с БНТ /п/ 03:25 България в 60 минути с Мариана Векилска /п/ 04:25 По света и у нас /п от 20:00 часа/

bTV
05:10 “Аламинут” – скеч шоу 06:00 “Джи Ай Джо: Ренегати” – анимация, сериал, еп. 5 06:30 “Лице в лице” /п/ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците” – комедийно шоу (2014 г.) 13:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 14:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с. 3, еп. 72 16:00 Премиера: “Малки убийства” – сериал, с. 2, еп. 23 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с. 4, еп. 18, 19 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Безмилостен град” – сериал, еп. 134 21:00 “Скъпи наследници” – сериал, еп. 31 22:00 “Комиците” – комедийно шоу (2013 г.) 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Домашен арест” – сериал, с. 2, еп. 12 00:00 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с. 19, еп. 1 01:00 “Седем часа разлика” – сериал, с. 2, еп. 10 02:00 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:30 “Търговски център” – сериал, с. 14, еп. 15, 16

bTV Action
06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, с. 2, еп. 6 – 9 08:00 “Стоте” – сериал, с. 7, еп. 14 09:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с. 4, еп. 16 10:00 “Стрелата” – сериал, с. 6, еп. 13 11:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с. 4, еп. 9 12:00 “Мъртва точка” – сериал, с. 3, еп. 3 13:00 “Денят на независимостта: Нова заплаха” – фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2016), режисьор Роланд Емерих, в ролите Джеф Голдблъм, Лиъм Хемсуърт, Шарлот Генсбур, Вивика Фокс, Сила Уорд, Уилям Фиктнър, Майка Монро, Джоуи Кинг, Бил Пулман, Джъд Хърш и др. 15:00 “Стоте” – сериал, с. 7, еп. 15 16:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с. 5, еп. 1 17:00 “Мъртва точка” – сериал, с. 3, еп. 4 18:00 Премиера: “Хуберт и Щалер” – сериал, с. 4, еп. 10 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, с. 6, еп. 14 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с. 21, еп. 2 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на екшън: “Кралят на скорпионите” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, Германия, Белгия, 2002), режисьор Чък Ръсел, в ролите Дуейн Джонсън, Стивън Бранд, Майкъл Кларк Дънкан, Кели Хю, Бърнард Хил, Грант Хеслов, Питър Фачинели, Роджър Рийз и др. 23:45 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с. 21, еп. 2 00:45 “Хуберт и Щалер” – сериал, с. 4, еп. 10 01:45 “Стрелата” – сериал, с. 6, еп. 14 02:45 “Мъртва точка” – сериал, с. 3, еп. 4 03:45 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с. 5, еп. 1 04:45 “Да Знаеш Как” (2021) – предаване за ремонти и обзавеждане, еп. 14

bTV Comedy
05:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 06:00 “Дивата Нина” – сериал, еп. 33 07:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 08:00 “Преспав” /п/ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 09:30 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 10:30 “Ледена епоха 2: Разтопяването” – анимация, комедия (САЩ, 2006), режисьор Карлос Салданя 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Анжелика” /п/ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с. 9, еп. 15, 16 19:00 “Преспав” – сериал, еп. 5 19:30 Премиера: “Новите съседи” – сериал, с. 12, еп. 5 21:00 “Столичани в повече” – сериал, с. 12, еп. 7 22:00 “На гости на третата планета” – сериал, еп. 33, 34 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с. 10, еп. 4, 5 00:00 “Прекият път към щастието” – фентъзи, комедия (САЩ, 2003), режисьор Алек Болдуин, в ролите Алек Болдуин, Боби Канавали, Ким Катрал, Дан Акройд, Дженифър Лав Хюит, Антъни Хопкинс и др. 02:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Приятели” /п/ – сериал

Nova TV
05:10 “Черният списък” – сериал, сезон 3 /п/ 06:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Дъщеря ми” – сериен филм 13:30 “Изпитанията на живота” (премиера) – сериал 15:00 “Не ме оставяй” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Пътят на честта” – сериал, сезон 1 22:00 Новините на NOVA 22:30 “Ню Амстердам” – сериал, сезон 2 23:30 “Черният списък” – сериал, сезон 3 00:30 “Добрата съпруга” – сериал, сезон 4 01:30 “Втори дубъл” – сериал 02:30 “Сияйна луна” – сериал 03:30 “Изпитанията на живота” – сериал /п/ 04:30 “Дъщеря ми” – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Мидълзбро – Блекбърн Роувърс Чемпиъншип – /п/ 12:00 Футбол: Кавазаки Фронтале – Пекин Шампионска лига на Азия (2021) – /п/ 14:00 Футбол: Рединг – Борнемут Чемпиъншип – /п/ 16:00 Баскетбол: Тенерифе – Бургос Испанска баскетболна лига, плейофи, четвъртфинален мач №1 – /п/ 18:00 Баскетбол: Бургос – Тенерифе Испанска баскетболна лига, плейофи, четвъртфинален мач №2 – /п/ 20:00 Футбол: Норич Сити – Мидълзбро Чемпиъншип – /п/ 22:00 Шампионска лига на Азия: Обзор предаване за азиатски футбол (2021) 22:30 Купа на Футболната асоциация: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – /п/ 23:00 Футбол: Чонбук – Гамба Осака Шампионска лига на Азия (2021) – /п/ 01:00 Еротичен телепазар

NovaNews
05:00 Другото лице /п/ 05:30 Патарински LIVE /п/ 06:00 Здравей, България 09:30 Социална мрежа /п/ 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:15 Социална мрежа /п/ 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Ничия земя /п/ 12:00 Новините на NOVA 12:30 Шоубизнес /п/ 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:25 Бизнесът 13:30 Патарински LIVE /п/ 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Без резервация 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA NEWS 16:15 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:20 Денят на живо 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:25 Бизнесът 18:30 Патарински LIVE 19:00 Новините на NOVA NEWS 19:15 Пресечна точка 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:50 Бизнесът 20:55 Шоубизнес 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:20 Денят на живо /п/ 22:00 Новините на NOVA NEWS 22:30 Патарински LIVE /п/ 23:00 Новините на NOVA NEWS 23:30 Евромакс 00:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 00:20 Пресечна точка /п/ 01:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 01:30 Денят на живо /п/ 02:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 02:30 Патарински LIVE /п/ 03:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 03:30 Социална мрежа /п/ 04:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 04:25 Социална мрежа /п/ 04:50 Денят на живо /п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *