ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 12 ЮНИ

БНТ
05:10 Още от деня коментарно предаване /п/ 05:40 Луана – футболното чудо детски тв филм /п/ 06:00 Момче на върха детски тв филм /Шотландия, 2019 г./ 06:15 Почти вълшебно приключение двусериен детски тв филм /България, 1986 г./, 1 част, режисьор Илко Дундаков, в ролите Марио Петров, Стефан Клисуров, Иван Балсамаджиев, Димитър Манчев и др. 07:10 Магьосници 4-сериен детски тв филм /България, 2000 г./, 1 серия, режисьори Иван Георгиев и Сотир Гелев, в ролите: Наум Шопов, Георги Русев, Йоана Буковска, Иван Ласкин и др. 07:40 Телепазарен прозорец 08:00 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Туризъм.бг 11:30 Джинс 11:55 Препрочитаме Вазов 12:00 По света и у нас 12:30 Днес на УЕФА Евро 2020 13:00 Бразди 13:30 Иде нашенската музика 14:30 Баш майсторът на море /Людмила Чешмеджиева на 80 г./ игрален филм /България, 1977 г./, режисьор Петър Василев-Милевин, в ролите: Кирил Господинов, Людмила Чешмеджиева, Светослав Пеев, Юрий Яковлев и др. 15:35 Книга на книгите анимационен филм /2 сезон, 9 епизод/ 16:00 Религията днес 17:00 Вечната музика /п/ 17:30 Раковски – свобода или смърт документален филм /България, 2021 г./, режисьор Борис Радев 18:00 УЕФА Евро 2020: Трето полувреме 19:00 УЕФА Евро 2020: Дания – Финландия пряко предаване от Копенхаген 20:55 УЕФА Евро 2020: Трето полувреме 21:30 По света и у нас 22:00 Парламентарни избори 2021: Гласовете на България 22:15 Спортни новини 22:30 Студио Х: Пекарят игрален филм/Великобритания, 2007г./, режисьор Гарет Луис, в ролите Деймиън Луис, Кейт Ашфилд, Николай Костер-Валдау и др.(12) 23:55 УЕФА Евро 2020: Трето полувреме обзор на деня 00:30 УЕФА Евро 2020: Белгия – Русия запис 02:30 УЕФА Евро 2020: Уелс – Швейцария запис 04:30 По света и у нас /п от 21:30 часа/

bTV
05:20 “Домашен арест” /п/ – сериал, еп.15 05:40 “Джи Ай Джо: Ренегати” – анимация, сериал, еп.2 06:00 “Джи Ай Джо: Ренегати” – анимация, сериал, еп.3 06:30 “Бастиони на властта” – документален филм (Германия), част I 07:30 “Приятели” – сериал, с.6, еп.22 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “COOLt” – лайфстайл предаване с водещ Натали Трифонова 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Богатствата на България” – документална поредица (2021), с.5, еп.10 13:00 “Прясно изцеден” – романтичен, комедия (Германия, 2012), режисьор Кристине Хартман, в ролите: Диана Амфт, Том Влашиха Александер Байер, Силвестер Грот и др. 14:50 “Аламинут” – скеч шоу 15:00 “Добрият доктор” – сериал, с.2, еп.2 16:00 “Мармалад” – токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков 18:00 “Бригада Нов дом” – социален проект, с.3 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Сексът и градът” – романтичен, комедия (САЩ, 2008), режисьор Майкъл Патрик Кинг, в ролите Сара Джесика Паркър, Ким Катрал, Кристин Дейвис, Синтия Никсън, Крис Нот, Кандис Бъргън, Дженифър Хъдсън и др. 22:50 “Сестри на макс” – комедия (САЩ, 2015), режисьор Джейсън Мур, в ролите Тина Фей, Ейми Поулър, Кейт Маккинън, Медисън Дейвънпорт, Джон Легуизамо, Джон Сина, Мая Рудолф, Хедър Матарацо, Джеймс Бролин, Даян Уийст и др. 01:20 “Вдишване” – драма, трилър (САЩ, 2010), режисьор Балтазар Кормакур, в ролите Дърмът Мълроуни, Даян Кругър, Сам Шепърд, Джорди Мойя, Венсан Перез, Розана Аркет и др. [14+] 03:00 “Приятели” /п/ – сериал, с.6, еп.22 03:20 “Мармалад” /п/

bTV Action
05:15 “Стоте” – сериал, с.6, еп.7 06:00 Анимационен блок: “Приключенията на котарака в чизми” – сериал, с.2, еп.24 – 26, с.3 еп.1 08:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3, еп.1 – 3 11:00 “Ван Хелсинг” – фентъзи, екшън, хорър, трилър (САЩ, Чехия, 2004), режисьор Стивън Съмърс, в ролите Хю Джакман, Кейт Бекинсейл, Ричард Роксбърг, Дейвид Уенъм, Уил Кемп и др. 13:30 “Аквамен” – фантастика, екшън, приключенски (САЩ, Австралия, 2018), режисьор Джеймс Уан, в ролите Джейсън Момоа, Амбър Хърд, Уилем Дефо, Никол Кидман, Темуера Морисън, Патрик Уилсън, Долф Лундгрен, Яя Абдул-Матин II и др. 16:30 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.20, еп.3 17:30 “Да Знаеш Как” (2021) /п/ – предаване за ремонти и обзавеждане, еп.9 18:00 “Супер коли” – поредица за луксозни автомобили, с.6, еп.22, 23 19:00 “Мумията” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2017), режисьор Алекс Кърцман, в ролите: Том Круз, София Бутела, Ръсел Кроу, Анабел Уолис, Джейк Джонсън, Марван Кензари, Кортни Ванс и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на екшън: “Жената чудо” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2017), режисьор Пати Дженкинс, в ролите Гал Гадот, Крис Пайн, Робин Райт, Кони Нилсен, Дейвид Тюлис, Юън Бремнър, Дани Хюстън и др. 01:00 “Аквамен” – фантастика, екшън, приключенски (САЩ, Австралия, 2018), режисьор Джеймс Уан, в ролите Джейсън Момоа, Амбър Хърд, Уилем Дефо, Никол Кидман, Темуера Морисън, Патрик Уилсън, Долф Лундгрен, Яя Абдул-Матин II и др. 03:45 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3, еп.1 – 3

bTV Comedy
05:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 06:00 “Дивата Нина” – сериал, еп.3 07:00 “На по-добро място” – сериал, с.2, еп.12, 13 08:00 “Супер екипаж” – сериал, с.2 еп.14 – 17 10:00 “Бавачката Макфий и големият взрив” – фентъзи, семеен, комедия (Великобритания, Франция, САЩ, 2010), режисьор Сузана Уайт, в ролите Ема Томпсън, Маги Джиленхол, Рейф Файнс, Юън Макгрегър, Маги Смит и др. 12:00 “Кит Китридж: Едно американско момиче” – драма, комедия, семеен (САЩ, Канада, 2008), режисьор Патриша Розема, в ролите Абигейл Брезлин, Джулия Ормънд, Стенли Тучи, Джоан Кюсак, Крис О`Донъл, Джейн Краковски и др. 14:00 “Приятели” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 18:30 “Анжелика” /п/ – сериал 19:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 20:30 “Нощ в музея: Битката за Смитсониън” – комедия, екшън, фентъзи (САЩ, 2009), режисьор Шон Леви, в ролите Бен Стилър, Оуен Уилсън, Ейми Адамс, Ханк Азария, Робин Уилямс, Стив Куган, Рики Джървейс, Джон Бърнтол, Рами Малек, Бил Хейдър, Джей Барушел и др. 22:30 Премиера: “Земляни” – сериал, с.2, еп.3, 4 23:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 00:30 “Супер екипаж” /п/ – сериал 02:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 03:00 “На по-добро място” /п/ – сериал 04:00 “Земляни” /п/ – сериал

Nova TV
06:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA /п/ 07:00 “Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 17 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 13:00 “Хрoниките на Нарния: Лъвът, Вещицата и Дрешникът” – с уч. на Джорджи Хенли, Скандар Кейнс, Уилям Моузли, Ана Попълуей, Тилда Суинтън, Джеймс Макавой, Джим Броудбент и др. 15:50 “С дъх на канела” – с уч. на Чанинг Тейтъм, Аманда Сийфрид, Ричард Дженкинс, Хенри Томас и др. 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 “Карай направо” с Диана Найденова 20:00 “Бодигард на убиеца” – с уч. на Самюел Джаксън, Райън Рейнолдс, Гари Олдман, Салма Хайек и др. 22:20 “Норбит” – с уч. на Еди Мърфи, Танди Нютън, Куба Гудинг Джуниър, Тери Крюс, Еди Грифин, Клифтън Пауъл и др. 00:30 “Стелт” – с уч. Джош Лукас, Джесика Бийл, Джейми Фокс, Сам Шепърд, Ричард Роксбърг и др. 02:20 “Хрoниките на Нарния: Лъвът, Вещицата и Дрешникът” – с уч. на Джорджи Хенли, Скандар Кейнс, Уилям Моузли, Ана Попълуей, Тилда Суинтън, Джеймс Макавой, Джим Броудбент и др. /п/

Nova Sport
10:00 Художествена гимнастика: Европейско първенство Варна 2021 – директно 15:25 Новини 15:30 Чемпиъншип: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – /п/ 16:00 Карабао къп: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – /п/ 16:30 Художествена гимнастика: Европейско първенство Варна 2021 – директно 20:25 Купа на Футболната асоциация: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – /п/ 21:25 Купа на Азиатската футболна конфедерация: Обзор предаване за азиатски футбол (2021) – /п/ 21:55 Новини 22:00 Професионална борба: “Разбиване” предаване на WWE (2021) 23:00 Баскетбол: ЦСКА Москва – УНИКС ВТБ лига, плейофи, финал, мач №3 – /п/ 01:00 Еротичен телепазар

NovaNews
05:20 Пресечна точка /п/ 06:00 Пулс /п/ 06:30 Денят на живо /п/ 07:00 Ничия земя /п/ 08:00 Събуди се 11:00 Пулс 11:30 Другото лице /п/ 12:00 Новините на NOVA 12:30 Патарински LIVE /п/ 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:25 Бизнесът 13:30 Другото лице 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Шоубизнес 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:30 Ускорение 16:00 Офанзива с Любо Огнянов 19:00 Новините на NOVA NEWS 19:20 Бизнесът 19:25 Шоубизнес 19:30 Евромакс 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:50 Бизнесът 20:55 Шоубизнес 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:15 Карай направо 21:30 Ускорение 22:00 Новините на NOVA NEWS 22:15 Офанзива с Любо Огнянов /п/ 01:05 Патарински LIVE /п/ 01:35 Шоубизнес /п/ 02:00 Ничия земя /п/ 02:45 Събуди се /п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *