HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 12 ЮНИ

БНТ
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Алекснадра Гюзелева и Николай Колев 10:30 Здравето отблизо /най-доброто/ – здравно предаване с водеща Мария Андонова 11:20 Дързост и красота – тв филм /3954 епизод/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Инуяша – анимационен филм /4 епизод/ 13:25 Пиксел Пинки 2 – анимационен филм /4 епизод/ 13:55 Шоуто на Канала /п/ 14:55 Телепазарен прозорец 15:10 Фалшива принцеса – тв филм /30, последен епизод/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории – документален слот 16:55 Спасителен отряд, Калифорния – тв филм /5 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Още от деня – коментарно предаване 19:45 Лека нощ, деца! Малките червейчета 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 История.bg – Солунските съзаклятници и Борис Сарафов 22:10 Градчето “Сидер Коув” – тв филм /17 епизод/ 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Глухаря – тв филм /31 епизод/(12) 00:20 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 00:30 Денят започва с Култура /п/ 01:45 Спасителен отряд, Калифорния – тв филм /5 епизод/п/ 02:30 Фалшива принцеса тв филм /30, последен епизод/п/ 03:25 Глухаря – тв филм /31 епизод/п/(12) 04:15 Дързост и красота – тв филм /3954 епизод/п/ 04:40 Още от деня – коментарно предаване /п/

bTV
05:30 “Лице в лице” /п./ – публицистично предаване 06:00 “Аватар: Легендата за Анк” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу 13:30 “Тайни” – сериал, с. 1, еп. 5 15:00 Премиера: “Италианската булка” – сериал, с. 1, еп. 45 16:00 Премиера: “Клиника край езерото” – сериал, с. 1, еп. 59 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:55 Спорт тото 18:00 “Опасни улици” – сериал, еп. 741 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 “Твоят мой живот” – сериал, с. 3 ,еп. 59 21:30 “Веществени доказателства: Рим” – сериал, с. 1, еп. 6 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Лонгмайър”- сериал, с. 3, еп. 7 01:00 “Новите съседи” – сериал, с. 1, еп. 8 02:30 “Преди обед” /п./ – токшоу 04:30 “Опасни улици” – сериал, еп. 622

bTV Action
06:00 “Чудовища срещу извънземни” – анимация 08:00 “Стрелата” – сериал, еп. 1, еп. 10 09:00 “Менталист: Крадецът на мисли” – сериал, с. 5, еп. 14 10:00 “Час пик” – сериал, еп. 9 11:00 “Кости” – сериал, еп. 8, еп. 11 12:00 “Пета предавка” – автомобилно предаване 12:30 “Откуп” – драма,екшън,трилър (САЩ, 1996), режисьор – Рон Хауърд, актьори – Мел Гибсън, Рене Русо, Лив Шрайбер, Евън Хендлер, Лили Тейлър, Броули Нолти, Делрой Линдо, Гари Синийз и др. 15:00 “Революция” – сериал, еп. 20 16:00 “Менталист: Крадецът на мисли” – сериал, с. 5, еп. 15 17:00 “Ренегат” – сериал, с. 5, еп. 9 18:00 “Кости” – сериал, еп. 8, еп. 12 19:00 “Час пик” – сериал, еп. 10 20:00 “Стрелата” – сериал, с.1, еп. 11 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Двойна самоличност” – криминален, трилър (САЩ, 2009), режисьор – Денис Димстър, актьори – Вал Килмър, Изабела Мико, Захари Бахаров, Христо Шопов, Юлиан Вергов, Валентин Ганев, Велислав Павлов, Райчо Василев, Руши Видинлиев и др. 00:00 “Стрелата” – сериал, с. 1, еп. 11 01:00 “Час пик” – сериал, еп.10 02:00 “Експериментът” – сериал, с. 5, еп. 3 03:00 “Синовете на анархията” – сериал, с. 5, еп. 2 04:00 “Кости” – сериал, еп. 8, еп. 12

bTV Comedy
05:00 “Клуб Веселие” /п./ – сериал 06:00 “Клуб Веселие” – сериал, с. 4 07:00 “Смърфовете” – анимация 08:00 “Клуб Веселие” – сериал, с. 4 09:00 “Комиците” – комедийно шоу 10:00 “Руби Спаркс: Мечтаното момиче” – комедия (САЩ, 2012), режисьори – Джонатан Дейтън, Валери Фарис, актьори – Пол Дано, Елиът Гулд, Алиа Шаукат, Антонио Бандерас, Зои Казан, Стив Куган, Дебора Ан Уол, Анет Бенинг и др. 12:00 “Двама мъже и половина” – комедиен сериал 13:30 “Загадките на Лора” – сериал 14:30 “Фитнес Тони” – комедиен сериал 15:30 “Щурите съседи ” /п./ – комедиен сериал 17:00 “Комиците и приятели” – комедийно предаване 18:00 “Загадките на Лора” – сериал, с. 1 19:00 “Смърфовете” – анимация 20:00 “Щурите съседи” – комедиен сериал 21:30 “Фитнес Тони” – комедиен сериал 22:30 “Двама мъже и половина” – комедиен сериал, с.8 00:00 “Руби Спаркс: Мечтаното момиче” – комедия (САЩ, 2012), режисьори – Джонатан Дейтън, Валери Фарис, актьори – Пол Дано, Елиът Гулд, Алиа Шаукат, Антонио Бандерас, Зои Казан,Стив Куган, Дебора Ан Уол, Анет Бенинг и др. 02:00 “Майк и Моли”/п./ – сериал 03:00 “Клуб Веселие” /п./ – сериал 04:00 “Загадките на Лора” /п./ – сериал

Nova TV
05:20 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Двете лица на Истанбул”- сериен филм 13:30 “Моята карма” (премиера) – сериен филм 14:30 “Прости ми”(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Завинаги свързани” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, нов сезон 21:00 “Хавай 5-0” – сериен филм, сезон 6 22:00 Новините на NOVA 22:30 “София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал 23:00 “Господари на ефира” – забавно предаване 23:30 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA 00:30 “Д-р Хаус” – сериен филм, 8 сезон 01:30 “Хавай 5-0” – сериен филм, сезон 6 /п/ 02:30 “Законите на съдбата”- сериен филм 03:15 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм 04:15 “Прости ми” – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Баскетбол: Втори финален мач от плейофите на испанската баскетболна лига, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Кардиф Сити – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение 14:00 Футбол: Ипсуич Таун – Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Бастия – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Бирмингам Сити – Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип, повторение 20:00 Футбол: Бордо – Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Престън Норт Енд – Уигън Атлетик, мач от Чемпиъншип, повторение 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

BiT
05:00 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински (п) 05:30 “Аз уча английски” с Николая (п) 06:30 “О!здравей” – предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 07:30 Избрано: “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 09:00 Избрано от “Честно казано с Люба Кулезич”, публицистично предаване (п) 11:00 “Код 11:13”, информационно – новинарско шоу LIVE 13:00 “Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни новини на BIT LIVE 19:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова 20:00 “Честно казано” с Люба Кулезич 21:00 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински 22:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 23:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 00:30 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински (п) 01:00 еМисия България (п) 03:00 “Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков (п)

Kanal 3
05:30 “Спорт в обектива” /п/ 06:30 “Кухнята на Звездев” /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – сутрешен блок 09:00 “Офанзива” /п/ 11:00 НОВИНИ 11:15 ТОП ШОП 11:30 “Пулс” с Гергана Добрева /п/ 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 “Интервю” с Наделина Анева /п/ 13:00 НОВИНИ 13:10 Избрано от сутрешния блок 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:30 “Кухнята на Звездев” 15:00 НОВИНИ 15:30 Топ шоп 15:45 Време, календар, хороскоп 16:00 “Всеки следобед” с Криси” 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ – централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 “Денят на живо” 20:30 “Спорт в обектива” 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live /п/ 22:30 “Денят на живо” /п/ 23:30 “Спорт в обектива” /п/ 00:30 “Всеки следобед с Криси” /п/ 01:30-05:30 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *