ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 12 ЯНУАРИ

БНТ
05:00 Панорама с Бойко Василев /п/ 06:05 Пиксел Пинки 2 – анимационен филм /п/ 06:30 Стройковците – анимационен филм 06:50 Внимание, роботика – анимационен филм /п/ 07:15 Сийбърт – анимационен филм /п/ 07:45 Телепазарен прозорец 08:00 Пътеки – седмично предаване с водеща Деница Атанасова – Гергова 08:30 По света и у нас – информационна емисия 09:00 Денят започва с Георги Любенов – публицистично предаване 11:00 Туризъм.бг /п/ 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бразди – предаване за земеделие 13:00 Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов – предаване за фолклор 14:00 Вяра и общество с Горан Благоев – предаване за религия и култура 15:00 Третото желание – детски игрален филм /Чехия, 2017 г./, режисьор, Вит Карас 16:45 Джинс за родовата памет 17:15 Шоуто на Греъм Нортън с участието на Куба Гудинг-Джуниър, Имелда Стонтън, Уил-Ай-Ем, Джордж Езра /п/ (12) 18:00 Извън играта – развлекателно предаване с водеща Люба Пашова 19:00 Откриване на “Европейска столица на културата – Пловдив 2019” – пряко предаване 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:30 Спортни новини 20:45 Трофейна съпруга – игрален филм /Франция, 2010 г./, режисьор Франсоа Озон, в ролите, Катрин Деньов, Жерар Депардийо, Фабрис Лукинти, Карин Виари и др. 22:30 По света и у нас – информационна емисия 22:45 Студио “Х”: Престъпна жега – игрален филм /Италия, 2010 г./, режисьор, Ерос Пулиели, в ролите, Сабрина Ферили, Габриел Гарко, Винсент Спано и др. 00:30 Електра Лукс – игрален филм /САЩ, 2010 г./, режисьор, Себастиан Гутиерес, в ролите, Малин Акерман, Емануел Шрики, Карла Гуджино и др. (14) 02:05 Великите дебатьори игрален филм /п/ (12) 04:15 Дойче веле: Шифт 04:30 Бразди /п/

bTV
05:00 “Опасни улици” – сериал, с. 12, еп. 23 05:40 “НепознатиТЕ” /п/ – документална поредица 06:00 “Джи Ай Джо: Сигма” – анимация 07:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с. 10 08:00 “Тази събота и неделя” – предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова 11:00 “Cool…T” – лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Мутра по заместване” – сериал, с. 4 13:00 “Смотаняци” – комедия (САЩ, 1991), режисьор, Джим Ейбръхамс, актьори, Чарли Шийн, Кари Елуис, Валерия Голино и др. 15:00 “Бригада Нов дом” – социален проект 16:00 “Мармалад” – токшоу 18:00 “Карбовски: Втори план” – документална поредица с водещ Мартин Карбовски 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 Мегахит: “Директен полет” – екшън, трилър (САЩ, 2014), режисьор, Жауме Колет-Сера, актьори, Лиам Нийсън, Нейт Паркър, Джон Ейбрахамс, Лайнъс Роуч, Скот Макнейри, Кори Стол, Мишел Докъри, Джулиан Мур, Бар Пали, Ансън Маунт, Лупита Нионго и др. 22:00 Мегахит: “Клетниците” – драма, мюзикъл, романтичен (Великобритания, САЩ, 2012), режисьор, Том Хупър, актьори, Хю Джакман, Хелена Бонъм Картър, Ръсел Кроу, Ан Хатауей, Аманда Сайфред, Саша Барън Коен, Арън Твейт, Еди Редмейн, Саманта Баркс и др. 01:00 “Вестоносецът” – драма, романтичен, военен (САЩ, 2009), режисьор, Орън Мувърман, актьори, Бен Фостър, Саманта Мортън, Джина Малоун, Уди Харълсън и др. 03:20 “Мармалад” /п/ – токшоу

bTV Action
05:15 “Супергърл” – сериал, с. 2, еп. 19 06:00 “Аватар: Легенда за Анк” – анимация 08:00 “Луцифер” – сериал 11:00 “Земекрушение”- екшън,трилър (САЩ, 2016), режисьори, Ник Лайън, актьори, Андрю Джей Кейтърс, Алекса Мансор, Тониа Кей и др. 12:45 “Възходът на една легенда” – екшън, биографичен, драма (Хонконг, Китай, 2014), режисьор, Рой Хин Юнг Чоу, актьори, Само Кам-Бо Ханг, Еди Пенг и др. 15:00 “Неизвестният” – сериал 17:00 “Дивата муха” – предаване за екстремни спортове 17:30 “МИСИЯ МОЯТ ДОМ” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн 18:00 “4х4” – автомобилно предаване 19:00 “Вълната” – трилър, екшън, драма (Норвегия, 2015), режисьор, Роар Ютог, актьори, Кристофер Йонер, Ени Дал Торп, Томас Бо Ларсен, Фридтьов Сохейм, Артур Бернинг и др. 21:00 bTV Новините – централна емисия 21:45 bTV Репортерите – предаване за журналистически филми и разследвания 22:00 “Код: Олимп” – екшън, трилър (САЩ, 2013), режисьор, Антоан Фукуа, актьори, Джерард Бътлър, Арън Екхарт, Финли Джейкъбсън, Дилън Макдермът, Рик Юн, Морган Фриймън, Анджела Басет, Мелиса Лео, Рада Мичъл, Коул Хаузър, Фил Остин, Джеймс Ингерсол и др. 00:15 “Амнезия: Кой съм аз?” – екшън, приключенски, драма (Китай, 2015), режисьор, Уинкси Сонг, актьори, Оушън Ванг, Ксингтонг Йао, Кен Ло и др. 02:15 “Луцифер” – сериал 04:15 “Библиотекарите” – сериал

bTV Comedy
05:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал 06:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал 07:00 “По-добре късно, отколкото никога” – сериал 08:00 “Двама бащи, двама синове” – сериал 09:30 “Любимци” – сериал 10:00 “Полицейска академия 4: Градски патрул” – екшън, комедия, криминален (САЩ, 1987), режисьор, Джим Дрейк, актьори, Шарън Стоун, Лесли Истърбрук, Джордж Гейнс, Стив Гутенберг, Буба Смит, Майкъл Уинслоу, Дейвид Граф, Тим Казурски и др. 12:00 “Хавайски сън в лятна нощ” – комедия, романтичен (САЩ, 2016), режисьор, Хари Кейсън, актьори, Моани Айпиа-Долан, Брент Бейли, Соня Балморес и др. 14:00 “Ало, ало” – сериал 16:00 “Приятели” – сериал 17:30 “По-добре късно, отколкото никога” – сериал 18:30 “Новите съседи” – сериал 20:30 “Полицейска академия 3: Отново в Академията” – екшън, комедия ( САЩ, 1986), режисьор, Джери Перис, актьори, Стив Гутенберг, Буба Смит, Дейвид Граф, Майкъл Уинслоу, Марион Рамзи, Лесли Истърбрук и др. 22:30 “Двама мъже и половина” – сериал 00:30 “Стъпка по стъпка” – сериал 01:00 “Модерно семейство” – сериал 02:00 “Двама бащи, двама синове” – сериал 03:30 “Любимци” – сериал 04:00 “Двама мъже и половина” – сериал

Nova TV
07:00 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 5 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 12:50 “Наследникът” – с уч. на Джон Невил, Кортни Дрейпър, Джеймс Дуън и др. 14:40 “По приятелски” – с уч. на Мила Кунис, Джъстин Тимбърлейк, Патриша Кларксън, Джена Елфман, Браян Грийнбърг, Ричард Дженкинс, Уди Харелсън и др. 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35” – “Златната топка” 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ 20:00 “Белият зъб” – с уч. на Итън Хоук, Клаус Мария Брандауер, Сиймур Касел, Сюзан Хоуган, Джеймс Ремар и др. 22:10 “Кървавите скали” – с уч. на Такеши Канеширо, Тони Люнг Чиу Вай, Фенгай Занг, Чен Чанг, Чилинг Лин, Джун Ху и др. 01:10 “По приятелски” – с уч. на Мила Кунис, Джъстин Тимбърлейк, Патриша Кларксън, Джена Елфман, Браян Грийнбърг, Ричард Дженкинс, Уди Харелсън и др. /п/ 04:40 “Наследникът” – с уч. на Джон Невил, Кортни Дрейпър, Джеймс Дуън и др. /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Лийдс Юнайтед – Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Тотнъм Хотспър – Челси, първи полуфинален мач за Карабао къп, повторение 14:00 Футбол: Лион – Реймс, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Обзор на кръга на Карабао къп (2018-19), 6-и епизод, повторение 16:25 Студио “Чемпиъншип”, директно 17:00 Футбол: Уигън Атлетик – Астън Вила, мач от Чемпиъншип, директно 18:55 Студио “Чемпиъншип”, директно 19:30 Футбол: Милуол – Блекбърн Роувърс, мач от Чемпиъншип, директно 21:25 Студио “Чемпиъншип”, директно 21:50 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:05 Футбол: Амиен – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, запис 00:00 Професионална борба: “Първична сила”, 2-и епизод, повторение 01:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Край на програмата

BiT
05:00 “Аз уча английски” с Николая /п/ 06:00 “Майсторски клас”, токшоу на BIT /п/ 07:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова /п/ 08:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес /п/ 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова /п/ 10:00 “Историята оживява” /п/ 10:30 “Аз уча английски” с Николая /п/ 11:00 “Една различна неделя”, магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова /п/ 13:00 “О!здравей” – предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова /п/ 14:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова /п/ 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова /п/ 16:30 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT /п/ 17:30 “О!здравей” – предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова /п/ 18:30 “Историята оживява” /п/ 19:00 “Епизод” /п/ 20:00 “PLAYGASM” с Краси Петров /п/ 21:00 “Шоуто на играчите” вечерно токшоу с Павел и Христо /п/ 22:00 “Карамел” – предаване за красиви жени и интересни мъже /п/ 00:00 “Без задръжки” с Наталия Кобилкина /п/ 01:00 “Една различна неделя”, магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова /п/ 03:00 “Карамел” – предаване за красиви жени и интересни мъже /п/

Kanal 3
06:15 “Интервю” с Наделина Анева /п/ 07:00 “Имате думата” с Александър Владимиров /п/ 08:00 “Денят на живо”- избрано 09:00 “Пулс” с Гергана Добрева 09:30 “Социална мрежа”- избрано 10:00 “Интервю” с Наделина Анева /п/ 11:00 “Холивуд” 12:00 “Денят на живо” – избрано 12:45 “Букмейкър – анализи и коментари” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Икономика и бизнес” 14:00 НОВИНИ 14:15 “Парчета от реалността” 15:00 НОВИНИ 15:15 “Имате думата” с Александър Владимиров /п/ 16:00 НОВИНИ 16:15 “Интервю” с Наделина Анева /п/ 17:00 “Офанзива” с Любо Огнянов 19:00 НОВИНИ 19:45 “Парламентът на фокус” 20:00 НОВИНИ 20:15 “Имате думата” с Александър Владимиров 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Седмицата с Канал 3” 23:00 НОВИНИ 23:15 “Офанзива” с Любо Огнянов/п/ 01:00 НОВИНИ /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *