ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 12 ЯНУАРИ

БНТ

05:10 Още от деня – коментарно предаване/п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва – сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели – забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Законът на Дойл – тв филм /5 епизод/ (12) 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Малкият самурай – детски тв филм /Япония, 2015 г./ 15:15 Влакът на динозаврите 4 – анимационен филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Малки истории /п/ 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня – коментарно предаване 19:00 Последният печели – забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Референдум с Добрина Чешмеджиева 22:00 Годунов. Продължението – тв филм /2 епизод/ (14) 23:00 По света и у нас 23:30 Моят плейлист /п/ 00:30 Светът и ние /п/ 00:50 100% будни /п/ 02:45 Култура.БГ /п/ 03:55 Домът на вярата – Кюстендилска духовна околия/п/ 04:25 Законът на Дойл – тв филм /5 епизод/п/ (12)

bTV

05:40 “Домашен арест” – сериал, с.4, еп.13 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.2, еп.22 06:30 “Лице в лице” /п/ – публицистично предаване 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Черна птица” – сериал, еп.41 15:00 Премиера: “Истинска любов” – сериал, еп.13 16:00 Премиера: “Лекар в планината” – сериал, с.13, еп.4 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Малки убийства” – сериал, еп.2 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Безмилостен град” – сериал, еп.7 21:00 Премиера: “Влад” – сериал, еп.7 22:30 Премиера: “Добрият доктор” – сериал, с.3, еп.7 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Стрелата” – сериал, с.8, еп.5 01:00 “Опасни улици” – сериал, с.14, еп.49 02:00 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:00 “Търси се” /п/ – токшоу 04:50 “Завинаги” – сериал, с.2, еп.112

bTV Action

05:00 “Господарят на илюзията” – сериал, еп.4 06:00 Анимационен блок: “Приключенията на котарака в чизми” – сериал, с.2, еп.1 – 4 08:00 “Господарят на илюзията” – сериал, еп.4 09:00 “Чък” – сериал, с.3, еп.11 10:00 “Супергърл” – сериал, с.5, еп.12 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.22 12:00 “Монк” – сериал, с.7, еп.14 13:00 “Шпиони: За общото благо” – екшън, трилър (Великобритания, 2015), режисьор Барат Налури, в ролите Кит Харингтън, Питър Фърт, Дженифър Ийли, Майкъл Уайлдман, Тапънс Мидълтън, Тим Макинърни и др. 15:00 “Господарят на илюзията” – сериал, еп.5 16:00 “Чък” – сериал, с.3 еп.12 17:00 “Монк” – сериал, с.7, еп.15 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.3, еп.1 19:00 Часът на супергероите: “Супергърл” – сериал, с.5, еп.13 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Стоте” – сериал, с.7, еп.4 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на екшън: “Добре дошли в джунглата” – екшън, комедия, приключенски (САЩ, 2003), режисьор Питър Бърг, в ролите Дуейн Джонсън, Кристофър Уокън, Росарио Доусън, Шон Уилям Скот, Юън Бремнър и др. 23:45 “Стоте” – сериал, с.7, еп.4 00:45 “Бягство от затвора” – сериал, с.3, еп.1 01:45 “Супергърл” – сериал, с.5, еп.13 02:45 “Монк” – сериал, с.7, еп.15 03:45 “Чък” – сериал, с.3, еп.12 04:45 “4×4” – предаване за офроуд автомобили, с.3, еп.4

bTV Comedy

05:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 06:00 “Модерно семейство” – сериал, с.9, еп.4, 5 07:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 08:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 09:30 “Кухня” /п/ – сериал 10:00 “Приемане в Принстън” – комедия, романтичен (САЩ, 2013), режисьор Пол Уайц, в ролите Тина Фей, Пол Ръд, Нат Улф, Глория Рубен, Уолас Шон и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Кухня” /п/ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.8, еп.17, 18 19:00 “На гости на третата планета” – сериал, еп.131 19:30 “Новите съседи” – сериал, eп.30 21:00 “Столичани в повече” – сериал, еп.22 22:00 “Кухня” – сериал, с.5, еп.13, 14 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.10, еп.8, 9 00:00 “Приемане в Принстън” /п/ – комедия, романтичен (САЩ, 2013) 02:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Приятели” /п/ – сериал

Nova TV

05:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 16 /п/ 06:30 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериал 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – риалити 21:00 “Под прикритие” – сериал, сезон 3 22:00 “Хавай 5-0” – сериал, сезон 6 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 16 00:30 “Кондор” – сериал, сезон 2 01:30 “Незабравимо” – сериал, сезон 1 02:30 “Завинаги свързани” – сериал 03:30 “Остани с мен” – сериал /п/ 04:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/

Nova Sport

10:00 Хокей на лед: Спартак – Локомотив, Континентална хокейна лига – повторение 12:00 Баскетбол: Билбао – Валенсия, Испанска баскетболна лига – повторение 14:00 Футбол: Нотингам Форест – Кардиф Сити, Купа на Футболната асоциация – повторение 16:00 Баскетбол: Уникаха – Баскония, Испанска баскетболна лига – повторение 18:00 Футбол: Блекпул – Уест Бромич Албиън, Купа на Футболната асоциация – повторение 20:00 Футбол: Чарлтън Атлетик – Акрингтън Стенли, Лига 1 – повторение 21:55 Новини 22:00 Футбол: Челси – Моркамб, Купа на Футболната асоциация – повторение 00:00 Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс – Кристъл Палас, Купа на Футболната асоциация – повторение 02:00 Еротичен телепазар 04:00 Програмна пауза

NovaNews

05:15 Патарински LIVE 05:45 Пресечна точка 06:30 Здравей, България 09:30 Темата на NOVA 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:15 Ничия земя 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Парчета от реалността 12:00 Новините на NOVA 12:30 Денят на живо 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:30 Патарински LIVE 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Евромакс 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Светски новини 15:30 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA 16:10 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:15 Пресечна точка 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:30 Патарински LIVE 19:00 Новините на NOVA 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:30 Денят на живо 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:45 Бизнес новини 21:50 Светски новини 22:00 Новините на NOVA 22:15 Пресечна точка 23:00 Новините на NOVA 23:30 Денят на живо 00:00 Новините на NOVA – повторение 00:30 Патарински LIVE 01:00 Новините на NOVA – повторение 01:30 Евромакс 02:00 Новините на NOVA – повторение 02:30 Денят на живо 03:00 Новините на NOVA – повторение 03:30 Социална мрежа 04:00 Новините на NOVA – повторение 04:30 Социална мрежа

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *