HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 12 ЯНУАРИ

БНТ
05:20 Здравето отблизо /п/ 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – културен информационен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович 11:00 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Мадагаскар 3 – анимационен филм /п/ 14:00 Телепазарен прозорец 14:15 Светът на Япония: Моменти от Ишикава 14:30 Туристически маршрути 15:00 Вяра и общество с Горан Благоев – предаване за религия и култура 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Специализирано предаване за хора с увреден слух 16:40 Как се прави? – документална поредица 17:25 Светът е 7 – обзорно предаване за събитията от международната политика с водещи Евгения Атанасова-Тенева и Йоана левиева-Сойър 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Още от деня – коментарно предаване 19:45 Лека нощ, деца! Хей, Дъги 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев – обзорно политическо предаване 22:00 Червената кралица тв филм /4 епизод/ 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Мънго Джери блус бенд Джаз фестивал “Банско 2017” 00:30 Денят започва с Култура /п/ 02:10 Червената кралица – тв филм /2 епизод/п/ 03:15 Туристически маршрути /п/ 03:45 Здравето отблизо /п/ 04:25 Още от деня – коментарно предаване /п/

bTV
05:30 “Аватар – легендата за Анк” – анимация 06:00 “Аватар – легендата за Анк” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/ – вечерно токшоу 13:30 Премиера: “Любов под наем” – сериал, с. 1, еп. 39 15:00 “Изкушение” – сериал, с. 1, еп. 21 16:00 Премиера: “Клиника край езерото” – сериал, с. 3, еп. 7 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:55 Спорт тото 18:00 Премиера: “Сърцето на града” – сериал, с. 1, еп. 27 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Сега и завинаги” – сериал, с. 2, еп. 31 21:30 “Екатерина” – сериал, с. 2, еп. 9 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Извън играта”- сериал, с. 6, еп. 4 01:00 “Изкушение” /п/ – сериал 02:00 bTV Новините /п/ – късна емисия 02:30 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:30 “Сърцето на града” /п/ – сериал

bTV Comedy
05:00 “Без пукната пара” /п/ – сериал 06:00 “Кое е това момиче” – сериал, с. 3 07:00 “Предградие” – сериал 08:00 “По средата” – сериал, с. 7 09:00 “Столичани в певече” – сериал 10:00 “Ритни камбаната с финес” – драма, комедия (САЩ, 2008), режисьор – Роб Райнър, актьори – Джак Никълсън, Шон Хейс, Роб Мороу, Бевърли Тод, Морган Фрийман и др. 12:00 “Кухня” – сериал 13:00 “По средата” /п/ – сериал 14:00 “Двама мъже и половина” – сериал 15:00 “Новите съседи” /п/ – комедиен сериал 17:00 ” Столичани в певече” – сериал, с. 5 18:00 “По средата” – сериал, с. 4 19:00 “Предградие” – сериал, с. 2 20:00 “Новите съседи” – комедиен сериал, с. 8 22:00 “Двама мъже и половина” – комедиен сериал, с. 7 23:00 “Хотел “Елеон” – комедиен сериал 00:00 “Ритни камбаната с финес” – драма, комедия (САЩ, 2008), режисьор – Роб Райнър, актьори – Джак Никълсън, Шон Хейс, Роб Мороу, Бевърли Тод, Морган Фрийман и др. 02:00 “Клуб “Веселие” /п/ – сериал 03:00 “По средата” /п/ – сериал

bTV Action
05:00 “Лонгмайър” – сериал, с. 3, еп. 1 06:00 “Пингвините от Мадагаскар” – анимация 08:00 “Монк” – сериал, с. 3, еп. 6 09:00 “Лонгмайър” – сериал, с. 3, еп. 1 10:00 “Стоте” – сериал, еп. 3 11:00 “Мъртва точка” – сериал, еп. 21 12:00 “Стрелата” – сериал, с. 2, еп. 12 13:00 “Отмъщението на сестрите” – трилър (Канада, 2013), режисьор – Къртис Крауфорд, актьори – Брук Бърнс, Тим Розън, Ашли Джоунс, Ребека Амзалаг, Питър Дж. Грей и др. 15:00 “Монк” – сериал, с. 3, еп. 7 16:00 “Лонгмайър” – сериал, с. 3, еп. 2 17:00 “Стрелата” – сериал, с.,2, еп. 13 18:00 “Мъртва точка” – сериал, еп. 22 19:00 “Стоте” – сериал, еп. 4 20:00 Премиера: “Тренировъчен ден” – сериал, еп. 7 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Труден за убиване” – екшън, драма, криминален ( САЩ,1990), режисьор – Брус Малмът, актьори – Стивън Сегал, Кели ЛеБрок, Фредерик Кофин, Андрю Блок, Уилям Садлър и др. 00:00 “Тренировъчен ден” – сериал, еп. 7 01:00 “Стоте” – сериал, еп. 4 02:00 “Монк” – сериал, с. 3, еп. 7 03:00 “Стрелата” – сериал, с. 2, еп. 13 04:00 “Мъртва точка” – сериал, еп. 22

Nova TV
05:20 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Войната на розите”- сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 14:30 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Завинаги свързани” (премиера) – сериен филм 17:30 “Господари на ефира”- забавно предаване /п/ 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра, избрано 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Играчът” (премиера) – сериен филм 21:00 “Дървото на живота” – сериен филм 22:00 “Подли камериерки” (нов сезон) – сериен филм, 4 сезон 23:00 “Господари на ефира”- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA 01:00 “Такси: Бруклин” – сериен филм 02:00 “Непростимо”- сериен филм 04:00 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Ница – Монако, четвъртфинален мач за Купата на Лигата, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Амиен – Пари Сен Жермен, четвъртфинален мач за Купата на Лигата, повторение 14:00 Футбол: Метц – Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Болтън Уондърърс – Хъл Сити, мач от Чемпиъншип, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Пари Сен Жермен – Троа, мач от френската Лига 1, повторение 20:00 Класика от Висшата лига – Ливърпул – Манчестър Сити (2009-10), повторение 20:30 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 14-и епизод, повторение 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2017-18), 21-и епизод, повторение 21:45 Футбол: Страсбург – Гингам, мач от френската Лига 1, директно 23:45 Футбол: Шефилд Юнайтед – Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип, повторение 01:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 02:00 Еротичен телепазар 04:00 Край на програмата

BiT
05:00 BIT СПОРТ (п) 05:30 “Аз уча английски” с Николая (п) 06:00 Новини (п) 06:30 “Код 11-13”, информационно – новинарско шоу (п) 08:30 BIT СПОРТ (п) 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 10:00 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 11:00 “Код 11-13”, информационно шоу и новини в развитие LIVE 13:00 “Хайд Парк”, дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни новини на BIT LIVE 19:00 BIT СПОРТ LIVE 19:30 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 20:30 Стажанта броди, авторско предаване на Сашо Диков 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 BIT LIVE – най-интересното от преките включвания и излъчвания на Би Ай Ти за деня 23:00 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 00:00 Kъсни новини на Би Ай Ти (п) 00:30 BIT СПОРТ (п) 01:00 “Шоуто на играчите” вечерно ток шоу с Павел и Христо (п) 02:00 “PLAYGASM” с Краси Петров /п/ 03:00 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 04:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес (п)

Kanal 3
06:00 “Кухнята на Звездев” /п/ 06:30 “Всяка сутрин” – сутрешен блок 09:00 “Парламентът на живо” 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Телемаркет 12:20 “Парламентът на живо 13:00 НОВИНИ 13:15 “Парламентът на живо” 14:00 НОВИНИ 14:30 “Кухнята на Звездев” 15:00 НОВИНИ 15:15 Топ шоп 15:30 “Всеки следобед” с Криси” 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 18:45 “Денят на живо” 19:45 Патарински Live 20:00 “Спорт в обектива” 21:00 НОВИНИ 21:45 Патарински Live /п/ 22:00 “Денят на живо” /п/ 23:00 “Спорт в обектива” /п/ 00:00 НОВИНИ /п/ 00:30 “Всеки следобед с Криси” /п/ 01:00 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *