ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 13 АВГУСТ

БНТ

05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Заместникът детски тв филм /Уелс, 2016г./ 06:15 Търсачи на реликви 2 тв филм /п/ 07:00 Сутрешен блок 09:00 Корпорация “Приключения” тв филм /12 епизод/п/ 09:45 Как е устроена Вселената 2 документална поредица /п/ 10:30 10 000 крачки 10:40 Средиземноморската кухня на Триш документална поредица /п/ 11:10 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Новини на турски език 12:40 БНТ на 60 Нели Рангелова/п/ 13:40 Супер камери документална поредица 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Влакът на динозаврите 40-сериен анимационен филм /копродукция, 2009г./ 15:00 Търсачи на реликви 2 тв филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас регионални новини 16:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 16:45 Средиземноморската кухня на Триш документална поредица 17:10 Как е устроена Вселената 2 документална поредица 18:00 По света и у нас 18:15 Знаете ли, че… 18:30 Спорт ТОТО 19:00 Европа днес 19:10 Корпорация “Приключения” тв филм /13 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Госпожо Държавен секретар 4 тв филм /5 епизод/ (12) 22:00 Династията на Борджиите 3 тв филм /2 епизод/ (16) 23:00 По света и у нас 23:30 Пепел тв филм /3 епизод/ (16) 00:20 БНТ на 60 Нели Рангелова/п/ 01:20 България от край до край 2 /п/ 01:50 Госпожо Държавен секретар 4 тв филм /5 епизод/п/ (12) 02:50 Знаете ли, че… 03:00 Европа днес /п/ 03:10 Моят плейлист Юлия Спиридонова/п/ 04:05 Династията на Борджиите 3 тв филм /2 епизод/п/ (16) 04:55 Пепел тв филм /3 епизод/п/ (16)

bTV

05:30 “Домашен арест” /п./ – сериал 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, еп.12 06:30 “Комиците и приятели” /п./ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване 09:30 “Преди обед” /най-доброто/ – токшоу 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.2 еп.65 15:30 “Търговски център” – сериал, с.14 еп.153 – 155 17:00 bTV Новините 17:30 “Комиците и приятели” /п./ – комедийно шоу 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.14 еп.26 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.3 еп.39 21:00 Премиера: “Ирония на съдбата” – сериал, еп.33 22:30 Премиера: “Добрият доктор” – сериал, с.2 еп.6 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Стрелата” – сериал, с.4 еп.4 01:00 “Гранд” – сериал, с.2 еп.6 01:30 “Домашен арест” – сериал, еп.6 02:00 bTV Новините /п./ 02:30 “Преди обед” /п./ 04:30 “Завинаги” – сериал, с.2 еп.6

bTV Action

05:00 “Луцифер” – сериал, с.2 еп.8 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, еп.15 – 18 08:00 “Луцифер” – сериал, с.2 еп.8 09:00 “Готъм” – сериал, с.3 еп.17 10:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2 еп.9 11:00 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.8 12:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.1 13:00 “Мъртва точка” – сериал, с.3 еп.7, 8 15:00 “Луцифер” – сериал, с.2 еп.9 16:00 “Готъм” – сериал, с.3 еп.18 17:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.2 18:00 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.9 19:00 Часът на супергероите: “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2 еп.10 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Стрелата” – сериал, с.7 еп.10 21:00 bTV Новините 21:30 Студио “Шампионска лига” с водещ Валери Генов 22:00 Пряко, УЕФА Шампионска лига 1/4-финал: Лайпциг – Атлетико Мадрид 00:00 Студио “Шампионска лига” 00:30 “Стрелата” – сериал, с.7 еп.10 01:30 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.9 02:30 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2 еп.10 03:30 “Бягство от затвора” – сериал, с.4 еп.2 04:30 “Готъм” – сериал, с.3 еп.18

bTV Comedy

05:00 “Комиците и приятели” /п./ – комедийно шоу 06:00 “Малкото пони” – сериал, еп.11, 12 07:00 “Дивата Нина” /п./ – сериал 08:00 “На гости на третата планета” /п./ – сериал 08:30 “Фитнес” /п./ – сериал 09:00 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 10:00 “Обир със стил” – комедия, криминален (САЩ, 2017), режисьор Зак Браф, в ролите: Майкъл Кейн, Морган Фрийман, Алън Аркин, Крстофър Лойд, Ан-Маргрет, Мат Дилън, Питър Серафиноуиц, Шабан Фалън, Джон Ортиз, Джоуи Кинг и др. 12:00 “Приятели” /п./ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 14:00 “Фитнес” /п./ – сериал 15:00 “Преспав” /п./ – сериал 16:00 “Дивата Нина” /п./ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.9 еп.13, 14 19:00 “Дивата Нина” – сериал, еп.56 20:00 “На гости на третата планета” – сериал, еп.9 20:30 “Преспав” – сериал, еп.2 21:30 Премиера: “Шитс Крийк” – сериал, с.3 еп.9 22:00 “Фитнес” – сериал, еп.7, 8 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.12 еп.9, 10 00:00 “Обир със стил” /п./ – комедия, криминален (САЩ, 2017) 02:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (есен 2019) 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ 04:00 “Приятели” /п./ – сериал

Nova TV

05:00 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/ 06:00 “Скорпион” – сериен филм, сезон 4 /п/ 06:55 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “Учен под наем” – с уч. на Жанет Бидерман, Патрик Фихте, Ангела Рой, Александра Хелмиг и др. 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, избрано 21:00 “Хавай 5-0” – сериен филм, сезон 9 22:00 Новините на NOVA 22:30 “Специален отряд” (премиера) – сериен филм, сезон 2 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 19 00:30 “Скорпион” – сериен филм, сезон 4 01:30 “Женени с деца” – сериен филм, сезон 4 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 03:30 “Остани с мен” – сериен филм /п/

Nova Sport

10:00 Футбол: Шалке – Херта, мач от трети кръг за Купата на Германия /п/ 12:00 Футбол: Рединг – Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип /п/ 14:00 Баскетбол: Нижни Новгород – Жельона гура, мач от ВТБ лига /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Дарби Каунти – Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Футбол: Байер Леверкузен – Щутгарт, мач от трети кръг за Купата на Германия /п/ 20:00 Класика от Висшата лига: Манчестър Юнайтед – Уигън Атлетик (2009-10) /п/ 20:30 Обзор на кръга на Карабао къп (2019-20), 8-и епизод /п/ 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:30 Класика от Висшата лига: Норич Сити – Саутхямптън (1993-94) /п/ 22:00 Професионална борба: “Челен сблъсък”, 33-ти епизод 23:00 Футбол: Оксфорд Юнайтед – Уикъмб Уондърърс, финален плейоф на английската Лига 1 /п/ 01:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Край на програмата

Kanal 3

07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:20 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Другото лице” 10:45 “Стъпки към успеха” 11:00 НОВИНИ 11:20 “Социална мрежа”-/п/ 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:20 “Денят на живо” -/п/ 13:00 НОВИНИ 13:20 “Парчета от реалността” 13:45 Топ шоп 14:00 НОВИНИ 14:30 “Социална мрежа” 15:00 НОВИНИ 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 НОВИНИ 17:20 “Другото лице” 17:50 “Бизнес новини” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Другото лице” 22:50 “Бизнес новини” 23:00 НОВИНИ 23:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00- 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *