ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 13 ДЕКЕМВРИ

БНТ

05:25 Още от деня /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Тайните на войната – документална поредица /6 епизод/ 13:30 Илия Бешков – човекът, който се превърна в рисунка – документален филм /България, 2004г./, режисьор Костадин Бонев 14:00 Малки истории 15:00 Специализирано предаване за хора с увреден слух 15:15 Гимназия “Черна дупка” – тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:15 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:00 БНТ на 60 /п/ 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:00 Съкровище в двореца – тв филм /42 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев 22:00 БНТ на 60 23:00 По света и у нас 23:30 Виждам птица да лети – трибют за Румен Тосков Пловдив джаз фест 2019 00:30 Великият Гетсби – игрален филм /копродукция, 2000г./, режисьор Робърт Марковиц, в ролите Мира Сорвино, Тоби Стивънс, Пол Ръд, Мартин Донован и др. 02:05 Култура.БГ /п/ 03:05 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл/п/ 04:05 Дойче Веле: Шифт 04:20 Още от деня /п/

bTV

05:30 “Лице в лице” /п/ 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, еп.13 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 13:30 Премиера: “Ягодова любов” – сериал, еп.8 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.7, еп.31 16:00 “Спасители в планината” – сериал, с.2, еп.3 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Свободен дух” – сериал, еп.33 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, еп.43 21:00 “Фермата: Нов свят” – риалити, с.5 22:30 “Помощ 112” – екшън-криминална риалити поредица, еп.18 (последен) 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Мъртва точка” – сериал, с.3, еп.7 00:30 “Стрелата” – сериал, с.6, еп.2 01:30 “Вътрешна сигурност” – сериал, с.7, еп.4 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Втори шанс” – сериал, еп.16

bTV Action

05:15 “Тежки престъпления” – сериал, с.6, еп.11 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.4, еп.7 – 10 08:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.3, еп.6 09:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.6, еп.11 10:00 “Готъм” – сериал, с.3, еп.17 11:00 “Агент Х” – сериал, еп.1 12:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2, еп.12 13:00 “Трусът” – екшън, трилър, драма (Норвегия, 2018), режисьор Йон Андреас Андершен, в ролите: Кристофер Йонер, Ане Даал Торп, Едит Хогенруд-Санде, Йонас Хоф Офтебро и др. 15:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.3, еп.7 16:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.6, еп.12 17:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2, еп.13 18:00 “Агент Х” – сериал, еп.2 19:00 Часът на супергероите: “Готъм” – сериал, с.3, еп.18 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Наркос” – сериал, еп.7 21:00 bTV Новините 22:00 Екшън петък: “Такси 5” – екшън, комедия (Франция, 2018), режисьор Франк Гастамбид, в ролите Салваторе Еспозито, Франк Гастамбид, Сабрина Уазани, Бернар Фарси, Малик Бантала, Грегори Фромантен и др. 00:00 “Наркос” – сериал, еп.7 01:00 “Готъм” – сериал, с.3, еп.18 02:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.3, еп.7 03:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.2, еп.13 04:00 “Агент Х” – сериал, еп.2

bTV Comedy

05:00 “Двама бащи, двама синове” /п/ – сериал 06:00 “Двама бащи, двама синове” – сериал, с.3, еп.5, 6 07:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 08:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 09:00 “Комиците и приятели” /п/ – комедийно шоу (2019 пролет), еп.28, 29 10:00 Премиера: “Елхички 5” – комедия, семеен (Русия, 2016), режисьори Тимур Бекмамбетов, Вадим Перелман, Индар Джендубаев и др., в ролите: Константин Хабенский, Иван Ургант, Сергей Светлаков, Гоша Куценко, Мария Шукшина и др. 12:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 13:00 “Полицаят от Рубльовка” /п/ – сериал 14:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 14:30 “Модерно семейство” /п/ – сериал 15:00 “Новите съседи” /п/ – сериал 16:30 “На гости на третата планета” – сериал, еп.122 17:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (2019 пролет), еп.30, 31 18:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.5, еп.4, 5 19:00 “Столичани в повече” – сериал, с.12, еп.10 20:00 “Новите съседи” – сериал, с.5-7, еп.17 21:30 “На гости на третата планета” – сериал 22:00 Премиера: “Модерно семейство” – сериал, с.9, еп.12, 13 23:00 “Полицаят от Рубльовка” /п/ – сериал, еп.4 00:00 “Елхички 5” /п/ – комедия, семеен (Русия, 2016) 02:00 “Двама бащи, двама синове” /п/ – сериал 03:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 04:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал

Nova TV

05:20 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 5 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 4 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, нов сезон 21:00 “Под прикритие” – сериен филм, сезон 1 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 5 00:30 “Бегълци от бъдещето” – сериен филм 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:30 “Слънце и луна” – сериен филм

Nova Sport

10:00 Футбол: Уест Бромич Албиън – Суонси Сити, мач от Чемпиъншип /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Хокей на лед: Авангард – Ак Барс, мач от Континенталната хокейна лига /п/ 14:00 Футбол: Преиграване от втори кръг за Купата на Футболната асоциация /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Хокей на лед: Салават Юлаев – Металург, мач от Континенталната хокейна лига /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Футбол: Преиграване от втори кръг за Купата на Футболната асоциация /п/ 20:00 Таекуондо: Обзор на ГП София 2019 /п/ 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 Студио “Чемпиъншип”, директно 21:45 Футбол: Чарлтън Атлетик – Хъл Сити, мач от Чемпиъншип, директно 23:40 Студио “Чемпиъншип”, директно 00:00 Баскетбол: Манреса – Барселона, мач от испанската баскетболна лига /п/ 01:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 02:00 Еротичен телепазар 04:00 Край на програмата

Kanal 3

06:00 “Социална мрежа” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 Парламентът на живо 10:00 НОВИНИ 10:15 Парламентът на живо 11:00 НОВИНИ 11:15 Парламентът на живо 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Парламентът на живо 13:00 НОВИНИ 13:15 Парламентът на живо 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:15 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Денят на живо” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Денят на живо” -/п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *