ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 13 МАРТ

БНТ

05:00 Какво ще се случи 2 документална поредица/п/ 05:25 Още от деня /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 12:35 Тайните светове документална поредица /5 епизод/ 13:30 Човекът и образът му документален филм/България, 2010 г./, режисьор Станислава Калчева 14:00 Малки истории 15:00 Светът на жестовете специализирано предаване за хора с увреден слух 15:15 Обзор УЕФА “Лига Европа” 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:15 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:00 Моят плейлист музикално-развлекателно предаване/п/ 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:10 Корпорация “Приключения” тв филм/10 епизод/ 19:55 Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев 22:00 БНТ на 60 23:00 По света и у нас 23:25 Спортни новини 23:30 Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 23:35 Истинска легенда игрален филм /Китай, 2010 г./, режисьор Юен Ву Пин, в ролите Винсънт Жао, Жу Ксън, Анди Он и др. (16) 01:30 Култура.БГ /п/ 02:30 100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/ 03:30 Корпорация “Приключения” тв филм /10 епизод/п/ 04:15 Още от деня /п/

bTV

05:30 “Лице в лице” /п/ 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, еп.12 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, еп.32 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.7, еп.91 16:00 “Спасители в планината” – сериал, с.7, еп.7 17:00 bTV Новините 17:20 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Свободен дух” – сериал, с.2, еп.9 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.2, еп.44 21:00 Премиера: “Съни бийч” – сериал, еп.4 22:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Твърде лично” – сериал, с.2, еп.16 00:30 “Спасители в планината” /п/ – сериал, с.7, еп.7 01:30 “Домашен арест” – сериал, с.4, еп.6 02:00 “Преди обед” /п/ 04:10 “Втори шанс” – сериал, еп.71

bTV Action

05:15 “Животинско царство” – сериал, еп.9 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, с.2, еп.14 – 17 08:00 “Кости” – сериал, с.11, еп.10 09:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3, еп.10 10:00 “Стрелата” – сериал, с.2, еп.14 11:00 “Монк” – сериал, с.4, еп.10 12:00 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.20 13:00 “Лъкът на справедливостта” – екшън (Китай, 2012), режисьор Хао Фън Цзъ, в ролите: Ян Сон, Чен Юан Ли, Йени Мартин и др. 15:00 “Кости” – сериал, с.11, еп.11 16:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3, еп.11 17:00 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.21 18:00 “Монк” – сериал, с.4, еп.11 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, с.2, еп.16 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Готъм” – сериал, с.5, еп.5 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Умирай трудно” – екшън, трилър (САЩ, 1988), режисьор Джон Мактиърнън, в ролите Брус Уилис, Бони Беделия, Реджиналд ВелДжонсън, Алън Рикман, Александр Годунов и др. 00:30 “Готъм” – сериал, с.5, еп.5 01:30 “Животинско царство” – сериал, еп.10 02:30 “Стрелата” – сериал, с.2, еп.16 03:30 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.21 04:30 “Монк” – сериал, с.4, еп.11

bTV Comedy

05:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 06:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.5, еп.7, 8 07:00 “На по-добро място” /п/ – сериал 07:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 08:00 “Кухня” /п/ – сериал 09:00 “Двама мъже и половина” – сериал 10:00 “От глупав по-глупав” – комедия (САЩ, 1994), режисьор Питър Фарели, в ролите Джим Кери, Джеф Даниълс, Лорън Холи, Майк Стар, Карън Дъфи, Брейди Блум и др. 12:00 “Преспав” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Кухня” /п/ – сериал 15:00 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 Премиера: “Преспав” – сериал, еп.65 18:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ – вечерно токшоу 19:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал, с.11, еп.1, 2 20:00 “Новите съседи” – сериал, с.10, еп.12 22:00 “Кухня” – сериал, с.4, еп.17, 18 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.2, еп.11, 12 00:00 “От глупав по-глупав” /п/ – комедия (САЩ, 1994) 02:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ – вечерно токшоу 04:00 “Слънчева Филаделфия” /п/ – сериал

Nova TV

05:20 “Нюанси синьо” – сериен филм, сезон 1 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 4 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Системата” (премиера) – сериен филм, сезон 9 21:00 “All inclusive” (премиера) – сериен филм 22:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Нюанси синьо” – сериен филм, сезон 1 00:30 “Комисар Рекс” – сериен филм, сезон 11 01:30 “Уил и Грейс” – сериен филм, сезон 2 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм

Nova Sport

10:00 Баскетбол: Калев – Локомотив Кубан, мач от ВТБ лига /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Бристъл Сити – Фулъм, мач от Чемпиъншип /п/ 14:00 Футбол: Шалке – Байерн Мюнхен, четвъртфинален мач за Купата на Германия /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Нотингам Форест – Милуол, мач от Чемпиъншип /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Баскетбол: Химки – Автодор, мач от ВТБ лига /п/ 20:00 Обзор на кръга на Карабао къп (2019-20), 8-и епизод /п/ 20:30 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 29-и епизод /п/ 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 Студио “Чемпиъншип”, директно 21:45 Футбол: Фулъм – Брентфорд, мач от Чемпиъншип, директно 23:40 Студио “Чемпиъншип”, директно 00:00 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 24-и епизод /п/ 00:30 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:45 Еротичен телепазар 02:45 Край на програмата

Kanal 3

06:00 “Социална мрежа” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 Парламентът на живо 10:00 НОВИНИ 10:15 Парламентът на живо 11:00 НОВИНИ 11:15 Парламентът на живо 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Парламентът на живо 13:00 НОВИНИ 13:15 Парламентът на живо 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:15 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Денят на живо” с Наделина Анева 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Денят на живо” -/п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *