ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 13 НОЕМВРИ

БНТ
05:15 Още от деня коментарно предаване /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва, сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу /п/ 14:00 Когато сърцето зове 3, тв филм /3 епизод/ 14:45 Малки истории 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Светът на жестовете 16:45 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня, коментарно предаване 19:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев 22:00 Викингите 5, тв филм /2 епизод/ (16) 23:00 По света и у нас 23:30 Концерт на “Александров Рагтайм бенд”, Международен джаз фестивал – Банско 2020 00:30 Светът и ние /п/ 00:45 100% будни /п/ 02:40 Култура.БГ /п/ 03:40 Извън играта /п/ 04:10 Музика, музика /п/ 04:40 Когато сърцето зове 3, тв филм /3 епизод/п/

bTV
05:30 “Домашен арест” – сериал, с. 3, еп. 3 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, еп. 5 06:30 “Лице в лице” /п/ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Черна птица” – сериал, еп. 3 15:00 “Търговски център” – сериал, с. 15 еп. 141, 142 16:00 Премиера: “Сестра Бети” – сериал, с. 5, еп. 8 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с. 14, еп. 90 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с. 3, еп. 103 21:00 “Фермата: Пътят на една мечта” – риалити, с. 6 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с. 20, еп. 23 01:00 “Опасни улици” – сериал, с. 14, еп. 9 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Завинаги” – сериал, с. 2, еп. 72

bTV Action
05:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с. 2, еп. 12 06:00 Анимационен блок: “Джи Ай Джо: Сигма 6” – сериал, еп. 24 – 26 (последен) 07:30 “Джи Ай Джо: Ренегати” – сериал, еп. 1 08:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с. 2, еп. 12 09:00 “Чък” – сериал, еп. 4 10:00 “Супергърл” – сериал, с. 3, еп. 20 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, еп. 2 12:00 “Монк” – сериал, с. 5, еп. 4 13:00 “Кралят на скорпионите 4: Походът на силата” – екшън, приключенски (САЩ, 2015), режисьор Майк Елиът, в ролите Рутгер Хауер, Виктор Уебстър, Есме Бианко, Елън Холман, Уил Кемп, Бари Бостуик, М. Емет Уолш, Ройс Грейси и др. 15:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с. 2, еп. 13 16:00 “Чък” – сериал, еп. 5 17:00 “Монк” – сериал, с. 5, еп. 5 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, еп. 3 19:00 Часът на супергероите: “Супергърл” – сериал, с. 3, еп. 20 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Ел Чапо” – сериал, с. 3, еп. 10 21:00 bTV Новините 22:00 Екшън петък: “Кралят на скорпионите: Книгата на душите” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2018), режисьор Дон Майкъл Пол, в ролите Зак Макгауън, Нейтън Джоунс, Мейлин Нг, Питър Менса и др. 00:00 “Ел Чапо” – сериал, с. 3, еп. 10 01:00 “Бягство от затвора” – сериал, еп. 3 02:00 “Супергърл” – сериал, с. 3, еп. 20 03:00 “Монк” – сериал, с. 5, еп. 5 04:00 “Чък” – сериал, еп. 5

bTV Comedy
05:00 “Мис Сладкиш” /п/ – сериал 06:00 “Мис Сладкиш” – сериал, еп. 13, 14 07:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 08:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 09:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 10:00 “Лапички” – фентъзи, семеен, приключенски (Австралия, Великобритания, 1997), режисьор Карл Зуики, в ролите Били Конъли (глас), Нейтън Кавалери, Емили Франсоа, Хийт Леджър и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Кухня” /п/ – сериал 16:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с. 5, еп. 6, 7 19:00 Премиера: “Дивата Нина” – сериал, еп. 122 20:00 “На гости на третата планета” – сериал, еп. 76, 77 21:00 “Младият Шелдън” – сериал, еп. 3, 4 22:00 “Кухня” – сериал, еп. 9, 10 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с. 6, еп. 10, 11 00:00 “Лапички” – фентъзи, семеен, приключенски (Австралия, Великобритания, 1997) 02:00 “Мис Сладкиш” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Кухня” /п/ – сериал

Nova TV
05:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 8 /п/ 06:30 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “All Inclusive” (премиера) – сериен филм, сезон 2 21:00 “Игри на волята: България” (премиера) – риалити, сезон 2 22:30 “Братя” (премиера) – сериен филм 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 23 00:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 8 01:30 “Женени с деца” – сериен филм, сезон 9 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 04:30 “Остани с мен” – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Молдън & Типтрий – Моркамб Купа на Футболната асоциация – повторение 12:00 Футбол: Ийстбърн Боро – Блекпул Купа на Футболната асоциация – повторение 14:00 Формула 1: Втора тренировка Голяма награда на Турция – директно 15:30 Държавно първенство по футбол за жени: Преди кръга предаване за български футбол (2020-21) – повторение 16:00 Футбол: Харогейт Таун – Скилмърсдейл Юнайтед Купа на Футболната асоциация – повторение 17:55 Новини 18:00 Футбол: Оксфорд Сити – Нортхямптън Таун Купа на Футболната асоциация – повторение 20:00 “Пета четвърт” обзорно предаване за испански баскетбол (2020-21) – повторение 20:30 Купа на Германия: Обзор предаване за германски футбол (2020-21) – повторение 21:00 Новини 21:15 Студио “Лига 2” – директно 21:45 Футбол: Болтън Уондърърс – Салфорд Сити Лига 2 – директно 23:40 Студио “Лига 2” – директно 00:00 Баскетбол: Жельона гура – Зенит ВТБ лига – повторение 02:00 Новини – повторение 02:15 Еротичен телепазар 04:15 Програмна пауза

Kanal 3
07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Парламентът на живо” 10:00 НОВИНИ 10:15 “Парламентът на живо” 11:00 НОВИНИ 11:15 “Парламентът на живо” 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 “Парламентът на живо” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Парламентът на живо” 14:00 НОВИНИ 14:30 “Социална мрежа” 15:00 НОВИНИ 15:20 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 НОВИНИ 17:20 “Патарински Live” – репортерско риалити 18:00 НОВИНИ, централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Патарински Live” /п/ 23:00 НОВИНИ 23:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00-07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *