ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 13 НОЕМВРИ

БНТ
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович 11:00 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Сламено сираче – тв филм /3 серия/ 13:30 Сагуа – сиамската котка – анимационен филм 13:45 Шоуто на Канала /п/ 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Фреди Хайнекен – 4-сериен тв филм /Холандия, 2013 г./, 1 епизод, режисьор Пим ван Хуве, в ролите: Том Хофман, Лиз Сноинк, Ана Дрейвер, Елиза Бьогери и др. 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории – документален слот 16:50 Мускетарите 3 – тв филм /6 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Още от деня – коментарно предаване 19:45 Лека нощ, деца! Сара и патето 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 История.bg Кимон Георгиев – човекът на всички времена 22:00 Рилингтън плейс – 3-сериен тв филм /Великобритания, 2016 г./, 1 епизод, режисьор Крейг Вивейрос, в ролите Тим Рот, Саманта Мортън, Нико Миралегро и др. (12) 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Детективи от “Серангун роуд” – тв филм /3 епизод/(16) 00:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 00:40 Денят започва с Култура /п/ 02:20 Здравето отблизо /п/ 03:00 Фреди Хайнекен – тв филм /1 епизод/п/ 03:45 Детективи от “Серангун роуд” – тв филм /3 епизод/п/ (16) 04:40 Още от деня – коментарно предаване/п/

bTV
05:30 “Лице в лице” /п./ – публицистично предаване 06:00 “Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/- вечерно токшоу 13:30 Премиера: “Градско момиче” – сериал, с. 1, еп. 87 15:00 Премиера: “Италианската булка” – сериал, с.1, еп.153 16:00 Премиера: “Клиника край езерото” – сериал, с.2, еп. 67 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:55 Спорт тото 18:00 “Опасни улици” – сериал, еп. 849 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Сега и завинаги” – сериал, с. 1, еп.40 21:00 “Фермата” – риалити 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Моите мили съседи”- сериал, с.1, еп.56 01:30 ” Италианската булка” /п./ – сериал 02:30 “Преди обед” /п./ – токшоу 04:30 “Опасни улици” – сериал, еп. 732

bTV Action
06:00 “Аватар: Легенда за Анк” – анимация 08:00 “Стрелата” – сериал, с. 5 еп. 20 09:00 “Готъм” – сериал, еп. 1 10:00 “Кости” – сериал, с.10, еп. 7 11:00 “Под наблюдение” – сериал, с.4, еп. 13 12:00 “Пета предавка” – автомобилно предаване 12:30 “Градът” – драма, криминален, трилър (САЩ, 2010), режисьор Бен Афлек, актьори Бен Афлек, Ребека Хол, Джон Хам, Пийт Постълуейт, Блейк Лайвли, Крис Купър, Слейн, Джеръми Ренър, Тайтъс Уеливър и др. 15:00 “Истинско правосъдие” – сериал, с.2, еп.5 16:00 “Готъм” – сериал, еп. 2 17:00 “Последният кораб” – сериал, с.2, еп.5 18:00 “Под наблюдение” – сериал, с.4, еп. 14 19:00 “Кости” – сериал, с.10, еп. 8 20:00 Премиера: “Стрелата” – сериал, с.5, еп. 21 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Парола: Риба меч” – драма, екшън, трилър (САЩ, 2001), режисьор Доминик Сена, актьори Дон Чийдъл, Сам Шепърд, Вини Джоунс, Хали Бери, Хю Джакман, Джон Траволта и др. 00:00 “Стрелата” – сериал, с.5 еп.21 01:00 “Кости” – сериал, с.10, еп. 8 02:00 “Истинско правосъдие” – сериал, с.2, еп.5 03:00 “Последният кораб” – сериал, с.2, еп. 5 04:00 “Под наблюдение” – сериал, с.4, еп. 14

bTV Comedy
05:00 “Различно еднакви” /п./- сериал 06:00 “Различно еднакви” – сериал 07:00 “Да отгледаш Хоуп” – сериал 08:00 “Клуб “Веселие” – сериал, с.6 09:00 “Домашен арест” – сериал 10:00 “Дневникът на един Дръндьо: Родрик командори” – комедия (САЩ, 2011), режисьор Дейвид Бауърс, актьори Стив Зан, Рейчъл Харис, Закари Гордън, Пейтън Лист, Девон Бостик, Оуен Бести и др. 12:00 “Мутра по заместване” – комедиен сериал 13:00 “Модерно семейство” – сериал 13:30 “Теория да големия взрив” – сериал 14:30 “Двама мъже и половина” – сериал 15:30 “Новите съседи” /п./- комедиен сериал 17:00 “Домашен арест” – сериал, с.1 18:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.5 19:00 “Майк и Моли” – сериал, с.5 20:00 “Новите съседи” – комедиен сериал 21:30 “Двама мъже и половина” – комедиен сериал, с.3 22:30 “Мутра по заместване” – комедиен сериал, с.2 23:30 “Модерно семейство” – сериал, с.5 00:00 “Съседска стража” – комедия,фантастика (Тhe Watch, САЩ, 2012), режисьор Акива Шафър, актьори Патрисия Френч, Розмари Деуит, Уил Форте, Дъг Джоунс, Били Кръдъп, Джона Хил, Бен Стилър, Винс Вон и др. 02:00 “Различно еднакви” – сериал 03:00 “Клуб “Веселие” /п/- сериал 04:00 “Теория за големия взрив” /п./ – сериал

Nova TV
05:20 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Двете лица на Истанбул”- сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 14:30 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Завинаги свързани” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 BIG BROTHER: MOST WANTED 2017 – риалити шоу 23:00 “Господари на ефира”- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA 01:00 “Костюмари” – сериен филм, сезон 5 02:00 “Чучулигата”- сериен филм 03:00 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм 04:00 “Двете лица на Истанбул”- сериен филм /п/

Nova Sport
09:00 Дартс: “Голям шлем” 2017, първи ден, първа сесия, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: АФК Уимбълдън – Питърбъро Юнайтед, мач от английската Лига 1, повторение 14:00 Футбол: Сент Етиен – Лион, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: Реал Мадрид – Барселона, мач от испанската баскетболна лига, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2017-18), 12-и епизод, повторение 18:35 Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс – Фулъм, мач от Чемпиъншип, повторение 20:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:00 Дартс: “Голям шлем” 2017, трети ден, директно 01:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Край на програмата

BiT
05:00 Най-доброто от “Спорно за спорта” с Кирил Веселински, 2 част 05:30 “Аз уча английски” с Николая (п) 06:00 Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков (п) 09:00 “Шоуто на играчите” вечерноток шоу с Павел и Христо (п) 10:00 “Честно казано с Люба Кулезич”, публицистично предаване (п) 11:00 “Код 11-13”, информационно – новинарско шоу LIVE 13:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п) 14:00 “Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков (п) – 1 част 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни Новини на BIT LIVE 19:00 BIT СПОРТ LIVE 19:30 “Честно казано” с Люба Кулезич LIVE 20:30 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински LIVE 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 BIT LIVE – най-интересното от преките включвания и излъчвания на Би Ай Ти за деня 23:00 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 00:00 Kъсни новини на Би Ай Ти (п) 00:30 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:00 “Без целофан”, актуални политически изявления без цензура 02:30 “Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков (п)

Kanal 3
05:30 “Спорт в обектива”/п/ 06:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 07:00 “Всяка сутрин” – сутрешен блок 09:00 “Офанзива”/п/ 11:15 Топ Шоп 11:30 “Пулс” с Гергана Добрева/п/ 12:00 НОВИНИ 12:15 Телемаркет 12:20 Kалендар, хороскоп 12:30 “Интервю” с Наделина Анева/п/ 13:00 НОВИНИ 13:15 Kалендар, хороскоп 13:30 “Холивуд”/п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 Календар, хороскоп 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 Топ шоп 15:30 “Кухнята на Звездев” 16:00 “Всеки следобед” с Криси” 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 “Денят на живо” 20:30 “Спорт в обектива” 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live /п/ 22:30 “Денят на живо”/п/ 23:30 “Спорт в обектива”/п/ 00:30 НОВИНИ/п/ 01:00 “Всеки следобед с Криси” /п/ 02:00 Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *