ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 13 ОКТОМВРИ

БНТ

05:10 Още от деня коментарно предаване/п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Когато сърцето зове тв филм /3 епизод/ 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Очи в очи с животните Грациозният повелител на върховете 15:15 Влакът на динозаврите анимационен филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Малки истории /п/ 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня коментарно предаване 19:00 Последният печели забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Референдум с Добрина Чешмеджиева 22:00 Дълбоката държава 8-сериен тв филм /Великобритания, 2018г./, 1 епизод, режисьор Робърт Конъли, в ролите: Марк Стронг, Джо Демпси, Карима Макадамс, Кингсли Бен-Адир, Амилия Булмор и др. (14) 23:00 По света и у нас 23:30 Моят плейлист /п/ 00:30 Светът и ние /п/ 00:50 100% будни /п/ 02:45 Култура.БГ /п/ 03:55 Домът на вярата Бог води ръката на иконописеца /п/ 04:25 Когато сърцето зове тв филм /3 епизод/п/

bTV

05:30 “Домашен арест” – сериал, с.2 еп.21 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, с.4 еп.8 06:30 “Лице в лице” /п./ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.2 еп.106 15:30 “Търговски център” – сериал, с.15 еп.79 – 81 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.14 еп.67 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.3 еп.80 21:00 “Фермата: Пътят на една мечта” – риалити, с.6 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.19 еп.24 01:00 “Новите съседи” – сериал, еп.40 02:30 “Преди обед” /п./ 04:30 “Завинаги” – сериал, с.2 еп.49

bTV Comedy

05:00 “Гранд” /п./ – сериал 06:00 “Гранд” – сериал, с.2 еп.12, 13 07:00 “Дивата Нина” /п./ – сериал 08:00 “На гости на третата планета” /п./ – сериал 08:30 “Полицаят от Рубльовка” /п./ – сериал 09:30 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 10:00 “Приятели с деца” – романтичен, комедия, драма (САЩ, 2011), режисьор Дженифър Уестфелд, в ролите: Дженифър Уестфелд, Адам Скот, Мая Рудолф, Крис О`Дауд, Кристен Уиг, Мегън Фокс и др. 12:00 “Приятели” /п./ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 14:00 “Полицаят от Рубльовка” /п./ – сериал 15:00 “Преспав” /п./ – сериал 16:00 “Дивата Нина” /п./ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.3 еп.9, 10 19:00 Премиера: “Дивата Нина” – сериал, еп.99 20:00 “На гости на третата планета” – сериал, еп.52 20:30 Премиера: “Преспав” – сериал, еп.83, 84 22:00 “Полицаят от Рубльовка” – сериал, еп.6 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.4 еп.7, 8 00:00 “Приятели с деца” /п./ – романтичен, комедия, драма (САЩ, 2011) 02:00 “Гранд” /п./ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ 04:00 “Приятели” /п./ – сериал

bTV Action

05:15 “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп.7 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, с.2 еп.7 – 10 08:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп.7 09:00 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.4 10:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.4 еп.16 11:00 “Кости” – сериал, с.12 еп.4 12:00 “Коли на мечтите” – автомобилна поредица, с.2 еп.9 12:30 “Дивергенти” – фантастика, приключенски, мистъри (САЩ, 2014), режисьор Нийл Бъргър, в ролите: Шейлийн Уудли, Тио Джеймс, Кейт Уинслет, Ашли Джъд, Джей Кортни, Рей Стивънсън, Зоуи Кравиц, Ансел Елгорт, Майлс Телър, Мъкай Файфър, Маги Кю и др. 15:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп.8 16:00 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.5 17:00 “Стоте” – сериал, с.5 еп.8 18:00 “Кости” – сериал, с.12 еп.5 19:00 Часът на супергероите: “Супергърл” – сериал, с.3 еп.1 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Записът” – сериал, еп.1 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Дивергенти 2: Бунтовници” – фантастика, приключенски, мистъри (САЩ, 2015), режисьор Роберт Швентке, в ролите: Шейлийн Уудли, Тио Джеймс, Кейт Уинслет, Ашли Джъд, Зоуи Кравиц, Ансел Елгорт, Майлс Телър, Мъкай Файфър, Маги Кю, Наоми Уотс, Джай Кортни, Октавия Спенсър, Рей Стивънсън, Роза Салазар и др. 00:15 “Записът” – сериал, еп.1 01:15 “Кости” – сериал, с.12 еп.5 02:15 “Супергърл” – сериал, с.3 еп.1 03:15 “Стоте” – сериал, с.5 еп.8 04:15 “Тренировъчен ден” – сериал, еп.5

Nova TV

05:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 7 /п/ 06:30 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Антитела” (премиера) – сериен филм, сезон 10 21:00 “Игри на волята: България” (премиера) – риалити, сезон 2 22:30 “Братя” (премиера) – сериен филм 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 21 00:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 7 01:30 “Женени с деца” – сериен филм, сезон 8 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 03:30 “Остани с мен” – сериен филм /п/ 04:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/

Nova Sport

10:00 Хокей на лед: СКА – Динамо Москва Континентална хокейна лига – повторение 12:00 Баскетбол: Реал Мадрид – Обрадойро Испанска баскетболна лига – повторение 14:00 Баскетбол: ЦСКА Москва – Автодор ВТБ лига – повторение 16:00 Баскетбол: Валенсия – Уникаха Испанска баскетболна лига – повторение 17:55 Новини 18:00 Футбол: Брадфорд Сити – Харогейт Таун Лига 2 – повторение 20:00 Карабао къп: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – повторение 20:30 Държавно първенство по футбол за жени: Обзор предаване за български футбол (2020-21) 21:00 Новини 21:15 Световни боксови супер серии: Галавечер в Мюнхен, Германия финал на втори сезон на турнира (2019) – повторение 00:15 Новини – повторение 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Програмна пауза

Kanal 3

06:30 “Патарински Live” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Пулс” – здравно предаване /п/ 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Интервю” с Наделина Анева 11:00 НОВИНИ 11:15 “Другото лице” 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:20 “Денят на живо” – /п/ 13:00 НОВИНИ 13:20 “Патарински Live” – /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 “Социална мрежа” 15:00 НОВИНИ 15:20 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 НОВИНИ 17:20 “Патарински Live” – репортерско риалити 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Патарински Live”- /п/ 23:00 НОВИНИ 23:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00-07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *