Refan-728×90-July-2019
Refan-728×90-July-2019
Refan-728×90-July-2019

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 13 СЕПТЕМВРИ

БНТ
05:25 Още от деня /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Династията Романови – 8-серийна документална поредица /Русия, 2013 г./, 1 епизод, режисьор Максим Беспалъй 13:30 Съвременници: Хляб от бронз – документална поредица 14:00 Малки истории 15:00 Специализирано предаване за хора с увреден слух 15:15 Сафарито на Скаут – детски тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:10 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:00 БНТ на 60 /п/ 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:00 Търсачи на реликви 3 – тв филм /20 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев 22:00 БНТ на 60 23:00 По света и у нас 23:30 Концерт на Лиса Симон /САЩ/ Международен джаз фестивал – Банско 2018 00:30 Булевард – игрален филм /САЩ, 2014 г./, режисьор Дито Монтиел, в ролите Робин Уилямс, Кати Бейкър, Роберто Агире и др.(16) 02:00 Култура.БГ /п/ 03:00 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл/п/ 04:05 Дойче веле: Шифт 04:20 Още от деня /п/

bTV
05:30 “Лице в лице” /п./ 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.3, еп.1 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 13:30 Премиера: “Втори шанс” – сериал, с.2, еп.12 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.6, еп.42 16:00 “Страх да обичаш” – сериал, с.2, еп.12 17:00 bTV Новините 17:25 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.13, еп.91 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Сълзи от Рая” – сериал, еп.85 21:00 “Фермата: Нов свят” – риалити 22:30 “Истински истории” – (нов сезон) документално риалити 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Луцифер” – сериал, с.2, еп.8 00:30 “Стрелата” – сериал, ретроспекция на с.1 01:30 “Домашен арест” – сериал, с.2, еп.8 02:00 bTV Новините /п./ 02:30 “Преди обед” /п./ 04:40 “Опасни улици” /п./ – сериал

bTV Comedy
05:00 “Без пукната пара” /п./ – сериал 06:00 “Без пукната пара” – сериал, с.6, еп.6, 7 07:00 “Столичани в повече” /п./ – сериал 08:00 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 09:00 “Българи на три морета” – туристическо риалити (2016), еп.4 10:00 “Хаос вкъщи” – комедия, семеен (САЩ, 2012), режисьор Анди Фикман, в ролите Били Кристъл, Бет Мидлър, Мариса Томей, Том Евърет Скот, Бейлий Мадисън и др. 12:00 “Стъпка по стъпка” /п./ – сериал 13:00 “Хотел Елеон” /п./ – сериал 13:30 “Гранд” /п./ – сериал 14:00 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 15:00 “Дивата Нина” – сериал, eп.46 16:30 “На гости на третата планета” – сериал, еп.59 17:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (2019), еп.33, 34 18:00 “Стъпка по стъпка” – сериал, с.7, еп.8, 9 19:00 “Столичани в повече” – сериал, с.7, еп.10 20:00 “Новите съседи” – сериал, en.10 21:30 “На гости на третата планета” – сериал 22:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.11, еп.20, 21 23:00 Премиера: “Гранд” – сериал, еп.2, 3 00:00 “Хаос вкъщи” /п./ – комедия, семеен (САЩ, 2012) 02:00 “Без пукната пара” /п./ – сериал 03:00 “Стъпка по стъпка” /п./ – сериал 04:00 “Столичани в повече” /п./ – сериал

bTV Action
05:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4, еп.18 06:00 Анимационен блок: “Джи Ай Джо: Ренегати” – сериал, еп.20, 21 07:00 “Джи Ай Джо: Ренегати” – сериал, еп.22, 23 08:00 “Последният кораб” – сериал, с.3, еп.8 09:00 “Мъртва точка” – сериал, с.3, еп.22 10:00 “Луцифер” – сериал, с.3, еп.6 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4, еп.18 12:00 “Стоте” – сериал, с.3, еп.9 13:00 “Убийствено увлечение” – трилър (тв филм, САЩ, 2015), режисьор Антъни Лефрен, в ролите Давей Чейс, Рик Робъртс, Сидни Пени, Мелани Скрофано и др. 15:00 “Последният кораб” – сериал, с.3, еп.9 16:00 “Лонгмайър” – сериал, с.5, еп.1 17:00 “Стоте” – сериал, с.3, еп.10 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4, еп.19 19:00 Часът на супергероите: “Луцифер” – сериал, с.3, еп.7 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Готъм” – сериал, с.4, еп.13 21:00 bTV Новините 22:00 Екшън петък: “Смъртоносна надпревара 2” – фантастика, екшън, трилър (ЮАР, Германия, 2010), режисьор Рул Рейне, в ролите Дани Трехо, Шон Бийн, Винг Реймс, Люк Гос, Лорън Кохан, Робин Шу и др. [14+] 00:00 “Готъм” – сериал, с.4, еп.13 01:00 “Луцифер” – сериал, с.3, еп.7 02:00 “Последният кораб” – сериал, с.3, еп.9 03:00 “Стоте” – сериал, с.3, еп.10 04:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.4, еп.19

Nova TV
05:20 “Пътят на честта” – сериен филм /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” (нов сезон) – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 3 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Кръвни връзки” (премиера) – сериен филм, сезон 8 21:00 “Игри на волята: България” (премиера) – риалити 22:00 “Игри на волята: България” – коментарно студио 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 2 00:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 6 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:30 “Слънце и луна” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Оснабрюк – РБ Лайпциг, мач от първи кръг за Купата на Германия /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Манреса – Бургос, мач от испанската баскетболна лига /п/ 14:00 Световни боксови супер серии: Международна галавечер в Лафайет, САЩ /п/ 17:00 Студио “Футбол”, директно 17:30 Футбол: Царско село – Локомотив Пловдив, мач от efbet Лига, директно 19:25 Студио “Футбол”, директно 20:00 Обзор на кръга на Карабао къп (2019-20), 2-ри епизод /п/ 20:30 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 5-и епизод /п/ 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 Световни боксови супер серии: Международна галавечер в Глазгоу, Великобритания /п/ 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

Kanal 3
06:00 “Социална мрежа” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 Парламентът на живо 10:00 НОВИНИ 10:15 Парламентът на живо 11:00 НОВИНИ 11:15 Парламентът на живо 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Парламентът на живо 13:00 НОВИНИ 13:15 Парламентът на живо 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:15 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Денят с Наделина Анева” 18:00 НОВИНИ, централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Фокус Образование” – образователно токшоу 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *