ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 13 СЕПТЕМВРИ

БНТ

05:50 Неделно евангелие 06:00 Островът на сините птици 8-сериен детски тв филм /България, 2019г./, 1 епизод, режисьори Кристина Грозева и Петър Вълчанов, в ролите: Матей Бълнев, Деян Профиров, Ирина Вълкова, Калоян Христов и др. 06:55 Пътеки 07:40 Телепазарен прозорец 07:55 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Отблизо 12:00 По света и у нас 12:30 Арена спорт 13:30 Музика, музика 14:00 Малки диваци детски игрален филм /САЩ, 2016г./, режисьор Пол Томборело, в ролите: Ноа Ломакс, Адам Хикс, Кентън Дюти и др. 15:35 Марс 2 6-сериен тв филм /САЩ, 2018г./, 1 епизод, режисьор Еверардо Гут, в ролите: Джихей, Сами Ротиби, Клемантин Поадатц и др. 16:30 БГ рок симфони концерт с участието на Симфоничния оркестър на БНР с диригент Григор Паликаров, “Сигнал”, “ФСБ”, Орлин Горанов, Тони Чембъра, “Фактор”, “Контрол” и др. 18:00 Домът на вярата Манастир “Света Троица”, Кръстова гора 18:30 Спорт ТОТО 19:00 БНТ на 60 20:00 По света и у нас 20:30 След новините 20:45 Спортни новини 21:00 Разговор с рицар документален филм за Антон Дончев /България, 2005г./, режисьор Владислав Икономов 21:30 Калоян /Антон Дончев на 90 години/ игрален филм /България, 1962г./, режисьор Дако Даковски, в ролите: Васил Стойчев, Спас Джонев, Андрей Михайлов, Цветана Манева и др. 23:15 По света и у нас 23:30 БГ версия 00:30 Марс 2 тв филм /1 епизод/п/ 01:20 Студио Х: Нощен Манхатън игрален филм/п/(14) 03:25 Знаете ли, че… /п/ 03:40 БНТ на 60 /п/ 04:40 Вяра и общество /п/

bTV

05:10 “COOLt” /п./ 06:00 “Джи Ай Джо: Сигма 6” – сериал, анимация, еп.23 06:30 “Норвегия” – документален филм 07:30 “Приятели” – сериал, с.3 еп.18 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “Търси се” – токшоу с водещи Меги и Нели, нов сезон 17 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 Премиера: “Фитнес” – сериал, еп.11 13:00 Премиера: “Dater`s Handbook” – романтичен (тв филм, Канада, 2016), режисьор Джеймс Хед, в ролите: Мегън Маркъл, Кристофър Полаха, Джонатан Скарф, Линда Бойд и др. 14:45 “Аламинут” – скеч шоу 15:15 “11 А” – драма, комедия, (България, 2015), режисьор Михаела Комитова, в ролите: Яна Маринова, Ралица Паскалева, Ники Сотиров, Башар Рахал, Бойка Велкова и др. 17:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов, сезон 8 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите /п./ – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “MasterChef” – кулинарно шоу, с.6 22:00 “На ръба на утрешния ден” – фантастика, екшън (САЩ, Канада, 2014), режисьор Дъг Лайман, в ролите: Том Круз, Емили Блънт, Брендън Глийсън, Бил Пакстън, Масайоши Ханеда и др. 00:00 “Тръмбо” – биографичен, драма (САЩ, 2015), режисьор Джей Роуч, в ролите: Брайън Кранстън, Даян Лейн, Хелън Мирън, Майкъл Стулбарг и др. 02:40 “Търси се” /п./ 03:40 “120 минути” /п./

bTV Action

06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.3 еп.25, 26, с.4 еп.1, 2 08:00 “Стрелата” – сериал, еп.19 – 21 11:00 “Трусове 6: Студен ден в ада” – фантастика, екшън (САЩ, ЮАР, 2018), режисьор Дон Майкъл Пол, в ролите: Джей Ансти, Алистър Блек, Майкъл Грос, Джейми Кенеди и др. 13:00 “Борба за справедливост” – екшън, криминален (САЩ, 1991), режисьор Джон Флин, в ролите: Стивън Сегал, Уилям Форсайт, Джери Орбак, Джина Гършон, Джон Легуизамо и др. 15:00 “Стрелата” – сериал, с.8 еп.8, 9 17:00 Премиера: “Дивата муха” – предаване за екстремни спортове, еп.25 17:30 “Да Знаеш Как” /п./ – предаване за ремонти и обзавеждане, с.2 еп.11 18:00 “Коли на мечтите” – автомобилна поредица, еп.11 18:45 “Смъртоносно оръжие 2” – екшън, криминален, трилър (САЩ, 1989), режисьор Ричард Донър, в ролите: Мел Гибсън, Дани Главър, Джо Пеши, Джос Акланд, Патси Кенсит, Трейси Улф и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на Екшън: “Бушуик” – екшън, военен (САЩ, 2017), режисьори Кари Мърнион и Джонатан Мълот, в ролите: Дейв Батиста, Британи Сноу, Артуро Кастро, Крисчън Наваро, Джеф Лима и др. [14+] 00:00 “Борба за справедливост” – екшън, криминален (САЩ, 1991), режисьор Джон Флин, в ролите: Стивън Сегал, Уилям Форсайт, Джери Орбак, Джина Гършон, Джон Легуизамо и др. 02:00 “Стрелата” – сериал, еп.19 – 21 04:15 “Бушуик” /п./ – екшън, военен (САЩ, 2017)

bTV Action

06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.3 еп.25, 26, с.4 еп.1, 2 08:00 “Стрелата” – сериал, еп.19 – 21 11:00 “Трусове 6: Студен ден в ада” – фантастика, екшън (САЩ, ЮАР, 2018), режисьор Дон Майкъл Пол, в ролите: Джей Ансти, Алистър Блек, Майкъл Грос, Джейми Кенеди и др. 13:00 “Борба за справедливост” – екшън, криминален (САЩ, 1991), режисьор Джон Флин, в ролите: Стивън Сегал, Уилям Форсайт, Джери Орбак, Джина Гършон, Джон Легуизамо и др. 15:00 “Стрелата” – сериал, с.8 еп.8, 9 17:00 Премиера: “Дивата муха” – предаване за екстремни спортове, еп.25 17:30 “Да Знаеш Как” /п./ – предаване за ремонти и обзавеждане, с.2 еп.11 18:00 “Коли на мечтите” – автомобилна поредица, еп.11 18:45 “Смъртоносно оръжие 2” – екшън, криминален, трилър (САЩ, 1989), режисьор Ричард Донър, в ролите: Мел Гибсън, Дани Главър, Джо Пеши, Джос Акланд, Патси Кенсит, Трейси Улф и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на Екшън: “Бушуик” – екшън, военен (САЩ, 2017), режисьори Кари Мърнион и Джонатан Мълот, в ролите: Дейв Батиста, Британи Сноу, Артуро Кастро, Крисчън Наваро, Джеф Лима и др. [14+] 00:00 “Борба за справедливост” – екшън, криминален (САЩ, 1991), режисьор Джон Флин, в ролите: Стивън Сегал, Уилям Форсайт, Джери Орбак, Джина Гършон, Джон Легуизамо и др. 02:00 “Стрелата” – сериал, еп.19 – 21 04:15 “Бушуик” /п./ – екшън, военен (САЩ, 2017)

Nova TV

05:10 “Матилда” – с уч. на Мара Уилсън, Дани Де Вито, Рия Пърлман, Пам Ферис, Ембет Дейвидс, Трейси Уолтър и др. /п/ 06:30 “Иконостас” 07:00 “Бреговете на Чесапийк” – сериен филм, сезон 2 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Играй, смей се и обичай” – с уч. на Джен Лили, Джейсън Сърмак, Линдзи Уогнър, Лий Мейджърс и др. 14:15 “Любов извън играта” – с уч. на Емили Кини, Джон Риърдън, Хейли Сейлс и др. 16:00 Неделята на NOVA – публицистично токшоу 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA 20:00 “Пазители на галактиката Vol. 2” (премиера) – с уч. на Крис Прат, Зоуи Салдана, Дейв Баутиста, Карън Гилън, Кърт Ръсел, Силвестър Сталоун, Майкъл Рукър и др. 22:40 “Хензел и Гретел: Ловци на вещици” – с уч. на Джеръми Ренър, Джема Артъртън, Фамке Янсен, Питър Стормеър и др. 00:30 “Ловец на лисици” – с уч. на Стив Карел, Чанинг Тейтъм, Марк Ръфало, Сиена Милър, Ванеса Редгрейв, Антъни Майкъл Хол и др. 02:45 “Бреговете на Чесапийк” – сериен филм, сезон 2 /п/ 04:00 “Любов извън играта” – с уч. на Емили Кини, Джон Риърдън, Хейли Сейлс и др. /п/

Nova Sport

09:30 Футбол: Нюрнберг – РБ Лайпциг, мач от първи кръг за Купата на Германия /п/ 11:30 Футбол: Хъдърсфилд Таун – Норич Сити, мач от Чемпиъншип, запис 13:30 Студио “Чемпиъншип”, директно 14:00 Футбол: Ипсуич Таун – Уигън Атлетик, мач от Чемпиъншип, директно 15:55 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2020-21), 1-ви кръг 16:25 Студио “Чемпиъншип”, директно 16:30 Футбол: Айнтрахт Нортдщедт – Байер Леверкузен, мач от първи кръг за Купата на Германия, директно 18:30 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 26-и епизод /п/ 19:00 Студио “Баскетбол”, директно 19:30 Баскетбол: Финал за Суперкупата на Испания, директно 21:15 Студио “Баскетбол”, директ

Kanal 3

07:00 “Другото лице” 07:25 “Имате думата” с Александър Владимиров – избрано 08:00 “Социална мрежа”-избрано 08:30 “Пулс” с Гергана Добрева – здравно предаване 09:00 “Офанзива” с Любо Огнянов- /п/ 11:45 Телемаркет 12:00 НОВИНИ 12:15 “Парламентът на фокус”-/п/ 12:30 “Икономика и бизнес” – /п/ 13:00 НОВИНИ 13:15 “Стъпки към успеха” 13:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 14:00 НОВИНИ 14:15 “Холивуд” – /п/ 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 “Патарински LIVE” – избрано 16:00 НОВИНИ 16:16 “Беновска пита” 19:00 НОВИНИ Централна емисия 19:45 “Парчета от реалността” 20:00 НОВИНИ 20:20 “Имате думата” с Александър Владимиров 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Другото лице” 22:45 “Парчета от реалността” 23:00 НОВИНИ 23:20 “Беновска пита” – /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *