HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 13 ФЕВРУАРИ

БНТ
06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев 11:00 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 12:40 Телепазарен прозорец 12:55 Зимни олимпийски игри 2018: ски-бягане /спринт/, шорттрек /500 м, финали/, ски алпийски дисциплини 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:20 Телепазарен прозорец 16:35 Малки истории – документален слот /п/ 16:45 Едно голямо семейство 2 – тв филм /6 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:15 Още от деня – коментарно предаване 19:00 Олимпийски върхове – студийна програма 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Референдум – дискусионно предаване с водещ Добрина Чешмеджиева 22:10 Война и мир – тв филм /6 серия, 1 част/ (12) 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Ню Йорк – тв филм /12 епизод/(14) 00:20 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 00:30 Денят започва с Култура /п/ 02:10 Едно голямо семейство 2 – тв филм /6 епизод/п/ 03:10 Дойче веле: Шифт 03:30 Зимни олимпийски игри 2018: сноуборд /халфпайп, мъже/

bTV
05:30 “Лице в лице” /п/ – публицистично предаване 06:00 “Аватар – легендата за Анк” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/ – вечерно ток шоу 13:30 Премиера: “Любов под наем” – сериал, с. 1, еп. 61 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с. 1, еп. 14 16:00 Премиера: “Клиника край езерото” – сериал, с. 3, еп. 29 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Скъпи наследници” – сериал, с. 1, еп. 22 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Сега и завинаги” – сериал, с. 2, еп. 53 21:30 “Всичко може да се случи” – сериал, с. 1, еп. 7 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Извън играта”- сериал, с. 7, еп. 8 01:00 “Шест сестри” /п/ – сериал 02:00 bTV Новините /п/ – късна емисия 02:30 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:30 “Седем часа разлика” – сериал, с. 3, еп. 21

bTV Action
05:00 “Синовете на анархията” – сериал, с. 7, еп. 6 06:00 “Пингвините от Мадагаскар” – анимация 08:00 “Монк” – сериал, с. 4, еп. 12 09:00 “Лонгмайър” – сериал, с. 5, еп. 3 10:00 “Стоте” – сериал, с. 2, еп. 12 11:00 “Последният кораб” – сериал, с. 2, еп. 10 12:00 “Стрелата” – сериал, с. 3, еп. 11 13:00 “Крахът на земята” – фантастика (САЩ, 2015), режисьор – Стивън Даниелс, актьори – Кайл Кларк, Пресли Коукър, Рафаело Дегрутола, Джо Ландо, Мишел Стафорд, Денис Тонц, Брендън Маккарти и др. 15:00 “Монк” – сериал, с. 4, еп. 13 16:00 “Лонгмайър” – сериал, с. 5, еп. 4 17:00 “Стрелата” – сериал, с. 3 еп. 12 18:00 “Последният кораб” – сериал, с. 2, еп. 11 19:00 “Стоте” – сериал, с. 2, еп. 13 20:00 Премиера: “Мъртва точка” – сериал, с. 2, еп. 15 21:00 Студио “Шампионска лига” 21:45 Ювентус-Тотнъм (футбол от Шампионска лига) 23:45 Студио “Шампионска лига” 00:15 Базел-Манчестър Сити (футбол от Шампионска лига) 02:00 “Монк” – сериал, с. 4, еп. 13 03:00 “Стрелата” – сериал, с. 3, еп. 12 04:00 “Последният кораб” – сериал, с. 2, еп. 11

bTV Comedy
05:00 “Загадките на Лора” /п/ – сериал 06:00 “Мутра по заместване” – сериал, с. 2 07:00 “Загадките на Лора” – сериал 08:00 “Старчета разбойници с Бети Уайт” – сериал, с. 2 09:00 “Столичани в певече” – сериал 10:00 “Бродуейска терапия” – комедия (САЩ, 2014), режисьор – Питър Богданович, актьори – Катрин Хан, Тейтъм О’Нийл, Рис Айфънс, Уил Форте, Имаджин Потс, Остин Пендълтън, Сибил Шепард, Оуен Уилсън, Дженифър Анистън, Луси Пънч и др. 12:00 “Двама бащи, двама синове” – сериал 13:00 “По средата” /п/ – сериал 14:00 “Двама мъже и половина” – сериал 15:00 “Новите съседи” /п/ – комедиен сериал 17:00 ” Столичани в певече” – сериал, с. 8 18:00 “По средата” – сериал, с. 6 19:00 “Загадките на Лора” – сериал, с. 1 20:00 “Новите съседи” – комедиен сериал, с. 9 22:00 “Двама мъже и половина” – комедиен сериал, с. 9 23:00 “Двама бащи, двама синове” – сериал, с. 3 00:00 “Бродуейска терапия” – комедия (САЩ, 2014), режисьор – Питър Богданович, актьори – Катрин Хан, Тейтъм О’Нийл, Рис Айфънс, Уил Форте, Имаджин Потс, Остин Пендълтън, Сибил Шепард, Оуен Уилсън, Дженифър Анистън, Луси Пънч и др. 02:00 “Мутра по заместване” /п/ – сериал 03:00 ” Старчета разбойници с Бети Уайт” /п/ – сериал 04:00 “По средата” /п/ – сериал

Nova TV
05:20 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Войната на розите”- сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 14:30 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:30 “Господари на ефира” – забавно предаване /п/ 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, нов сезон 21:00 “Дървото на живота” – сериен филм 22:00 “София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал 23:00 “Господари на ефира”- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA 01:00 “Скандал” – сериен филм, 3 сезон 02:00 “Непростимо”- сериен филм 03:00 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм 04:00 “Войната на розите” – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Тулуза – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Шефилд Юнайтед – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение 14:00 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2017-18), 26-и епизод, повторение 14:30 Класика от Висшата лига – Манчестър Юнайтед – Болтън Уондърърс (2006-07), повторение 15:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 15:05 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1(2017-18), 22-и епизод, повторение 16:00 Баскетбол: Реал Мадрид – Тенерифе, мач от испанската баскетболна лига, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Сент Етиен – Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение 20:00 Футбол: Анже – Монако, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Бристъл Сити – Съндърланд, мач от Чемпиъншип, повторение 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

BiT
06:00 Новини (п) 06:30 “Код 11-13”, информационно – новинарско шоу (п) 08:30 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински (п) 1 част 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 10:00 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 11:00 “Код 11-13”, информационно – новинарско шоу LIVE 13:00 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински (п) 14:00 Стажанта броди (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни Новини на BIT LIVE 19:00 BIT СПОРТ LIVE 19:30 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 20:30 “Шоуто на играчите” вечерно ток шоу с Павел и Христо 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 BIT LIVE – най-интересното от преките включвания и излъчвания на Би Ай Ти за деня 23:00 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 00:00 Kъсни новини на Би Ай Ти, (п) 00:30 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:00 BIT LIVE – най-интересното от преките включвания и излъчвания на Би Ай Ти за деня (п) 03:00 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 04:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п)

Kanal 3
05:30 “Кухнята на Звездев” /п/ 06:00 “Денят на живо” /п/ 07:00 “Всяка сутрин”- сутрешен блок 09:00 “Всеки следобед”, избрано 11:00 Време, календар, хороскоп 11:15 Топ Шоп 11:30 “Пулс” /п/ 12:00 НОВИНИ 12:15 Телемаркет 12:20 Време, календар, хороскоп 12:30 “Интервю” с Наделина Анева/п/ 13:00 НОВИНИ 13:15 Време, календар, хороскоп 13:30 “Патарински Live” /п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:30 “Кухнята на Звездев” 15:00 НОВИНИ 15:15 Топ шоп 15:30 “Всеки следобед” 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 “Патарински Live” 19:30 НОВИНИ 20:00 “Денят на живо” 21:00 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:30 “Денят на живо” /п/ 23:30 “Патарински Live” /п/ 00:00 НОВИНИ /п/ 00:30 “Спорт в обектива” /п/ 01:30-07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *