ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 13 ФЕВРУАРИ

БНТ

05:00 Още от деня /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Бизнес.БГ /п/ 13:00 Следите остават – разследващо предаване/п/ 13:30 Отворени досиета: Халил Расим – документална поредица /България, 2014 г./, режисьор Любомир Младенов 14:00 Малки истории /п/ 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Приключенията на Илайъс анимационен филм 14:45 Сид – дете на науката 2 – анимационен филм 15:10 Магна Аура, изгубеният град – тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:15 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:00 Вечната музика /п/ 17:30 Джинс /п/ 18:00 По света и у нас 18:15 Още от деня 18:30 Спорт тото 19:00 Людмила Гурченко – тв филм /8 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Живот на скорост – игрален филм /САЩ, 2011 г./, режисьор Николас Уиндинг Рейфън, в ролите Райън Гослинг, Кери Мълиган, Брайън Кранстън и др. (14) 23:00 По света и у нас 23:25 Спортни новини 23:30 Младият Върколак 5 – 20-сериен тв филм /САЩ, 2015 г./, 1 епизод, режисьор Тим Андрю, в ролите Тайлър Поузи, Дилън О’Брайън, Шели Хенинг и др. (12) 00:15 Култура.БГ /п/ 01:15 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл/п/ 02:15 Людмила Гурченко тв филм /8 епизод/п/ 03:05 Дойче веле: Шифт /п/ 03:20 Днес и утре /п/ 03:45 Малки истории /п/ 04:45 Младият Върколак 5 – тв филм /1 епизод/п/ (12)

bTV

05:30 “Лице в лице” /п/ 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, с.4, еп.18 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, еп.12 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.7, еп.71 16:00 “Спасители в планината” – сериал, с.5 еп.11 17:00 bTV Новините 17:20 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Свободен дух” – сериал, еп.69 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.2, еп.26 21:30 Премиера: “Името на розата” – сериал, еп.3 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Твърде лично” – сериал, еп.5 01:00 “Спасители в планината” /п/ – сериал, с.5, еп.11 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Втори шанс” – сериал, еп.50

bTV Action

05:15 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2, еп.11 06:00 Анимационен блок: “Джи Ай Джо: Ренегати” – сериал, еп.8 – 11 08:00 “Платина” – сериал, с.3, еп.13 09:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2, еп.11 10:00 “Стрелата” – сериал, еп.17 11:00 “Монк” – сериал, с.3 еп.6 12:00 “Супергърл” – сериал, с.2, еп.21 13:00 “Отбранителна линия” – екшън, криминален, трилър (САЩ, 2013), режисьор Гари Флейдър, в ролите Джейсън Стейтъм, Джеймс Франко, Уинона Райдър, Изабела Видович, Кейт Бозуърт, Кланси Браун, Рашел Лефевр и др. 15:00 “Платина” – сериал, с.3, еп.14 16:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2, еп.12 17:00 “Супергърл” – сериал, с.2, еп.22 18:00 “Монк” – сериал, с.3, еп.7 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, еп.18 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Ел Чапо” – сериал, еп.8 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Фанатично” – трилър (тв филм, Канада, 2017), режисьор Жан-Франсоа Ривар, в ролите Бетси Бранд, Бенджамин Артър, Кейти Брайър, Алисън Лаудър и др. 23:45 “Ел Чапо” – сериал, еп.8 00:45 “Изчезнали” – сериал, еп.4 01:45 “Стрелата” – сериал, еп.18 02:45 “Супергърл” – сериал, с.2, еп.22 03:45 “Монк” – сериал, с.3, еп.7 5 “Супер коли” – автомобилна поредица, с.6, еп.23

bTV Comedy

05:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 06:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.6, еп.21, 22 07:00 “Супермаркет” /п/ – сериал 08:00 “Кухня” /п/ – сериал 09:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 10:00 “27 сватби” – комедия, романтичен (САЩ, 2008), режисьор Ан Флечър, в ролит Джеймс Марсдън, Мейлин Акерман, Едуард Бърнс, Катрин Хайгъл и др. 12:00 “Преспав” /п/ – сериал 13:00 “Проби и грешки” /п/ – сериал 14:00 “Кухня” /п/ – сериал 15:00 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 Премиера: “Преспав” – сериал, еп.44 18:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ – вечерно токшоу 19:00 Премиера: “Супермаркет” – сериал, с.3, еп.22 20:00 “Новите съседи” – сериал, с.9, еп.7 22:00 “Кухня” – сериал, с.2, еп.15, 16 23:00 “Проби и грешки” – сериал, с.2, еп.4, 5 00:00 “27 сватби” – комедия, романтичен (САЩ, 2008) 02:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ – вечерно токшоу 04:00 “Супермаркет” /п/ – сериал

Nova TV

05:20 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 7 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 4 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, нов сезон 21:00 “Под прикритие” – сериен филм, сезон 3 22:00 “Хавай 5-0” – сериен филм, сезон 8 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 7 00:30 “Комисар Рекс” – сериен филм, сезон 10 01:30 “Когато сърцето зове” – сериен филм 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм

Nova Sport

05:00 Край на програмата 10:00 Футбол: Рединг – Хъл Сити, мач от Чемпиъншип /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: УНИКС – Цмоки, мач от ВТБ лига /п/ 14:00 Футбол: Нотингам Форест – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: Астана – ЦСКА Москва, мач от ВТБ лига /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2019-20), 4-и епизод /п/ 19:00 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 21-ви епизод /п/ 19:30 Студио “Баскетбол”, директно 20:00 Баскетбол: Барселона – Валенсия, четвъртфинален мач за Купата на краля, директно 21:40 Студио “Баскетбол”, директно 22:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Студио “Баскетбол”, директно 22:30 Баскетбол: Реал Мадрид – Билбао, четвъртфинален мач за Купата на краля, директно 00:20 Студио “Баскетбол”, директно 00:40 Професионална борба: “Челен сблъсък”, 7-и епизод 01:40 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:55 Еротичен телепазар 03:55 Край на програмата

Kanal 3

06:00 “Социална мрежа” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 Парламентът на живо 10:00 НОВИНИ 10:15 Парламентът на живо 11:00 НОВИНИ 11:15 Парламентът на живо 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Парламентът на живо 13:00 НОВИНИ 13:15 Парламентът на живо 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:15 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Денят на живо” 18:00 НОВИНИ, централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Денят на живо” /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00-07:00 Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *