ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 13 ФЕВРУАРИ

БНТ

05:10 Още от деня – коментарно предаване/п/ 05:40 Риотаро не може да каже браво – детски тв филм /п/ 06:00 Реката – детски тв филм/п/ 06:15 Татко – детски тв филм/п/ 06:30 Рицарят на Бялата дама – детски тв филм /3, последна серия/ 07:40 Телепазарен прозорец 08:00 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Туризъм.бг 11:30 Джинс 12:00 По света и у нас 12:30 Бразди 13:00 Иде нашенската музика 14:00 За твое добро – игрален филм /Испания, 2017 г./, режисьор Карлос Терон, в ролите: Пилар Кастро, Мария Пухарте, Кармен Руис и др. 15:35 Книга на книгите – анимационен филм /8 епизод/ 16:00 Религията днес 17:00 Вечната музика 17:30 72-те най-сладки животни – документална поредица 18:30 Извън играта 19:00 БНТ на 60 20:00 По света и у нас 20:30 Европейци – истории за успеха 20:45 Спортни новини 21:00 Събота вечер с БНТ 22:00 Моят плейлист 23:00 По света и у нас 23:10 Презареждане 23:15 Студио Х: Нощен Манхатън – игрален филм /САЩ, 2014 г./, режисьор Брайън Декубелис, в ролите: Ейдриън Броуди, Ивон Страховски, Кембъл Скот и др. (14) 01:10 За твое добро – игрален филм /п/ 02:45 БНТ на 60 /п/ 03:40 Панорама с Бойко Василев /п/ 04:40 Иде нашенската музика /п/

bTV

05:40 “Домашен арест” – сериал, еп.23 06:00 “Малкото Пони: Приятелството е магия” – сериал, анимация, с.2, еп.1 06:30 “Теотиуакан. Изгубените владетели” – документален филм (Великобритания, 2016) 07:30 “Приятели” – сериал, с.5, еп.12 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “COOLt” – лайфстайл предаване с водещ Натали Трифонова 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Богатствата на България” – документална поредица 13:00 “Да се влюбиш във Върмонт” – романтичен, драма (тв филм, САЩ, Канада, 2017), режисьор Дейвид Уининг, в ролите: Джули Гонзало, Бенджамин Еърс, Крисчън Майкъл Купър, Лорън Макнамара и др. 15:00 “Добрият доктор” – сериал, еп.3 16:00 “Мармалад” – токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков 18:00 “Бригада Нов дом” /п/ – социален проект 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Великият Гетсби” – драма, романтичен (Австралия, САЩ, 2013), режисьор Баз Лърман, в ролите: Леонардо ДиКаприо, Кери Мълиган, Джоуел Еджъртън, Айла Фишър, Тоби Магуайър, Амитаб Бачан, Аделейд Клемънс, Елизабет Дебики и др. 22:40 “Х-Мен: Дни на отминалото бъдеще” – фантастика, екшън, приключенски (САЩ, Великобритания, 2014), режисьор Брайън Сингър, в ролите: Патрик Стюарт, Иън Маккелън, Хю Джакман, Джеймс Макавой, Майкъл Фасбендър, Дженифър Лорънс, Хали Бери, Никълъс Хоулт и др. 01:20 “Alibi.com” – комедия (Франция, 2017), режисьор Филип Лашо, в ролите: Филим Лашо, Елоди Фонтан, Жюлиан Арути, Тарек Будали, Натали Бай и др. 03:10 “Мармалад” /п/

bTV Action

05:15 “Твърде лично” – сериал, с.2, еп.15 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.2, еп.13 – 16 08:00 “Стрелата” – сериал, с.7, еп.10 – 12 11:00 “Убийства край езерото” – трилър (САЩ, 2019), режисьор Тим Крус, в ролите: Ники Уелън, Ана Хъчисън, Алекзандриа ДеБери, Рики Гарсиа, Кара Ройстър и др. 13:00 “Джурасик парк II: Изгубеният свят” – приключенски, фантастика (САЩ, 1997), режисьор Стивън Спилбърг, в ролите: Джеф Голдблъм, Джулиан Мур, Пийт Посълтуейт, Арлис Хауърд, Ричард Атънбъро, Винс Вон, Питър Стормеър и др. 15:30 “Оцеляване” – екшън, криминален, трилър (САЩ, Великобритания, 2015), режисьор Джеймс Мактийг, в ролите: Мила Йовович, Пиърс Броснан, Дилън Макдърмът, Анджела Басет, Ема Томпсън, Джеймс Д`Арси, Башар Рахал и др. 17:30 “Да Знаеш Как” (2020 г.) – предаване за ремонти и обзавеждане, еп.8 18:00 “4×4” – предаване за офроуд автомобили, с.3, еп.18, 19 19:00 “На всяка цена” – криминален, драма (САЩ, 2016), режисьор Дейвид Маккензи, в ролите: Дейл Дики, Бен Фостър, Крис Пайн, Джеф Бриджис, Уилям Стърчи, Бък Тейлър и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на екшън: “Танго и Кеш” – екшън, комедия, криминален (САЩ, 1989), режисьор Андрей Кончаловски, в ролите: Силвестър Сталоун, Кърт Ръсел, Тери Хачър, Джак Палънс, Бинг Ръсел, Марк Алаймо, Брайън Джеймс и др. 00:00 “Пришълецът: Завет” – фантастика, трилър, хорър (САЩ, Австралия, Нова Зеландия, Великобритания, 2017), режисьор Ридли Скот, в ролите: Майкъл Фасбендър, Катрин Уотърстън, Били Крудъп, Дани Макбрайд, Демиан Бичир, Кармен Иджого, Джуси Смолет, Джеймс Франко, Кали Хернандес и др. [16+] 02:15 “Лигата на справедливостта: Богове и чудовища” – анимация, екшън (САЩ, 2015), режисьор Сам Лю 03:45 “Стрелата” – сериал, с.7, еп.10 – 12

bTV Comedy

05:00 “Теория за големия взрив” /п/ – сериал 06:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.6, еп.23, 24 07:00 “Маркъс” – сериал, еп.9, 10 08:00 “Гранд” – сериал, с.2, еп.2 – 5 10:00 “Флинтстоун 2: Да живее Рок Вегас” – комедия, семеен (САЩ, 2000), режисьор Брайън Левант, в ролите: Марк Ади, Стивън Болдуин, Кристен Джонстън, Джейн Краковски, Джоан Колинс, Томас Гибсън, Алън Къминг и др. 12:00 “Патешка история” – анимация, комедия, приключенски (Китай, САЩ, 2018), режисьор Кристофър Дженкинс 14:00 “Приятели” /п/ – сериал 15:00 “Гранд” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 18:30 “Кухня: Война за хотел” /п/ – сериал 19:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 20:30 “Пингвините от Мадагаскар” – анимация, екшън, комедия (САЩ, 2014), режисьор Саймън Дж. Смит 22:30 Премиера: “Маркъс” – сериал, еп.9, 10 23:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 00:30 “Гранд” /п/ – сериал 02:00 “Теория за големия взрив” /п/ – сериал 03:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 04:00 “Маркъс” /п/ – сериал

Nova TV

06:00 “Мерием” – сериен филм /п/ 07:00 “Нощна смяна” – сериал, сезон 4 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 13:00 “Любовен рикошет” – с уч. на Катрин Зита-Джоунс, Джъстин Барта, Лин Уитфийлд, Джоана Глийсън, Кейт Дженингс Грант и др. 15:00 “50 първи срещи” – с уч. на Адам Сандлър, Дрю Баримор, Роб Шнайдър, Шон Остин, Дан Акройд, Ейми Хил и др. 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 “Карай направо” с Диана Найденова 20:00 “Голямата плячка” – с уч. на Самюъл Джаксън, Рей Стивънсън, Джим Броудбент, Фелисити Хъфман, Тед Ливайн и др. 21:45 “Дежа Вю” – с уч. на Дензъл Уошингтън, Вал Килмър, Джим Кавийзъл, Пола Патън, Брус Грийнууд, Ел Фанинг, Мат Крейвън и др. 00:10 “Заразно зло: Апокалипсис” – с уч. на Мила Йовович, Сиена Гилори, Одет Фер, Томас Кречман, Майк Епс, Ерик Мабиус и др. 01:40 “Любовен рикошет” – с уч. на Катрин Зита-Джоунс, Джъстин Барта, Лин Уитфийлд, Джоана Глийсън, Кейт Дженингс Грант и др. /п/ 03:10 “Нощна смяна” – сериал, сезон 4 /п/ 03:50 “Бавачка под прикритие” – с уч. на Камерън Матисън, Сара Ланкастър, Брендън Пени и др.

Nova Sport

10:00 Баскетбол: Барселона – Уникаха, Купа на краля, четвъртфинал – /п/ 12:00 Баскетбол: ЦСКА Москва – Зенит, ВТБ лига – директно 14:00 Студио “Чемпиъншип” – директно 14:30 Футбол: Нотингам Форест – Борнемут, Чемпиъншип – директно 16:25 Студио “Чемпиъншип” – директно 17:00 Баскетбол, Купа на краля, полуфинал – директно 19:00 Купа на Футболната асоциация: Обзор, предаване за английски футбол (2020-21) – /п/ 20:00 Баскетбол, Купа на краля, полуфинал – директно 21:55 Новини 22:00 Професионална борба: “Разбиване”, предаване на WWE (2021) 23:00 Футбол: Бирмингам Сити – Лутън Таун, Чемпиъншип, запис 01:00 Баскетбол: ЦСКА Москва – Зенит, ВТБ лига – /п/ 03:00 Еротичен телепазар

NovaNews

05:15 Шоубизнес/п/ 05:25 Денят на живо/п/ 05:50 Пресечна точка/п/ 06:30 Ничия земя /п/ 07:15 Без резервация 07:45 Темата на NOVA 08:00 Събуди се 11:00 Пулс 12:00 Новините на NOVA 12:30 Без резервация 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:30 Другото лице 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Шоубизнес 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:15 Парчета от реалността 15:30 Патарински LIVE /п/ 16:00 Офанзива с Любо Огнянов 19:00 Новините на NOVA 19:20 Карай направо 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:30 Ускорение 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:45 Парламентът на фокус 22:00 Новините на NOVA NEWS 22:15 Офанзива с Любо Огнянов/п/ 01:05 Карай направо/п/ 01:25 Парламентът на фокус 01:35 Патарински LIVE /п/ 02:05 Шоубизнес /п/ 02:30 Ничия земя /п/ 03:15 Събуди се/п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *