ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 13 ЮЛИ

БНТ
05:10 Още от деня – коментарно предаване /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва – сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 Лято с БНТ 11:55 Препрочитаме Вазов 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Артефакти от Кавказ, Азербайджан – документален филм /3 епизод/ 13:30 Бащи и деца – 4-сериен тв филм /Русия, 2003 г./, 1 епизод, режисьор Олеся Овчинникова, в ролите: Александър Устюгов, Александър Скотников, Наталия Теникова, Сергей Юрский и др. 14:30 Телепазарен прозорец 14:45 Влакът на динозаврите – анимационен филм 15:15 Вълшебното дърво – тв филм /2 епизод/ 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно /п/ 16:30 Малки истории /п/ 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня – коментарно предаване 19:00 Без семейна прилика – 2-сериен тв филм /България, 2004г./, 1 част, режисьор Юлия Кънчева, в ролите: Албена Ставрева, Рагнер Кристоянсон, Петер Бьоркман, Стефка Янорова, Виолета Гиндева и др. 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Референдум с Добрина Чешмеджиева 22:00 Нощният управител – тв филм /6 епизод/ (14) 23:00 По света и у нас 23:30 Моят плейлист /п/ 00:30 Лято с БНТ /п/ 03:25 България в 60 минути с Мариана Векилска /п/ 04:25 По света и у нас /п от 20:00 часа/

bTV
05:30 “Домашен арест” /п/ – сериал, с.2 еп.12 06:00 “Джи Ай Джо: Ренегати” – анимация, сериал, еп.6 06:30 “Лице в лице” /п/ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците” – комедийно шоу (2014 г.) 13:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 14:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.3 еп.73 16:00 Премиера: “Малки убийства” – сериал, с.2 еп.24 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.4 еп.20, 21 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Безмилостен град” – сериал, еп.135 21:00 “Скъпи наследници” – сериал, еп.32 22:00 “Комиците” – комедийно шоу (2013 г.) 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Домашен арест” – сериал, с.2 еп.13 00:00 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.19 еп.2 01:00 “Седем часа разлика” – сериал, с.2 еп.11 02:00 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:30 “Търговски център” – сериал, с.14 еп.17, 18

bTV Action
05:15 “Стоте” – сериал, с.7 еп.15 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Роботи под прикритие” – сериал, с.2 еп.8 – 11 08:00 “Стоте” – сериал, с.7 еп.15 09:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с5, еп.1 10:00 “Стрелата” – сериал, с.6 еп.14 11:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.4 еп.10 12:00 “Мъртва точка” – сериал, с.3 еп.4 13:00 “Кралят на скорпионите” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, Германия, Белгия, 2002), режисьор Чък Ръсел, в ролите Дуейн Джонсън, Стивън Бранд, Майкъл Кларк Дънкан, Кели Хю, Бърнард Хил, Грант Хеслов, Питър Фачинели, Роджър Рийз и др. 15:00 “Стоте” – сериал, с.7 еп.16 16:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с5, еп.2 17:00 “Мъртва точка” – сериал, с.3 еп.5 18:00 Премиера: “Хуберт и Щалер” – сериал, с.4 еп.11 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, с.6 еп.15 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.21 еп.3 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на екшън: “Кралят на скорпионите 2: Възходът на воина” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, ЮАР, Германия, 2008), режисьор Ръсел Мълкахи, в ролите: Майкъл Копон, Карън Дейвид, Саймън Куортърман, Том Ву, Андреас Висньевски и др. 00:00 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.21 еп.3 01:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.4 еп.11 02:00 “Стрелата” – сериал, с.6 еп.15 03:00 “Мъртва точка” – сериал, с.3 еп.5 04:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с5, еп.2

bTV Comedy
05:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 06:00 “Дивата Нина” – сериал, еп.34 07:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 08:00 “Преспав” /п/ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 09:30 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 10:00 “Почти Коледа” – комедия, драма (САЩ, Китай, 2016), режисьор Дейвид Талбърт, в ролите Кимбърли Елийс, Омар Епс, Дани Главър, Мо`Ник, Романи Малко и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Анжелика” /п/ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.9 еп.17, 18 19:00 “Преспав” – сериал, еп.6 19:30 Премиера: “Новите съседи” – сериал, с.12 еп.6 21:00 “Столичани в повече” – сериал, с.12 еп.8 22:00 “На гости на третата планета” – сериал, еп.35, 36 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.10 еп.6, 7 00:00 “Почти Коледа” /п/ – комедия, драма (САЩ, Китай, 2016) 02:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Приятели” /п/ – сериал

Nova TV
05:10 “Черният списък” – сериал, сезон 3 /п/ 06:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Дъщеря ми” – сериен филм 13:30 “Изпитанията на живота” (премиера) – сериал 15:00 “Не ме оставяй” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Пътят на честта” – сериал, сезон 1 21:00 “Магнум” – сериал, сезон 2 22:00 Новините на NOVA 22:30 “Ню Амстердам” – сериал, сезон 2 23:30 “Черният списък” – сериал, сезон 3 00:30 “Добрата съпруга” – сериал, сезон 4 01:30 “Втори дубъл” – сериал 02:30 “Сияйна луна” – сериал 03:30 “Изпитанията на живота” – сериал /п/ 04:30 “Дъщеря ми” – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Хъдърсфилд Таун – Стоук Сити Чемпиъншип – /п/ 12:00 Футбол: БГ Патум Юнайтед – Улсан Хюндай, Шампионска лига на Азия (2021) – /п/ 14:00 Футбол: Шефилд Уенздей – Престън Норт Енд Чемпиъншип – /п/ 16:00 Баскетбол: Валенсия – Баскония, Испанска баскетболна лига, плейофи, четвъртфинален мач №1 – /п/ 18:00 Баскетбол: Баскония – Валенсия, Испанска баскетболна лига, плейофи, четвъртфинален мач №2 – /п/ 20:00 Футбол: Уотфорд – Куинс Парк Рейнджърс Чемпиъншип – /п/ 22:00 Футбол Шампионска лига на Азия (2021) – /п/ 00:00 Еротичен телепазар

NovaNews
05:20 Пресечна точка /п/ 06:00 Здравей, България 09:30 Социална мрежа /п/ 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:15 Социална мрежа /п/ 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Пресечна точка /п/ 12:00 Новините на NOVA 12:30 Другото лице /п/ 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:25 Бизнесът 13:30 Патарински LIVE /п/ 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Ускорение 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA NEWS 16:15 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:20 Денят на живо 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:25 Бизнесът 18:30 Патарински LIVE 19:00 Новините на NOVA NEWS 19:15 Пресечна точка 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:50 Бизнесът 20:55 Шоубизнес 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:20 Денят на живо /п/ 22:00 Новините на NOVA 22:30 Патарински LIVE /п/ 23:00 Новините на NOVA NEWS 23:30 В добра форма 00:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 00:20 Пресечна точка /п/ 01:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 01:30 Денят на живо /п/ 02:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 02:30 Патарински LIVE /п/ 03:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 03:30 Социална мрежа /п/ 04:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 04:25 Социална мрежа /п/ 04:50 Денят на живо /п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *