ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 13 ЮНИ

БНТ
05:00 Иде нашенската музика /п/ 06:00 Почти вълшебно приключение детски тв филм /2, последна част/ 06:55 Пътеки 07:40 Телепазарен прозорец 08:00 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Отблизо 11:55 Препрочитаме Вазов 12:00 По света и у нас 12:30 Днес на УЕФА Евро 2020 13:00 Музика, музика 13:30 Шоуто ще продължи /Нешка Робева на 75 г./ документален филм /България, 2021г./, режисьор Владимир Щерянов 15:05 УЕФА Евро 2020: Трето полувреме 16:00 УЕФА Евро 2020: Англия – Хърватия пряко предаване от Лондон 17:55 УЕФА Евро 2020: Трето полувреме 18:30 Мисия “Вдъхновител” 18:45 Спорт ТОТО 19:00 БНТ на 60 20:00 По света и у нас 20:30 Парламентарни избори 2021: Гласовете на България 20:45 Спортни новини 21:00 УЕФА Евро 2020: Трето полувреме 22:00 УЕФА Евро 2020: Нидерландия – Украйна пряко предаване от Амстердам 23:55 УЕФА Евро 2020: Трето полувреме обзор на деня 00:30 УЕФА Евро 2020: Австрия – Северна Македония запис 02:30 Музика, музика /п/ 03:10 По света и у нас /п от 20:00 часа/ 03:40 Отблизо /п/ 04:40 Религията днес /п/

bTV
05:10 “COOLt” /п/ 06:00 “Джи Ай Джо: Ренегати” – анимация, сериал, еп.4 06:30 “Бастиони на властта” – документален филм (Германия), част II 07:30 “Приятели” – сериал, с.6, еп.23 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “Търси се” – токшоу с водещи Меги и Нели 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 Премиера: “Кухня. Война за хотел” – сериал, еп.3 13:00 “Бетовен 2” – комедия, семеен (САЩ, 1993), режисьор Род Даниъл, в ролите Чарлз Гродин, Бони Хънт, Никол Том, Кристофър Кастайл, Деби Мазар, Крис Пен, Сара Роуз Кар, Мори Чейкин, Хедър Маккоум и др. 14:50 “Безумна любов” – романтичен, драма (САЩ, 2014), режисьор Шона Фести, в ролите: Габриела Уайлд, Алекс Петифър, Брус Гринууд, Джоли Ричардсън и др. 17:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Моята голяма луда гръцка сватба 2” – комедия, романтичен (САЩ, 2016), режисьор Кърк Джоунс, в ролите: Ниа Вардалос, Джон Корбет, Майкъл Константин, Лейни Казан, Елена Кампурис, Иън Гомес, Марк Марголис, Рита Уилсън и др. 22:30 “Прелъстен и изоставен” – романтичен, комедия (САЩ, 2008), режисьор Никълъс Столър, в ролите Джейсън Сигъл, Кристен Бел, Пол Ръд, Мила Кунис, Ръсел Бранд, Бил Хейдър, Джона Хил, Джейсън Бейтман и др. 00:20 “Горящата равнина” – романтичен, криминален, драма (САЩ, Аржентина, 2008), режисьор Гийермо Ариага, в ролите: Шарлийз Терон, Ким Бейсингър, Дженифър Лорънс, Жоаким де Алмейда, Джон Корбет, Робин Тъни, Хосе Мария Яспик, Фернанда Ромеро и др. 02:30 “Приятели” /п/ – сериал, с.6 еп.23 02:50 Търси се” /п/ 03:50 “120 минути” /п/

bTV Action
06:00 Анимационен блок: “Приключенията на котарака в чизми” – сериал, с.3, еп.1 – 3 07:30 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3, еп.3 – 5 10:30 “Аквамен” – фантастика, екшън, приключенски (САЩ, Австралия, 2018), режисьор Джеймс Уан, в ролите Джейсън Момоа, Амбър Хърд, Уилем Дефо, Никол Кидман, Темуера Морисън, Патрик Уилсън, Долф Лундгрен, Яя Абдул-Матин II и др. 13:30 “Жената чудо” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2017), режисьор Пати Дженкинс, в ролите Гал Гадот, Крис Пайн, Робин Райт, Кони Нилсен, Дейвид Тюлис, Юън Бремнър, Дани Хюстън и др. 16:30 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.20, еп.5 17:30 Премиера: “Да Знаеш Как” (2021) – предаване за ремонти и обзавеждане, еп.10 18:00 “Супер коли” – поредица за луксозни автомобили, с.6 еп.24 18:30 “Ван Хелсинг” – фентъзи, екшън, хорър, трилър (САЩ, Чехия, 2004), режисьор Стивън Съмърс, в ролите Хю Джакман, Кейт Бекинсейл, Ричард Роксбърг, Дейвид Уенъм, Уил Кемп и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на екшън: “Човек от стомана” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, Канада, Великобритания, 2013), режисьор Зак Снайдър, в ролите Хенри Кавил, Ейми Адамс, Майкъл Шанън, Даян Лейн, Ръсел Кроу, Антье Трауе, Кевин Костнър, Айелет Цурер, Лорънс Фишбърн и др. 01:00 “Жената чудо” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2017), режисьор Пати Дженкинс, в ролите Гал Гадот, Крис Пайн, Робин Райт, Кони Нилсен, Дейвид Тюлис, Юън Бремнър, Дани Хюстън и др. 03:30 “Посещението” – хорър, мистъри, комедия (САЩ, 2015), режисьор М. Найт Шамалан, в ролите Оливия ДеЖон, Ед Оксенбоулд, Диана Дънаган, Питър Макроби, Катрин Хаан и др. [14+]

bTV Comedy
05:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 06:00 “Дивата Нина” – сериал, еп.11 07:00 “Изгубеняци” – сериал, с.2, еп.5, 6 08:00 “Модерно семейство” – сериал, с.9, еп.5 – 8 10:00 “Нощ в музея: Тайната на гробницата” – фентъзи, комедия, приключенски (САЩ, Великобритания, 2014), режисьор Шон Леви, в ролите Бен Стилър, Робин Уилямс, Оуен Уилсън, Стив Куган, Рики Джървейс, Дан Стивънс, Ребъл Уилсън, Рами Малек, Бен Кингсли, Дик Ван Дайк и др. 12:00 “Под един покрив” – комедия (Франция, 2017), режисьор Доминик Фаруджа, в ролите Жил Лелуш, Луиз Бургоан, Маню Пайе, Марилу Бери, Жюлиан Боаселие и др. 14:00 “Приятели” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 18:30 “Анжелика” /п/ – сериал 19:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 20:30 “Бившият” – комедия, романтичен (САЩ, 2006), режисьор Джеси Перец, в ролите: Зак Браф, Аманда Пийт, Джейсън Бейтман, Чарлз Гродин, Миа Фароу, Ейми Поулър и др. 22:30 Премиера: “Земляни” – сериал, с.2, еп.9, 10 23:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 00:30 “Модерно семейство” /п/ – сериал 02:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 03:00 “Изгубеняци” /п/ – сериал 04:00 “Земляни” /п/ – сериал

Nova TV
05:10 “Сезон за любов” – с уч. на Отъм Рийзър, Марк Блукас, Шели Томпсън, Лола Фланъри и др. /п/ 06:30 “Иконостас” 07:00 “Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 17 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Сватбен марш” – с уч. на Джак Уагнър, Емили Тенънт, Джоузи Бисе, Сара Грей и др. 14:15 “Спасен от любов” – с уч. на Ники Дилоуч, Майкъл Ради, Аманда Айрес, Антъни Трисери и др. 16:00 Неделята на NOVA – публицистично токшоу 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA 20:00 “Принцът на Персия: Пясъците на времето” – с уч. на Джейк Гиленхал, Джема Артъртън, Бен Кингсли, Алфред Молина и др. 22:20 “Бивш под прикритие” – с уч. на Мила Кунис, Кейт МакКинън, Сам Хюгън, Джъстин Теру, Джилиан Андерсън и др. 00:30 “Пробив” – с уч. на Орландо Блум, Джон Малкович, Майкъл Дъглас, Нуми Рапас, Тони Колет и др. 02:00 “Сватбен марш” – с уч. на Джак Уагнър, Емили Тенънт, Джоузи Бисе, Сара Грей и др. /п/ 03:30 “Ничия земя” – предаване /п/ 04:20 “Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 17 /п/

Nova TV
05:10 “Сезон за любов” – с уч. на Отъм Рийзър, Марк Блукас, Шели Томпсън, Лола Фланъри и др. /п/ 06:30 “Иконостас” 07:00 “Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 17 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Сватбен марш” – с уч. на Джак Уагнър, Емили Тенънт, Джоузи Бисе, Сара Грей и др. 14:15 “Спасен от любов” – с уч. на Ники Дилоуч, Майкъл Ради, Аманда Айрес, Антъни Трисери и др. 16:00 Неделята на NOVA – публицистично токшоу 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA 20:00 “Принцът на Персия: Пясъците на времето” – с уч. на Джейк Гиленхал, Джема Артъртън, Бен Кингсли, Алфред Молина и др. 22:20 “Бивш под прикритие” – с уч. на Мила Кунис, Кейт МакКинън, Сам Хюгън, Джъстин Теру, Джилиан Андерсън и др. 00:30 “Пробив” – с уч. на Орландо Блум, Джон Малкович, Майкъл Дъглас, Нуми Рапас, Тони Колет и др. 02:00 “Сватбен марш” – с уч. на Джак Уагнър, Емили Тенънт, Джоузи Бисе, Сара Грей и др. /п/ 03:30 “Ничия земя” – предаване /п/ 04:20 “Кобра 11: Обади се!” – сериал, сезон 17 /п/

Nova Sport
10:00 Художествена гимнастика: Европейско първенство Варна 2021 – директно 12:30 Чемпиъншип: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – /п/ 13:00 Художествена гимнастика: Европейско първенство Варна 2021 – директно 15:00 Новини 15:05 Баскетбол Испанска баскетболна лига, плейофи – /п/ 17:00 Баскетбол Испанска баскетболна лига, плейофи – /п/ 19:00 Студио “Баскетбол” – директно 19:30 Баскетбол Испанска баскетболна лига, плейофи – директно 21:15 Студио “Баскетбол” – директно 21:45 Новини 21:50 Художествена гимнастика: Европейско първенство Варна 2021 – /п/ 02:10 Еротичен телепазар

NovaNews
05:15 Карай направо /п/ 05:30 Другото лице /п/ 06:00 Пулс /п/ 06:30 Денят на живо /п/ 07:00 Ничия земя /п/ 08:00 Събуди се 11:00 Пулс 11:30 Другото лице /п/ 12:00 Новините на NOVA 12:30 Патарински LIVE /п/ 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:25 Бизнесът 13:30 В добра форма 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Евромакс 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:30 Истории от света 16:00 Неделята на NOVA 19:00 Новините на NOVA NEWS 19:20 Бизнесът 19:25 Шоубизнес 19:30 Без резервация 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:50 Бизнесът 20:55 Шоубизнес 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:15 Темата на NOVA 21:30 Истории от света 22:00 Новините на NOVA NEWS 22:15 Неделята на NOVA /п/ 00:50 Темата на NOVA /п/ 01:05 Патарински LIVE /п/ 01:35 Другото лице /п/ 02:00 Ничия земя /п/ 02:45 Събуди се /п/

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *