ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 13 ЯНУАРИ

БНТ
05:00 Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/ 06:00 Неделно евангелие 06:05 Пиксел Пинки 2 – анимационен филм/п/ 06:30 Стройковци – анимационен филм 06:55 Внимание, роботика – анимационен филм/п/ 07:20 Сийбърт – анимационен филм/п/ 07:45 Телепазарен прозорец 08:00 Пътеки – седмично предаване с водеща Деница Атанасова – Гергова 08:30 По света и у нас – информационна емисия 09:00 Денят започва с Георги Любенов – публицистично предаване 11:00 Отблизо с Мира – развлекателно предаване 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Улови момента с Милен Атанасов – предаване за иновации и нови технологии 13:00 OFFLINE” – документален филм /България, 2017 г./, режисьор Станислава Калчева 14:00 Библиотеката – предаване за литература и култура с водещ Николай Колев 15:00 Матриархат – игрален филм /България, 1977 г./, режисьор Людмил Кирков, в ролите: Невена Коканова, Катя Паскалева, Емилия Радева, Катя Чукова и др. 16:45 Колекция Кармен – спектакъл на балет “Арабеск”, хореография Боряна Сечанова, музика Петър Дундаков, сценография Николина Костова-Богданова 18:00 TrendY – младежко лайфстайл предаване 18:30 Спорт ТОТО 19:00 Шоуто на Греъм Нортън с участието на Сърша Ронан, Роб Бекет, Ерик Маккормак, Дебра Месинг, Кийла Сетъл (12) 19:45 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:30 Спортни новини 20:45 Открито с Валя Ахчиева 21:15 Войната на Харт – игрален филм /САЩ, 2002 г./, режисьор Грегъри Хоблит, в ролите: Брус Уилис, Колин Фарел, Лайнъс Роуч и др. (14) 23:20 По света и у нас – информационна емисия 23:35 Телма игрален филм /копродукция, 2017 г./, режисьор Йоаким Триер, в ролите: Айли Харбо, Кая Уилкинс, Хенрик Рафаелсен и др. (16) 01:35 Трофейна съпруга – игрален филм/п/ 03:20 Туристически маршрути 03:45 Отблизо с Мира /п/ 04:45 Вяра и общество с Горан Благоев /п/

bTV
05:10 “Cool…T” /п/- лайфстайл предаване 06:00 “Джи Ай Джо: Сигма” – анимация 07:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.10 08:00 “Тази събота и неделя” – предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова 11:00 “Търси се” – токшоу с водещи Меги и Нели 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “НепознатиТЕ” – документална поредица 13:00 “До живот” – драматична, комедия, криминален САЩ, 1999), режисьор – Тед Дем, актьори – Еди Мърфи, Мартин Лорънс, Бърни Мак, Обба Бабатунде, Ник Касаветс и др. 15:00 “Американско момиче: Грейс постига успех” – смесен (САЩ, 2015), режисьор – Винс Марсело, актьори – Вирджиния Мадсън, Кейтлин Кармайкъл, Оливия Родриго и др. 17:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 17:50 Спорт тото 18:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Гаднярът” – комедия, драма ( САЩ, 2001), режисьор – Бари Сколник, актьори – Джейсън Флеминг, Вини Джоунс, Дейвид Кели, Дейвид Хемингс, Ралф Браун, Джейсън Стейтъм и др. 22:00 “Папараци” – телевизионен таблоид 23:00 “Крадец на животи” – трилър, мистъри (САЩ, 2004), режисьор – Ди Джей Карузо, актьори – Анджелина Джоли, Итън Хоук, Пол Дано, Кийфър Съдърланд, Джина Роуландс, Оливие Мартинес, Чеки Карио и др. 01:00 “Режисьорът Истууд: Неочаквана история” – документален филм (САЩ, 2013), режисьор – Ричард Скикел, актьори – Кевин Бейкън, Кевин Костнър, Морган Фрийман, Джин Хекман, Мартин Скорсезе, Стивън Спилбърг, Хилъри Суонк и др. 02:10 “Двама мъже и половина” – сериал, с.10 03:00 “Търси се” /п./ – токшоу 03:50 “120 минути” /п./ – публицистично предаване

bTV Action
06:00 “Аватар: Легенда за Анк” – анимация 08:00 “Луцифер” – сериал 11:00 “Проект “Психокинеза” – екшън, трилър (САЩ, 2016), режисьор – Крисчън Сесма, актьори – Люк Гос, Сара Бут, Моник Парънт, Джон Мак и др. 12:45 “Код: Олимп” – екшън, трилър (САЩ, 2013), режисьор – Антоан Фукуа, актьори – Джерард Бътлър, Арън Екхарт, Финли Джейкъбсън, Дилън Макдермът, Рик Юн, Морган Фриймън, Анджела Басет, Мелиса Лео, Рада Мичъл, Коул Хаузър, Фил Остин, Джеймс Ингерсол и др. 15:00 “Неизвестният” – сериал 17:00 “Дивата муха”- предаване за екстремни спортове 17:30 “МИСИЯ МОЯТ ДОМ” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн 18:00 “4х4” – автомобилно предаване 19:00 “Трусът” – екшън, драма, трилър (Норвегия, 2018), режисьор – Джон Андреас Андерсен, актьори – Кристофер Йонер, Ени Дал Торп, Ханг Тран и др. 21:00 bTV Новините – централна емисия 21:45 bTV Репортерите – предаване за журналистически филми и разследвания 22:00 “Код Лондон” – екшън, криминален, трилър (САЩ, Великобритания, България, 2016), режисьор – Бабак Наджафи, актьори – Джерард Бътлър, Арън Екхарт, Морган Фрийман, Шарлът Райли, Мартин Петрушев, Юлиан Костов, Патрик Кенеди, Анджела Басет и др. 00:00 “Възходът на една легенда” – екшън, биографичен, драма (Хонконг, Китай, 2014), режисьор – Рой Хин Юнг Чоу, актьори – Само Кам-Бо Ханг, Еди Пенг и др. 02:30 “Луцифер” – сериал 04:30 “Библиотекарите” – сериал

bTV Comedy
06:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал 07:00 “По-добре късно, отколкото никога” – сериал 08:00 “Любимци” – сериал 10:00 “Полицейска академия 3: Отново в Академията” – екшън, комедия ( САЩ, 1986), режисьор – Джери Перис, актьори – Стив Гутенберг, Буба Смит, Дейвид Граф, Майкъл Уинслоу, Марион Рамзи, Лесли Истърбрук и др. 12:00 “Скок-подскок” – анимация, комедия (САЩ, 2011) , режисьор – Тим Хил, сценаристи – Синко Пол, Кен Дорио, Брайън Линч 14:00 “Ало, ало” – сериал 16:00 “Приятели” – сериал 17:30 “По-добре късно, отколкото никога” – сериал 18:30 “Новите съседи” – сериал 20:30 “Полицейска академия 4: Градски патрул” – екшън, комедия, криминален (САЩ, 1987), режисьор – Джим Дрейк, актьори – Шарън Стоун, Лесли Истърбрук, Джордж Гейнс, Стив Гутенберг, Буба Смит, Майкъл Уинслоу, Дейвид Граф, Тим Казурски и др. 22:30 “Двама мъже и половина” – сериал 00:30 “Стъпка по стъпка” – сериал 01:00 “Модерно семейство” – сериал 02:00 “Любимци” – сериал 04:00 “Двама мъже и половина” – сериал

Nova TV
06:30 “Иконостас” 07:00 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 5 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Цветът на орхидеята” – с уч. на Италия Ричи, Нейтън Парсънс , Антоанет Робъртсън, Мадисън Петис, и др. 14:15 “Любов между редовете” – с уч. на Леа Рени, Кристофър Търнър, Шерилин Уилсън и др. 16:00 “Нора Робъртс: Горчиво небе” – с уч. на Ашли Уилямс, Шарлът Рос, Джон Корбет и др. 18:00 “Кошмари в кухнята” – предаване на NOVA 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA 20:00 “Денят на мама” (премиера) – с уч. на Дженифър Анистън, Кейт Хъдсън, Джулия Робъртс, Джейсън Съдейкис, Тимъти Олифант, Хектор Елизондо и др. 22:20 “Гузен негонен” – с уч. на Барбара Стрейзънд, Сет Роугън, Кати Наджими, Мириам Маргулис и др. 00:20 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ /п/ 00:50 “Нора Робъртс: Горчиво небе” – с уч. на Ашли Уилямс, Шарлът Рос, Джон Корбет и др. /п/ 03:30 “Цветът на орхидеята” – с уч. на Италия Ричи, Нейтън Парсънс , Антоанет Робъртсън, Мадисън Петис, и др. /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Уигън Атлетик – Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Манчестър Сити – Бъртън Албиън, първи полуфинален мач за Карабао къп, повторение 14:00 Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2018-19), 3-и епизод, повторение 15:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 15:05 Класика от Висшата лига: Тотнъм Хотспър – Манчестър Юнайтед (1994-95), повторение 15:30 Съботен обзор на кръга във френската Лига 1 (2018-19), 18-и епизод 16:00 Футбол: Милуол – Блекбърн Роувърс, мач от Чемпиъншип, повторение 18:00 Футбол: Тулуза – Страсбург, мач от френската Лига 1, директно 20:00 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2018-19), 22-и епизод 20:30 Баскетбол: Валенсия – Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига, директно, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:10 Професионална борба: “Челен сблъсък”, 2-и епизод 23:10 Футбол: Нант – Рен, мач от френската Лига 1, повторение 01:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Край на програмата

Kanal 3
06:15 “Седмицата с Канал 3” – /п/ 07:00 “Имате думата” с Александър Владимиров /п/ 08:00 “Холивуд” /п/ 08:45 “Парчета от реалността 09:00 “Пулс” с Гергана Добрева 09:30 “Социална мрежа”, избрано 10:00 “Икономика и бизнес”-/п/ 11:00 “Седмицата с Канал 3” – /п/ 12:00 “Денят на живо”-избрано 12:45 “Букмейкър – коментари и анализи 13:00 НОВИНИ 13:15 “Без монтаж” 14:00 НОВИНИ 14:15 “Парламентът на фокус” /п/ 15:00 НОВИНИ 15:15 “Имате думата” с Александър Владимиров /п/ 16:00 НОВИНИ 16:15 “Седмицата с Канал 3” – /п/ 17:00 “Беновска пита” 19:00 НОВИНИ 19:45 “Парчета от реалността” 20:00 НОВИНИ 20:15 “Имате думата” с Александър Владимиров 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Интервю” с Наделина Анева 23:00 НОВИНИ 23:15 “Беновска пита” /п/ 01:00 НОВИНИ /п/

BiT
05:00 “Историята оживява” (п) 05:30 “Аз уча английски” с Николая (п) 06:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п) 06:30 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 08:00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 10:00 “Историята оживява” (п) 10:30 “Аз уча английски” с Николая (п) 11:00 “Една различна неделя”, магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова (п) 13:00 “Шоуто на играчите” вечерно ток шоу с Павел и Христо (п) 14:00 “PLAYGASM” с Краси Петров (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 16:30 “Епизод” (п) 17:30 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п) 18:30 “Завърналите се”, рубрика на BiT с Петя Кертикова 18:35 “Шоуто на играчите” вечерно ток шоу с Павел и Христо (п) 19:30 “Историята оживява” (п) 20:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 21:00 “Епизод” (п) 22:00 “Без задръжки” с Наталия Кобилкина (п) 23:00 “Една различна неделя”, магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова (п) 01:00 “Карамел” – предаване за красиви жени и интересни мъже (п) 03:00 “Без задръжки” с Наталия Кобилкина (п) 04:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п)

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *