ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 14 АПРИЛ

БНТ
05:55 Панорама с Бойко Василев /п/ 07:00 Внимание, роботика анимационен филм 07:25 Животни по пижами анимационен филм /п/ 07:50 Телепазарен прозорец 08:05 Бакстър тв филм/п/ 08:30 Денят започва с Георги Любенов публицистично предаване 10:30 Библиотеката предаване за литература и култура с водещи Георги Ангелов и Андрей Захариев 11:30 Клиника на третия етаж тв филм /3 серия/ 12:00 По света и у нас Информационна емисия 12:30 Бразди предаване за земеделие 13:00 Иде нашенската музика предаване за фолклор с водещи Даниел Спасов и Милен Иванов 14:00 Луиза Спаньоли 4-сериен тв филм /Италия, 2016г./, 1 епизод, режисьор Лудовика Гаспарини, в ролите: Луиза Раниери, Виницио Маркиони, Матео Мартари и др. 15:00 Приятелите ме наричат Чичо /80 години от рождението на Васил Михайлов/ игрален филм /България, 2006г./, режисьор Ивайло Христов, в ролите: Васил Михайлов, Велко Кънев, Богдан Глишев, Георги Новаков, Бойка Велкова и др. 16:30 Най-големите музеи в света: Почивка за влюбени в Трувил документален филм /п/ 17:00 Вяра и общество с Горан Благоев предаване за религия и култура 18:00 Ганьо Балкански се завърна от Европа /155 години от рождението на Алеко Константинов/ тв филм /3 част/ 18:30 Извън играта 19:00 Умно село Човекът от Оз /Галин Стоев/п/ 19:55 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас Информационна емисия 20:30 Спортни новини 20:45 Ценен товар игрален филм /Канада, 2016г./, режисьор Макс Адамс, в ролите: Брус Уилис, Марк-Пол Госелаар, Клеър Форлани и др. (12) 22:20 Евровизия 2018 /клипове/ 22:25 По света и у нас Информационна емисия 22:40 Студио Х: Лабиринт 7-сериен тв филм /Чехия, 2015г./, 1 и 2 епизод, режисьор Иржи Страх, в ролите: Иржи Лангмайер, Зузана Кануч, Мирослав Донутил и др. 00:45 Луиза Спаньоли тв филм /1 епизод/п/ 01:40 Телепазарен прозорец 01:55 Капри тв филм /6 епизод/п/ 02:50 Ценен товар игрален филм /п/ (12) 04:20 Бразди /п/ 04:50 Иде нашенската музика /п/

bTV
05:30 “Легендата за Кора” – анимация 06:00 “Чудовища срещу извънземни” – анимация 07:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.4, еп.6,7 08:00 “Тази събота и неделя” – предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова 11:00 “Cool…T” – лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “НепознатиТЕ” – документална поредица 13:00 “Анна Каренина” (първа част) – драма, романтика, исторически (Италия, Франция, Испания, Литва, 2013), режисьор – Кристиан Дюге, актьори – Стасис Балтакис, Илья Березницкас, Леа Боско,Витория Пучини, Сантяго Кабрера, Бенямин Садлер, Лу де Лааге, Макс фон Тун, Ангела Молина, Сидни Ром и др. 15:00 “Истински истории” 16:00 “Мармалад” – токшоу 18:00 “Карбовски: Втори план” – документална поредица с водещ Мартин Карбовски 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Код: Олимп” – екшън, трилър (САЩ, 2013), режисьор – Антоан Фукуа, актьори – Джерард Бътлър, Арън Екхарт, Финли Джейкъбсън, Дилън Макдермът, Рик Юн, Морган Фриймън, Анджела Басет, Мелиса Лео, Рада Мичъл, Коул Хаузър, Фил Остин, Джеймс Ингерсол и др. 22:30 “Титаник” – драма, романтичен ( САЩ, 1997), режисьор – Джеймс Камерън, актьори -Били Зейн, Леонардо Ди Каприо, Кейт Уинслет, Дейвид Уорнър, Кати Бейтс и др. 02:00 “Дневниците на вампира” – сериал, с.6, еп.18 03:00 “Cool…T” – лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова /п./ 04:00 “Времето лети”- сериал, с.3, еп.13

bTV Comedy
05:00 “Моето семейство” – сериал 06:00 “По средата” – сериал, с.5 07:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.3 08:00 “Предградие” – сериал, с.3 09:00 “Клуб Веселие” – сериал, с.5 10:00 “Запознай ме с вашите” – комедия (САЩ 2004), режисьор – Джей Роуч, актьори – Блайт Данър , Оуен Уилсън, Робърт де Ниро, Бен Стилър, Барбара Стрeйзанд, Дъстин Хофман и др. 12:00 “Столичани в повече” /п./ – сериал, с.12 13:00 “Стъпка по стъпка” – сериал 14:00 “Приятели” – сериал 15:00 “Моето семейство” – сериал 16:00 “Закотвени” – сериал 17:30 “Щурите съседи” – сериал 20:30 “Мечето Йоги” – анимация, комедия, семеен (САЩ, Нова Зеландия, 2010), сценаристи – Брад Копланд, Джошуа Стернин, Джефри Вентимиля, режисьор – Ерик Бревиг, актьори – Нейтън Кордри, Ана Фарис, Андрю Дали, Том Кавана, Дийн Ноусли,Ти Джей Милър, Андрю Дейли и др. 22:30 “Мутра по заместване” – сериал, с.4 23:30 “Закотвени” – сериал 01:00 “Мутра по заместване” – сериал 02:00 “По средата” – сериал 03:00 “Предградие” – сериал 04:00 “Клуб Веселие” – сериал

bTV Action
05:00 “На крачка от небето” – сериал, с.1, еп.7 06:00 “Легендата за Кора” – анимация 07:00 Аватар: Легендата на Анк” – сериал 08:00 “Кости” – сериал, с.10, еп. 12, 13, 14 11:00 “Пета предавка” – автомобилно предаване с.15, еп.7 11:30 “Смело сърце” – драма, исторически (САЩ, 1995), режисьор – Мел Гибсън, актьори – Мел Гибсън, Софи Марсо, Патрик Макгуън, Катрин Маккормас, Брендън Глийсън, Ангъс Макфейдън, Алън Армстронг, Йън Банън, Брайън Кокс и др. 15:00 “Стоте” – сериал, с.4, еп.5,6 17:00 “Дивата муха”- предаване за екстремни спортове 17:30 “МИСИЯ МОЯТ ДОМ” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн 18:00 “Пета предавка” – автомобилно предаване с.15, еп.9,10 19:00 “Х- мен” – екшън, приключенски (САЩ, 2000), режисьор – Брайън Сингър, актьори – Хю Джакман, Патрик Стюарт, Иън Макелън, Джеймс Марсдън, Хали Бери, Ана Пакуин, Ребека Ромийн, Тайлър Мейн и др. 21:00 bTV Новините – централна емисия 21:45 bTV Репортерите – предаване за журналистически филми и разследвания 22:00 “Х-мен 2” – трилър, екшън, драма, фентъзи, приключенски (САЩ, 2003) , режисьор – Брайън Сингър, актьори – Патрик Стюарт, Хю Джакман, Иън Маккелън, Хали Бери, Ребека Ромийн, Брайън Кокс, Алан Къминг, Ана Пакуин, Фамке Янсен, Джеймс Марсдън и др. 00:30 “Погрешен завой 4”- ужаси, трилър, САЩ, Германия, 2011 г., режисьор – Деклан О’Брайън, актьори – Дженифър Пудавик, Теника Дейвис, Тера Внеса, Дийн Армстронг, Шон Скене, Скот Джонсън и др. 02:15 “Кости” – сериал, с.10, еп.12,13 04:00 “Синове на анархията” – сериал, с.6, еп.5,6

Nova TV
06:00 “Войната на розите” – сериен филм /п/ 07:00 “Нощна смяна” – сериен филм, сезон 1 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 13:00 “Операция “Четири лапи” – с уч. на Брендън Фрейзър, Брук Шийлдс, Мат Прокоп, Кен Джонг, Уолъс Шоун и др. 15:00 “Улични танци” – с уч. на Шарлот Рамплинг, Никола Бърли, Укуели Роуч, Франк Харпър и др. 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ 20:00 “Отмъстителите”- с уч. на Робърт Дауни Младши, Крис Евънс, Марк Ръфало, Крис Хемсуърт, Скарлет Йохансон, Джеръми Ренър, Стелън Скарсгард, Самюел Джаксън, Гуинет Полтроу, Том Хидълстън и др. 23:00 “Игра на нерви” – с уч. на Ема Робъртс, Джулиет Луис, Дейв Франко, Самира Уайли, Емили Мийд и др. 01:00 “Под прицел” – с уч. на Клинт Истууд, Джон Малкович, Рене Русо, Дилан МакДермът, Гари Коул, Джон Махони и др. 04:45 “Игра на нерви” – с уч. на Ема Робъртс, Джулиет Луис, Дейв Франко, Самира Уайли, Емили Мийд и др. /п/

Nova Sport
09:00 Дартс: Висша лига 2018, Шефилд, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Астън Вила – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение 14:00 Футбол: Анже – Ница, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Класика от Висшата лига – Манчестър Юнайтед – Уест Бромич Албиън (2010-11), повторение 16:30 Класика от Висшата лига – Мидълзбро – Бирмингам Сити (2003-04), повторение 17:00 Футбол: Мидълзбро – Бристъл Сити, мач от Чемпиъншип, директно 19:00 Класика от Висшата лига – Нюкасъл Юнайтед – Арсенал (2010-11), повторение 19:30 Футбол: Фулъм – Брентфорд, мач от Чемпиъншип, директно, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:25 Футбол: Лион – Амиен, мач от френската Лига 1, запис 23:15 Футбол: Нант – Дижон, мач от френската Лига 1, запис 01:05 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:20 Еротичен телепазар 03:20 Край на програмата

BiT
05:00 BIT СПОРТ, (п) 05:30 “Аз уча английски” с Николая, (п) 06:00 Новини, (п) 06:30 BIT СПОРТ, (п) 07:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 08:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п) 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова, (п) 10:00 “Историята оживява”, (п) 10:30 “Аз уча английски” с Николая, (п) 11:00 “Една различна неделя”, магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова, (п) 13:00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 14:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова, (п) 15:15 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 16:30 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT, (п) 17:30 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 18:30 БЛИЦ НОВИНИ 18:35 “Историята оживява”, (п) 19:00 “Епизод”, (п) 20:00 “PLAYGASM” с Краси Петров, (п) 21:00 “Шоуто на играчите” вечерно токшоу с Павел и Христо, (п) 22:00 “Карамел” – предаване за красиви жени и интересни мъже, (п) 00:00 “Без задръжки” с Наталия Кобилкина, (п) 01:00 “Една различна неделя”, магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова, (п) 03:00 “Карамел” – предаване за красиви жени и интересни мъже, (п)

Kanal 3
06:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 07:00 “Интервю” с Наделина Анева /п/ 08:00 “Денят на живо”/п/ 09:00 “Пулс” с Гергана Добрева 09:30 “Всеки следобед”, избрано 10:30 Телемаркет 10:45 “Холивуд” с Ивелина Кунчева /п/ 11:15 ТОП ШОП 11:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 12:00 “Вечните песни”/п/ 13:00 “Уикенд с Роси” 14:00 НОВИНИ 14:15 Телемаркет 14:30 “Без монтаж”, избрано от седмицата 15:00 НОВИНИ 15:15 Tоп шоп 15:30 “Патарински Live/п/ 16:00 “Интервю” с Наделина Анева/п/ 17:00 “Офанзива” с Любо Огнянов 19:00 НОВИНИ 19:30 “Интервю” с Наделина Анева 20:00 “Патарински Live”/п/ 20:30 “Коктейл” с Деси Жаблянова 21:00 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:30 “Офанзива” с Любо Огнянов/п/ 00:30 НОВИНИ/п/ 01:00 09:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *