ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 14 МАРТ

БНТ
05:05 Още от деня – коментарно предаване/п/ 05:45 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок – информационен блок с водещи Ели Гигова, Боряна Каменов, Даниел Михайлов и Илия Илиев 08:30 По света и у нас – информационна емисия 08:45 Култура.БГ – културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов 09:45 100% будни – предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев 10:45 Спортисимо – спортно-развлекателно предаване /п/ 11:15 Как стигнахме дотук – тв филм /9 епизод/п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Стани богат – тв игра/п/ 13:30 Бързо, лесно, вкусно /п/ 14:00 Малки истории /п/ 14:10 Телепазарен прозорец 14:30 Стройковци – анимационен филм 14:50 Приключенията на горските мечоци – анимационен филм 15:15 Гимназия “Черна дупка” – тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:30 Как стигнахме дотук – тв филм /10 епизод/ 17:00 Бързо, лесно, вкусно – кулинарно предаване с водеща Катерина Евро 17:25 Зелена светлина 17:30 Спортисимо – спортно-развлекателно предаване 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:15 Още от деня – коментарно предаване 18:30 Спорт ТОТО 19:00 Стани богат – тв игра с водещ Михаил Билалов 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Слово за ползата от четенето: Пролетна измама – тв филм /България, 2001 г./, режисьор Пламен Масларов, в ролите: Кирил Кавадарков, Пьотр Кшемински, Сибила Серафимова и др. 21:30 Студио “Футбол” – коментарно предаване /п/ 22:00 Футбол: Среща от турнира на Лига Европа – пряко предаване 00:10 Улови момента с Милен Атанасов – предаване за иновации и нови технологии /п/ 00:40 Култура.БГ /п/ 01:40 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл /п/ 02:40 Черното огнивче – игрален филм /п/(14) 04:30 Отблизо с Мира /п/

bTV
05:30 “Лице в лице” /п/ 06:00 “Трансформърс Прайм” – анимация, сериал, с. 3, еп.12 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/ 13:30 Премиера: “Любов от втори опит” – сериал, с.2, еп. 48 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с. 4, еп.65 16:00 Премиера: “Алиса в страната на любовта” – сериал, с. 3, еп.49 17:00 bTV Новините 17:25 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.12, еп.90 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Майка” – сериал, еп.32 21:00 “Бригада Нов дом ” – социален проект с водещ Мария Силвестър, с.4 22:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу, с.13 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Под наблюдение” – сериал, с.5, еп.2 01:00 “Вечно твоя” – сериал, еп.59, 60 01:50 bTV Новините /п/ 02:20 “Преди обед” /п/ 04:40 “Опасни улици” /п/ – сериал, с.12, еп.67

bTV Action
05:15 “Мъртва точка” /п/ – сериал, с.2 еп.17 06:00 Анимационен блок Nickelodeon: “Робо и Страшко” /п/ – анимация, еп.13, 14 07:00 “Робо и Страшко” /п/ – анимация, еп.15, 16 08:00 “Монк” /п/ – сериал, с.2 еп.15 09:00 “Мъртва точка” /п/ – сериал, с.2 еп.17 10:00 “Супергърл” /п/ – сериал, с.2 еп.4 11:00 “Тежки престъпления” /п/ – сериал, с.5 еп.10 12:00 “Кости” /п/ – сериал, с.11, еп.12 13:00 “Бодлива тел” /п/ – фантастика, екшън (САЩ, 1993), режисьор Дейвид Хоган, в ролите: Памела Андерсън, Темуера Морисън, Виктория Пауър, Зандър Бъркли, Удо Кир и др. 15:00 “Монк” – сериал, с.2 еп.16 16:00 “Мъртва точка” – сериал, с.2 еп.18 17:00 “Кости” – сериал, с.11, еп.13 18:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.5 еп.11 19:00 Часът на супергероите: “Супергърл” – сериал, с.2 еп.5 19:45 Студио “Лига Европа” 19:55 Пряко, Лига Европа: 22:00 Пряко, Лига Европа: 00:00 “Лига Европа” – най-интересното от срещите през деня 00:30 “Стрелата” /п/ – сериал, с.6 еп.12 01:30 “Супергърл” /п/ – сериал, с.2 еп.5 02:30 “Монк” /п/ – сериал, с.2 еп.16 03:30 “Кости” /п/ – сериал, с.11 еп.13 04:30 “Тежки престъпления” /п/ – сериал, с.5 еп.611

bTV Comedy
05:00 “Слънчева Филаделфия” /п/ – сериал 06:00 “Модерно семейство” – сериал, с.6, еп.1, 2 07:00 “По средата” /п/ – сериал 08:00 “Клуб Веселие” – сериал, с.6 еп.11 09:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (2017) 10:00 Премиера: “Приключенията на Джуди Муди” – комедия, семеен (САЩ, 2011), режисьор Джон Шулц, в ролите: Джордана Бийти, Хедър Греъм, Парис Мостелър, Гарет Райън, Джанет Варни и др. 12:00 ” Супермаркет ” – сериал 13:00 “Теория за големия взрив” /п/ – сериал 14:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 15:00 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу (2018) 18:00 “Супермаркет” – сериал, еп.17, 18 19:00 “По средата” – сериал, с.6 еп.7, 8 20:00 “Новите съседи” – сериал, с.8, еп.8 22:00 “Модерно семейстно” – сериал, с.7 еп.3, 4 23:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с. 4 еп. 19, 20 00:00 Премиера: “Купонът на живота ти” – комедия, романтичен, драма (САЩ, 2011), режисьор Майкъл Доус, в ролите Тофър Грейс, Териса Палмър, Дан Фоглър, Ана Фарис, Крис Прат, Мишел Трактенбърг, Джей Джаблонски, Боб Оденкърк, Джинифър Гудуин и др. 02:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 03:00 “Клуб Веселие” /п/ – сериал 04:00 “Теория за големия взрив” /п/ – сериал

Nova TV
05:20 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, 18 сезон /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, 2 сезон 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Любовта лекува” (премиера) – сериен филм, 7 сезон 21:00 “Hell’s Kitchen България” (нов сезон) – риалити 22:00 “Дяволското гърло” (премиера) – сериен филм 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, 18 сезон 00:30 “Комисар Рекс” – сериен филм, 10 сезон 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:30 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Монако – Бордо, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Ховентут – Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига, повторение 14:00 Футбол: Сент Етиен – Лил, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Чарлтън Атлетик – Портсмут, мач от английската Лига 1, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Страсбург – Лион, мач от френската Лига 1, повторение 20:00 Футбол: Норич Сити – Суонси Сити, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Рен – Каен, мач от френската Лига 1, повторение 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

Kanal 3
06:15 “Денят на живо”/п/ 07:00 “Всяка сутрин” – новинарски блок 09:00 НОВИНИ 09:15 Парламентът на живо 10:00 НОВИНИ 10:15 Парламентът на живо 11:00 НОВИНИ 11:15 Парламентът на живо 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Парламентът на живо 13:00 НОВИНИ 13:15 Парламентът на живо 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:15 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:05 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Всичко коз” – политическо токшоу 18:00 НОВИНИ, централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Всичко коз” – политическо токшоу /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *