ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 14 МАРТ

БНТ
05:00 Панорама с Бойко Василев /п/ 06:00 Внимание, роботика анимационен филм /п/ 06:25 Рицарят на Бялата дама 3-сериен тв филм /България, 1982г./, 1 серия, режисьор Петър Каишев, в ролите: Тодор Трънкаров, Елена Шерцел, Асен Ангелов и др. 07:40 Телепазарен прозорец 07:55 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Туризъм.бг 11:30 Как стигнахме дотук документална поредица 12:00 По света и у нас 12:25 Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 12:30 Бразди 13:00 Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов 14:00 Вяра и общество с Горан Благоев 15:00 Великата илюзия: Циркът игрален филм /САЩ, 1928г./, режисьор Чарли Чаплин, в ролите: Ал Ернест Гарсия, Мърна Кенеди, Хари Крокър, Чарли Чаплин и др. 16:10 Ангели тв филм /България, 2018г./, режисьор Лъчезар Петров, в ролите: Мария Бакалова, Момчил Степанов, Павел Владимиров и др. 16:55 Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 17:00 Вечната музика 17:30 БНТ на 60 /п/ 18:30 Извън играта 19:00 Синята планета 2 документален филм /3 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:30 След новините 20:45 Спортни новини 21:00 Менсфийлд парк игрален филм/Великобритания, 2007г./, режисьор Иън Б. Макдоналд, в ролите: Били Пайпър, Хейли Атуел, Блейк Ритсън и др. 22:45 По света и у нас 23:00 Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 23:05 400 дни игрален филм /САЩ, 2015г./, режисьор Мат Остърман, в ролите: Брандън Раут, Дейн Кук, Бен Филдман, Сали Пресман и др. 00:40 Синята планета 2 документален филм /3 епизод/п/ 01:40 Истинска легенда игрален филм /п/ (16) 03:40 Тайните светове документална поредица /5 епизод/п/ 04:30 Извън играта /п/

bTV
05:00 “Папараци” /п./ 06:00 “Трансформърс Прайм” – сериал, анимация, с.3 еп.8 06:30 “Дивият свят на Южна Африка – провинция Западен Кейп” – документален филм 07:30 “Приятели” – сериал, еп.13 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “Cool…T” – лайфстайл предаване с водещ Поли Гергушева 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “НепознатиТЕ” – документална поредица на Георги Тошев 13:00 “Бетовен 2” – комедия, семеен (САЩ, 1993), режисьор Род Даниъл, в ролите: Чарлз Гродин, Бони Хънт, Никол Том, Кристофър Кастайл, Деби Мазар, Крис Пен, Сара Роуз Кар, Мори Чейкин, Хедър Маккоум и др. 15:00 “Истински истории” /п./ – документално риалити 16:00 “Мармалад” – токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков 18:00 “Карбовски: Втори план” – документална поредица с водещ Мартин Карбовски 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:25 bTV Репортерите 20:00 “Агенти на съдбата” – фантастика, трилър, романтичен (САЩ, 2011), режисьор Джордж Нолфи, в ролите: Мат Деймън, Емили Блънт, Дженифър Ийли, Антъни Маки, Терънс Стамп и др. 22:00 “Неуловим” – фентъзи, екшън, криминален (САЩ, Германия, 2008), режисьор Тимур Бекмамбетов, в ролите: Анджелина Джоли, Джеймс Макавой, Морган Фрийман, Терънс Стамп, Томас Кречман, Комън, Крис Прат и др. [14+] 00:20 “Другата в мен” – трилър, криминален, драма, екшън (САЩ, Австралия, 2007), режисьор Нийл Джордан, в ролите: Джоди Фостър, Терънс Хауърд, Навийн Андрюз, Ники Кат, Мери Стийнбъргън, Луис Да Силва мл., Зоуи Кравиц и др. [14+] 02:30 “Карбовски: Втори план” /п./ 03:20 “Мармалад” /п./

bTV Action
05:15 “Животинско царство” – сериал еп.10 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, с.2 еп.16 – 19 08:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2 еп.2, 3 10:00 “Боговете на Египет” – фентъзи, приключенски, екшън (САЩ, Австралия, 2016), режисьор Алекс Пройас, в ролите: Брентън Туейтс, Николай-Костер Валдау, Джерард Бътлър, Аби Лий, Кортни Ийтън, Ръфъс Сюъл, Джефри Ръш, Елоди Юнг, Чадуик Боузман и др. 12:30 “Умирай трудно” – екшън, трилър (САЩ, 1988), режисьор Джон Мактиърнън, в ролите: Брус Уилис, Бони Беделия, Реджиналд ВелДжонсън, Алън Рикман, Александр Годунов и др. 15:00 “Агент X” – сериал, еп.3, 4 17:00 “Дивата муха” /п./ – предаване за екстремни спортове, еп.10 17:30 “Мисия Моят Дом” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн (2019), еп.12 18:00 “Коли на мечтите” – автомобилна поредица, еп.8, 9 19:00 “Неудържим” – екшън, трилър (САЩ, 2010), режисьор Тони Скот, в ролите: Дензъл Уошингтън, Крис Пайн, Росарио Доусън, Итън Суплий, Кевин Дън, Дейвид Уоршовски, Елизабет Матис и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на Екшън: “След утрешния ден” – фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2004), режисьор Роланд Емерих, в ролите: Денис Куейд, Джейк Джиленхол, Еми Росъм, Сила Уорд, Иън Холм, Кенет Уелш и др. 00:15 “Експериментът” – трилър (САЩ, 2010), режисьор Пол Шуринг, в ролите: Ейдриън Броуди, Кам Джигандей, Форест Уитакър, Клифтън Колинс мл., Маги Грейс и др. [16+] 02:00 “Агент X” /п./ – сериал, еп.3, 4 03:45 “Какво се случи с Понеделник” – екшън, криминален, фантастика (Великобритания, Франция, Белгия, 2017), режисьор Томи Виркола, в ролите: Нуми Рапас, Глен Клоус, Уилем Дефо, Марван Кензари, Кристиан Рубек и др. [14+]

bTV Comedy
05:00 “Кое е това момиче” /п./ – сериал 06:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.5 еп.9, 10 07:00 “Модерно семейство” – сериал, с.7 еп.17, 18 08:00 “По средата” – сериал, с.8 еп.17, 18 09:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.6 еп.5, 6 10:00 “Кинти в небето” – екшън, комедия (САЩ, 2011), режисьор Брет Ратнър, в ролите: Бен Стилър, Алън Алда, Еди Мърфи, Кейси Афлек, Матю Бродерик, Теа Леони, Майкъл Пеня, Желко Иванек и др. 12:00 “От глупав по-глупав” – комедия (САЩ, 1994), режисьор Питър Фарели, в ролите: Джим Кери, Джеф Даниълс, Лорън Холи, Майк Стар, Карън Дъфи, Брейди Блум и др. 14:00 Премиера: “Бруклин 99” – сериал, с.3 еп.12, 13 15:00 “Съни Бийч” – сериал, еп.3 16:00 “Новите съседи” – сериал 19:30 “Теория за големия взрив” /п./ – сериал 20:30 “Роден за мен” – комедия (САЩ, 2011), режисьор Валъри Уайс, в ролите: Миранда Кент, Рийд Скот, Катлийн Робъртсън, Тио Алекзандър, Елизабет Тълок и др. 22:30 “Съни Бийч” /п./ – сериал, еп.3 23:30 “Преспав” /п./ – сериал 01:00 “По средата” /п./ – сериал 02:00 “Модерно семейство” /п./ – сериал 03:00 “Без пукната пара” /п./ – сериал 04:00 “Бруклин 99” /п./ – сериал

Nova TV
07:00 “Добрата вещица” – сериен филм 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 12:50 “Цар Лъв” – анимационен филм 14:40 “С дъх на канела” – с уч. на Чанинг Тейтъм, Аманда Сийфрид, Ричард Дженкинс, Хенри Томас и др. 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 “Карай направо” с Диана Найденова 20:00 “Един за друг” (премиера) – риалити 22:00 “Хелбой” (премиера) – с уч. на Дейвид Харбър, Мила Йовович, Иън Макшейн, Даниел Дей Ким, Пенелъпи Мичъл, Брайън Глийсън и др. 00:30 “С дъх на канела” – с уч. на Чанинг Тейтъм, Аманда Сийфрид, Ричард Дженкинс, Хенри Томас и др. /п/ 04:40 “Цар Лъв” – анимационен филм /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Фулъм – Брентфорд, мач от Чемпиъншип /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Калев – Локомотив Кубан, мач от ВТБ лига /п/ 14:00 Студио “Чемпиъншип”, директно 14:30 Футбол: Уест Бромич Албиън – Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип, директно 16:25 Студио “Чемпиъншип”, директно 17:00 Футбол: Шефилд Уенздей – Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип, директно 18:55 Студио “Чемпиъншип”, директно 19:30 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 24-и епизод /п/ 20:00 Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2019-20), 5-и епизод /п/ 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 Студио “Баскетбол”, директно 21:30 Баскетбол: Гран Канария – Тенерифе, мач от испанската баскетболна лига, директно 23:15 Студио “Баскетбол”, директно 23:30 Професионална борба: “Разбиване”, 11-и епизод 00:30 Футбол: Уест Бромич Албиън – Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип /п/ 02:30 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 02:45 Еротичен телепазар 04:45 Край на програмата

Kanal 3
07:00 “Парчета от реалността” 07:15 “Имате думата” с Александър Владимиров 08:00 “Пулс” с Гергана Добрева – здравно предаване 08:30 “Социална мрежа” – избрано 09:15 Топ Шоп 09:30 “Другото лице” 10:00 “Интервю с Наделина Анева” 10:45 Топ Шоп 11:00 “Спорт в обектива” – избрано 12:00 НОВИНИ 12:30 “Другото лице” 13:00 НОВИНИ 13:20 “Имате думата” с Александър Владимиров /п/ 14:00 НОВИНИ 14:15 “Икономика и бизнес” 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 “Патарински LIVE” – избрано 16:00 НОВИНИ 16:15 “Интервю с Наделина Анева” 17:00 “Офанзива с Любо Огнянов” 19:00 НОВИНИ Централна емисия 19:45 “Парламентът на фокус” 20:00 НОВИНИ 20:15 “Имате думата” с Александър Владимиров 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Парламентът на фокус” 22:30 “Холивуд” 23:00 НОВИНИ 23:15 “Офанзива с Любо Огнянов” /п/ 01:00 НОВИНИ /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *