ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 14 НОЕМВРИ

БНТ

05:00 Още от деня /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Бизнес.БГ /п/ 13:00 В кадър Тайните доклади на Сол Полански /п/ 13:30 Малта – морският кръстопът на Европа документален филм /България, 2013г./, режисьор Мариета Бобева 14:00 Малки истории /п/ 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Мили бате!… Писма на един дакел 10-сериен тв филм /България, 2000г./ 14:45 Сребристият жребец анимационен филм 15:10 Гимназия “Черна дупка” тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:15 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:00 БНТ на 60 /п/ 18:00 По света и у нас 18:15 Още от деня 18:30 Спорт ТОТО 19:00 Съкровище в двореца тв филм /23 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Вестонoсецът игрален филм /Турция, 2008 г./ , режисьор Чаан Ирмак, в ролите: Четик Текиндор, Хюмейра, Йеткин Дикинджилер, Шериф Сезер, Кая Акая и др. 23:00 По света и у нас 23:30 Равносметките на прехода: Всичко от нула” документален филм /България, 2014г./, режисьор Олег Ковачев 00:25 Култура.БГ /п/ 01:25 100% будни предаване за здравословен лайфстайл/п/ 02:25 Съкровище в двореца тв филм /23 епизод/п/ 03:30 Вечната музика /п/ 04:00 Джинс /п/ 04:30 Туристически маршрути

bTV

05:30 ”Лице в лице” /п./ 06:00 ”Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.4 еп.18 06:30 ”Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 ”Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 ”Комиците и приятели” – комедийно шоу 13:30 Премиера: “Втори шанс” – сериал, с.2 еп.55 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.7 еп.10 16:00 ”Всичко може да се случи” – сериал, с.3 еп.2 17:00 bTV Новините 17:30 ”Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Свободен дух” – сериал, еп.12 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги “ – сериал, еп.22 21:00 ”Фермата: Нов свят” – риалити, с.5 22:30 ”Помощ 112″ – екшън-криминална риалити поредица 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 ”Мъртва точка” – сериал, с.2 еп.8 00:30 ”Втори шанс” /п./ – сериал 02:00 bTV Новините /п./ 02:30 ”Преди обед” /п./ 04:40 ”Опасни улици” /п./ – сериал

bTV Action

05:15 ”Тежки престъпления” – сериал, с.5 еп.11 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с.2 еп.1 – 4 08:00 ”Бягство от затвора” – сериал, с.2 еп.7 09:00 ”Тежки престъпления” – сериал, с.5 еп.11 10:00 ”Готъм” – сериал, с.2 еп.20 11:00 ”Под наблюдение” – сериал, с.5 еп.6 12:00 ”4×4″ – предаване за офроуд автомобили, с.4 еп.1 12:30 ”Ван Хелсинг” – фентъзи, екшън, хорър, трилър (САЩ, Чехия, 2004), режисьор Стивън Съмърс, в ролите: Хю Джакман, Кейт Бекинсейл, Ричард Роксбърг, Дейвид Уенъм, Уил Кемп и др. 15:00 ”Бягство от затвора” – сериал, с.2 еп.8 16:00 ”Тежки престъпления” – сериал, с.5 еп.12 17:00 ”Лонгмайър” – сериал, с.6 еп.2 18:00 ”Под наблюдение” – сериал, с.5 еп.7 19:00 Часът на супергероите: “Готъм” – сериал, с.2 еп.21 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3 еп.5 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Легендата за Херкулес” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2014), режисьор Рени Харлин, в ролите: Келън Лъц, Геа Вайс, Скот Адкинс, Роксан Маккий, Раде Шербеджия, Николай Сотиров, Димитър Дойчинов и др. 00:00 ”Смъртоносно оръжие” /п./ – сериал, с.3 еп.5 01:00 ”Готъм” – сериал, с.2 еп.21 02:00 ”Бягство от затвора” – сериал, с.2 еп.8 03:00 ”Лонгмайър” – сериал, с.6 еп.2 04:00 ”Под наблюдение” – сериал, с.5 еп.7

bTV Comedy

05:00 ”Слънчева Филаделфия” – сериал 06:00 ”Слънчева Филаделфия” – сериал, с.11 еп.10, с.12 еп.1 07:00 ”Столичани в повече” – сериал 08:00 ”Модерно семейство” – сериал 09:00 ”Домашен арест” /п./ – сериал, с.3 еп.17, 18 10:00 ”Майор Пейн” – комедия, приключенски, семеен (САЩ, 1995), режисьор Ник Касъл, в ролите: Деймън Уейънс, Майкъл Айрънсайд, Скот Битълоу, Албърт Хол и др. 12:00 ”Без пукната пара” – сериал 13:00 ”Мис Сладкиш” – сериал 14:00 ”Модерно семейство” – сериал 15:00 ”Новите съседи” – сериал 16:30 ”На гости на третата планета” – сериал, еп.103 17:00 ”Комиците и приятели” – комедийно шоу (2019 пролет), еп. 8, 9 18:00 ”Без пукната пара” – сериал, с.5 еп.6, 7 19:00 ”Столичани в повече” – сериал, с.11 еп.2 20:00 ”Новите съседи” – сериал, en.54 21:30 ”На гости на третата планета” – сериал 22:00 ”Модерно семейство” – сериал, с.7 еп.14, 15 23:00 Премиера: “Мис Сладкиш” – сериал, еп.5, 6 00:00 ”Майор Пейн” /п./ – комедия, приключенски, семеен (САЩ, 1995) 02:00 ”Слънчева Филаделфия” – сериал 03:00 ”Без пукната пара” – сериал 04:00 ”Столичани в повече” – сериал

Nova TV

05:20 ”Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 4 /п/ 06:20 ”Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 ”На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 ”Моят живот” – сериен филм, сезон 3 13:30 ”Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 ”Черна роза” – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 ”Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 ”Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 ”Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 ”Откраднат живот: Кръвни връзки” (премиера) – сериен филм, сезон 8 21:00 ”Игри на волята: България” (премиера) – риалити 22:00 ”Кошмари в кухнята” – риалити 23:00 Новините на NOVA 23:30 ”Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 4 00:30 ”Гомор” – сериен филм, сезон 1 01:30 ”Завинаги свързани” – сериен филм 02:45 ”Слънце и луна” – сериен филм

Nova Sport

10:00 Баскетбол: Реал Мадрид – Уникаха, мач от испанската баскетболна лига /п/ 12:00 ”Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Парма – Химки, мач от ВТБ лига /п/ 14:00 Хокей на лед: Ак Барс – Авангард, мач от Континенталната хокейна лига /п/ 16:00 Баскетбол: Обрадойро – Баскония, мач от испанската баскетболна лига /п/ 18:00 ”Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 ”Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 8-и епизод /п/ 18:30 Хокей на лед: ЦСКА Москва – Салават Юлаев, мач от Континенталната хокейна лига, директно 21:00 ”Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:30 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 13-и епизод /п/ 22:00 Професионална борба: “Челен сблъсък”, 46-и епизод 23:00 Баскетбол: УНИКС – Нижни Новгород, мач от ВТБ лига /п/ 00:45 ”Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:00 Еротичен телепазар 03:00 Край на програмата

Kanal 3

06:00 ”Социална мрежа” – /п/ 07:00 ”Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 Парламентът на живо 10:00 НОВИНИ 10:15 Парламентът на живо 11:00 НОВИНИ 11:15 Парламентът на живо 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Парламентът на живо 13:00 НОВИНИ 13:15 Парламентът на живо 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:15 ”Светски новини” 15:30 ”Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:10 ”Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 ”Денят на живо” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 ”Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 ”Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 ”Денят на живо” /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 ”Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 ”Спорт в обектива”/п/ 01:00 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *