Топ теми

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 14 НОЕМВРИ

БНТ
05:25 Още от деня коментарно предаване/п/ 06:00 Здравей, бабо детски игрален филм /България, 1991г./, режисьор Мариана Евстатиева – Биолчева, в ролите: Елена Стефанова, Асен Миланов, Елена Райнова, Люба Алексиева, Стоян Стоев и др. 07:10 Двойната Тина детски тв филм /Ирландия, 2019г./ 07:25 Юши – вижте как скачам и летя детски тв филм /Япония, 2019г./ 07:40 Телепазарен прозорец 07:55 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Туризъм.бг 11:30 Джинс Родът на д-р Емилова 12:00 По света и у нас 12:30 Бразди 13:00 Иде нашенската музика 14:00 “Нона 15:30 Книга на книгите 2 сериен анимационен филм /10 епизод/ 16:00 Религията днес 17:00 Вечната музика 17:30 БНТ представя: Маргита Гошева 18:30 Извън играта 19:00 БНТ на 60 20:00 По света и у нас 20:30 Европейци – истории за успеха 20:45 Спортни новини 21:00 Събота вечер с Митко Павлов 22:00 Моят плейлист 23:00 По света и у нас 23:15 Студио Х: Под дървото игрален филм /копродукция, 2017г./, режисьор Хафстейн Гунар Сигурдсон, в ролите: Сигридур Сигурпалсдотир Шевинг, Дора Йохансдотир, Селма Бьорнсдотир, Торстейн Бахман и др. (14) 00:45 Прекрасна страна игрален филм /Австралия, 2017г./, режисьор Уоруик Торнтън, в ролите: Брайън Браун, Хамилтън Морис, Томас Райт, Юън Лесли, Гибсън Джон и др. (16) 02:40 БНТ на 60 /п/ 03:50 Панорама с Бойко Василев /п/ 04:50 Иде нашенската музика /п/

bTV
05:30 “Ловци на храна” /п./ – предаване за кулинарен туризъм 06:00 “Малкото Пони: Приятелството е магия” – сериал, анимация, еп.1 06:30 Премиера: “Един ден в живота на Земята” – документален филм, част I 07:30 “Приятели” – сериал, с.4 еп.10 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “COOLt” – лайфстайл предаване с водещ Натали Трифонова 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Децата на другата България” – документална поредица, еп.8 13:00 Премиера: “Целувка в полунощ” – романтичен (тв филм, САЩ, 2018), режисьор Джей Би Шугар, в ролите: Аделейд Кейн, Карлос ПенаВега, Полин Игън, Джейсън Сърмак и др. 14:50 “Аламинут” – скеч шоу 15:00 “Бригада Нов дом” /п/ – социален проект 16:00 “Мармалад” – токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков 18:00 “Карбовски: Втори план” – документална поредица с водещ Мартин Карбовски 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Фермата: Пътят на една мечта” – риалити, с.6 22:00 “Да обичаш Пабло” – биографичен, драма, роантичен, криминален (Испания, България, 2017), режисьор Фернандо Леон де Араноа, в ролите: Пенелопе Крус, Хавиер Бардем, Питър Сарсгард, Лилиан Бланкеншип, Оскар Хайнада, Михаил Стоянов и др. [16+] 00:30 “Пандиз експерт” – комедия (САЩ, 2015), режисьор Итън Коен, в ролите: Алисън Бри, Уил Феръл, Кевин Харт, Мариана Висенте, Клифорд Харис-Ти Ай, Едуина Дикерсън и др. [14+] 02:30 “Карбовски: Втори план” /п./ 03:20 “Мармалад” /п./

bTV Action
05:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2 еп.13 06:00 Анимационен блок: “Джи Ай Джо: Сигма 6” – сериал, еп.26 06:30 “Джи Ай Джо: Ренегати” – сериал, еп.1 – 3 08:00 “Стрелата” – сериал, с.4 еп.1 – 3 11:00 “Учителят” – екшън (Китай, 2014), режисьор Ке Жоу, в ролите: Джеймс Крас, Цянгу Чан, Жинтонг Май, Ченг Ни и др. 13:00 “Кралят на скорпионите: Книгата на душите” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, 2018), режисьор Дон Майкъл Пол, в ролите: Зак Макгауън, Нейтън Джоунс, Мейлин Нг, Питър Менса и др. 15:00 “Ел Чапо” – сериал, с.3 еп.7, 8 17:00 “Дивата муха” /п./ – предаване за екстремни спортове, еп.33 17:30 “Да Знаеш Как” /п./ – предаване за ремонти и обзавеждане, с.2 еп.19 18:00 “Супер коли” – поредица за луксозни автомобили, с.6 еп.4, 5 19:00 “Съли: Чудото на Хъдсън” – драма, биографичен (САЩ, 2016), режисьор Клинт Истууд, в ролите: Том Ханкс, Ерън Екхарт, Отъм Рийсър, Анна Гън, Лора Лини, Сам Хънтингтън, Джеф Коубър, Джери Ферара, Крис Бауър и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 “Наркос” – сериал, еп.9, 10 00:00 “Кралят на скорпионите” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, Германия, Белгия, 2002), режисьор Чък Ръсел, в ролите: Дуейн Джонсън, Стивън Бранд, Майкъл Кларк Дънкан, Кели Хю, Бърнард Хил, Грант Хеслов, Питър Фачинели, Роджър Рийз и др. 01:45 “Учителят” /п./ – екшън (Китай, 2014) 03:30 “Стрелата” – сериал, с.4 еп.1 – 3

bTV Comedy
05:00 “Мис Сладкиш” /п./ – сериал 06:00 “Мис Сладкиш” – сериал, еп.15, 16 07:00 “Бруклин 99” – сериал, с.3 еп.22, 23 08:00 “На гости на третата планета” /п./ – сериал 09:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.6 еп.15, 16 10:00 “Ловци на шаферки” – комедия, романтичен (САЩ, 2005), режисьор Дейвид Добкин, в ролите: Оуен Уилсън, Винс Вон, Рейчъл Макадамс, Кристофър Уокън, Айла Фишър, Брадли Купър, Джейн Сиймор, Уил Феръл, Ивана Божилович, Ребека Де Морни и др. 12:00 “Маса 19” – комедия, романтичен (САЩ, 2017), режисьор Джефри Блиц, в ролите: Ана Кендрик, Лиса Кудроу, Крейг Робинсън, Чарлз Грийн, Тони Револори, Стивън Мърчант и др. 14:00 “Приятели” /п./ – сериал 15:00 Премиера: “Покани ме на среща” – риалити, с.10 еп.8 16:00 “Селцето” /п./ – сериал 18:30 “Кухня” /п./ – сериал 19:30 “Бруклин 99” /п./ – сериал, с.3 еп.22, 23 20:30 “Обратно в играта” – комедия (САЩ, 2015), режисьор Нанси Майърс, в ролите: Робърт Де Ниро, Ан Хатауей, Рене Русо, Нат Улф, Адам ДеВайн, Рийд Скот, Андерс Холм, Дрена Де Ниро, Зак Пърлман и др. 22:30 “Покани ме на среща” /п./ – риалити, с.10 еп.8 23:30 “Селцето” /п./ – сериал 01:00 “Кое е това момиче” /п./ – сериал 02:00 “Мис Сладкиш” /п./ – сериал 03:00 “Кое е това момиче” /п./ – сериал 04:00 “Бруклин 99” /п./ – сериал

Nova TV
06:00 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/ 07:00 “Теория за големия взрив” – сериен филм, сезон 12 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 13:00 “Призрачни приятели” – с уч. на Тъкър Албризи, Дженифър Елиз Кокс, Елиза Донован, Пат Фин и др. 14:50 “Бащата на булката” – с уч. на Стив Мартин, Даян Кийтън, Кимбърли Уилямс, Кийран Кълкин, Юджийн Леви, Джордж Нюбърн, Мартин Шорт и др. 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 “Карай направо” с Диана Найденова 20:00 “Маскираният певец” (премиера) – музикално шоу, сезон 2 23:00 “Лично правосъдие” (премиера) – с уч. на Брус Уилис, Винсънт Д’Онофрио, Елизабет Шу, Кимбърли Елис и др. 01:10 “Стар Трек: Отвъд” – с уч. на Крис Пайн, Закъри Куинто, Зоуи Салдана, Карл Ърбан, Саймън Пег, Идрис Елба, Антон Йелчин и др. 04:45 “Искрено, безумно, мило” – с уч. на Ники Дилоуч, Дилън Нийл, Карън Холнес, Джъстин Уорингтън и др. /п/

Nova Sport
10:00 Купа на Германия: Обзор предаване за германски футбол (2020-21) – повторение 10:30 “Пета четвърт” обзорно предаване за испански баскетбол (2020-21) – повторение 11:00 Баскетбол: Астана – Енисей ВТБ лига – директно 13:00 Чемпиъншип: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – повторение 13:30 Студио “Формула 1” – директно 14:00 Формула 1: Квалификация Голяма награда на Турция – директно 15:00 Студио “Формула 1” – директно 15:30 Държавно първенство по футбол за жени: Обзор предаване за български футбол (2020-21) – повторение 16:00 Хокей на лед: Локомотив – Йокерит Континентална хокейна лига – директно 18:30 Държавно първенство по футбол за жени: Преди кръга предаване за български футбол (2020-21) – повторение 19:00 Баскетбол: Жельона гура – УНИКС ВТБ лига – директно 20:45 Новини 21:00 Футбол: Челси – Евертън класика от Висшата лига (2009-10) – повторение 21:30 Карабао къп: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – повторение 22:00 Професионална борба: “Разбиване” предаване на WWE 23:00 Хокей на лед: Локомотив – Йокерит Континентална хокейна лига – повторение 01:00 Новини – повторение 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Програмна пауза

Kanal 3
07:10 “Другото лице” 07:25 “Интервю” с Наделина Анева 08:00 “Социална мрежа”-избрано 08:30 “Пулс” с Гергана Добрева – здравно предаване 09:00 Топ Шоп 09:15 “Парчета от реалността” 09:30 “Патарински LIVE” – /п/ 10:10 “Денят на живо” – /п/ 11:15 Топ Шоп 11:30 ” Спорт в обектива” – избрано 12:00 НОВИНИ 12:15 “Парчета от реалността” 12:30 “Другото лице” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Стъпки към успеха” 13:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 14:00 НОВИНИ 14:15 “Икономика и бизнес” – икономическо предаване 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 “Патарински LIVE” – избрано 16:00 НОВИНИ 16:16 “Офанзива с Любо Огнянов” 18:00 НОВИНИ 18:10 “Офанзива с Любо Огнянов” 19:00 НОВИНИ Централна емисия 19:45 “Парламентът на живо” 20:00 НОВИНИ 20:20 “Интервю” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Парламентът на фокус” 22:30 “Холивуд” 23:00 НОВИНИ 23:20 “Офанзива с Любо Огнянов” /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *