ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 14 СЕПТЕМВРИ

БНТ

05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва, сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:10 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу /п/ 14:00 Търсачи на реликви 3, тв филм /5 епизод/ 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Очи в очи с животните, Оазис сред житата /1 част/ 15:15 Влакът на динозаврите, анимационен филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Малки истории 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:30 Още от деня, коментарно предаване 19:00 Последният печели, забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 История.bg, Пробивът при Добро поле 22:00 Милиарди 3, тв филм /10 епизод/ (16) 23:00 По света и у нас 23:30 Библиотеката 00:30 Светът и ние /п/ 00:50 100% будни /п/ 02:40 Култура.БГ /п/ 03:55 Джинс /п/ 04:25 Търсачи на реликви 3, тв филм /5 епизод/п/

bTV

05:30 “Фитнес” /п/ – сериал, еп. 11 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, с. 2, еп. 7 06:30 “Лице в лице” /п/ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с. 2, еп. 86 15:30 “Търговски център” – сериал, с. 15, еп. 19 – 21 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с. 14, еп. 47 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с. 3, еп. 60 21:00 “Фермата: Пътят на една мечта” – риалити, с. 6 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с. 19, еп. 3 01:00 “Новите съседи” – сериал, еп. 19 02:30 “Преди обед” /п/ 04:30 “Завинаги” – сериал, с. 2, еп. 28

bTV Action

06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, с. 4, еп. 1 – 4 08:00 “Луцифер” – сериал, с. 3, еп. 12 09:00 “Готъм” – сериал, с. 4, еп.17 10:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с. 3, еп. 14 11:00 “Последният кораб” – сериал, с. 4, еп. 4 12:00 “Бягство от затвора” – сериал, с. 4, еп. 23 13:00 “Агент Х” – сериал, еп. 1, 2 15:00 “Луцифер” – сериал, с. 3, еп. 13 16:00 “Готъм” – сериал, с. 4, еп. 18 17:00 “Бягство от затвора” – сериал, с. 4, еп. 24 18:00 “Последният кораб” – сериал, с. 4, еп. 5 19:00 Часът на супергероите: “Легендите на утрешния ден” – сериал, с. 3, еп. 15 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Стрелата” – сериал, с. 8, еп. 10 (последен) 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Бесилото” – хорър, трилър (САЩ, 2015), режисьори Травис Клъф и Крис Лофинг, в ролите Касиди Гифърд, Райън Шуус, Пфайфър Браун, Рийс Мишлър, Алексис Шнайдър, Прайс Морган, Маки Бърт и др. [16+] 23:45 “Стрелата” – сериал, с. 8, еп. 10 00:45 “Последният кораб” – сериал, с. 4, еп. 5 01:45 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с. 3, еп. 15 02:45 “Бягство от затвора” – сериал, с. 4, еп. 24 03:45 “Готъм” – сериал, с. 4, еп. 18 04:45 “Коли на мечтите” – автомобилна поредица, еп. 9

bTV Comedy

05:00 “Теория за големия взрив” /п/ – сериал 06:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с. 6, еп. 23, 24 07:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 08:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 09:00 “Двама мъже и половина”
/п/ – сериал 10:00 “Daters Handbook” – романтичен (тв филм, Канада, 2016), режисьор Джеймс Хед, в ролите Мегън Маркъл, Кристофър Полаха, Джонатан Скарф, Линда Бойд и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Мис Сладкиш” /п/ – сериал 15:00 “Преспав” /п/ – сериал 16:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, еп. 15, 16 19:00 Премиера: “Дивата Нина” – сериал, еп. 78 20:00 “На гости на третата планета” – сериал, еп. 31 20:30 “Преспав” – сериал, еп. 41, 42 22:00 “Супер екипаж” – сериал, еп. 11, 12 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с. 2, еп. 13, 14 00:00 “Daters Handbook” /п/ – романтичен (тв филм, Канада, 2016) 02:00 “Теория за големия взрив” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Приятели” /п/ – сериал

Nova TV

05:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 6 /п/ 06:30 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Игри на волята: България” (премиера) – риалити, сезон 2 22:30 “Братя” (премиера) – сериен филм 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 20 00:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 6 01:30 “Женени с деца” – сериен филм, сезон 6 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 03:30 “Остани с мен” – сериен филм /п/ 04:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/

Nova Sport

10:00 Баскетбол: Финал за Суперкупата на Испания /п/ 12:00 Футбол: Айнтрахт Нордщедт – Байер Леверкузен, мач от първи кръг за Купата на Германия /п/ 14:00 Обзор на кръга на Карабао къп (2020-21), 1-ви кръг /п/ 14:30 Хокей на лед: Салават Юлаев – Авангард, мач от Континенталната хокейна лига, директно 17:00 Футбол: Ипсуич Таун – Уигън Атлетик, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 19:00 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2020-21), 1-ви кръг /п/ 19:30 Футбол: Рот-Вайс Есен – Арминия Билефелд, мач от първи кръг за Купата на Германия, директно 21:30 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:45 Студио “Висша лига”, директно 22:00 Футбол: Шефилд Юнайтед – Уулвърхямптън Уондърърс, мач от английската Висша лига, директно 23:55 Студио “Висша лига”, директно 00:30 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:45 Еротичен телепазар 02:45 Край на програмата

Kanal 3

06:30 “Патарински Live” /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Пулс” – здравно предаване /п/ 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Имате думата” /п/ 10:50 “Бизнес новини” 11:00 НОВИНИ 11:15 “Холивуд” /п/ 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:20 “Денят на живо” /п/ 13:00 НОВИНИ 13:20 “Патарински Live” /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 “Социална мрежа” 15:00 НОВИНИ 15:20 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 НОВИНИ 17:20 “Патарински Live” – репортерско риалити 18:00 НОВИНИ – централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Патарински Live” /п/ 23:00 НОВИНИ 23:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 00:00 НОВИНИ /п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00-07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *