ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 14 СЕПТЕМВРИ

БНТ
05:00 Искри на изобретателност – документален филм /7 епизод/п/ 05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев 10:30 История.bg. Чърчил и България /п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня /п/ 12:40 Телепазарен прозорец 12:55 Жените в музиката – концерт на “София Симфоникс” с диригент Любка Биаджони 13:55 Почти ревизия – тв филм /глава четвърта, последна/ 15:15 Музика на сърцето тв филм /12 епизод/п/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории /п/ 16:55 Едно голямо семейство 2 – тв филм /9 епизод/ 17:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:35 Искри на изобретателност – документален филм /8, последен епизод/ 19:30 Студио Футбол 20:00 Футбол: Истанбул Башакшехир – Лудогорец – среща от турнира на Лига Европа – пряко предаване от Истанбул 22:10 По света и у нас – информационна емисия 23:00 Спортни новини 23:10 Аматьори – игрален филм /копродукция, 2005 г./, режисьор Майкъл Трегър, в ролите Джеф Бриджис, Тед Дансън, Лорън Греъм и др.(12) 00:50 Мотоспорт екстра 01:20 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 01:30 Денят започва с Култура /п/ 02:45 Едно голямо семейство 2 – тв филм /9 епизод/п/ 03:40 Музика на сърцето – тв филм /12 епизод/п/ 04:30 Дойче Веле: Шифт /п/ 04:45 Как се прави – документален филм /12 епизод/п/

bTV
05:30 “Лице в лице” /п/ – публицистично предаване 06:00 “Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/ – вечерно токшоу 13:30 Премиера: “Градско момиче” – сериал, с. 1, еп. 46 15:00 Премиера: “Италианската булка” – сериал, с. 1, еп.112 16:00 Премиера: “Клиника край езерото” – сериал, с. 2, еп. 26 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 “Опасни улици” – сериал, еп. 808 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Великолепният век: Кьосем” – сериал, с. 1, еп. 56 21:00 “Фермата” – риалити 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Моите мили съседи” – сериал, с. 1, еп. 14 01:30 “Вътрешна сигурност” – сериал, с. 3, еп. 1 02:30 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:30 “Опасни улици” – сериал, еп. 690

bTV Action
05:00 “Извън играта” – сериал, с. 7 еп.7 06:00 “Пингвините от Мадагаскар” – анимация 08:00 “Стрелата” – сериал, с. 4 еп. 7 09:00 “Извън играта” – сериал, с. 7 еп. 7 10:00 “Супергърл” – сериал, с. 2, еп. 13 11:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, еп. 10 12:00 “Тежки престъпления” – сериал, с. 4, еп. 16 13:00 “Хроники” – драма, трилър, фантастика (САЩ, 2012), режисьор – Джош Транк, актьори – Дейн Дехаан, Майкъл Б. Джордан, Ашли Хиншоу, Ана Ууд,Алекс Ръсел, Джо Ваз, Люк Тайлър, Матю Дилан Робъртс, Майкъл Кели и др. 15:00 “Кости” – сериал, с. 10, еп. 22 16:00 “Извън играта” – сериал, с. 7, еп. 8 17:00 “Тежки престъпления” – сериал, с. 4, еп. 17 18:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, еп. 11 19:00 “Супергърл” – сериал, с. 2, еп. 14 19:45 Студио “Лига Европа” 20:00 Аталанта-Евертън (футбол от Лига Европа) 22:00 Херта Берлин- Атлетик Билбао (футбол от Лига Европа) 00:00 Лига Европа: Акценти от срещите през деня 00:30 “Стрелата” – сериал, с. 4 еп. 4 01:30 “Супергърл” – сериал, с. 2, еп. 14 02:30 “Кости” – сериал, с. 10, еп. 22 03:30 “Тежки престъпления” – сериал, с. 4, еп. 17 04:30 “Легендите на утрешния ден” – сериал, еп. 11

bTV Comedy
05:00 “Гражданинът Кхан” /п./- сериал 06:00 “Модерно семейство” – сериал, с. 5 07:00 “Гражданинът Кхан” – сериал 08:00 “По средата” – сериал, с.4 09:00 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 10:00 “Весели крачета 2” – анимация, комедия, семеен (Австралия, 2011), сценаристи – Джордж Милър, Уорън Колман, Гари Ек, Пол Ливингстън, режисьор – Джордж Милър 12:00 “Двама бащи, двама синове” – комедиен сериал 13:00 “Старчета разбойници с Бети Уайт” – комедийна поредица 13:30 “Клуб “Веселие” – сериал 14:30 “Супермаркет” – комедиен сериал 15:00 “На по-добро място” – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/- комедиен сериал 17:00 “Комиците” – комедийно шоу 18:00 Премиера: “Клуб “Веселие” – сериал, с. 6 19:00 “Гражданинът Кхан” – сериал, с. 1 20:00 “Новите съседи” – комедиен сериал 21:30 Премиера: “Супермаркет” – комедиен сериал, с. 1 22:30 “Двама бащи, двама синове” – комедиен сериал, с. 1 23:30 Премиера: “Офисът” – сериал, с. 9 00:00 “Весели крачета 2” – анимация, комедия, семеен (Австралия, 2011), сценаристи – Джордж Милър, Уорън Колман, Гари Ек, Пол Ливингстън, режисьор – Джордж Милър 02:00 “Модерно семейство” /п/- сериал 03:00 “По средата” /п/ – сериал 04:00 “Клуб “Веселие” /п/ – сериал

Nova TV
05:20 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Двете лица на Истанбул”- сериен филм 13:30 “Дъщерята на Ананди” (премиера) – сериен филм 14:30 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Завинаги свързани” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Чуждо тяло” (премиера) – сериен филм, 4 сезон 21:00 VIP BROTHER 2017 – риалити шоу 22:00 “София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал 23:00 “Господари на ефира” – забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA 01:00 “Отмъщението” – сериен филм, сезон 4 02:00 “Законите на съдбата” – сериен филм 03:00 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм 04:00 “Двете лица на Истанбул” – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Ница – Монако, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Шефилд Уенздей – Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип, повторение 14:00 Класика от Висшата лига – Челси – Арсенал (2007-08), повторение 14:30 Обзор на кръга в Чемпиъншип (17-18), 5-и епизод, повторение 15:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 15:05 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2017-18), 5-и епизод, повторение 16:00 Футбол: Болтън Уондърърс – Мидълзбро, мач от Чемпиъншип, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Лион – Гингам, мач от френската Лига 1, повторение 20:00 Футбол: Метц – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Сент Етиен – Анже, мач от френската Лига 1, повторение 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

BiT
05:00 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински (п) 05:30 “Аз уча английски” с Николая (п) 06:00 Новини (п) 06:30 “Код 11-13”, информационно – новинарско шоу (п) 08:30 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински (п) 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова 10:00 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 11:00 “Код 11-13”, информационно шоу и новини в развитие LIVE 13:00 “Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков (п) – 3 част 14:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни Новини на BIT LIVE 19:00 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински LIVE 19:30 “Честно казано” с Люба Кулезич LIVE 20:30 “Горещи срещи” с Венета Райкова 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес 23:00 “Код 11-13”, информационно – новинарско шоу (п) 01:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:30 “Без Целофан”, актуални политически изявления без цензура 03:00 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 04:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п)

Kanal 3
06:30 “Кухнята на Звездев” /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – сутрешен блок 09:00 “Парламентът на живо” 11:00 Време, календар, хороскоп 11:15 Топ шоп 11:30 “Парламентът на живо” 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 “Парламентът на живо” 13:00 НОВИНИ 13:10 “Парламентът на живо” 14:00 НОВИНИ 14:25 Телемаркет 14:30 “Кухнята на Звездев” 15:00 НОВИНИ 15:30 Топ шоп 15:45 Време, календар, хороскоп 16:00 “Всеки следобед” с Криси” 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 “Денят на живо” 20:30 “Спорт в обектива” 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live /п/ 22:30 “Денят на живо” /п/ 23:30 “Спорт в обектива” /п/ 00:30 НОВИНИ /п/ 01:00 “Всеки следобед с Криси” /п/ 02:00-07:00 – Повторения

 

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *