Refan-728×90-July-2019
Refan-728×90-July-2019
Refan-728×90-July-2019

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 14 ФЕВРУАРИ

БНТ
05:05 Още от деня – коментарно предаване/п/ 05:45 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок – информационна програма с водещи Боряна Каменова, Елисавета Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев 08:30 По света и у нас – информационнa емисия 08:45 Култура.БГ културно-информационно предаване с водещи Анна ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Матрин Заимов 09:45 100% будни – предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев 10:45 Спортисимо – спортно-развлекателно предаване/п/ 11:15 Беър Грилс – екстремно оцеляване, заснето на живо – документален филм /5 епизод/п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас информационнa емисия 12:30 Стани богат – тв игра/п/ 13:30 Бързо, лесно, вкусно /п/ 14:00 Малки истории /п/ 14:10 Телепазарен прозорец 14:30 Стройковци – анимационен филм 14:50 Сребристият жребец – анимационен филм 15:15 Сафарито на Скаут – тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас – информационнa емисия 16:10 Новини на турски език 16:30 Беър Грилс – екстремно оцеляване, заснето на живо – документален филм /6 епизод/ 17:00 Бързо, лесно, вкусно – кулинарно предаване с водеща Катерина Евро 17:25 Зелена светлина 17:30 Спортисимо – спортно-развлекателно предаване 18:00 По света и у нас информационнa емисия 18:15 Още от деня – коментарно предаване 18:30 Спорт тото 19:00 Стани богат тв игра 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Слово за ползата от четенето. Една нощ тв филм /България, 2001 г./, режисьори Пламен Масларов и Мария Рангелова, в ролите Антоний Генов и Мария Ангелова 21:30 Студио “Футбол” – коментарно предаване/п/ 22:00 Футбол: “Малмьо”/Швеция/ – “Челси”/Англия/, среща от турнира на Лига Европа пряко предаване от Малмьо 00:10 Улови момента с Милен Атанасов предаване за иновации и нови технологии/п/ 00:40 Култура.БГ /п/ 01:40 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл/п/ 02:40 Призраците на Исмаел – игрален филм/п/(12) 04:30 Отблизо с Мира /п/

bTV
05:40 “Лице в лице” /п/ – публицистично предаване 06:00 “Малкото Пони: Приятелството е магия” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/ 13:30 Премиера: “Любов от втори опит” – сериал, с.2, еп.29 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с. 4, еп.45 16:00 Премиера: “Алиса в страната на любовта” – сериал, с. 3, еп.30 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.12, еп.71 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 “Майка” – сериал, еп.12 21:30 Премиера: “Горчива любов” – сериал, еп.32 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Кости” – сериал, с.11, еп.17 01:00 “Вечно твоя” – сериал, еп.21, 22 01:50 “Преди обед” /п/ – токшоу 03:50 “Бригада Нов дом” /п./ – социален проект 04:50 “Опасни улици” – сериал, с.12, еп.47

bTV Action
05:15 “Мъртва точка” – сериал, еп. 20 06:00 “Легендата за Кора” – анимация 08:00 “Монк” – сериал, еп.8 09:00 “Мъртва точка” – сериал, еп. 20 10:00 “Супергърл” – сериал, еп.4 11:00 “Хуберт и Щалер” – с.3, еп. 6 12:00 “Извън играта” – сериал, с.7, еп.5 13:00 “Убийствено увлечение” – трилър (Канада, 2015), режисьор Антъни Лефресне, в ролите: Давей Чейс, Рик Робъртс, Сидни Пени, Малъни Скрофано и др. 15:00 “Монк” – сериал, еп.9 16:00 “Мъртва точка” – сериал, еп. 21 17:00 “Извън играта” – сериал, с.7, еп.6 18:00 Премиера: “Хуберт и Щалер” – сериал, с.3, еп.7 19:00 Часът на супергероите: “Супергърл” – сериал, еп.5 19:45 Студио “Лига Европа” 20:00 БАТЕ Борисов – Арсенал (футбол от Лига Европа) 22:00 Спортинг Лисабон – Виляреал (футбол от Лига Европа) 23:45 “Лига Европа” (най-интересното от срещите през деня ) 00:30 “Неизвестният” – сериал, еп.27 01:30 “Супергърл” – сериал, еп.5 02:30 “Монк” – сериал, еп.9 03:30 “Извън играта” – сериал, с.7, еп.6 04:30 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.3, еп.7

bTV Comedy
05:00 “Теория за големия взрив” – сериал 06:00 “Теория за големия взрив” – сериал 07:00 “Кое е това момиче” – сериал 08:00 “Модерно семейство” – сериал 09:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 10:00 “Предколедни тревоги” – комедия (Канада, 2012), режисьор Джон Брадшоу, в ролите Дейвид Хаселхоф, Карълайн Риа, Баркли Хоуп и др. 12:00 “На по-добро място” – сериал 13:00 “Приятели” – сериал 14:00 “Ало, ало” – сериал 15:00 “Новите съседи” – сериал 17:00 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу 18:00 “На по-добро място” – сериал 19:00 “Кое е това момиче” – сериал 20:00 “Новите съседи” – сериал 22:00 “Ало, ало” – сериал, с.7 23:00 “Приятели” – сериал, с. 9 00:00 “Предколедни тревоги” – комедия (Канада, 2012), режисьор Джон Брадшоу, в ролите Дейвид Хаселхоф, Карълайн Риа, Баркли Хоуп и др. 02:00 “Теория за големия взрив” – сериал 03:00 “Модерно семейство” – сериал 04:00 “Приятели” – сериал

Nova TV
05:20 “Нощна смяна” – сериен филм, 4 сезон /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, 2 сезон 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – ТВ шоу, нов сезон 21:00 “Хавай 5-0” – сериен филм, 6 сезон 22:00 “София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, 17 сезон 00:30 “Нощна смяна” – сериен филм, 4 сезон 01:30 “Докоснати от слънцето” – сериен филм 02:30 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Бордо, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Естудиантес – Морабанк Андора, мач от испанската баскетболна лига, повторение 14:00 Футбол: Монпелие – Монако, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Стоук Сити – Уест Бромич Албиън, мач от Чемпиъншип, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Дижон – Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение 20:00 Баскетбол: Тенерифе – Уникаха, четвъртфинален мач за Купата на краля, директно, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:00 Студио “Баскетбол”, директно 22:30 Баскетбол: Барселона – Валенсия, четвъртфинален мач за Купата на краля, директно 00:20 Студио “Баскетбол”, директно 00:40 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортаж 00:55 Еротичен телепазар 02:55 Край на програмата

Kanal 3
06:15 “Денят на живо”/п/ 07:00 “Всяка сутрин” – новинарски блок 09:00 НОВИНИ 09:15 Парламентът на живо 10:00 НОВИНИ 10:15 Парламентът на живо 11:00 НОВИНИ 11:15 Парламентът на живо 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Парламентът на живо 13:00 НОВИНИ 13:15 Парламентът на живо 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:05 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Патарински Live” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 “Денят на живо” 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Патарински Live”- /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Денят на живо”/п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 07:00 – Повторения

BiT
05:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 06:00 “Майсторски клас”, токшоу на BIT (п) 07:00 “О!здравей” – предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 08:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 10:00 “Историята оживява” (п) 10:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п) 11:00 “Епизод” (п) 12:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п) 13:00 “О!здравей” – предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 14:00 “Аз уча английски” с Николая (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 16:30 “Майсторски клас” 17:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п) 18:00 “Историята оживява” (п) 18:30 “Епизод” (п) 19:30 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 20:30 “PLAYGASM” с Краси Петров (п) 21:30 “Майсторски клас” 22:30 “Без задръжки” с Наталия Кобилкина (п) 23:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п) 00:00 Документален филм 00:30 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:00 “PLAYGASM” с Краси Петров (п) 03:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п) 04:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п)

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *