ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 14 ФЕВРУАРИ

БНТ

05:25 Още от деня /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 По света и у нас 09:15 Култура.БГ 10:15 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл 11:15 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:45 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Тайните светове – 6-серийна документална поредица /САЩ, 2009 г./, режисьор Пол Бенц, 1 епизод 13:30 Славянската цивилизация – документален филм /9 серия/ 14:00 Малки истории 15:00 Специализирано предаване за хора с увреден слух 15:15 Магна Аура, изгубеният град – тв филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас 16:15 Новини на турски език 16:30 Бързо, лесно, вкусно 17:00 Моят плейлист – музикално-развлекателно предаване/п/ 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:00 Людмила Гурченко – тв филм /9 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев 22:00 БНТ на 60 23:00 По света и у нас 23:25 Спортни новини 23:30 Лора игрален филм /Унгария, 2006 г./, режисьор Габор Херенди, в ролите Лучия Броули, Петер Наги, Ерньо Фекете и др. (14) 01:25 Култура.БГ /п/ 02:25 100% будни – предаване за здравословен лайфстайл/п/ 03:25 Людмила Гурченко – тв филм /9 епизод/п/ 04:20 Още от деня /п/

bTV

05:30 “Лице в лице” /п/ 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, с.4, еп.19 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, еп.13 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.7, еп.72 16:00 “Спасители в планината” – сериал, с.5, еп.12 17:00 bTV Новините 17:20 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: “Свободен дух” – сериал, еп.70 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.2, еп.27 21:30 Премиера: “Името на розата” – сериал, еп.4 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Твърде лично” – сериал, еп.1 01:00 “Спасители в планината” /п/ – сериал, с.5, еп.12 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:30 “Втори шанс” – сериал, еп.51

bTV Action

05:15 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2, еп.12 06:00 Анимационен блок: “Джи Ай Джо: Ренегати” – сериал, еп.10 – 13 08:00 “Платина” – сериал, с.3 еп.14 09:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2, еп.12 10:00 “Стрелата” – сериал, еп.18 11:00 “Монк” – сериал, с.3, еп.7 12:00 “Супергърл” – сериал, с.2, еп.22 13:00 “Фанатично” – трилър (тв филм, Канада, 2017), режисьор Жан-Франсоа Ривар, в ролите Бетси Бранд, Бенджамин Артър, Кейти Брайър, Алисън Лаудър и др. 15:00 “Платина” – сериал, с.3, еп.15 16:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2, еп.13 17:00 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.1 18:00 “Монк” – сериал, с.3, еп.8 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, еп.19 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Ел Чапо” – сериал, еп.9 21:00 bTV Новините 22:00 Екшън петък: “Смъртоносно оръжие” – екшън, криминален, трилър (САЩ, 1987), режисьор Ричард Донър, в ролите Мел Гибсън, Дани Главър, Гари Бюси, Мичъл Райън, Том Аткинс, Дарлийн Лав и др. 00:15 “Ел Чапо” – сериал, еп.9 01:15 “Изчезнали” – сериал, еп.5 02:15 “Стрелата” – сериал, еп.19 03:15 “Супергърл” – сериал, с.3, еп.1 04:15 “Монк” – сериал, с.3, еп.8

bTV Comedy

05:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 06:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.2, еп.1, 2 07:00 “Супермаркет” /п/ – сериал 08:00 “Кухня” /п/ – сериал 09:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 10:00 “Деца на килограм” – комедия, семеен (САЩ, Германия, 2003), режисьор Шон Леви, в ролите Стив Мартин, Бони Хънт, Хилари Дъф, Пайпър Перабо, Аштън Къчър, Том Уелинг и др. 12:00 “Преспав” /п/ – сериал 13:00 “Проби и грешки” /п/ – сериал 14:00 “Кухня”/п/ – сериал 15:00 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 Премиера: “Преспав” – сериал, еп.45 18:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ – вечерно токшоу 19:00 “На по-добро място” – сериал, еп.1, 2 20:00 “Новите съседи” – сериал, с.9, еп.8 22:00 “Кухня” – сериал, с.2 еп.17, 18 23:00 “Проби и грешки” – сериал, с.2, еп.6, 7 00:00 “Деца на килограм” /п/ – комедия, семеен (САЩ, Германия, 2003) 02:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ – вечерно токшоу 04:00 “На по-добро място”/п/ – сериал

Nova TV

05:20 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 7 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 4 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, нов сезон 21:00 “Под прикритие” – сериен филм, сезон 3 22:00 “Хавай 5-0” – сериен филм, сезон 8 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Добрата съпруга” – сериен филм, сезон 7 00:30 “Комисар Рекс” – сериен филм, сезон 10 01:30 “Когато сърцето зове” – сериен филм 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм

Nova Sport

10:00 Баскетбол: Барселона – Валенсия, четвъртфинален мач за Купата на краля /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Реал Мадрид – Билбао, четвъртфинален мач за Купата на краля /п/ 14:00 Таекуондо: Обзор на ГП София 2019 /п/ 15:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 15:05 Обзор на кръга за Купата на Германия (2019-20), 3-ти епизод /п/ 15:30 Баскетбол: Астана – Химки, мач от ВТБ лига, директно 17:30 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 25-и епизод /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Футбол: Нотингам Форест – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип /п/ 20:00 Баскетбол: Тенерифе – Андора, четвъртфинален мач за Купата на краля, директно, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:00 Студио “Баскетбол”, директно 22:30 Баскетбол: Уникаха – Сарагоса, четвъртфинален мач за Купата на краля, директно 00:20 Студио “Баскетбол”, директно 00:40 Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2019-20), 4-и епизод /п/ 01:40 Футбол: Хъл Сити – Суонси Сити, мач от Чемпиъншип /п/ 03:40 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 03:55 Еротичен телепазар

Kanal 3

06:00 “Социална мрежа” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 Парламентът на живо 10:00 НОВИНИ 10:15 Парламентът на живо 11:00 НОВИНИ 11:15 Парламентът на живо 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Парламентът на живо 13:00 НОВИНИ 13:15 Парламентът на живо 14:00 НОВИНИ 14:30 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:15 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:10 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Денят на живо” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Денят на живо” -/п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00- 07:00 Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *