ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 14 ЮЛИ

БНТ

05:00 Още от деня /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 Лято с БНТ 11:00 10 000 крачки 11:10 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Новини на турски език 12:40 БНТ на 60 Стефан Рядков/п/ 13:40 Небесно око документална поредица 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Приключенията на Илайс анимационен филм 15:00 Търсачи на реликви тв филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас регионални новини 16:15 Бързо, лесно, вкусно 16:45 Пристанищата на света 17:00 Тайните на войната документална поредица 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:00 Раят на дамите тв филм /12 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Референдум 22:00 Династията на Борджиите тв филм /7 епизод/ (16) 23:00 По света и у нас 23:30 Потомци на слънцето тв филм /4 епизод/ (12) 00:35 Лято с БНТ /п/ 02:35 Раят на дамите тв филм /12 епизод/п/ 03:50 Тайните на войната документална поредица/п/ 04:45 Пристанищата на света /п/

bTV

05:30 “Домашен арест” /п/ – сериал 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.4 еп.16 06:30 “Лице в лице” /п/ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.2, еп.43 15:30 “Търговски център” – сериал, с.14, еп.90 – 92 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.14, еп.6 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.3, еп.18 21:00 Премиера: “Ирония на съдбата” – сериал, еп.12 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Стрелата” – сериал, с.3, еп.5 01:00 “Гранд” – сериал, еп.5 01:30 “Домашен арест” – сериал, с.3, еп.22 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:30 “Завинаги” – сериал, еп.35

bTV Comedy

05:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 06:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.7, еп.4, 5 07:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 08:00 “По средата” /п/ – сериал 08:30 “Гранд” /п/ – сериал 09:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 10:00 “СуперБоброви” – комедия (Русия, 2016), режисьор Дмитрий Дяченко, в ролите Павел Деревянко, Оксана Акиншина, Роман Мадянов, Ирина Пегова, Владимир Толоконников, Даниил Вахрушев, Софя Мицкевич и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Гранд” /п/ – сериал 15:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 16:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.7, еп.17, 18 19:00 “Дивата Нина” – сериал, еп.34 20:00 “По средата” – сериал, с.9, еп.10 20:30 “Модерно семейство” – сериал, с.9, еп.3, 4 21:30 Премиера: “Шитс Крийк” – сериал, 13 еп.13 22:00 “Гранд” – сериал, с.2, еп.4, 5 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.10, еп.8, 9 00:00 “СуперБоброви” /п/ – комедия (Русия, 2016) 02:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Приятели” /п/ – сериал

bTV Action

05:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3, еп.1 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, еп.20 – 23 08:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3, еп.1 09:00 “Твърде лично” – сериал, с.2, еп.11 10:00 “Стрелата” – сериал, с.6, еп.10 11:00 “Неизвестният” – сериал, еп.18 12:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.14 13:00 “Внезапна смърт” – екшън, криминален, трилър (САЩ, 1995), режисьор Питър Хайъмс, в ролите Жан-Клод Ван Дам, Пауърс Бут, Реймънд Бари, Дориан Хеърууд и др. 15:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3, еп.2 16:00 “Твърде лично” – сериал, с.2 еп.12 17:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.15 18:00 “Неизвестният” – сериал, еп.19 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, с.6, еп.11 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Стоте” – сериал, с.6, еп.13 (последен) 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Утеха” – криминален, психотрилър (САЩ, 2015), режисьор Афонсо Поярт, в ролите Антъни Хопкинс, Джефри Дийн Морган, Аби Корниш, Колин Фарел, Зандър Бъркли, Шарън Лорънс, Рей Хернандес и др. [16+] 00:00 “Стоте” – сериал, с.6, еп.13 01:00 “Неизвестният” – сериал, еп.19 02:00 “Стрелата” – сериал, с.6, еп.11 03:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.15 04:00 “Твърде лично” – сериал, с.2, еп.12

Nova TV

05:00 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/ 06:00 “Скорпион” – сериен филм, сезон 3 /п/ 06:55 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, избрано 21:00 “Магнум” (премиера) – сериен филм, сезон 2 22:00 Новините на NOVA 22:30 “ФБР” (премиера) – сериен филм, сезон 2 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 17 00:30 “Скорпион” – сериен филм, сезон 3 01:30 “Женени с деца” – сериен филм, сезон 2 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 03:30 “Остани с мен” – сериен филм /п/

Nova Sport

10:00 Футбол: Финален плейоф на английската Лига 1 /п/ 12:00 Футбол: Суонси Сити – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип /п/ 14:00 Футбол: Хъдърсфилд Таун – Лутън Таун, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Фулъм – Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 33-ти епизод /п/ 18:30 Студио “Чемпиъншип”, директно 19:00 Футбол: Мач от Чемпиъншип, директно 20:55 Студио “Чемпиъншип”, директно 21:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:30 Футбол: Байер Леверкузен – Байерн Мюнхен, финал за Купата на Германия /п/ 23:30 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 26-и епизод /п/ 00:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:15 Еротичен телепазар 02:15 Край на програмата

Kanal 3

06:30 “Патарински Live” /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Пулс” – здравно предаване /п/ 09:45 Телемаркет 10:00 НОВИНИ 10:15 “Бизнес новини” 10:25 “Имате думата” /п/ 11:00 НОВИНИ 11:15 “Изкуство по време на пандемия” /п/ 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:20 “Офанзива” – избрано 13:00 НОВИНИ 13:20 “Патарински Live” /п/ 14:00 НОВИНИ 14:30 “Социална мрежа” 15:00 НОВИНИ 15:20 “Изкуство по време на пандемия” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 НОВИНИ 17:20 “Патарински Live” – репортерско риалити 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Патарински Live” /п/ 23:00 НОВИНИ 23:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *