ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 14 ЮЛИ

БНТ
05:10 Още от деня коментарно предаване/п/ 05:50 Панорама с Бойко Василев /п/ 07:00 Инуяша анимационен филм 07:25 Сийбърт анимационен филм/п/ 07:50 Телепазарен прозорец 08:05 Сафарито на Скаут тв филм/п/ 08:30 Денят започва с Георги Любенов 10:30 Приключенията на Бейли: Изгубеното кученце детски игрален филм /САЩ, 2010г./, режисьор Стийв Франке, в ролите: Рик Шу, Лиз Франке, Марк Стодард и др. 12:00 По света и у нас 12:30 Световното накратко студийна програма 13:00 Бразди /най-доброто/ 13:30 Иде нашенската музика 14:30 Дясната ръка на президента двусериен документален филм /2, последна част/ 16:00 Трето полувреме коментарно студио 17:00 Среща за 3 – 4 място от Световното първенство по футбол пряко предаване от Санкт Петербург 19:00 Трето полувреме коментарно студио 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас 20:30 Спортни новини 20:45 Булката беглец игрален филм /САЩ, 1999г./, режисьор Гари Маршал, в ролите: Ричард Гиър, Джулия Робъртс, Джоан Кюсак, Рита Уилсън и др. 22:45 По света и у нас 23:00 Студио Х: Открадната съдба игрален филм /САЩ, 2013г./, режисьор Джордж Ейшбеймър, в ролите: Ерин Карплък, Локлин Мънро, Джейми Лунър и др. (12) 00:35 Среща за 3 – 4 място от Световното първенство по футбол /п/ 02:25 Капри тв филм /50 епизод/п/ 03:15 Анна Герман тв филм /4 епизод/п/ 04:15 Светът на Япония /п/ 04:30 Туристически маршрути

bTV
05:00 “Аламинут” /п./ 06:00 “Малкото пони: Приятелството е магия” – анимация 07:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.5, еп. 18,19 08:00 “Тази събота и неделя” – предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова 11:00 “Cool…T” – лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Мястото БГ” – документална поредица 13:00 Премиера: “Лято в Лансароте” – романтичен (Германия, 2016), режисьор – Джофи Райс, актьори – Кристина Хеке, Фабиан Пасамонте, Хейо фон Стетен и др. 15:00 bTV Ваканция: “Рок Дог” – анимация, комедия, семеен ( Китай, САЩ, 2016), сценаристи – Аш Бранън, Кърт Воелкер, Денис Брадли, режисьор – Аш Бранън 17:00 “Непоносима жестокост” – комедия, криминален, романтичен (САЩ, 2003), режисьори – Джоел Коен, Итън Коен, актьори – Джолдж Клуни, Катрин Зита-Джоунс, Били Боб Тортън, Джефри Ръш и др. 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите /п./ – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Фалстарт” – комедия, романтичен (САЩ, 2006), режисьор – Том Дей, актьори – Матю Макконъхи, Сара Джесика Паркър, Зоуи Дешанел, Джъстин Барта, Брадли Купър, Кати Бейтс, Стивън Тоболовски, Катрин Уиник и др. 22:00 “Ергенският запой, част 3” – комедия (САЩ, 2013), режисьор – Тод Филипс, актьори – Брадли Купър, Ед Хелмс, Зак Галифанакис, Джъстин Барта, Кен Джонг, Джон Гудман, Мелиса Маккарти, Майк Ейпс, Джефри Тамбор, Хедър Греъм, Джейми Чънг и др. 00:00 “Любов и милосърдие” – драма, биографичен, музикален (САЩ, 2014), режисьор – Бил Полад, актьори – Пол Дано, Джон Кюсак, Елизабет Банкс Пол Джиамати, Джейк Ейбъл, Кени Уормалд, Брет Даверн, Греъм Роджърс, Джоана Гоуинг и др. 02:20 “Лято в Лансароте” – романтичен (Германия, 2016), режисьор – Джофи Райс, актьори – Кристина Хеке, Фабиан Пасамонте, Хейо фон Стетен и др. 04:00 “Cool…T” /п./ – лайфстайл предаване

bTV Comedy
05:00 “Модерно семейство” – сериал 06:00 “Модерно семейство” – сериал 07:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.6 08:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал, с.11 09:00 “Клуб “Веселие” – сериал, с.6 10:00 Премиера: “Закуска при татко” – комедия (Русия, 2016), режисьор – Мария Кравченко, актьори – Юлиана Кошкина, Анна Рудницкая, Юри Колоколников, Полина Максимова и др. 12:00 “По средата” – сериал 14:00 “Приятели” – сериал 16:00 “Моето семейство” – сериал 17:30 “Щурите съседи” – сериал 20:30 “Полицейска академия 7: Мисия Москва” – комедия, криминален (САЩ, 1994), режисьор – Алън Метърн, актьори – Стив Гутемберг, Ким Катрал, Д.Б Байли, Буба Смит и др. 22:30 “Шегаджии” – сериал 00:00 “Двама мъже и половина” – сериал 01:00 “Клуб “Веселие” – сериал 02:00 “Модерно семейство” – сериал 03:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал 04:00 “Двама мъже и половина” – сериал

bTV Action
05:15 “Мъртва точка” – сериал, еп.11 06:00 “Пингвините от Мадагаскар” – анимация 07:30 “Супергърл” – сериал, с.2, еп.17-19 10:30 “Птица върху жица” – комедия, екшън, приключенски (САЩ,1990), режисьор – Джон Бадъм, актьори – Мел Гибсън, Голди Хоун, Дейвид Карадайн, Бил Дюк, Стивън Тоболовски, Джоан Северънс и др. 12:45 “Самоличността на Борн” – екшън, драма, трилър (САЩ, Германия, Чехия 2002), режисьор – Дъг Лаймън, актьори – Мат Деймън, Франка Потенте, Крис Купър, Клайв Оуен, Джулия Стайлс и др. 15:00 “Луцифер” – сериал, еп.4,5 17:00 “Дивата муха”- предаване за екстремни спортове 17:30 “МИСИЯ МОЯТ ДОМ” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн 18:00 “4х4” – автомобилно предаване 19:00 “Сърцето на дракона: Силата на огъня” – фентъзи (САЩ, 2017), режисьор – Патрик Сивърен, актьори – Патрик Стюарт, Том Рис Харис, Жасмин-Блис Бел, Тамзин Мърчънт и др. 21:00 bTV Новините – централна емисия 21:45 bTV Репортерите – предаване за журналистически филми и разследвания 22:00 “Мисията невъзможна: Престъпна нация” – екшън, приключенски, трилър (САЩ, 2015), режисьор – Кристофър Макуори, актьори – Том Круз, Джеръми Ренър, Саймън Пег, Шон Харис, Ребека Фъргюсън, Алек Болдуин, Саймън Макбърни и др. 00:30 “Чистката: Анархия” – ужаси, екшън (САЩ, 2014), режисьор – Джеймс Демонако, актьори – Франк Грило, Зак Гилфорд, Кийли Санчес, Кармен Еджого и др. 02:45 “Супергърл” – сериал, с.2, еп. 19 03:45 “Нос страх” – крими, трилър (САЩ, 1991), режисьор – Мартин Скорсезе, актьори – Робърт де Ниро, Ник Нолти, Джесика Ланг, Робърт Мичъм, Грегъри Пек, Джулиет Луис и др.

Nova TV
06:00 “Войната на розите” – сериен филм /п/ 07:00 “Нощна смяна” – сериен филм, сезон 3 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA, избрано 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 12:50 “Мразя “Свети Валентин” – с уч. на Джон Корбет, Ния Вардалос, Амир Арисън, Рейчъл Драч и др. 14:50 “Ченгето от Бевърли Хилс 3” – с уч. на Еди Мърфи, Джон Тени, Бронсън Пинчът, Хектор Елизондо, Тереза Рандъл, Джъдж Рейнхолд и др. 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ 20:00 “Внедрени в час 2” – с уч. на Чанинг Тейтъм, Джона Хил, Айс Кюб, Питър Стормеър, Амбър Стивънс и др. 22:15 “Царството на Огъня” – с уч. на Матю Макконахи, Джерард Бътлър, Изабела Скорупко, Крисчън Бейл и др. 00:30 “За по-малко от 30 минути” – с уч. на Джеси Айзенбърг, Дани Макбрайд, Ник Суордсън, Азис Ансари, Майкъл Пеня, Фред Уорд и др. 04:50 “Мразя “Свети Валентин” – с уч. на Джон Корбет, Ния Вардалос, Амир Арисън, Рейчъл Драч и др. /п/

Nova Sport
09:00 Дартс: Мастърс 2018, Шанхай, първи ден, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1(2017-18), 35-и епизод, повторение 13:00 Класика от Висшата лига – Дарби Каунти – Евертън (2001-02), повторение 13:30 Дартс: Мастърс 2018, Шанхай, втори ден, директно 18:30 Класика от Висшата лига – Ковънтри Сити – Арсенал (1999-00), повторение 19:00 Обзор на сезона във френската Лига 1 (2017-18), повторение 20:00 Футбол: Брентфорд – Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 “Новините от Мондиала”, предаване за Световното първенство по футбол, 34-и епизод, повторение 23:15 Класика от Висшата лига – Уигън Атлетик – Тотнъм Хотспър (2006-07), повторение 23:45 Класика от Висшата лига – Челси – Уулвърхямптън Уондърърс (2003-04), повторение 00:15 Професионална борба: “Първична сила”, 28-и епизод, повторение 01:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:30 Еротичен телепазар 03:30 Край на програмата

BiT
05:00 BIT СПОРТ (п) 05:30 “Аз уча английски” с Николая (п) 06:00 Новини (п) 06:30 BIT СПОРТ (п) 07:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 08:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п) 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 10:00 “Историята оживява” (п) 10:30 “Аз уча английски” с Николая (п) 11:00 “Една различна неделя”, магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова (п) 13:00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 14:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова (п) 15:15 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 16:30 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п) 17:30 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 18:30 “Историята оживява” (п) 19:00 “Епизод” (п) 20:00 “PLAYGASM” с Краси Петров (п) 21:00 “Шоуто на играчите” вечерно токшоу с Павел и Христо (п) 22:00 “Карамел” – предаване за красиви жени и интересни мъже (п) 00:00 “Без задръжки” с Наталия Кобилкина (п) 01:00 “Една различна неделя”, магазинно предаване на журналистката Юлия Манолова (п) 03:00 “Карамел” – предаване за красиви жени и интересни мъже (п)

Kanal 3
07:00 “Холивуд” – с Ивелина Кунчева/п/ 07:30 “Интервю” с Наделина Анева /п/ 08:00 “Денят на живо”/п/ 09:00 “Пулс” с Гергана Добрева 09:30 “Всеки следобед”, избрано 10:30 Телемаркет 10:45 “Холивуд” с Ивелина Кунчева /п/ 11:15 ТОП ШОП 11:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 12:00 “Вечните песни” – /п/ 13:00 “Уикенд с Роси” 14:00 НОВИНИ 14:15 “Букмейкър – анализ и прогнози 14:30 Телемаркет 14:45 “Без монтаж”, избрано от седмицата 15:00 НОВИНИ 15:15 Tоп шоп 15:30 “Холивуд” с Ивелина Кунчева /п/ 16:00 “Интервю” с Наделина Анева/п/ 16:30 “Патарински Live/п/ 17:00 “Офанзива” с Любо Огнянов 19:00 НОВИНИ 19:30 “Интервю” с Наделина Анева 20:00 “Модна фиеста Албена 2018” 20:30 “Коктейл” с Деси Жаблянова 21:00 Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:30 “Офанзива” с Любо Огнянов/п/ 00:30 Спорт в обектива”- /п/ 01:30 НОВИНИ/п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *