ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 14 ЮНИ

БНТ

05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят ,сутрешен блок с Христина Христова 08:40 Сутрин с УЕФА Евро 2020 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 11:55 Препрочитаме Вазов 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Днес на УЕФА Евро 2020 13:15 Телепазарен прозорец 13:30 Приказки за саке, 5-сериен документален филм /Япония, 2021 г./ 14:00 Бързо, лесно, вкусно 14:30 Телепазарен прозорец 14:45 Малки истории 15:00 Влакът на динозаврите, 40-сериен анимационен филм /копродукция, 2009 г./, режисьор Крейг Бартлет 15:30 Мън Уа, анимационен филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Парламентарни избори 2021: Диспут 16:45 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:15 УЕФА Евро 2020: Трето полувреме 19:00 УЕФА Евро 2020: Полша – Словакия пряко предаване от Санкт Петербург 20:55 УЕФА Евро 2020: Трето полувреме 21:30 По света и у нас 22:00 Парламентарни избори 2021: Гласовете на България 22:15 Спортни новини 22:30 Денят, тв филм /6 епизод/ 23:20 Спасяване с хеликоптер, 4-серийна документална поредица /Австралия, 2010 г./, режисьор Джен Катони (14) 23:55 УЕФА Евро 2020: Трето полувреме обзор на деня 00:30 УЕФА Евро 2020: Испания – Швеция запис 02:30 УЕФА Евро 2020: Шотландия – Чехия запис 04:40 По света и у нас /п от 21:30 часа/

bTV

05:40 “Лице в лице” /п/ 06:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещи Златимир Йочев и Биляна Гавазова 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Комиците и приятели” /п/ – комедийно шоу 13:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 14:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.3, еп.53 16:00 Премиера: “Малки убийства” – сериал, с.2, еп.3 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.3 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Безмилостен град” – сериал, еп.114 21:00 “Скъпи наследници” – сериал, еп.11 22:00 “Комиците и приятели” /п/ – комедийно шоу 23:00 bTV Новините – късна емисия 23:30 “Домашен арест” – сериал, еп.16 00:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.3, еп.11, 12 01:00 “Истинска любов” – сериал, еп.88 02:00 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:10 “Втори шанс” – сериал, с.2, еп.56

bTV Action

05:15 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3, еп.5 06:00 Анимационен блок: “Приключенията на котарака в чизми” – сериал, с.3, еп.2 – 5 08:00 “Стоте” – сериал, с.6, еп.7 09:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3, еп.14 10:00 “Луцифер” – сериал, с.3, еп.19 11:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.3, еп.7 12:00 “Човек от стомана” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, Канада, Великобритания, 2013), режисьор Зак Снайдър, в ролите: Хенри Кавил, Ейми Адамс, Майкъл Шанън, Даян Лейн, Ръсел Кроу, Антье Трауе, Кевин Костнър, Айелет Цурер, Лорънс Фишбърн и др. 15:00 “Стоте” – сериал, с.6, еп.8 16:00 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3, еп.15 17:00 “Кости” – сериал, с.12, еп.8 18:00 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.3, еп.8 19:00 Часът на супергероите: “Луцифер” – сериал, с.3, еп.20 20:00 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.20, еп.6 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на екшън: “Дъската на дявола” – хорър, психотрилър (САЩ, Япония, 2014), режисьор Стайлз Уайт, в ролите: Оливия Кук, Ана Кото, Дарън Кагасов, Бианка Сантос и др. [16+] 23:45 “Закон и ред: Специални разследвания” – сериал, с.20, еп.6 00:45 “Хуберт и Щалер” – сериал, с.3, еп.8 01:45 “Луцифер” – сериал, с.3, еп.20 02:45 “Кости” – сериал, с.12 еп.8 03:45 “Легендите на утрешния ден” – сериал, с.3, еп.15 04:45 “Да Знаеш Как” (2021) /п/ – предаване за ремонти и обзавеждане, еп.10

bTV Comedy

05:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 06:00 “Дивата Нина” – сериал, еп.5 07:00 “Круд” – сериал, еп.23, 24 08:00 “Корени” /п/ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 09:30 “Анжелика” /п/ – сериал 10:30 “Бетовен 2” – комедия, семеен (САЩ, 1993), режисьор Род Даниъл, в ролите Чарлз Гродин, Бони Хънт, Никол Том, Кристофър Кастайл, Деби Мазар, Крис Пен, Сара Роуз Кар, Мори Чейкин, Хедър Маккоум и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Анжелика” /п/ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 17:30 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.7, еп.23, 24 19:00 “Корени” – сериал, еп.6 19:30 “Новите съседи” – сериал, с.9 еп.11 21:00 “Столичани в повече” – сериал, с.10, еп.13 22:00 Премиера: “Анжелика” – сериал, с.2, еп.13, 14 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.8, еп.4, 5 00:00 “Бавачката Макфий и големият взрив” – фентъзи, семеен, комедия (Великобритания, Франция, САЩ, 2010), режисьор Сузана Уайт, в ролите Ема Томпсън, Маги Джиленхол, Рейф Файнс, Юън Макгрегър, Маги Смит и др. 02:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 03:30 “Комиците и приятели” /п/ – комедийно шоу 04:00 “Приятели” /п/ – сериал

Nova TV

05:10 “Черният списък” – сериал, сезон 2 /п/ 06:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Дъщеря ми” – сериен филм 13:30 “Изпитанията на живота” (премиера) – сериал 15:00 “Не ме оставяй” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” (нов сезон) – риалити 21:00 “Хавай 5-0” (премиера) – сериал, сезон 10 22:00 Новините на NOVA 22:30 “Ню Амстердам” – сериал, сезон 1 23:30 “Черният списък” – сериал, сезон 2 00:30 “Добрата съпруга” – сериал, сезон 4 01:30 “Врагът сред нас” – сериал 02:30 “Сияйна луна” – сериал 03:30 “Изпитанията на живота” – сериал /п/ 04:30 “Дъщеря ми” – сериен филм /п/

Nova Sport

10:00 Баскетбол Испанска баскетболна лига, плейофи – /п/ 12:00 Футбол: Уотфорд – Мидълзбро Чемпиъншип – /п/ 14:00 Футбол: Персеполис – Ал-Уахда Шампионска лига на Азия (2021) – /п/ 16:00 Футбол: Бирмингам Сити – Брентфорд Чемпиъншип – /п/ 18:00 Футбол: Борусия Мьонхенгладбах – Борусия Дортмунд Купа на Германия, четвъртфинал – /п/ 20:00 Баскетбол: ЦСКА Москва – УНИКС ВТБ лига, плейофи – /п/ 22:00 Футбол: Гоа – Ал Райян Шампионска лига на Азия (2021) – /п/ 00:00 Купа на Футболната асоциация: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – /п/ 01:00 Еротичен телепазар

NovaNews

05:15 Темата на NOVA /п/ 05:30 Пулс /п/ 06:00 Здравей, България 09:30 Социална мрежа /п/ 10:00 Новините на NOVA NEWS 10:15 Социална мрежа /п/ 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Ничия земя /п/ 12:00 Новините на NOVA 12:30 Шоубизнес /п/ 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:25 Бизнесът 13:30 Патарински LIVE /п/ 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Без резервация 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA NEWS 16:15 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:20 Денят на живо 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:25 Бизнесът 18:30 Патарински LIVE 19:00 Новините на NOVA NEWS 19:15 Пресечна точка 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:50 Бизнесът 20:55 Шоубизнес 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:20 Денят на живо /п/ 22:00 Новините на NOVA 22:30 Патарински LIVE /п/ 23:00 Новините на NOVA NEWS 23:30 Евромакс 00:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 00:20 Пресечна точка /п/ 01:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 01:30 Денят на живо /п/ 02:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 02:30 Патарински LIVE /п/ 03:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 03:30 Социална мрежа /п/ 04:00 Новините на NOVA NEWS /п/ 04:25 Социална мрежа /п/ 04:50

Коментар с Facebook

loading...

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *