ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 14 ЯНУАРИ

БНТ

05:10 Още от деня – коментарно предаване/п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Денят започва, сутрешен блок с Христина Христова 09:00 По света и у нас 09:05 100% будни 11:00 Култура.БГ 12:00 По света и у нас 12:35 Новини на турски език 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Последният печели – забавно-познавателно семейно куиз шоу/п/ 14:00 Законът на Дойл – тв филм /7 епизод/ (12) 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Хана – момичето в лодката – детски тв филм /Германия, 2015 г./ 15:15 Влакът на динозаврите 4 – анимационен филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 Бързо, лесно, вкусно 16:30 Малки истории /п/ 16:40 Светът и ние 17:00 България в 60 минути с Мариана Векилска 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 18:45 Спорт тото 19:00 Последният печели – забавно-познавателно семейно куиз шоу 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Питай БНТ 22:00 Годунов. Продължението – тв филм /4 епизод/ (14) 23:00 По света и у нас 23:30 БГ версия /п/ 00:30 Светът и ние /п/ 00:50 100% будни /п/ 02:45 Култура.БГ /п/ 03:50 Знаете ли, че… 04:00 Туризъм.бг /п/ 04:30 Законът на Дойл, тв филм /7 епизод/п/ (12)

bTV

05:40 “Домашен арест” – сериал, еп.1 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.2, еп.24 06:30 “Лице в лице” /п/ – публицистично предаване 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Черна птица” – сериал, еп.43 15:00 Премиера: “Истинска любов” – сериал, еп.15 16:00 Премиера: “Лекар в планината” – сериал, с.13, еп.6 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Малки убийства” – сериал, еп.4 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Безмилостен град” – сериал, еп.9 21:00 Премиера: “Влад” – сериал, еп.9 22:30 Премиера: “Добрият доктор” – сериал, с.3, еп.9 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Стрелата” – сериал, с.8 еп.7 01:00 “Опасни улици” – сериал, с.14, еп.51 02:00 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:00 “Бастиони на властта” /п/ – документален филм, част I 04:50 “Завинаги” – сериал, с.2, еп.114

bTV Action

05:00 “Господарят на илюзията” – сериал, еп.6 06:00 Анимационен блок: “Приключенията на котарака в чизми” – сериал, с.2, еп.5 – 8 08:00 “Господарят на илюзията” – сериал, еп.6 09:00 “Чък” – сериал, с.3, еп.13 10:00 “Супергърл” – сериал, с.5, еп.14 11:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.3, еп.2 12:00 “Монк” – сериал, с.7, еп.16 13:00 “Всичко за детето ми” – трилър (тв филм, САЩ, 2019), режисьор Лоро Дейвид Шартранд-ДелВал, в ролите: Криста Алън, Амбър Лин Ашли, Грейсън Бери, Ниа Пийпълс и др. 15:00 “Господарят на илюзията” – сериал, еп.7 16:00 “Чък” – сериал, с.3, еп.14 17:00 “Монк” – сериал, с.8, еп.1 18:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.3, еп.3 19:00 Часът на супергероите: “Супергърл” – сериал, с.5, еп.15 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Стоте” – сериал, с.7, еп.6 21:00 bTV Новините 22:00 Пряко, Суперкупа на Испания, полуфинал 2: Реал Мадрид – Атлетик Билбао 00:00 “Стоте” – сериал, с.7, еп.6 01:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.3, еп.3 02:00 “Супергърл” – сериал, с.5, еп.15 03:00 “Монк” – сериал, с.8, еп.1 04:00 “Чък” – сериал, с.3, еп.14

bTV Comedy

05:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 06:00 “Модерно семейство” – сериал, с.9, еп.8, 9 07:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал 08:00 “На гости на третата планета” /п/ – сериал 08:30 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 09:30 “Кухня” /п/ – сериал 10:00 “Лего Скуби-Ду: Призраци в Холивуд” – анимация, приключенски (САЩ, 2012), режисьор Виктор Кук 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Кухня” /п/ – сериал 14:30 “Столичани в повече” /п/ – сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.8, еп.21, 22 19:00 “На гости на третата планета” – сериал, еп.133 19:30 “Новите съседи” – сериал, eп.32 21:00 “Столичани в повече” – сериал, с.3, еп.1 22:00 “Кухня” – сериал, с.5, еп.17, 18 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.10, еп.12, 13 00:00 “Лего Скуби-Ду: Призраци в Холивуд” /п/ – анимация, приключенски (САЩ, 2012) 02:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Столичани в повече” /п/ – сериал

Nova TV

05:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 16 /п/ 06:30 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериал 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Пресечна точка” – публицистично шоу 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – риалити 21:00 “Под прикритие” – сериал, сезон 3 22:00 “Хавай 5-0” – сериал, сезон 6 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Военни престъпления” – сериал, сезон 16 00:30 “Кондор” – сериал, сезон 2 01:30 “Незабравимо” – сериал, сезон 1 02:30 “Завинаги свързани” – сериал 03:30 “Остани с мен” – сериал /п/ 04:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/

Nova Sport

10:00 Футбол: Боръм Ууд – Милуол Купа на Футболната асоциация – повторение 12:00 Баскетбол: Зенит – Автодор ВТБ лига – повторение 14:00 Футбол: Брентфорд – Мидълзбро Купа на Футболната асоциация – повторение 16:00 Купа на Футболната асоциация: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – повторение 17:00 Баскетбол: Автодор – Калев ВТБ лига – директно 18:55 Новини 19:00 “Пета четвърт” – обзорно предаване за испански баскетбол (2020-21) – повторение 19:30 Купа на Германия: Обзор предаване за германски футбол (2020-21) – повторение 20:00 Баскетбол: Уникаха – Баскония Испанска баскетболна лига – повторение 21:55 Новини 22:00 Професионална борба: “Челен сблъсък” – предаване на WWE (2021) 23:00 Баскетбол: Автодор – Калев ВТБ лига – повторение 01:00 Еротичен телепазар 03:00 Програмна пауза

NovaNews

10:15 Парламентът на живо 11:00 Новините на NOVA NEWS 11:15 Парламентът на живо 12:00 Новините на NOVA 12:30 Парламентът на живо 13:00 Новините на NOVA NEWS 13:30 Парламентът на живо 14:00 Новините на NOVA NEWS 14:30 Ускорение 15:00 Новините на NOVA NEWS 15:20 Светски новини 15:30 Социална мрежа 16:00 Новините на NOVA 16:10 Социална мрежа 17:00 Новините на NOVA NEWS 17:15 Пресечна точка 18:00 Новините на NOVA NEWS 18:30 Патарински LIVE 19:00 Новините на NOVA 20:00 Новините на NOVA NEWS 20:30 Денят на живо 21:00 Новините на NOVA NEWS 21:45 Бизнес новини 21:50 Светски новини 22:00 Новините на NOVA 22:15 Пресечна точка 23:00 Новините на NOVA 23:30 Денят на живо 00:00 Новините на NOVA – повторение 00:30 Патарински LIVE 01:00 Новините на NOVA – повторение 01:30 Ускорение 02:00 Новините на NOVA – повторение 02:30 Денят на живо 03:00 Новините на NOVA – повторение 03:30 Социална мрежа 04:00 Новините на NOVA – повторение 04:30 Социална мрежа

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *