ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 15 АВГУСТ

БНТ

06:00 Пътеки /п/ 06:45 Дивия Франк в Австралия документална поредица/п/ (12) 07:35 Европа днес документална поредица 07:45 Телепазарен прозорец 08:00 Лодките детски анимационен филм /Норвегия, 2017г./ 09:15 Двойната Тина детски тв филм /Ирландия, 2019г./ 09:30 Магна Аура – изгубеният град тв филм 10:00 Ваканцията на Лили тв филм 11:00 Пристанище документален филм 12:00 По света и у нас 12:30 Бразди /п/ 13:00 Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/ 14:00 Паметникът и неговият брат документален филм /България, 2012г./, режисьор Тамара Пещерска 15:25 Борба с дивото: Оцеляване в Серенгети игрален филм /Канада, 2015г./, режисьор Ричард Бодингтън, в ролите: СиДжи Адамс, Ерин Пит, Наташа Хенстридж и др. 17:00 Вечната музика /п/ 17:30 Моят плейлист Атанас Пенев/п/ 18:30 Извън играта Асен Блатечки/п/ 19:00 Тайните на ирландските земи 3-серийна документална поредица /Ирландия, 2013г./, режисьор Колм КроУли 19:50 България от край до край: Разкази на сърцето 20:00 По света и у нас 20:30 След новините 20:45 Спортни новини 21:00 Живот на скорост игрален филм /САЩ, 2011г./, режисьор Николас Уиндинг Рейфън, в ролите: Райън Гослинг, Кери Мълиган, Брайън Кранстън и др. (14) 22:40 По света и у нас 22:55 Студио Х: Невидимият гост игрален филм /Испания, 2016г./, режисьор Ориол Пауло, в ролите: Марио Касас, Хосе Коронадо, Барбара Лени и др. (12) 00:40 Борба с дивото: Оцеляване в Серенгети игрален филм/п/ 02:25 Какво ще се случи? 2 документална поредица/п/ 02:50 Япония днес документална поредица/п/ 03:00 Живот на скорост игрален филм/п/ (14) 04:40 София в един снимачен век документална поредица/п/

bTV

05:30 “Домашен арест” /п./ – сериал 06:00 “Джи Ай Джо: Сигма 6” – сериал, анимация, еп.12 06:30 “По стъпките на Чарлз Дарвин” – документален (Великобритания, 2017), част I 07:30 “Приятели” – сериал, с.3 еп.9 08:00 “Тази събота и неделя” /най-доброто/ – уикенд блок 11:00 “Cool…T” /най-доброто/ – лайфстайл предаване 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Богатствата на България” /п./ – документална поредица 13:00 “Лотария” – комедия (Русия, 2017), режисьор Роман Самгин, в ролите: Андрей Рожков, Дмитрий Брекоткин, Вячеслав Мясников, Юлия Михалкова, Алексей Маклаков, Олеся Железняк, Валентина Мазунина и др. 15:00 bTV Ваканция: “Ледена епоха 3: Зората на динозаврите” – анимация, приключенски, комедия (САЩ, 2009), Карлос Салдана и Майкъл Търмайер 16:50 “Лабиринтът: Невъзможно бягство” – фантастика, екшън, трилър (САЩ, Канада, Великобритания, 2014), режисьор Уес Бол, в ролите: Дилън О`Брайън, Кая Скоделарио, Уил Полтър, Томас Броуди-Сангстър, Патриша Кларксън, Ки Хонг Лий, Крис Шефилд, Блейк Купър и др. 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите /п./ – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 Мегахит: “Нощ в музея: Тайната на гробницата” – фентъзи, комедия, приключенски (САЩ, Великобритания, 2014), режисьор Шон Леви, в ролите: Бен Стилър, Робин Уилямс, Оуен Уилсън, Стив Куган, Рики Джървейс, Дан Стивънс, Ребъл Уилсън, Рами Малек, Бен Кингсли, Дик Ван Дайк и др. 22:00 Мегахит: “Мумията: Гробницата на Императора Дракон” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, Китай, Германия, Канада, 2008), режисьор Роб Коен, в ролите: Брендън Фрейзър, Джет Ли, Мария Бело, Джон Хана, Мишел Йео, Люк Форд, Изабела Леонг, Лиъм Кънингам, Ръсел Уонг и др. 00:10 “Конспираторът” – исторически, криминален, драма (САЩ, 2010), режисьор Робърт Редфорд, в ролите: Робин Райт, Джеймс Макавой, Том Уилкинсън, Евън Рейчъл Ууд, Кевин Клайн, Дани Хюстън, Колъм Мийни и др. 02:20 “Лотария” /п./ – комедия (Русия, 2017) 04:10 “По стъпките на Чарлз Дарвин” /п./ – документален филм, част I

bTV Action

05:15 “Луцифер” – сериал, с.2 еп.10 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс: Рескю Ботс” – сериал, еп.19 – 22 08:00 “Тежки престъпления” – сериал,, с.6 еп.6 – 8 11:00 “Пълен мрак” – хорър, фантастика (САЩ, 2000), режисьор Дейвид Туи, в ролите: Вин Дизел, Рада Мичъл, Коул Хаузър, Кийт Дейвид и др. [14+] 13:00 “Джурасик парк III” – приключенски, трилър, фантастика (САЩ, 2001), режисьор Джо Джонстън, в ролите: Сам Нийл, Уилям Мейси, Теа Леони, Алесандро Нивола, Тревър Морган, Лора Дърн и др. 15:00 “Стрелата” – сериал, с.7 еп.8, 9 17:00 “Помощ 112” – риалити поредица, еп.7 17:30 “Да Знаеш Как” /п./ – предаване за ремонти и обзавеждане, с.2 еп.6 18:00 “4×4” – предаване за офроуд автомобили, с.4 еп.12 18:45 “Хрониките на Ридик” – екшън, фантастика (САЩ, 2004), режисьор Дейвид Туи, в ролите: Вин Дизел, Танди Нютън, Колм Фиор, Джуди Денч, Карл Ърбън, Алекса Давалос, Кийт Дейвид и др. [14+] 21:00 bTV Новините 21:30 Студио “Шампионска лига” с водещ Валери Генов 22:00 Пряко, УЕФА Шампионска лига 1/4-финал: Реал Мадрид / Манчестър Сити – Ювентус / Олимпик Лион 00:00 Студио “Шампионска лига”

bTV Comedy

05:00 “Комиците и приятели” /п./ – комедийно шоу 06:00 “Малкото пони” – сериал, еп.15, 16 07:00 “Изгубеняци” – сериал, с.3 еп.3, 4 08:00 “На гости на третата планета” /п./ – сериал 09:00 Премиера: “На по-добро място” – сериал, с.4 еп.6, 7 10:00 “Големият Стан” – комедия, екшън (САЩ, 2008), режисьор Роб Шнайдър, в ролите: Роб Шнайдър, Дейвид Карадайн, М. Емет Уолш, Сали Къркланд, Ричард Кайнд, Дженифър Морисън и др. 12:00 “Обир със стил” – комедия, криминален (САЩ, 2017), режисьор Зак Браф, в ролите: Майкъл Кейн, Морган Фрийман, Алън Аркин, Крстофър Лойд, Ан-Маргрет, Мат Дилън, Питър Серафиноуиц, Шабан Фалън, Джон Ортиз, Джоуи Кинг и др. 14:00 “Приятели” /п./ – сериал 15:00 “Шитс Крийк” /п./ – сериал 16:00 “Модерно семейство” /п./ – сериал 18:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу (есен 2019) 18:30 “Фитнес” /п./ – сериал 19:30 “На по-добро място” /п./ – сериал 20:30 “Бетовен става известен” – комедия, семеен (САЩ, 2008), режисьор Майк Елиът, в ролите: Джонатан Силвърман, Дженифър Финиган, Мойзес Ариас, Еди Грифин и др. 22:30 “Изгубеняци” /п./ – сериал, с.3 еп.3, 4 23:30 “Шитс Крийк” /п./ – сериал 00:30 “Комиците и приятели” /п./ – комедийно шоу 01:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п./ – вечерно токшоу 02:00 “Комиците и приятели” /п./ – комедийно шоу 03:00 “На по-добро място” /п./ – сериал 04:00 “Изгубеняци” /п./ – сериал

Nova TV

06:00 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/ 07:00 “Бреговете на Чесапийк” – сериен филм, сезон 2 08:00 “Събуди се” – предаване 10:00 “Инга Линдстрьом: Отново у дома” – с уч. на Изабел Полак, Мартин Бретшнайдер, Роман Рот, Щефан Гюбсер и др. 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 13:00 “Александър и безкрайно лошият ден” – с уч. на Стив Карел, Дженифър Гарнър, Бела Торн, Ед Оксенбоулд и др. 14:30 “Уилоу” – с уч. на Вал Килмър, Уоруик Дейвис, Джийн Марш, Били Парти, Джоан Уейли и др. 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA 20:00 “Тримата мускетари” – с уч. на Мила Йовович, Орландо Блум, Кристоф Валц, Логан Лърман, Люк Евънс, Матю Макфейдън, Рей Стивънсън, Мадс Микелсън и др. 22:10 “Часът на героите” – с уч. на Крис Пайн, Кейси Афлек, Бен Фостър, Ерик Бана, Холидей Грейнджър, Джон Ортиз и др. 00:30 “Зохан: Стилист от запаса” – с уч. на Адам Сандлър, Джон Туртуро, Роб Шнайдър и др. 02:20 “Уилоу” – с уч. на Вал Килмър, Уоруик Дейвис, Джийн Марш, Били Парти, Джоан Уейли и др. /п/ 04:20 “Бреговете на Чесапийк” – сериен филм, сезон 2 /п/

Nova Sport

10:00 Футбол: Саарбрюкен – Карлсруе, мач от трети кръг за Купата на Германия /п/ 12:00 Футбол: Дарби Каунти – Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип /п/ 14:00 Баскетбол: УНИКС – Зенит, мач от ВТБ лига /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Хъл Сити – Уигън Атлетик, мач от Чемпиъншип /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 Футбол: Айнтрахт Франкфурт – Вердер Бремен, мач от трети кръг за Купата на Германия /п/ 20:00 Класика от Висшата лига: Норич Сити – Саутхямптън (1993-94) /п/ 20:30 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 26-и епизод /п/ 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:30 Класика от Висшата лига: Манчестър Юнайтед – Уигън Атлетик (2009-10) /п/ 22:00 Професионална борба: “Разбиване”, 33-ти епизод 23:00 Футбол: Екзитър Сити – Нортхямптън Таун, финален плейоф на английската Лига 2 /п/ 01:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Край на програмата

Kanal 3

07:10 “Другото лице” 07:25 “Имате думата” с Александър Владимиров – /п/ 08:00 “Социална мрежа”-избрано 08:30 “Пулс” с Гергана Добрева – здравно предаване 09:00 “Другото лице” 09:30 “Денят на живо” с Наделина Анева – /п/ 10:15 Документален филм на Канал 3 11:15 Топ шоп 11:30 ” Спорт в обектива” – избрано 12:00 НОВИНИ 12:15 Бизнес новини 12:30 “Другото лице” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Стъпки към успеха” 13:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 14:00 НОВИНИ 14:15 “Парчета от реалността” 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 “Патарински LIVE” – избрано 16:00 НОВИНИ 16:16 “Офанзива с Любо Огнянов” – избрано 17:00 Документален филм на Канал 3 18:00 НОВИНИ Централна емисия 18:45 “Парчета от реалността” 19:00 НОВИНИ Централна емисия 19:45 Бизнес новини 20:00 НОВИНИ 20:20 “Интервю с Наделина Анева” 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Изкуство по време на пандемия” 23:00 НОВИНИ 23:20 “Офанзива с Любо Огнянов” – избрано 00:00 НОВИНИ 01:00-07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *