HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan
HP-p1-728×90 Refan

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 15 АВГУСТ

БНТ
05:15 През коридорите на времето – документален филм /3 епизод/п/ 06:00 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 06:05 Здравето отблизо /най-доброто/ /п/ 06:55 Денят започва – информационен сутрешен блок с водещ Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Космически кораб “Догстар” – анимационен филм /16 епизод/ 09:40 Сагуа – сиамската котка – анимационен филм /21 епизод/ 09:55 Арабела – детски тв филм /12 епизод/ 10:25 Под морските вълни – документална поредица 10:35 История.bg – Царят дипломат /п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Инуяша – анимационен филм /22 епизод/ 13:25 Бакстър – тв филм /10 епизод/ 13:50 Златно сърце – 3-сериен детски тв филм /България, 1983 г./, 1 серия, режисьор Мария Василева, в ролите Александър Андонов, Руди Христозов, Стоянка Мутафова и др. 14:55 Телепазарен прозорец 15:10 Градчето “Сидер Коув” – тв филм /21 епизод/п/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории /п/ 16:55 По съвест 5 – тв филм /4 епизод/ 17:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:30 През коридорите на времето – документален филм /4 епизод/ 19:15 Митове и легенди – документален филм /10 епизод/ 19:45 Лека нощ, деца! Сара и патето 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Последният велосипедист – игрален филм /2, последна част/ 22:30 Международен тероризъм след 1945 година: Фатах и Хамас – документална поредица 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:30 Под прикритие 5 – тв филм /2 серия/(16) 00:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 00:40 По съвест 5 – тв филм /4 епизод/п/ 01:35 Градчето “Сидер Коув” – тв филм /21 епизод/п/ 02:20 Международен тероризъм след 1945 година: Фатах и Хамас – документална поредица
/п/ 02:55 Здравето отблизо /най-доброто/ /п/ 03:45 История.bg – Царят дипломат /п/ 04:45 Митове и легенди – документален филм /10 епизод /п/

bTV
05:30 “Аламинут” /п/ 06:00 “Смърфовете” – анимация 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – най-доброто от токшоуто с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/- вечерно токшоу 13:30 Премиера: “Градско момиче” – сериал, с. 1, еп. 25 15:00 Премиера: “Италианската булка” – сериал, с.1, еп. 91 16:00 Премиера: “Клиника край езерото” – сериал, с. 2, еп. 5 17:00 bTV Новините 17:30 “Опасни улици” – сериал, еп. 787 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Великолепният век: Кьосем” – сериал, с. 1, еп. 36 21:30 “Любов и вендета” – сериал, с. 1, еп. 1 22:30 “Кухня” – сериал, с. 6, еп. 13,14 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Новите съседи” – сериал, с. 1, еп. 54 01:30 “Веществени доказателства: Рим” – сериал, с. 1, еп. 52 02:30 “Преди обед” /п/ – токшоу 04:30 “Опасни улици” – сериал, еп. 668

bTV Action
05:00 “Извън играта” – сериал, с. 6 еп. 3 06:00 “Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец” – анимация 08:00 “Стрелата” – сериал, еп. 3 еп. 8 09:00 “Извън играта” – сериал, с. 6 еп. 3 10:00 “Супергърл” – сериал, с. 3, еп. 12 11:00 “Готъм” – сериал, с. 2, еп. 10 12:00 “Тежки престъпления” – сериал, с. 3, еп. 13 13:00 “Робокоп: Възкръсване” – екшън, криминален, сай-фай (САЩ, 2000), актьори – Пейдж Флетчър, Маурис Уинт, Мария Дел Мар и др. 15:00 “Кости” – сериал, с. 9, еп. 24 16:00 “Извън играта” – сериал, с. 6 еп. 4 17:00 “Тежки престъпления” – сериал, с. 3, еп. 14 18:00 “Готъм” – сериал, с. 2, еп. 11 19:00 “Супергърл” – сериал, еп. 13 20:00 “Стрелата” – сериал, с. 3, еп. 9 21:00 Студио “УЕФА Шампионска лига” 21:45 Хофенхайм – Ливърпул (футбол от Шампионската лига) 23:45 Студио “УЕФА Шампионска лига” 00:15 УЕФА Шампионска лига: Репортажи от срещите за деня 01:00 Спортинг Лисабон – ФКСБ (Футбол от Шампионската лига) 02:30 “Кости” – сериал, с. 9, еп. 24 03:30 “Тежки престъпления” – сериал, с. 3, еп. 14 04:30 “Готъм” – сериал, с. 2, еп. 11

bTV Comedy
05:00 “По средата” /п./ – сериал 06:00 “Майк и Моли” – сериал, с. 4 07:00 “По средата” – сериал 08:00 “Различно еднакви” – сериал 09:00 “Комиците” – комедийно предаване 10:00 “Дънстън сам в хотела” – комедия (САЩ, 1996), режисьори – Джон Хопкинс и Брус Грейъм, актьори – Джейсън Алекзандър, Фей Дънауей, Рупърт Еверет, Ерик Лойд и др. 12:00 “Стъпка по стъпка” – комедиен сериал 13:30 “Клуб “Веселие” – сериал 14:30 “Бруклин 99” – сериал 15:30 “Щурите съседи” /п/ – комедиен сериал 17:00 “Аламинут” – комедийно предаване 18:00 “Клуб “Веселие” – сериал, с. 5 19:00 Премиера: “По средата” – сериал, с. 7 20:00 “Щурите съседи” – комедиен сериал 21:30 Премиера: “Бруклин 99” – комедиен сериал, с. 1 22:30 “Стъпка по стъппка” – комедиен сериал, с. 5 00:00 “Дънстън сам в хотела” – комедия (САЩ, 1996), режисьори – Джон Хопкинс и Брус Грейъм, актьори – Джейсън Алекзандър, Фей Дънауей, Рупърт Еверет, Ерик Лойд и др. 02:00 “Майк и Моли” /п/- сериал 03:00 “Предградие” /п/ – сериал 04:00 “Клуб “Веселие” /п./ – сериал

Nova TV
05:00 “Двете лица на Истанбул”- сериен филм /п/ 06:00 “Касъл” – сериен филм, сезон 8 /п/ 07:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “Комисар Рекс” – сериен филм, сезон 12 10:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 3 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Двете лица на Истанбул” – сериен филм 13:30 “Дъщерята на Ананди” (премиера) – сериен филм 14:30 “Прости ми”(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Завинаги свързани” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA, избрано 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, избрано 21:00 “Скорпион” – сериен филм, сезон 1 22:00 Новините на NOVA 22:30 “София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал 23:00 “Черният списък” – сериен филм, сезон 3 00:00 “Касъл” – сериен филм, сезон 8 01:00 “Просветление” – сериен филм 02:00 “Скорпион” – сериен филм, сезон 1/п/ 03:00 “Законите на съдбата” – сериен филм 04:00 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Страсбург – Лил, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Брентфорд – Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип, повторение 14:00 Обзор на кръга в Чемпиъншип (17-18), 2-и епизод, повторение 14:30 Класика от Висшата лига – Стоук Сити – Арсенал (2008-09), повторение 15:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 15:05 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2017-8), 2-и епизод, повторение 16:00 Футбол: Рен – Лион, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Мидълзбро – Шефилд Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение 20:00 Футбол: Гингам – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Дартс: Мастърс 2017, Оукланд, трети ден, повторение 01:30 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:45 Еротичен телепазар 03:45 Край на програмата

BiT
06:00 Новини (п) 06:30 “Код 11-13”, информационно – новинарско шоу (п) 08:30 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински (п) 1 част 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова /п/ 10:00 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 11:00 “Код 11-13”, информационно – новинарско шоу LIVE 13:00 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински (п) 14:30 Стажанта броди (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни новини на BIT LIVE 19:00 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински LIVE 19:30 “Честно казано” с Люба Кулезич LIVE 20:30 “Горещи срещи” с Венета Райкова 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес 23:00 “Код 11-13”, информационно – новинарско шоу (п) 01:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:30 “Без Целофан”, актуални политически изявления без цензура 03:00 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 04:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п)

Kana

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *