ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 15 ДЕКЕМВРИ

БНТ
05:10 Още от деня – коментарно предаване/п/ 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович 11:00 Здравето отблизо – здравно предаване с водеща Мария Андонова 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Шербурските чадъри – игрален филм /копродукция, 1964 г./, режисьор Жак Деми, в ролите Катрин Деньов, Нино Кастелнуово, Ан Вернон и др. 14:00 Телепазарен прозорец 14:15 Открито с Валя Ахчиева /п/ 14:50 Япония днес 15:00 Световна купа по сноуборд: Паралелен гигантски слалом пряко предаване от Кортина /Италия/ 16:15 По света и у нас – информационна емисия 16:30 Новини на турски език 16:40 Специализирано предаване за хора с увреден слух 17:00 Как се прави? – документална поредица 17:25 Светът е 7 – обзорно предаване за събитията от международната политика с водещи Евгения Атанасова-Тенева и Йоана Левиева-Сойър 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Още от деня – коментарно предаване 19:45 Лека нощ, деца! Тип и Тап 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев – обзорно политическо предаване 22:00 Морето /Стефан Данаилов на 75 години/ игрален филм /България, 1967 г./, режисьор Петър Донев, в ролите Стефан Данаилов, Северина Тенева, Ицхак Финци и др. 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Концерт на Тони Момрел & Бенд Джаз – фестивал „Банско 2017“ 00:30 Денят започва с Култура /п/ 02:10 Здравето отблизо /п/ 02:50 Как се прави? – документална поредица/п/ 03:20 Япония днес /п/ 03:30 Вяра и общество с Горан Благоев /п/ 04:30 Още от деня – коментарно предаване/п/

bTV
05:30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване 06:00 „Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец“ – анимация 06:30 „Тази сутрин“ – информационно предаване 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 13:30 Премиера: „Любов под наем“ – сериал, с. 1, еп. 23 15:00 „Изкушение“ – сериал, с.1, еп.5 16:00 Премиера: „Клиника край езерото“ – сериал, с.2, еп. 91 17:00 bTV Новините 17:30 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:55 Спорт тото 18:00 Премиера: „Сърцето на града“ – сериал, с.1, еп. 11 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: „Сега и завинаги“ – сериал, с. 2, еп.17 21:00 „Фермата“ – риалити 22:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Връзки“- сериал, с.2, еп.8 01:00 „Изкушение “ /п./ – сериал 02:00 bTV Новините /п./ 02:30 „Преди обед“ /п./ – токшоу 04:30 „Сърцето на града“ /п./- сериал

bTV Comedy
05:00 „Без пукната пара“ /п./ – сериал 06:00 „Клуб „Веселие“ – сериал, с.5 07:00 „Без пукната пара“ – сериал 08:00 „По средата“ – сериал, с.5 09:00 „Домашен арест“ – сериал 10:00 „Джуниър“ – комедия (САЩ, 1994), режисьор – Айвън Райтман, актьори – Арнолд Шварценегер, Дани Де Вито, Ема Томпсън, Памела Рийд, Франк Лангела и др. 12:00 „Кухня“ – комедиен сериал 13:00 „Кое е това момиче“ – сериал 14:30 „Двама мъже и половина“ – сериал 15:30 „Новите съседи“ /п./- комедиен сериал 17:00 „Домашен арест“ – сериал, с.3 18:00 „Кое е това момиче“ – сериал, с.4 19:00 „Без пукната пара“ – сериал, с.4 20:00 „Новите съседи“ – комедиен сериал 22:00 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал, с.5 23:00 „Кухня“ – комедиен сериал, с.5 00:00 „Джуниър“ – комедия (САЩ, 1994), режисьор – Айвън Райтман, актьори – Арнолд Шварценегер, Дани Де Вито, Ема Томпсън, Памела Рийд, Франк Лангела и др. 02:00 „Клуб „Веселие“ /п./ – сериал 03:00 „По средата“ /п/- сериал 04:00 „Кое е това момиче“ /п./- сериал

bTV Action
05:15 „Синовете на анархията“ – сериал, с.6, еп. 3 06:00 „Легендата за Кора“ – анимация 08:00 „Монк“ – сериал, с.1, еп.3 09:00 „Готъм“ – сериал, с.2, еп. 3 10:00 „Кости“ – сериал, с.11, еп. 6 11:00 „Мъртва точка“ – сериал, еп. 1 12:00 „Стрелата“ – сериал, еп.15 13:00 „Специалистът“ – екшън, драма, трилър (САЩ, 1994), режисьор – Луис Льоса, актьори – Силвестър Сталоун, Род Стайгър, Джеймс Уудс, Шарън Стоун, Ерик Робъртс и др. 15:00 „Монк“ – сериал, с.2, еп.3 16:00 „Готъм“ – сериал, с..2, еп. 4 17:00 „Стрелата“ – сериал, еп.16 18:00 „Мъртва точка“ – сериал, еп. 2 19:00 Премиера: „Кости“ – сериал, с.11, еп. 7 20:00 Премиера: „Смъртоносно оръжие“ – сериал, еп. 7 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 „Час пик“ – екшън, комедия (САЩ, 1998), режисьор – Брет Ратнер, актьори – Крис Пен, Крис Тъкър, Джаки Чан, Том Уилкинсън, Елизабет Пеня, Джей Стърн, Клифтън Пауъл и др. 00:00 „Смъртоносно оръжие“ – сериал, еп. 7 01:00 „Кости“ – сериал, с.11, еп. 7 02:00 „Монк“ – сериал, с.2, еп.3 03:00 „Стрелата“ – сериал, еп.16 04:15 „Мъртва точка“ – сериал, еп. 2

Nova TV
05:20 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA /п/ 06:20 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Сезонът на черешите“- сериен филм 13:30 „Остани с мен“ (премиера) – сериен филм 14:30 „Прости ми“ (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм 17:30 „Господари на ефира“- забавно предаване /п/ 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“ – телевизионна игра, избрано 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Откраднат живот: Чуждо тяло“ (премиера) – сериен филм, 4 сезон 21:00 „Подли камериерки“ – сериен филм, 4 сезон 22:00 „София – Ден и Нощ“ (премиера) – риалити сериал 23:00 „Господари на ефира“- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA 01:00 „Касъл“ – сериен филм, 7 сезон 02:00 „Чучулигата“- сериен филм 04:00 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Куинс Парк Рейнджърс – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Естудиантес – Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, повторение 14:00 Футбол: Нант – Ница, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Марсилия – Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Пари Сен Жермен – Лил, мач от френската Лига 1, повторение 20:00 „Пета четвърт“, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 10-и епизод, повторение 20:45 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 21:00 Дартс: Световно първенство 2018, втори ден, директно 01:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Край на програмата

BiT
05:00 BIT СПОРТ, (п) 05:30 „Аз уча английски“ с Николая (п) 06:00 Новини (п) 06:30 „Код 11-13“, информационно – новинарско шоу (п) 08:30 BIT СПОРТ (п) 09:00 „Горещи срещи“ с Венета Райкова 10:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 11:00 „Код 11-13“, информационно шоу и новини в развитие LIVE 13:00 „Хайд Парк“, дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова (п) 15:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни Новини на BIT LIVE 19:00 BIT СПОРТ LIVE 19:30 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 20:30 Стажанта броди, авторско предаване на Сашо Диков 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 BIT LIVE – най-интересното от преките включвания и излъчвания на Би Ай Ти за деня 23:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 00:00 Kъсни новини на Би Ай Ти, (п) 00:30 BIT СПОРТ (п) 01:00 „Шоуто на играчите“ вечерно токшоу с Павел и Христо (п) 02:00 „PLAYGASM“ с Краси Петров /п/ 03:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 04:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоу бизнес

Kanal 3
05:30 „Спорт в обектива“/п/ 06:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 07:00 „Всяка сутрин“ – сутрешен блок 09:00 „Парламентът на живо“ 11:45 Топ шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Телемаркет 12:20 „Парламентът на живо“ 13:00 НОВИНИ 13:15 „Парламентът на живо“ 14:00 НОВИНИ 14:30 Календар, хороскоп 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 Топ шоп 15:30 „Кухнята на Звездев“ 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“ 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 „Денят на живо“ 20:30 „Спорт в обектива“ 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live/п/ 22:30 „Денят на живо“/п/ 23:30 „Спорт в обектива“/п/ 00:30 НОВИНИ/п/ 01:00 „Всеки следобед с Криси“ /п/ 02:00 – 06:30 – Повторения

loading...


 

Коментар с Facebook

Подобни новини

Остави коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *