ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 15 МАЙ

БНТ
05:05 Още от деня – коментарно предаване/п/ 05:45 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок – информационно предаване с водещи Боряна Каменова, Ели Гигова, Даниел Михайлов и Илия Илиев 08:30 По света и у нас – информационна емисия 08:45 Култура.БГ – културно-информационен блок с водещи Анна Ангелова, Александра Гюзелева, Димитър Стоянович и Михаил Заимов 09:45 100% будни – предаване за здравословен и съвременен начин на живот с водещи Мария Андонова и Стефан А. Щерев 10:45 Спортисимо – спортно-развлекателно предаване/п/ 11:15 Културното наследство на България: Първото злато на света – документален филм/п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Стани богат – тв игра/п/ 13:30 Бързо, лесно, вкусно /п/ 14:00 Малки истории – документален слот 14:10 Телепазарен прозорец 14:25 Сид – дете на науката – анимационен филм 14:55 Приключенията на горските мечоци – анимационен филм 15:10 Разследването на Мун тв филм 15:40 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Културното наследство на България: Изкуството на траките – документален филм 17:00 Бързо, лесно, вкусно – кулинарно предаване с водеща Катерина Евро 17:25 Зелена светлина 17:30 Спортисимо – спортно-развлекателно предаване 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:20 Още от деня – коментарно предаване 19:00 Стани богат – тв игра 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Евроизбори 2019: Диспут пряко предаване 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Код 202 – тв филм /3 епизод/ (12) 00:30 Култура.БГ /п/ 01:30 100% будни /п/ 02:30 Екстремни операции – игрален филм /п/(12) 04:10 Код 202 – – тв филм, 3 епизод /п/ (12)

bTV
05:30 “Лице в лице” /п/ 06:00 “Трансформърс: Роботи под прикритие” – анимация, сериал, с.2 еп.13 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/ 13:30 Премиера: “Втори шанс” – сериал, еп.7 15:00 Премиера: “Шест сестри” – сериал, с.5, еп.33 16:00 Премиера: “Сестра Бети” – сериал, еп.9 17:00 bTV Новините 17:25 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.13, еп.7 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Майка” – сериал, еп.76 (последен) 21:00 “Смени жената” – семейно риалити, с.3 22:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу, с.13, еп.34 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу с водещ Слави Трифонов 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.5, еп.1 01:00 “Вечно твоя” – сериал, еп.143, 144 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:40 “Опасни улици” /п/ – сериал

bTV Action
05:00 “Животинско царство” /п/ – сериал, еп.4 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” /п/ – сериал, с.2, еп.18, 19 07:00 “Трансформърс Прайм” – сериал, с.2, еп.20, 21 08:00 “Монк” /п/ – сериал, с.5 еп.11 09:00 “Платина” /п/ – сериал, с.3 еп.4 10:00 “Легендите на утрешния ден” /п/ – сериал, еп.3 11:00 “Библиотекарите” /п/ – сериал, с.3, еп.10 12:00 “Луцифер” /п/ – сериал, с.2, еп.9 13:00 “Седмият син” – фентъзи, приключенски (Великобритания, САЩ, Канада, Китай, 2014), режисьор Сергей Бодров, в ролите Джеф Бриджис, Джулиан Мур, Бен Барнс, Кит Харингтън, Джаймън Хаунсу, Антье Трауе, Алисия Викандер, Джейсън Скот Лий и др. 15:00 “Монк” – сериал, с.5, еп.12 16:00 “Платина” – сериал, с.3, еп.5 17:00 “Луцифер” – сериал, с.2, еп.10 18:00 “Библиотекарите” – сериал, с.4, еп.1 19:00 Часът на супергероите: “Легендите на утрешния ден” – сериал, еп.4 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Твърде лично” – сериал, с.2, еп.8 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Библиотекарят: В търсене на копието” – фентъзи, приключенски (САЩ, 2004), режисьор Питър Уинтър, в ролите Ноа Уайли, Соня Уолгър, Боб Нюхарт, Кайл Маклоклън, Кели Ху, Олимпия Дукакис, Лиса Бренър и др. 00:00 “Твърде лично” /п/ – сериал, с.2, еп.8 01:00 “Легендите на утрешния ден” /п/ – сериал, еп.4 02:00 “Монк” /п/ – сериал, с.5, еп.12 03:00 “Луцифер” /п/ – сериал, с.2 еп.10 04:00 “Библиотекарите” /п/ – сериал, с.4 еп.1

bTV Comedy
05:00 “Без пукната пара” – сериал 06:00 “Без пукната пара” – сериал, с.5, еп.13, 14 07:00 “Столичани в повече” – сериал 08:00 “Барби: Страната на сънищата” – сериал, еп. 22-24 09:00 “Шоуто на Слави” – токшоу (2019) 10:00 “Сестри на макс” – комедия (САЩ, 2015), режисьор Джейсън Мур, в ролите: Ейми Поулър, Тина Фей, Мая Рудолф, Айк Баринхолц, Джеймс Бролин, Даян Уийст, Джон Сина, Джон Легуизамо и др. 12:00 “Проби и грешки” – сериал 13:00 “Кухня” – сериал 14:00 “Двама мъже и половина” – сериал 15:30 “Барът на Пепе” – сериал 17:00 “Комиците и приятели” – сериал” – комедийно шоу (2018) 18:00 “Проби и грешки” – сериал, с.2, еп.7, 8 19:00 “Столичани в повече” – сериал 20:00 Премиера: “Барът на Пепе” – сериал, еп.4 22:00 “Двама мъже и половина” – сериал, eп.3, 4 23:00 “Кухня” – сериал, еп.11, 12 00:00 “Сестри на макс” /п/ 02:00 “Без пукната пара” – сериал 03:00 “Барби: Страната на сънищата” – сериал 04:00 “Столичани в повече” – сериал

Nova TV
05:20 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 20 /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моят живот” – сериен филм, сезон 2 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:10 “Плюс – Минус” – публицистично предаване, на живо 17:00 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Любовта лекува” (премиера) – сериен филм, сезон 7 21:00 “Hell’s Kitchen България” (нов сезон) – риалити 22:00 “Женени от пръв поглед” (нов сезон) – риалити 23:00 Новините на NOVA 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 21 00:30 “Комисар Рекс” – сериен филм, сезон 13 01:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 02:30 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Плейофен мач от Чемпиъншип /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Ним – Монако, мач от френската Лига 1 /п/ 14:00 Футбол: Плейофен мач от английската Лига 2 /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Сент Етиен – Монпелие, мач от френската Лига 1 /п/ 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 31-ви епизод 18:30 Студио “Купа на България”, директно 19:00 Футбол: Ботев Пловдив – Локомотив Пловдив, финал за Купата на България, директно 20:55 Студио “Купа на България”, директно 21:30 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:45 Баскетбол: Ховентут – Манреса, мач от испанската баскетболна лига /п/ 23:30 Футбол: Марсилия – Лион, мач от френската Лига 1 /п/ 01:30 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:45 Еротичен телепазар 03:45 Край на програмата

Kanal 3
06:00 “Социална мрежа” – /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – новинарски блок 09:00 НОВИНИ 09:15 Парламентът на живо 10:00 НОВИНИ 10:15 Парламентът на живо 11:00 НОВИНИ 11:15 Парламентът на живо 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Парламентът на живо 13:00 НОВИНИ 13:15 Парламентът на живо 14:00 НОВИНИ 14:45 Топ Шоп 15:00 НОВИНИ 15:20 “Светски новини” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:05 “Социална мрежа” 17:00 НОВИНИ 17:15 “Всичко коз” – политическо токшоу 18:00 НОВИНИ Централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:15 “Патарински Live” – репортерско риалити 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Всичко коз” – политическо токшоу /п/ 23:00 НОВИНИ 23:15 “Патарински Live”- /п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *