ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 15 МАРТ

БНТ1
05:00 Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/ 06:00 Неделно евангелие 06:05 Внимание, роботика анимационен филм /п/ 06:30 Приключенията на Чоко и жабока Боко анимационен филм 06:40 Спилитим и Рашо детски тв филм 06:55 Пътеки 07:40 Телепазарен прозорец 07:55 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Отблизо с Мира 12:00 По света и у нас 12:25 Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 12:30 Домът на вярата Патриаршеска катедрала “Св.Александър Невски” 13:00 Библиотеката 14:00 Всяка стена е врата документален филм /България, 2017г./, режисьор Елица Георгиева 15:00 Мъже /80г. от рождението на Сава Хашъмов/ игрален филм /България, 1965г./, режисьор Васил Мирчев, в ролите: Сава Хашъмов, Добромир Манев, Любомир Гуляшки и др. 16:25 Дворците на народа: Московски държавен университет – Москва документален филм 16:55 Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 17:00 Джинс 17:30 Арена Спорт 18:30 Спорт ТОТО 19:00 Синята планета 2 документален филм /4 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:30 След новините 20:45 Спортни новини 21:00 Шведските крале игрален филм/България, 1967г./, режисьор Людмил Кирков, в ролите: Кирил Господинов, Асен Георгиев, Цветана Манева, Хиндо Касимов, Константин Коцев и др. 22:30 По света и у нас 22:45 Препрочитаме Вазов кампания на Народен театър “Иван Вазов” с медийната подкрепа на БНТ 22:50 Носталгия игрален филм /копродукция, 1983г./, режисьор Андрей Тарковски, в ролите: Олег Янковски, Ерланд Йозефсон, Домицияна Джордано и др. (12) 00:55 Синята планета 2 документален филм /4 епизод/п/ 01:55 Менсфийлд парк игрален филм/п/ 03:45 Как стигнахме дотук документална поредица/п/ 04:10 400 дни игрален филм /п/

bTV
05:10 “Cool…T” /п./ 06:00 “Трансформърс Прайм” – сериал, анимация, с.3 еп.9 06:30 “Джунглата: един вълшебен свят” – документален филм 07:30 “Приятели” – сериал, еп.14 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “Търси се” – токшоу с водещи Меги и Нели 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Любимци” – сериал, еп.6 13:00 “Бавачката Макфий и големият взрив” – фентъзи, семеен, комедия (Великобритания, Франция, САЩ, 2010), режисьор Сузана Уайт, в ролите: Ема Томпсън, Маги Джиленхол, Рейф Файнс, Юън Макгрегър, Маги Смит и др. 15:30 “Истински истории” /п./ – документално риалити 16:00 “Помощ 112” /п./ – риалити поредица 17:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:25 bTV Репортерите 20:00 “Гласът на България – музикално шоу, с.7 21:30 “Папараци” – телевизионен таблоид с водещ Венета Райкова 22:30 “Хелбой ІІ: Златната армия” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, Германия, 2008), режисьор Гийермо дел Торо, в ролите: Рон Пърлман, Селма Блеър, Дъг Джоунс, Джон Хърт, Джон Алекзандър и др. 01:00 “Стомана” – фантастика, криминален, екшън (САЩ, 1997), режисьор Кенет Джонсън, в ролите: Шакил О`Нийл, Анабет Гиш, Джъд Нелсън, Ричард Раундтрий и др. 02:50 “Търси се” /п./ 03:40 “120 минути” /п./

bTV Action
06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, с.2 еп.18 – 21 08:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2 еп.4 – 6 10:45 “Неудържим” – екшън, трилър (САЩ, 2010), режисьор Тони Скот, в ролите: Дензъл Уошингтън, Крис Пайн, Росарио Доусън, Итън Суплий, Кевин Дън, Дейвид Уоршовски, Елизабет Матис и др. 12:45 “След утрешния ден” – фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2004), режисьор Роланд Емерих, в ролите: Денис Куейд, Джейк Джиленхол, Еми Росъм, Сила Уорд, Иън Холм, Кенет Уелш и др. 15:00 “Агент X” – сериал, еп.5, 6 17:00 Премиера: “Дивата муха” – предаване за екстремни спортове, еп.11 17:30 “Мисия Моят Дом” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн (2019), еп.13 18:00 “Коли на мечтите” – автомобилна поредица, еп.10 18:30 “Умирай трудно” – екшън, трилър (САЩ, 1988), режисьор Джон Мактиърнън, в ролите: Брус Уилис, Бони Беделия, Реджиналд ВелДжонсън, Алън Рикман, Александр Годунов и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на Екшън: “Трима крале” – екшън, приклюенски, комедия (САЩ, 1999), режисьор Дейвид О. Ръсел, в ролите: Джордж Клуни, Марк Уолбърг, Айс Кюб, Клиф Къртис, Джейми Кенеди, Майкълти Уилямсън, Джуди Гриър и др. 00:15 “Какво се случи с Понеделник” – екшън, криминален, фантастика (Великобритания, Франция, Белгия, 2017), режисьор Томи Виркола, в ролите: Нуми Рапас, Глен Клоус, Уилем Дефо, Марван Кензари, Кристиан Рубек и др. [14+] 02:30 “Агент X” /п./ – сериал, еп.5, 6 04:15 “Експериментът” – трилър (САЩ, 2010), режисьор Пол Шуринг, в ролите: Ейдриън Броуди, Кам Джигандей, Форест Уитакър, Клифтън Колинс мл., Маги Грейс и др. [16+]

bTV COMEDY
05:00 “Модерно семейство” /п./ – сериал 06:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.5 еп.11, 12 07:00 “Модерно семейство” – сериал, с.7 еп.19, 20 08:00 “По средата” – сериал, с.8 еп.19, 20 09:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.6 еп.7, 8 10:00 “Роден за мен” – комедия (САЩ, 2011), режисьор Валъри Уайс, в ролите: Миранда Кент, Рийд Скот, Катлийн Робъртсън, Тио Алекзандър, Елизабет Тълок и др. 12:00 “Том и Джери: Шпионска мисия” – анимация, екшън, приключенски (САЩ, 2015), режисьори Спайк Бранд и Тони Сървоун 14:00 Премиера: “Бруклин 99” – сериал, с.3 еп.14, 15 15:00 “Съни Бийч” – сериал, еп.4 16:00 “Новите съседи” – сериал 19:30 “Теория за големия взрив” /п./ – сериал 20:30 “Кинти в небето” – екшън, комедия (САЩ, 2011), режисьор Брет Ратнър, в ролите: Бен Стилър, Алън Алда, Еди Мърфи, Кейси Афлек, Матю Бродерик, Теа Леони, Майкъл Пеня, Желко Иванек и др. 22:30 “Съни Бийч” /п./ – сериал, еп.4 23:30 “Преспав” /п./ – сериал 01:00 “По средата” /п./ – сериал 02:00 “Модерно семейство” /п./ – сериал 03:00 “Без пукната пара” /п./ – сериал 04:00 “Бруклин 99” /п./ – сериал

НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ
06:30 “Иконостас” 07:00 “Добрата вещица” – сериен филм 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Целувка край лагерния огън” – с уч. на Даника Маккелър, Пол Грийн, Али Сковбай, Барбара Нивън и др. 14:15 “Музика в сърцето” (премиера) – с уч. на Деби Гибсън, Робърт Гант, Паскал Хатън, Лейн Едуардс и др. 16:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 16:55 Неделята на NOVA – публицистично токшоу 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA 20:00 “Един за друг” (премиера) – риалити 22:00 “Американски убиец” – с уч. на Майкъл Кийтън, Дилън О’Брайън, Сана Латан, Шива Негар, Дейвид Съчет, Навид Нагахбан, Скот Адкинс, Тейлър Кич и др. 00:20 “Музика в сърцето” – с уч. на Деби Гибсън, Робърт Гант, Паскал Хатън, Лейн Едуардс и др./п/ 03:40 “Целувка край лагерния огън” – с уч. на Даника Маккелър, Пол Грийн, Али Сковбай, Барбара Нивън и др. /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Шефилд Уенздей – Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип /п/ 12:00 Студио “Футбол”, директно 12:15 Студио „Футбол”, директно 12:45 Футбол: Ботев Пловдив – Ботев Враца, мач от efbet Лига, директно 14:40 Студио „Футбол”, директно 15:15 Баскетбол: Гран Канария – Тенерифе, мач от испанската баскетболна лига /п/ 17:00 Футбол: Фулъм – Брентфорд, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 19:00 Обзор на кръга на Карабао къп (2019-20), 8-и епизод /п/ 19:30 Баскетбол: Валенсия – Баскония, мач от испанската баскетболна лига, директно, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 30-и епизод 21:45 Футбол: Уест Бромич Албиън – Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип /п/ 23:45 Баскетбол: Валенсия – Баскония, мач от испанската баскетболна лига /п/ 01:30 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 30-и епизод /п/ 02:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 02:15 Еротичен телепазар 04:15 Край на програмата

КАНАЛ 3
07:00 “Парламентът на фокус” – /п/ 07:15 “Имате думата” с Александър Владимиров – /п/ 08:00 “Пулс” – здравно предаване 08:30 “Социална мрежа” – избрано 09:15 Телемаркет 09:30 “Офанзива” с Любо Огнянов- /п/ 11:30 Телемаркет 11:45 “Парламемтът на фокус” -/п/ 12:00 НОВИНИ 12:30 “Икономика и бизнес” -/п/ 13:00 НОВИНИ 13:20 “Имате думата” с Александър Владимиров – /п/ 14:00 НОВИНИ 14:15 “Холивуд” -/п/ 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 “Патарински LIVE” – избрано 16:00 НОВИНИ 16:15 “Денят на живо” – избрано 17:00 “Беновска пита” 19:00 НОВИНИ Централна емисия 19:45 “Парчета от реалността” 20:00 НОВИНИ 20:15 “Имате думата” с Александър Владимиров 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Парчета от реалността” 22:30 “Другото лице” 23:00 НОВИНИ 23:15 “Беновска пита” – /п/ 01:00 НОВИНИ /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *