ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 15 НОЕМВРИ

БНТ
05:50 Неделно евангелие 06:00 Румбата, аз и Роналдо детски тв филм /2 епизод/ 06:55 Пътеки 07:40 Телепазарен прозорец 07:55 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Отблизо 12:00 По света и у нас 12:30 Арена спорт 13:30 Музика, музика 14:00 Борба с дивото: Оцеляване в Серенгети игрален филм /копродукция, 2015г./, режисьор Ричард Бодингтън, в ролите: Джон Пол Рътън, Ела Балънтайн, Джери Райън, Ашли Доудс и др. 15:30 Национални съкровища на Чехия: Чешки Крумлов 15:45 Промяната документален филм /България, 2020г./, режисьор Милена Гетова 16:15 DEUS NOBISCUM /Съ нами Богъ/ документална поредица /3 епизод/ 17:00 Българийо, аз всичко тебе дадох! концерт от Античния театър в Пловдив, по случай 170 години от рождението на Иван Вазов /2 част/ 18:00 Домът на вярата Църквата “Свети Кирик и Юлита”, Банкя 18:30 Студио “УЕФА Лига на нациите” 19:00 Футбол: България – Финландия, среща от турнира на УЕФА “Лига на нациите” пряко предаване от стадион “Васил Левски” 21:15 По света и у нас 22:00 “Българска киновечер представя: Въздушният човек 23:30 БГ версия 00:25 Обзор “УЕФА Лига на нациите” 00:55 Борба с дивото: Оцеляване в Серенгети игрален филм /п/ 02:25 Арена спорт /п/ 03:40 Отблизо /п/ 04:40 Религията днес /п/

bTV
05:00 “COOLt” /п./ 06:00 “Малкото Пони: Приятелството е магия” – сериал, анимация, еп.2 06:30 Премиера: “Един ден в живота на Земята” – документален филм, част II 07:30 “Приятели” – сериал, с.4 еп.11 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “Търси се” – токшоу с водещи Меги и Нели 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Ловци на храна” – предаване за кулинарен туризъм с водещи Андре Токев и Игор Дамянов, с.5 еп.8 13:00 “На среща с любовта” – романтичен, комедия (тв филм, САЩ, 2016), режисьор Рон Оливър, в ролите: Шиней Граймс, Андрю Уокър, Бейлий Мадисън, Куин Лорд и др. 14:50 “Аламинут” – скеч шоу 15:20 Премиера: “Парижки мистерии” /част 3: “Мистерия в Парижката опера”/ – криминален, трилър (тв филм, Франция, 2015), режисьор Леа Фазер, в ролите: Матилда Ме, Полин Шевийе, Антоан Дюлери, Юго Бекер и др. 17:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “MasterChef” – кулинарно шоу, с.6 21:30 “Папараци – ново 20!” – телевизионен таблоид с водещ Мария Игнатова 22:30 “Мисия: Ноември” – екшън, криминален, трилър (САЩ, Великобритания, 2014), режисьор Роджър Доналдсън, в ролите: Пиърс Броснан, Олга Куриленко, Бил Смитрович, Лазар Ристовски, Лук Брейси, Уил Патън, Катерина Скорсоне, Илайза Тейлър и др. 00:50 “Капитан Фантастик” – комедия, драма (САЩ, 2016), режисьор Мат Рос, в ролите: Виго Мортенсен, Джордж Маккей, Саманта Айлър, Аналийз Басо, Никълъс Хамилтън, Стив Зан, Франк Лангела и др. 03:00 “Търси се” /п./ 03:40 “120 минути” /п./

bTV Action
06:00 Анимационен блок: “Джи Ай Джо: Ренегати” – сериал, еп.2 – 5 08:00 “Стрелата” – сериал, с.4 еп.4 – 6 11:00 “Последният учител” – екшън, спортен (Китай, 2015), режисьор Хаофън Хай, в ролите: Фан Ляо, Джиа Сон, Венли Цзан, Ши-чи Кин и др. 13:00 “Съли: Чудото на Хъдсън” – драма, биографичен (САЩ, 2016), режисьор Клинт Истууд, в ролите: Том Ханкс, Ерън Екхарт, Отъм Рийсър, Анна Гън, Лора Лини, Сам Хънтингтън, Джеф Коубър, Джери Ферара, Крис Бауър и др. 15:00 “Ел Чапо” – сериал, с.3 еп.9, 10 17:00 Премиера: “Дивата муха” – предаване за екстремни спортове, еп.34 17:30 Премиера: “Да Знаеш Как” – предаване за ремонти и обзавеждане, с.2 еп.20 (последен) 18:00 “Супер коли” – поредица за луксозни автомобили, с.6 еп.6, 7 19:00 “Кралят на скорпионите” – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, Германия, Белгия, 2002), режисьор Чък Ръсел, в ролите: Дуейн Джонсън, Стивън Бранд, Майкъл Кларк Дънкан, Кели Хю, Бърнард Хил, Грант Хеслов, Питър Фачинели, Роджър Рийз и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 “Наркос” – сериал, с.2 еп.1, 2 00:00 “Трафик на хора” – екшън, криминален, трилър (Тайланд, Канада, САЩ, 2014), режисьор Екачай Уекронгтам, в ролите: Долф Лундгрен, Тони Джа, Рон Пърлман, Селина Джейд, Питър Уелър, Майкъл Джей Уайт и др. [14+] 02:00 “Последният учител” /п./ – екшън, спортен (Китай, 2015) 03:45 “Стрелата” – сериал, с.4 еп.4 – 6

bTV Comedy
05:00 “Мис Сладкиш” /п./ – сериал 06:00 “Мис Сладкиш” – сериал, 17 еп.17, 18 07:00 Премиера: “Бруклин 99” – сериал, с.4 еп.1, 2 08:00 “На гости на третата планета” /п./ – сериал 09:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.6 еп.17, 18 10:00 “Обратно в играта” – комедия (САЩ, 2015), режисьор Нанси Майърс, в ролите: Робърт Де Ниро, Ан Хатауей, Рене Русо, Нат Улф, Адам ДеВайн, Рийд Скот, Андерс Холм, Дрена Де Ниро, Зак Пърлман и др. 12:00 “Лапички” – фентъзи, семеен, приключенски (Австралия, Великобритания, 1997), режисьор Карл Зуики, в ролите: Били Конъли (глас), Нейтън Кавалери, Емили Франсоа, Хийт Леджър и др. 14:00 “Приятели” /п./ – сериал 15:00 Премиера: “Покани ме на среща” – риалити, с.10 еп.9 16:00 “Селцето” /п./ – сериал 17:30 “Младият Шелдън” /п./ – сериал 18:30 “Кухня” /п./ – сериалл 19:30 “Бруклин 99” /п./ – сериал, с.4 еп.1, 2 20:30 “Ловци на шаферки” – комедия, романтичен (САЩ, 2005), режисьор Дейвид Добкин, в ролите: Оуен Уилсън, Винс Вон, Рейчъл Макадамс, Кристофър Уокън, Айла Фишър, Брадли Купър, Джейн Сиймор, Уил Феръл, Ивана Божилович, Ребека Де Морни и др. 22:30 “Покани ме на среща” /п./ – риалити, с.10 еп.9 23:30 “Селцето” /п./ – сериал 01:00 “Кое е това момиче” /п./ – сериал 02:00 “Мис Сладкиш” /п./ – сериал 03:00 “Кое е това момиче” /п./ – сериал 04:00 “Бруклин 99” /п./ – сериал

Nova TV
05:10 “Призрачни приятели” – с уч. на Тъкър Албризи, Дженифър Елиз Кокс, Елиза Донован, Пат Фин и др. /п/ 06:30 “Иконостас” 07:00 “Теория за големия взрив” – сериен филм, сезон 12 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Любов в менюто” – с уч. на Отъм Рийзър, Каван Смит, Джордин Ашли Олсън, Ричард Иън Кокс и др. 14:15 “Ще се омъжа за принц” – с уч. на Фиона Гюбелман, Торанс Комбс, Кармен дю Сотой, Фиона Бел и др. 16:00 Неделята на NOVA – публицистично токшоу 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA 20:00 “Джентълмените” (премиера) – с уч. на Матю Макконахи, Хю Грант, Колин Фарел, Чарли Хънам, Хенри Голдинг, Мишел Докъри, Джеръми Стронг и др. 22:10 “Мъже в черно 2” – с уч. на Уил Смит, Томи Лий Джоунс, Лара Флин Бойл, Джони Ноксвил, Тони Шалуб, Рип Торн, Росарио Доусън и др. 00:00 “Часове” – с уч. на Пол Уокър, Хенесис Родригес, Шейн Якобсен и др. 01:40 “Бащата на булката” – с уч. на Стив Мартин, Даян Кийтън, Кимбърли Уилямс, Кийран Кълкин, Юджийн Леви, Джордж Нюбърн, Мартин Шорт и др. /п/ 03:40 “Теория за големия взрив” – сериен филм, сезон 12 /п/ 04:00 “Любов в менюто” – с уч. на Отъм Рийзър, Каван Смит, Джордин Ашли Олсън, Ричард Иън Кокс и др. /п/

Nova Sport
10:00 Държавно първенство по футбол за жени: Обзор предаване за български футбол (2020-21) – повторение 10:30 Държавно първенство по футбол за жени: Преди кръга предаване за български футбол (2020-21) – повторение 11:00 Футбол: Етър – Пирин Лейдис Държавно първенство по футбол за жени – директно 13:00 Студио “Баскетбол” – директно 13:30 Баскетбол: Баскония – Обрадойро Испанска баскетболна лига – директно 15:15 Студио “Баскетбол” – директно 15:30 Чемпиъншип: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – повторение 16:00 Карабао къп: Обзор предаване за английски футбол (2020-21) – повторение 16:30 Купа на Германия: Обзор предаване за германски футбол (2020-21) – повторение 17:00 Баскетбол: Астана – Енисей ВТБ лига – повторение 18:45 Хокей на лед: Локомотив – Йокерит Континентална хокейна лига – повторение 20:45 Новини 21:00 Баскетбол: Баскония – Обрадойро Испанска баскетболна лига – повторение 23:00 Футбол: Съндърланд – Милтън Кийнс Донс Лига 1 – повторение 01:00 Новини – повторение 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Програмна пауза

Kanal 3
07:00 “Другото лице” 07:25 “Интервю” с Наделина Анева 08:00 “Социална мрежа”-избрано 08:30 “Пулс” с Гергана Добрева – здравно предаване 09:00 “Офанзива” с Любо Огнянов- /п/ 11:45 Телемаркет 12:00 НОВИНИ 12:15 “Парламентът на фокус”-/п/ 12:30 “Икономика и бизнес” – /п/ 13:00 НОВИНИ 13:15 “Стъпки към успеха” 13:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 14:00 НОВИНИ 14:15 “Холивуд” – /п/ 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 “Патарински LIVE” – избрано 16:00 НОВИНИ 16:16 “Беновска пита” 18:00 НОВИНИ 18:10 “Беновска пита” 19:00 НОВИНИ Централна емисия 19:45 “Парчета от реалността” 20:00 НОВИНИ 20:20 “Интервю” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Другото лице” 22:45 “Парчета от реалността” 23:00 НОВИНИ 23:20 “Беновска пита” – /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *