Refan-728×90-July-2019

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 15 СЕПТЕМВРИ

БНТ

05:00 Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов /п/ 06:00 Неделно евангелие 06:05 Внимание, роботика анимационен филм /п/ 06:30 Диноотряд “Кунг-фу” анимационен филм/п/ 06:55 Пътеки 07:40 Телепазарен прозорец 07:55 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Отблизо с Мира 12:00 По света и у нас 12:30 Домът на вярата 13:00 Библиотеката 14:00 Какъв цвят има този свят документален филм /България, 2019г./, режисьор Ралица Димитрова 15:00 Господин Селфридж 2 тв филм /1 и 2 епизод/п/ (12) 16:35 Джаз фестивал в Монтрьо “Микстейп” 17:05 Как да правим изумителни снимки? 6-серийна документална поредица /Великобритания, 2010г./, 17:30 Арена Спорт 18:30 Спорт ТОТО 19:00 Стани богат тв игра 20:00 По света и у нас 20:20 Спортни новини 20:30 В кадър Живо наследство 21:00 Вчера игрален филм /България, 1987г./, режисьор Иван Андонов, в ролите: Христо Шопов, Георги Стайков, София Кузева, Светла Тодорова, Георги Русев, Никола Рударов и др. 22:25 По света и у нас 22:40 Александър игрален филм /копродукция, 2004 г./, режисьор Оливър Стоун, в ролите Антъни Хопкинс, Колин Фаръл, Росарио Доусън, Анджелина Джоли и др. (14) 01:35 Студио “Х”: Кръгът Блечли 2 тв филм /2 епизод/п/(12) 02:20 Лидице игрален филм /п/ (14) 04:05 Пътеки /п/ 04:50 Отблизо с Мира /п/

bTV

05:10 “Cool…T” /п./ 06:00 “Малкото Пони: Приятелството е магия” – сериал, анимация, с.2 еп.19, 20 07:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.3 еп.1, 2 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “Търси се” – токшоу с водещи Меги и Нели 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Хотел Елеон” – сериал, с.3 еп.7 13:00 “Гамбит” – комедия, криминален (САЩ, 2012), режисьор Майкъл Хофман, в ролите: Колин Фърт, Камерън Диас, Алън Рикман, Том Кортни, Стенли Тучи, Кенджи Уатанабе и др. 14:50 “Лили рибката” – семеен, детски (България, 2017), режисьор Ясен Григоров, в ролите: Дарина Досева, Добрин Досев, Стоян Радев, Калина Асенова, Боян Григоров, Калоян Минчев, Татяна Лолова, Койна Русева, Калин Сърменов, Красимир Ранков, Николай Урумов и др. 17:00 “120 минути” – (нов сезон) публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 17:50 Спорт тото 18:00 “120 минути” 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:25 bTV Репортерите /п./ 20:00 “България търси талант” – (нов сезон) телевизионно шоу 21:30 “Папараци” – (нов сезон) телевизионен таблоид с водещ Венета Райкова 22:30 “Контрабанда” – екшън, криминален (САЩ, Великобритания, Франция, 2012), режисьор Балтазар Кормакур, в ролите: Марк Уолбърг, Джовани Рибиси, Кейт Бекинсейл, Калеб Ландри Джоунс, Бен Фостър, Лукас Хаас и др. 00:40 “Да убием Гюнтер” – екшън, комедия (САЩ, 2017), режисьор Тарън Килъм, в ролите: Тарън Килъм, Дейв Уорд, Боби Мойнихан, Хана Симоун и др. [14+] 02:30 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 02:50 “Търси се” /п./ 03:50 “120 минути” /п./

bTV Comedy

05:00 “Без пукната пара” /п./ – сериал 06:00 “Без пукната пара” – сериал, с.6 еп.10, 11 07:00 “Стъпка по стъпка” /п./ – сериал 09:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.4 еп.23, 24 10:00 “Звездни приключения” – фантастика, комедия, семеен (Швеция, 2016), режисьор Петер Ленстранд, в ролите: Ида Енгвол, Ерик Ериксон, Мира Форсел, Густав Функ и др. 12:00 “Хаос вкъщи” – комедия, семеен (САЩ, 2012), режисьор Анди Фикман, в ролите Били Кристъл, Бет Мидлър, Мариса Томей, Том Евърет Скот, Бейлий Мадисън и др. 14:00 Премиера: “Полицаят от Рубльовка” – сериал, еп.2 15:00 “Хотел Елеон” /п./ – сериал 16:00 “Новите съседи” – сериал 19:30 “На гости на третата планета” – сериал 20:30 “Бетовен 3” – комедия (САЩ, 2000), режисьор Дейвид Мики Евънс, в ролите: Джъдж Райнхолд, Джулия Суийни, Джо Пиклър, Микела Гало, Майк Сиколини, Джейми Марш и др. 22:30 “Полицаят от Рубльовка” /п./ – сериал, еп.2 23:30 “Двама мъже и половина” /п./ – сериал 01:00 “Гранд” /п./ – сериал 02:00 “Без пукната пара” /п./ – сериал 03:00 “Теория за големия взрив” /п./ – сериал 04:00 “Полицаят от Рубльовка” /п./ – сериал

bTV Action

06:00 Анимационен блок: “Джи Ай Джо: Ренегати” – сериал, еп.24 – 26 07:30 Анимационен блок:”Приключенията на Джеки Чан” – сериал, с.4 еп.1 08:00 “Монк” – сериал, с.3 еп.11, 12 10:00 “На ръба на утрешния ден” – фантастика, екшън (САЩ, Канада, 2014), режисьор Дъг Лайман, в ролите: Том Круз, Емили Блънт, Брендън Глийсън, Бил Пакстън, Масайоши Ханеда и др. 12:00 “Робин Худ” – приключенски, екшън, драма (САЩ, Великобритания, 2010), режисьор Ридли Скот, в ролите: Ръсел Кроу, Кейт Бланшет, Матю Макфадън, Макс фон Сидов, Оскар Айзък, Дани Хюстън, Айлийн Аткинс, Марк Стронг, Леа Сейду и др. 15:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп.15, 16 17:00 “Дивата муха” – предаване за екстремни спортове, еп.25 17:30 “Мисия Моят Дом” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн /най-доброто/, еп.19 18:00 “4×4” – предаване за офроуд автомобили, с.3 еп.8 18:45 “Извън контрол” – криминален, романтичен, драма (САЩ, 1998), режисьор Стивън Содърбърг, в ролите Дженифър Лопес, Джордж Клуни, Дон Чийдъл, Катрин Кийнър, Денис Фарина, Винг Реймс, Айзея Уошингтън, Луи Гузман, Стив Зан и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на Екшън: “Специален доклад” – фантастика, екшън, трилър (САЩ, 2002), режисьор Стивън Спилбърг, в ролите: Том Круз, Колин Фарел, Саманта Мортън, Макс фон Сидов, Нийл Макдона и др. 01:00 “Киберестествено” – хорър, психотрилър (САЩ, Русия, 2014), режисьор Леван Габриадзе, в ролите: Хедър Сосаман, Матю Борър, Кортни Халверсън, Шели Хениг, Уил Пелц, Джейкъб Уайсоки и др. [16+] 02:30 “Смъртоносно оръжие” – сериал, еп.15, 16 04:15 “Смъртоносна надпревара 2” – фантастика, екшън, трилър (ЮАР, Германия, 2010), режисьор Рул Рейне, в ролите: Дани Трехо, Шон Бийн, Винг Реймс, Люк Гос, Лорън Кохан, Робин Шу и др. [14+]

Nova TV

06:30 “Иконостас” 07:00 “Черна любов” – сериен филм 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” (нов сезон) – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 13:00 “Лято в града” (премиера) – с уч. на Джулиана Гил, Марк Бендейвид, Стив Джеймс, Наташа Хенстридж, Вивика А. Фокс и др. 15:00 “Пътят на честта” – сериен филм /п/ 17:00 “Изпеченото убийство: Мистерия със сливов пудинг” (премиера) – с уч. на Алисън Суини, Камерън Матисън, Барбара Нивън, Лиза Дюръпт и др. 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA 20:00 “Паркър” – с уч. на Джейсън Стейтъм, Дженифър Лопес, Майкъл Чиклис, Ник Нолти, Уендъл Пиърс и др. 22:30 “Терминатор: Спасение” – с уч. на Крисчън Бейл, Сам Уортингтън, Антон Йелчин, Хелена Бонъм Картър, Джейн Алекзандър, Муун Блъдгуд и др. 00:50 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ /п/ 01:20 “Съпруг за моята любима” – с уч. на Скот Улф, Кортни Форд, Джей Блек, Брейди Смит, Кристин Милър, Одри Касън и др. 04:30 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, сезон 6 /п/

 Nova Sport

10:00 Футбол: Хъл Сити – Уигън Атлетик, мач от Чемпиъншип /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Класика от Висшата лига: Норич Сити – Манчестър Сити (2004-05) /п/ 12:30 Класика от Висшата лига: Ливърпул – Нюкасъл Юнайтед (1995-96) /п/ 13:00 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 37-и епизод /п/ 13:30 Студио “Чемпиъншип”, директно 14:00 Футбол: Хъдърсфилд Таун – Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип, директно 15:55 Студио “Чемпиъншип”, директно 16:15 Футбол: Дарби Каунти – Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип /п/ 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Баскетбол: Реал Мадрид – Барселона, мач от испанската баскетболна лига /п/ 20:00 Футбол: Хъдърсфилд Таун – Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Професионална борба: “Челен сблъсък”, 37-и епизод 23:15 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2019-20), 6-и епизод 23:45 Баскетбол: Гран Канария – Валенсия, мач от испанската баскетболна лига /п/ 01:30 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:45 Еротичен телепазар 03:45 Край на програмата

Kanal 3

07:00 “Парламентът на фокус” – /п/ 07:15 “Имате думата” с Александър Владимиров /п/ 08:00 “Пулс” – здравно предаване 08:30 “Социална мрежа” /п/ 09:30 “Холивуд” – /п/ 10:00 “Офанзива” с Любо Огнянов- /п/ 11:45 Телемаркет 12:00 НОВИНИ 12:15 “Букмейкър” 12:30 “Икономика и бизнес” -/п/ 13:00 НОВИНИ 14:00 НОВИНИ 14:15 “Холивуд” -/п/ 14:45 Топ шоп 15:00 НОВИНИ 15:15 “Патарински LIVE” – /п/ 16:00 НОВИНИ 16:15 “Фокус Образование” /п/ 17:00 “Беновска пита” 19:00 НОВИНИ Централна емисия 19:45 “Парчета от реалността” 20:00 НОВИНИ 20:15 “Имате думата” с Александър Владимиров 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Парчета от реалността” 22:30 “Другото лице” 23:00 НОВИНИ 23:15 “Беновска пита” – /п/ 01:00 НОВИНИ /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *