ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 15 ФЕВРУАРИ

БНТ

05:00 Панорама с Бойко Василев /п/ 06:00 Внимание, роботика – анимационен филм /п/ 06:30 Войната на таралежите – тв филм /2 серия/ 07:40 Телепазарен прозорец 07:55 Денят започва с Георги Любенов 11:00 Туризъм.бг 11:30 Как стигнахме дотук – документална поредица 12:00 По света и у нас 12:30 Бразди 13:00 Иде нашенската музика с Даниел Спасов и Милен Иванов 14:00 Вяра и общество с Горан Благоев 15:00 Петимата от Моби Дик /Мариус Донкин на 70 години/ – игрален филм /България, 1969 г./, режисьори Гриша Островски и Тодор Стоянов, в ролите Мариус Донкин, Ириней Константинов, Сашка Братанова, Мая Драгоманска и др. 16:35 Грънчари – документален филм /България, 2018 г./, режисьор Стефан Тонев 17:00 Вечната музика 17:30 БНТ на 60 /п/ 18:30 Извън играта 19:00 Путин, Русия и Западът – 4-сериен документален филм /копродукция, 2011 г./, 1 епизод 20:00 По света и у нас 20:30 След новините 20:45 Спортни новини 21:00 Истината за любовта – игрален филм/Великобритания, 2004 г./, режисьор Джон Хей, в ролите Дженифър Лав Хюит, Дъгрей Скот, Джими Мистри, Бранка Катич и др.(12) 22:35 По света и у нас 22:50 Студио Х: Свободно падане – игрален филм /САЩ, 2014 г./, режисьор Малек Аккад, в ролите Д.Б. Суийни, Сара Бътлър, Малкълм Макдауъл и др. (14) 00:20 Путин, Русия и Западът – документален филм/1 епизод /п/ 01:20 Лора – игрален филм/п/ (14) 03:15 Днес и утре 03:40 Тайните светове – документална поредица/1 епизод/п/ 04:30 Бразди /п/

bTV

05:10 “Хотел Елеон” /п/ – сериал, с.3, еп.21 05:35 “Приключенията на Джеки Чан” – сериал, анимация, с.5 еп.12, 13 (последен) 06:30 “Индия – последните тигри” – документален филм 07:30 “Приятели” – сериал, еп.5 08:00 “Тази събота и неделя” – актуален уикенд блок с водещи Жени Марчева, Алекс Кръстева и Диана Любенова 11:00 “Cool…T” – лайфстайл предаване с водещ Поли Гергушева 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Любимци” – сериал, еп.1 13:00 “Една-единствена целувка” /част I/ – романтичен, драма (тв филм, Великобритания, Германия, 2015), режисьор Сара Хардинг, в ролите Рупърт Грейвс, Катя Вайценбьок, Илайза Бенет, Джон Хана, Зоуи Тапър, Айлийн Аткинс и др. 15:00 “Истински истории” /п/ – документално риалити 16:00 “Мармалад” – токшоу с водещи Радост Драганова и Иво Аръков 18:00 “Карбовски: Втори план” – документална поредица с водещ Мартин Карбовски 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:25 bTV Репортерите 20:00 “Красавицата и звяра” /част I/ – романтичен (тв филм, Италия, Испания, 2014), режисьор Фабрицио Коста, в ролите Бланка Суарес, Алесандро Прециози, Лиа Боско, Джузи Бушеми и др. 22:00 “Просто секс” – еротичен, комедия, романтичен (САЩ, 2011), режисьор Айвън Райтман, в ролите Натали Портман, Аштън Къчър, Кевин Клайн, Кери Елуес, Грета Гъруиг, Оливия Търлби, Лудакрис и др. 00:10 “Принцесата воин” – екшън, исторически, биографичен (Монголия, САЩ, 2013), режисьор Шудерцецег Батарсурен, в ролите Сукха Арюнбямба, Цегмед Аюрзана, Батменд Бааст, Отгонжаргал Давасурен и др.6 “Любимци” /п/ – сериал, еп.1 02:30 “Карбовски: Втори план” /п/ 03:20 “Мармалад” /п/

bTV Action

05:15 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.2, еп.13 06:00 Анимационен блок: “Джи Ай Джо: Ренегати” – сериал, еп.12 – 15 08:00 “Бягство от затвора” – сериал, еп.1 – 3 11:00 “Фанатично” – трилър (тв филм, Канада, 2017), режисьор Жан-Франсоа Ривар, в ролите Бетси Бранд, Бенджамин Артър, Кейти Брайър, Алисън Лаудър и др. 13:00 “Такси в Ню Йорк” – екшън, комедия (САЩ, Франция, 2004), режисьор Тим Стори, в ролите Куин Латифа, Джими Фалън, Жизел Бюндхен, Дженифър Еспозито и др. 15:00 “Твърде лично” – сериал, с.2 еп.3, 4 17:00 “Дивата муха” /п/ – предаване за екстремни спортове, еп.6 17:30 “Мисия Моят Дом” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн (2019), еп.8 18:00 “Супер коли” – автомобилна поредица, с.6, еп.25 18:45 “Смъртоносно оръжие” – екшън, криминален, трилър (САЩ, 1987), режисьор Ричард Донър, в ролите Мел Гибсън, Дани Главър, Гари Бюси, Мичъл Райън, Том Аткинс, Дарлийн Лав и др. 21:00 bTV Новините 21:45 bTV Репортерите 22:00 Бандата на Екшън: “Терминатор: Генисис” – фантастика, екшън, приключенски (САЩ, 2015), режисьор Алън Тейлър, в ролите Арнолд Шварценегер, Емилия Кларк, Джейсън Кларк, Джай Кортни, Джей Кей Симънс, Мат Смит и др. 00:30 “Смъртоносна надпревара 2” – фантастика, екшън, трилър (ЮАР, Германия, 2010), режисьор Рул Рейне, в ролите Дани Трехо, Шон Бийн, Винг Реймс, Люк Гос, Лорън Кохан, Робин Шу и др. [14+] 02:30 “Твърде лично” /п/ – сериал, с.2 еп.3, 4 04:00 “Пурпурният връх” – фентъзи, хорър (САЩ, 2015), режисьор Гийермо дел Торо, в ролите Миа Вашиковска, Джесика Частейн, Чарли Хънам, Том Хидълстън, Дъг Джоунс и др. [16+]

bTV Comedy

05:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 06:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.2, еп.3, 4 07:00 “Модерно семейство” – сериал, с.7 еп.1, 2 08:00 “По средата” – сериал, с.8, еп.1, 2 09:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.5 еп.13, 14 10:00 “Нощ в музея: Тайната на гробницата” – фентъзи, комедия, приключенски (САЩ, Великобритания, 2014), режисьор Шон Леви, в ролите Бен Стилър, Робин Уилямс, Оуен Уилсън, Стив Куган, Рики Джървейс, Дан Стивънс, Ребъл Уилсън, Рами Малек, Бен Кингсли, Дик Ван Дайк и др. 12:00 “27 сватби” – комедия, романтичен (САЩ, 2008), режисьор Ан Флечър, в ролите: Джеймс Марсдън, Мейлин Акерман, Едуард Бърнс, Катрин Хайгъл и др. 14:00 “Бруклин 99” – сериал, с.2 еп.19, 20 15:00 “Преспав” /п/ – сериал 16:00 “Новите съседи” /п/ – сериал 19:30 “Теория за големия взрив” /п/ – сериал 20:30 “Джони Инглиш” – комедия, екшън, приключенски (Великобритания, 2003), режисьор Питър Хауит, в ролите Роуън Аткинсън, Бен Милър, Натали Имбрулия, Джон Малкович, Грег Уайз, Таша дю Васконселос и др. 22:30 “Бруклин 99” /п/ – сериал, с.2 еп.19, 20 23:30 “Преспав” /п/ – сериал 00:00 “По средата” /п/ – сериал 01:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 02:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 03:00 “Бруклин” /п/ – сериал 04:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал

Nova TV

07:00 “Добрата вещица” – сериен филм 08:00 “Събуди се” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 13:00 “Моята голяма луда гръцка сватба 2” – с уч. на Ния Вардалос, Андреа Мартин, Майкъл Константин, Алекс Улф, Луис Мандилор, Джон Корбет, Лиз Казан, Елена Кампурис и др. 14:50 “Кънки с остър връх: Борба за златото” – с уч. на Кристи Карлсън Романо, Рос Томас, Кайла Карлсън и др. 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на NOVA 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ 20:00 “Студено отмъщение” (премиера) – с уч. на Лиъм Нийсън, Лора Дърн, Том Бейтман, Майкъл Еклунд, Брадли Страйкър и др. 22:30 “21” – с уч. на Джим Стърджис, Кевин Спейси, Кейт Босуърт, Аарон Ю, Джейкъб Питс, Лорънс Фишбърн и др. 01:00 “Бандитки” – с уч. на Пенелопе Круз, Салма Хайек, Стив Зан, Дуайт Йоаким, Сам Шепърд и др. /п/ 04:30 “Моята голяма луда гръцка сватба 2” – с уч. на Ния Вардалос, Андреа Мартин, Майкъл Константин, Алекс Улф, Луис Мандилор, Джон Корбет, Лиз Казан, Елена Кампурис и др. п/

Nova Sport

19:15 Студио “Баскетбол” 21:15 Студио “Баскетбол”, директно 05:55 Край на програмата 10:00 Баскетбол: Тенерифе – Морабанк Андора, четвъртфинален мач за Купата на краля /п/ 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Уникаха – Сарагоса, четвъртфинален мач за Купата на краля /п/ 14:00 Студио “Чемпиъншип” 14:30 Футбол: Уест Бромич Албиън – Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип, директно 16:25 Студио “Чемпиъншип”, директно 17:00 Футбол: Хъл Сити – Суонси Сити, мач от Чемпиъншип /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 19:00 Обзор на кръга за Купата на Германия (2019-20), 3-ти епизод /п/ 19:30 Баскетбол: Полуфинален мач за Купата на краля, директно 21:30 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:45 Студио “Баскетбол”, директно 22:00 Баскетбол: Полуфинален мач за Купата на краля, директно 23:50 Студио “Баскетбол”, директно 00:10 Професионална борба: “Разбиване”, 7-и епизод 01:10 Обзор на кръга на Карабао къп (2019-20), 7-и епизод /п/ 01:40 Футбол: Мидълзбро – Лутън Таун, мач от Чемпиъншип /п/ 03:40 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 03:55 Еротичен телепазар

Kanal 3

07:00 “Парчета от реалността” 07:15 “Имате думата” с Александър Владимиров 08:00 “Пулс” с Гергана Добрева – здравно предаване 08:30 “Социална мрежа” – избрано 09:15 “Парчета от реалността” 09:30 “Другото лице” 10:00 “Интервю с Наделина Анева” 10:45 Топ Шоп 11:00 “Резултатът” 11:30 “Спорт в обектива” – избрано 12:00 НОВИНИ 12:15 “Букмейкър” 12:30 “Другото лице” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Резултатът” 13:45 Топ Шоп 14:00 НОВИНИ 14:15 “Икономика и бизнес” 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 “Имате думата” с Александър Владимиров- /п/ 16:00 НОВИНИ 16:15 “Интервю с Наделина Анева” 17:00 “Офанзива с Любо Огнянов” 19:00 НОВИНИ, централна емисия 19:45 “Парламентът на фокус” 20:00 НОВИНИ 20:15 “Имате думата” с Александър Владимиров 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Парламентът на фокус” 22:30 “Холивуд” 23:00 НОВИНИ 23:15 “Офанзива с Любо Огнянов” /п/ 01:00 НОВИНИ /п/

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *