ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 15 ЮЛИ

БНТ

05:00 Още от деня /п/ 05:40 Телепазарен прозорец 06:00 Сутрешен блок 09:00 Лято с БНТ 11:00 10 000 крачки 11:10 Бързо, лесно, вкусно /п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас 12:30 Новини на турски език 12:40 БНТ на 60 – Петя Буюклиева и Александър Сано/п/ 13:40 Небесно око, документална поредица 14:15 Телепазарен прозорец 14:30 Приключенията на Илайс, анимационен филм 15:00 Търсачи на реликви, тв филм 15:45 Телепазарен прозорец 16:00 По света и у нас регионални новини 16:15 Бързо, лесно, вкусно 16:45 Пристанищата на света 17:00 Тайните на войната, документална поредица 18:00 По света и у нас 18:20 Още от деня 19:00 Раят на дамите, тв филм /13 епизод/ 20:00 По света и у нас 20:45 Спортни новини 21:00 Бизнес.БГ 21:30 В кадър /п/ 22:00 Династията на Борджиите, тв филм /8 епизод/ (16) 23:00 По света и у нас 23:30 Потомци на слънцето, тв филм /5 епизод/ (12) 00:35 Лято с БНТ /п/ 02:35 Раят на дамите тв филм /13 епизод/п/ 03:50 Тайните на войната, документална поредица/п/ 04:45 Пристанищата на света /п/

bTV

05:30 “Домашен арест” /п/ – сериал 06:00 “Трансформърс: Рескю Ботс” – анимация, сериал, с.4, еп.17 06:30 “Лице в лице” /п/ 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 13:30 Премиера: “Обещание” – сериал, с.2, еп.44 15:30 “Търговски център” – сериал, с.14, еп.93 – 95 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 Премиера: “Опасни улици” – сериал, с.14, еп.7 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Завинаги” – сериал, с.3 еп.19 21:00 Премиера: “Ирония на съдбата” – сериал, еп.13 22:30 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Стрелата” – сериал, с.3, еп.6 01:00 “Гранд” – сериал, еп.6 01:30 “Домашен арест” – сериал, с.3, еп.23 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 “Преди обед” /п/ 04:30 “Завинаги” – сериал, еп.36

bTV Comedy

05:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 06:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.7, еп.6, 7 07:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 08:00 “По средата” /п/ – сериал 08:30 “Гранд” /п/ – сериал 09:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 10:00 “Да се влюбиш във Върмонт” – романтичен, драма (тв филм, САЩ, Канада, 2017), режисьор Дейвид Уининг, в ролите Джули Гонзало, Бенджамин Еърс, Крисчън Майкъл Купър, Лорън Макнамара и др. 12:00 “Приятели” /п/ – сериал 13:00 “Двама мъже и половина” /п/ – сериал 14:00 “Гранд” /п/ – сериал 15:00 “Модерно семейство” /п/ – сериал 16:00 “Дивата Нина” /п/ – сериал 17:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” – вечерно токшоу 18:00 “Приятели” – сериал, с.7, еп.19, 20 19:00 “Дивата Нина” – сериал, еп.35 20:00 “По средата” – сериал, с.9, еп.11 20:30 “Модерно семейство” – сериал, с.9, еп.5, 5 21:30 Премиера: “Шитс Крийк” – сериал, с.2, еп.1 22:00 “Гранд” – сериал, с.2, еп.6, 7 23:00 “Двама мъже и половина” – сериал, с.10, еп.12, 13 00:00 “Да се влюбиш във Върмонт” – романтичен, драма (тв филм, САЩ, Канада, 2017) 02:00 “Кое е това момиче” /п/ – сериал 03:00 “Шоуто на Николаос Цитиридис” /п/ 04:00 “Приятели” /п/ – сериал

bTV Action

05:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3, еп.2 06:00 Анимационен блок: “Трансформърс Прайм” – сериал, еп.22 – 25 08:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3, еп.2 09:00 “Твърде лично” – сериал, с.2 еп.12 10:00 “Стрелата” – сериал, с.6, еп.11 11:00 “Неизвестният” – сериал, еп.19 12:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.15 13:00 Премиера: “Тайните на дъщеря ми” – трилър (тв филм, Канада, 2017), режисьор Джем Гарард, в ролите Джоузи Дейвис, Тиера Сковби, Али Сковби, Камерън Банкрофт и др. 15:00 “Смъртоносно оръжие” – сериал, с.3, еп.3 16:00 “Твърде лично” – сериал, с.2 еп.13 17:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.16 18:00 “Неизвестният” – сериал, еп.20 19:00 Часът на супергероите: “Стрелата” – сериал, с.6, еп.12 20:00 Екшън в 8 (премиера): “Последният кораб” – сериал, с.5, еп.1 21:00 bTV Новините 22:00 Бандата на Екшън: “Домът на смелите” – драма, военен, екшън (САЩ, Мароко, 2006), режисьор Ъруин Уинклър, в ролите Самюъл Джаксън, 50 Сент, Джесика Бийл, Брайън Пресли, Виктория Роуъл и др. 00:00 “Последният кораб” – сериал, с.5, еп.1 01:00 “Неизвестният” – сериал, еп.20 02:00 “Стрелата” – сериал, с.6 еп.12 03:00 “Бягство от затвора” – сериал, с.2, еп.16 04:00 “Твърде лично” – сериал, с.2 еп.13

Nova TV

05:00 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм /п/ 06:00 “Скорпион” – сериен филм, сезон 3 /п/ 06:55 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Госпожа Фазилет и нейните дъщери” – сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 15:00 “Черна роза” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Намери ме” (премиера) – сериен филм 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, избрано 21:00 “Магнум” (премиера) – сериен филм, сезон 2 22:00 Новините на NOVA 22:30 “Специален отряд” (премиера) – сериен филм, сезон 2 23:30 “Кобра 11: Обади се!” – сериен филм, сезон 17 00:30 “Скорпион” – сериен филм, сезон 3 01:30 “Женени с деца” – сериен филм, сезон 2 02:30 “Завинаги свързани” – сериен филм 03:30 “Остани с мен” – сериен филм /п/

Nova Sport

10:00 Футбол: Мач от Чемпиъншип /п/ 12:00 Футбол: Нюкасъл Юнайтед – Манчестър Сити, четвъртфинален мач за Купата на Футболната асоциация /п/ 14:00 Футбол: Екзитър Сити – Нортхямптън Таун, финален плейоф на английската Лига 2 /п/, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Финален плейоф на английската Лига 1 /п/ 17:55 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:00 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 26-и епизод /п/ 18:30 Обзор на кръга за Купата на Футболната асоциация (2019-20), 6-и епизод /п/ 19:30 Студио “Висша лига”, директно 20:00 Футбол: Мач от английската Висша лига, директно 21:55 Студио “Висша лига”, директно 22:15 Професионална борба: “Първична сила”, 29-и епизод 23:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 23:30 Футбол: Мач от Чемпиъншип, запис 01:30 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:45 Еротичен телепазар 03:45 Край на програмата

Kanal 3

06:30 “Патарински Live” /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – информационен блок 09:00 НОВИНИ 09:15 “Парламентът на живо” 10:00 НОВИНИ 10:15 “Парламентът на живо” 11:00 НОВИНИ 11:15 “Парламентът на живо” 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 “Парламентът на живо” 13:00 НОВИНИ 13:15 “Парламентът на живо” 14:00 НОВИНИ 14:30 “Социална мрежа” 15:00 НОВИНИ 15:20 “Изкуство по време на пандемия” 15:30 “Социална мрежа” 16:00 НОВИНИ 16:30 “Кухнята на Звездев” – кулинарно предаване 17:00 НОВИНИ 17:20 “Патарински Live” – репортерско риалити 18:00 НОВИНИ, централна емисия 20:00 НОВИНИ 20:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 21:00 НОВИНИ 21:20 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:20 “Патарински Live” /п/ 23:00 НОВИНИ 23:20 “Денят на живо” с Наделина Анева 00:00 НОВИНИ/п/ 00:20 “Спорт в обектива”/п/ 01:00 – 07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

loading...

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *